KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Závodníci a jejich úspěchy:
české - zahraniční - všechny -
PoziceTurnajDisciplínaDatumBody
1. NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 3.kolo kata juniorky (16-17) 11.11.2017 36
2. NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 3.kolo kata ženy 11.11.2017 24
1. NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 2.kolo kata juniorky (16-17) 28.05.2017 36
3. NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 2.kolo kata ženy 28.05.2017 12
3. NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 2.kolo kumite juniorky (16-17) -59kg 28.05.2017 12
1. NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 1.kolo kata juniorky (16-17) 09.04.2017 36
3. NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 1.kolo kata ženy 09.04.2017 12
5. NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 1.kolo kumite juniorky (16-17) -59kg 09.04.2017 6
1. Mistrovství ČR 2016 kata dorostenky (14-15) 03.12.2016 48
1. NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2016 - 3.kolo kata dorostenky (14-15) 09.10.2016 36
3. NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2016 - 3.kolo kumite dorostenky (14-15) +54kg 09.10.2016 12
1. NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2016 - 2.kolo kata dorostenky (14-15) 28.05.2016 36
1. Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2016 kata dorostenky (14-15) 07.05.2016 24
2. Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2016 kumite dorostenky (14-15) +54kg 07.05.2016 16
2. Grand Prix Hradec Králové 2016 kata dorostenky (14-15) 30.04.2016 40
1. NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2016 - 1.kolo kata dorostenky (14-15) 10.04.2016 36
3. NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2016 - 1.kolo kumite dorostenky (14-15) +54kg 10.04.2016 12
1. Mistrovství ČR 2015 kata dorostenky (14-15) 05.12.2015 48
2. North Bohemia 2015 kata dorostenky (14-15) 17.10.2015 16
2. North Bohemia 2015 kumite dorostenky (14-15) +54kg 17.10.2015 16
2. NP žactva a dorostu 2015 - 3.kolo kumite dorostenky (14-15) +54kg 10.10.2015 24
3. NP žactva a dorostu 2015 - 3.kolo kata dorostenky (14-15) 10.10.2015 12
1. Euro Grand Prix Pilsen 2015 kata dorostenky (14-15) 03.10.2015 60
1. Grand Prix Ústí n/L 2015 kata dorostenky (14-15) 16.05.2015 36
2. Grand Prix Ústí n/L 2015 kata st. žákyně (12-13) 16.05.2015 24
3. Grand Prix Ústí n/L 2015 kumite dorostenky (14-15) +54kg 16.05.2015 12
1. Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2015 kata dorostenky (14-15) 09.05.2015 24
2. Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2015 kumite dorostenky (14-15) +54kg 09.05.2015 16
5. Grand Prix Hradec Králové 2015 kata dorostenky (14-15) 25.04.2015 10
5. NP žactva a dorostu 2015 - 1.kolo kumite dorostenky (14-15) +54kg 28.03.2015 6
3. NP žactva a dorostu 2014 - 3.kolo kata st. žákyně (12-13) 08.11.2014 12
5. NP žactva a dorostu 2014 - 3.kolo kumite st. žákyně +50kg 08.11.2014 6
5. Mistrovství ČR žáků 2013 kata st. žákyně (12-13) 07.12.2013 8
2. Vánoční cena Mladé Boleslavi 2013 kata žákyně 12-14 let 23.11.2013 16
1. NP mládeže 2013 - 3.kolo kata st. žákyně (12-13) 16.11.2013 24
1. Silesia Cup 2013 kata st. žákyně (12-13) 26.10.2013 24
3. Grand Prix Ústí n/L 2013 kata st. žákyně (12-13) 25.05.2013 12
2. Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2013 kata st. žákyně (12-13) 04.05.2013 24
3. Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2013 kumite st. žákyně +50kg 04.05.2013 12
3. Mistrovství ČR žáků 2012 kata ml. žákyně (10-11) 01.12.2012 16
3. Mistrovství ČR žáků 2012 kumite ml. žákyně (10-11) +35kg 01.12.2012 16
2. Vánoční cena Mladé Boleslavi 2012 kata ml. žákyně (7-11) 17.11.2012 16
3. Vánoční cena Mladé Boleslavi 2012 kumite ml. žákyně +35kg 17.11.2012 8
1. Silesia Cup 2012 kata ml. žákyně (10-11) 10.11.2012 24
1. Silesia Cup 2012 kumite ml. žákyně (10-11) +35kg 10.11.2012 24
5. North Bohemia 2012 kumite ml. žákyně (10-11) +35kg 13.10.2012 6
2. Shotokan Cup 2012 kata ml. žákyně (10-11) 06.10.2012 16
3. Shotokan Cup 2012 kumite ml. žákyně (10-11) +35kg 06.10.2012 8
1. Grand Prix Ústí n/L 2012 kata ml. žákyně (10-11) 26.05.2012 24
5. Grand Prix Ústí n/L 2012 kumite ml. žákyně +35kg 26.05.2012 4
2. Wakizaši Cup 2012 kumite ml. žákyně (10-11) +35kg 12.05.2012 8
3. Wakizaši Cup 2012 kata ml. žákyně (10-11) 12.05.2012 4
1. Otevřené mistrovství Moravy a Slezska 2012 kata ml. žákyně (10-11) 05.05.2012 24
5. Otevřené mistrovství Moravy a Slezska 2012 kumite ml. žákyně (10-11) +35kg 05.05.2012 4
3. Mistrovství ČR žáků 2011 kata ml. žákyně (7-11) 04.12.2011 16
5. Mistrovství ČR žáků 2011 kumite ml. žákyně +35kg 04.12.2011 8
1. Vánoční cena Mladé Boleslavi 2011 kumite ml. žákyně +35kg 19.11.2011 24
2. Vánoční cena Mladé Boleslavi 2011 kata ml. žákyně (7-11) 19.11.2011 16
1. North Bohemia 2011 kata ml. žákyně (7-11) 05.11.2011 36
2. Ostrava Grand Prix 2011 kata ml. žákyně (7-11) 22.10.2011 16
5. Shotokan Cup 2011 kata ml. žákyně (7-11) 08.10.2011 4
5. Shotokan Cup 2011 kumite ml. žákyně +35kg 08.10.2011 4
7. Euro Grand Prix Pilsen 2011 kumite ml. žákyně +35kg 01.10.2011 5
1. Grand Prix Ústí n/L 2011 kata ml. žákyně (7-11) 28.05.2011 36
3. Grand Prix Hradec Králové 2011 kumite ml. žákyně (7-9) +30kg 23.04.2011 20
3. OBI Open 2011 kata ml. žákyně (7-11) 26.02.2011 4
2. O pohár starosty města Ústí nad Orlicí 2010 kata ml. žákyně (7-11) 27.11.2010 8
3. O pohár starosty města Ústí nad Orlicí 2010 kumite ml. žákyně -35kg 27.11.2010 4
3. Vánoční cena Mladé Boleslavi 2010 kumite ml. žákyně -35kg 20.11.2010 8
5. Vánoční cena Mladé Boleslavi 2010 kata ml. žákyně (7-11) 20.11.2010 4
2. Shotokan Cup 2010 kata ml. žákyně (7-11) 09.10.2010 16
5. Czech Grand Prix 2010 kata ml. žákyně (7-11) 02.10.2010 10
5. Evropský pohár mládeže 2010 kata ml. žákyně (8-9) 12.06.2010 6
5. Evropský pohár mládeže 2010 kumite ml. žákyně (8-9) -35kg 12.06.2010 6
3. OBI Open 2010 kata ml. žákyně (7-11) 29.05.2010 4
7. Wakizaši Cup 2010 kata ml. žákyně (7-11) 15.05.2010 2
7. Wakizaši Cup 2010 kumite ml. žákyně -35kg 15.05.2010 2
3. Otevřené mistrovství Moravy a Slezska 2010 kata ml. žákyně (7-11) 08.05.2010 8
3. Silesia Cup 2009 kata ml. žákyně (7-11) 07.11.2009 4
3. Silesia Cup 2009 kumite ml. žákyně -35kg 07.11.2009 4
5. Ostrava Grand Prix 2009 kumite ml. žákyně -35kg 31.10.2009 6
7. Ostrava Grand Prix 2009 kata ml. žákyně (7-11) 31.10.2009 3
7. Czech Grand Prix 2009 kumite ml. žákyně -35kg 03.10.2009 4
Celkem:    1366

^ nahoru

 Tisk 

Nově evidovaní závodníci:

Bulaks | Hrahorenko | Rud | Vasylenko | Mazur | Novomestská | Melnyk | Kravchenko | Ferenčík