KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Mistrovství ČR žáků 2013 - 07.12.2013

Město Havířov
Stát Česká republika
Pořadatel SKK Budo Havířov
Registrovaných jednotlivců 247
Závodníci v kategoriích 330
Kluby 50
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 32
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 48-32-16-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
35.27%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 56x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Tomáš Červinka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Tomáš Vacek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Tomáš Nechyba SKP Karate Písek CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Vojtěch Sůkal L. F. CLUB KARATE CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Daniel Nevrkla SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) René Pasker Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Martin Lukeš Karate Klub Chodov CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Luděk Máčka Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Miroslav Daniel Beránek Sport Relax CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Martin Pech TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Jan Hertl Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Dominik Marták Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) David Minárik Sport Relax CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Vojtěch Zrna Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Nicole Michalicová Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Aneta Masařová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Lucie Vavrušková KK Lichnice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Hana Reitzová Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Diana Fantová Slavia TU Liberec CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Adéla Šinerová Sport Relax CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Vendula Štěpánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Martina Šáchová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Anna Vrábelová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Veronika Jůzová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Matěj Říha SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) David Stárek KK Jeseník CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Adam Křivka SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Marek Rendla Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Václav Plecer Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Jiří Svoboda Sport Relax CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Barbora Lacinová SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Michaela Bartoňová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Simona Miklíková Slavia Kroměříž CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) Autoškoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata team žáci (7-13) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata team žáci (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata team žáci (7-13) SKK Attfis Ostrava CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata team žákyně (7-13) KCK Team CZE CZE
5. kata team žákyně (7-13) Karate DDM Český Těšín CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Martin Lukeš Karate Klub Chodov CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Tomáš Nechyba SKP Karate Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Michal Voldřich Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Patrik Bazoni Karate Klub Chodov CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg David Rotter KK Jeseník CZE CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Matias Fatka Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Matyáš Jansa SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Luděk Máčka Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Tomáš Vacek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Marek Boura Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Marek Švec Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Přemysl Čarek Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Michal Weselovsky Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Jáchym Šanda SKBU Trutnov CZE CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Pavel Urbanec KK Lichnice CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Martin Eliáš KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Daniel Nevrkla SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Bohumil Snopek Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Ondřej Nosek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Martin Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Tomáš Dittrich Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Daniel Chod Karate Klub Chodov CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Mikuláš Otípka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Aleksandar Šešlija TJ Horní Měcholupy CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Milan Bašar Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Martin Hanák TJ Karate Třebíč CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg David Tokarčík SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Kamil Klein KK Lichnice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jonáš Rybák Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Martin Sluka SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Vojtěch Zrna Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Václav Chudoba Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Michal Zemek KK TJ Krupka CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Filip Dvořák KKD Bruntál CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg František Chudoba Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Vojtěch Procházka Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Lukáš Cyprian Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Prokop KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Patrik Hejduk Karate Hlinsko CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Martin Kylberger Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Andrea Květoňová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Žaneta Bělecká Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Karolína Martínková Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Barbora Kratochvílová KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Nikola Pešádiková Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Žaneta Dognerová Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Aneta Masařová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Barbora Soukupová Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Anna Jansová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Adéla Průchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Barbora Baloghová SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Nikola Bartoňová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Denisa Řehořová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Jessica Zaymlová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Magdaléna Lenderová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Tereza Kudláčková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Martina Šáchová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Eliška Škrancová L. F. CLUB KARATE CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Tereza Karbanová TJ Horní Měcholupy CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Tereza Plevová KK Lichnice CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Tomáš Tyle Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Matěj Štěpán Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Radim Patkolo KCK Team CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Václav Plecer Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Michal Jakoubek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Tomáš Janeček L. F. CLUB KARATE CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Martin Voldřich Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Tomáš Děd Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Ondřej Maňhal SKBU Trutnov CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Aleš Jůza Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Petr Navrátil SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Filip Kovařík Karate Lions Pardubice CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Jan Hoffman Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Lukáš Gruber Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Přemek Benhák Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Jakub Hajný SKC Louny CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Radek Štefek SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Ondřej Hrdlička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Lukáš Jílek Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Filip Černík Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Dominik Majera SKBU Trutnov CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Šimon Honsů SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Daniel Tokarčík SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
7. kumite st. žáci -60kg Vladimír Kornijenko SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite st. žáci -60kg Albert Vacek KCK Team CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Daniel Červenka Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Tomáš Marek Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Jonáš Černý Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Volodymyr Vaynahy Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Natálie Hůrková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Šárka Klečková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Kateřina Dostálová Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Klára Odehnalová KCK Team CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Veronika Konášová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Anna Rotterová KK Jeseník CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Michaela Bartoňová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Nicola Faitová Narama Plzeň CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Eva Šmejkalová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Klára Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Veronika Jakubů Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Anna Kašparová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Kateřina Procházková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Mistrovství ČR 2016 03.12.2016-04.12.2016
Mistrovství ČR 2015 05.12.2015-06.12.2015
Mistrovství ČR U21, seniorů a Masters 2014/2015 31.01.2015
Mistrovství ČR mládeže 2014 07.12.2014
Mistrovství ČR seniorů a Masters 2014 29.03.2014
Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2013 08.12.2013
Mistrovství ČR seniorů a Masters 2013 31.03.2013
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk