KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 1.kolo - 11.03.2018

Město Český Krumlov
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe, JčSKe
Registrovaných jednotlivců 189
Závodníci v kategoriích 315
Kluby 47
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 39
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 36-24-12-6-3
Statistiky


Ohodnocení kvality turnaje:
45.45%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 11x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Vít Masař Okinawa Goju-ryu Dojo Jindřichův Hradec CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Filip Pohl BUDO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Martin Přech SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Filip Smutný KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Jan Pajkrt SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Magdaléna Trtíková Karate Klub Kyjov CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Nicole Michalicová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Tereza Vašíčková BUDO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Michaela Kalinová SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Michaela Soukupová SKBU Hostivař CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Adéla Franková SKBU Hostivař CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Eliška Gubíková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata junioři (16-17) David Kavalír Sport Relax CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Ondřej Bosák SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
3. kata junioři (16-17) David Stárek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Pavel Mikeš Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Pavel Trličík Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Lukáš Pilát Kobra Kladno CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Veronika Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Adéla Mehic Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Adéla Šinerová Sport Relax CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Lucie Havrdová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Kristýna Tesařová SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Kateřina Ištoková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Matěj Říha GRYF z.s. CZE CZE
2. kata muži U21 Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata muži U21 Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE CZE
3. kata muži U21 David Kavalír Sport Relax CZE CZE
5. kata muži U21 Adam Křivka SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
5. kata muži U21 David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata muži U21 Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata muži U21 Matyáš Soukup SKBU Hostivař CZE CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Nikola Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata ženy U21 Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata ženy U21 Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata ženy U21 Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kata ženy U21 Kristína Bosáková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
5. kata ženy U21 Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
kata muži
1. kata muži Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE CZE
2. kata muži Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata muži Matěj Říha GRYF z.s. CZE CZE
3. kata muži Daniel Sebeš Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kata muži Šimon Branda SHOBU Academy CZE CZE
5. kata muži David Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
7. kata muži Adam Křivka SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
7. kata muži Lukáš Pilát Kobra Kladno CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata ženy Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata ženy Adéla Šinerová Sport Relax CZE CZE
3. kata ženy Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
5. kata ženy Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata ženy Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
7. kata ženy Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
7. kata ženy Linda Skalová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) SCM Goju-ryu Brno CZE CZE
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SK Shotokan Neratovice CZE CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SCM Goju-ryu Brno CZE CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
kata team muži
1. kata team muži Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kata team ženy
1. kata team ženy Sport Relax CZE CZE
2. kata team ženy Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
KUMITE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Dominik Smola SKP karate Písek CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Matyáš Hnyk SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Adam Balcárek SKBU Hostivař CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Petr Pelikán TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Filip Krišal Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jonáš Rybák Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Aleksandar Šešlija TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Bohuslav Dušek KASR ŽAMBERK CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Daniel Hanuš SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Daniel Sadke SKBU Hostivař CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Maxim Simon SKBU Hostivař CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg David Klewar Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg David Skřivánek SKBU Hostivař CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Viktor Miller Kobra Kladno CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Michal Vondrášek SKP karate Písek CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Dominik Krejčí SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg David Lžičař Sport Club Flair o.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Martin Bednár KARATE Havířov CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Anna Faltová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Karolína Martínková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Michaela Miglová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Tereza Chobotová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Magdalena Laura Husáková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nikola Berková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Tereza Jánová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Natálie Krátká Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Eliška Václavíková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Tereza Plevová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Hana Bělová SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kateřina Litvíková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Hana Doležalová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anna Levová Narama Plzeň CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Nikola Melicharová SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Michaela Satrapová SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Arnošt Razima SKBU Hostivař CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Filip Kovařík Red Dragon Team CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Erik Šindelář Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Pavel Trličík Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Ján Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Gleb Eremenko Red Dragon Team CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Viktor Gall ŠSK karate Karviná CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Jakub Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Filip Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Michal Zemek Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg David Kavalír Sport Relax CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg David Wheeler TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Ondřej Bosák SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Tomáš Děd TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Jan Hykš Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Oliver Simon SKBU Hostivař CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Jamaica Kindlová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Kristýna Tesařová SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -48kg Adéla Šinerová Sport Relax CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Bianka Machová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Klára Jánová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Veronika Konášová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Hana Rebljanová TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Laura Humlová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Lucie Havrdová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Tereza Karbanová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Nela Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Daniela Petříková KARATE Havířov CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Martina Šáchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Eliška Škrancová L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Klára Fichnová TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Zuzana Randáková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite muži U21 -60kg
1. kumite muži U21 -60kg Daniel Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite muži U21 -60kg Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži U21 -60kg Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite muži U21 -60kg Erik Šindelář Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite muži U21 -67kg
1. kumite muži U21 -67kg Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži U21 -67kg Jan Kubala TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
kumite muži U21 -75kg
1. kumite muži U21 -75kg Přemysl Benhák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži U21 -75kg Marek Andraši TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
3. kumite muži U21 -75kg Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite muži U21 -75kg Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite muži U21 -75kg Ondřej Hnat Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži U21 -75kg David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite muži U21 -84kg
1. kumite muži U21 -84kg Dominik Nechyba SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite muži U21 -84kg Jan Hykš Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite muži U21 -84kg Vojtěch Boura GRYF z.s. CZE CZE
kumite muži U21 +84kg
1. kumite muži U21 +84kg Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite muži U21 +84kg Matyáš Soukup SKBU Hostivař CZE CZE
kumite ženy U21 -55kg
1. kumite ženy U21 -55kg Kristína Bosáková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
kumite ženy U21 -61kg
1. kumite ženy U21 -61kg Kateřina Procházková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite ženy U21 -61kg Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
kumite ženy U21 -68kg
1. kumite ženy U21 -68kg Aneta Růžičková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy U21 -68kg Veronika Hrůzová SKBU Hostivař CZE CZE
3. kumite ženy U21 -68kg Barbora Farkasová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ženy U21 -68kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kumite ženy U21 -68kg Zuzana Randáková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite ženy U21 +68kg
1. kumite ženy U21 +68kg Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Daniel Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite muži -60kg Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -60kg Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -67kg Jan Kubala TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Ondřej Charvát Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite muži -75kg Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite muži -75kg Přemysl Benhák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -75kg David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite muži -75kg Ondřej Hnat Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži -75kg Aleš Hrách Kobra Kladno CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Dominik Nechyba SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite muži -84kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -84kg Daniel Sebeš Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
2. kumite muži +84kg Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite muži +84kg Radek Marcín TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži +84kg Tomáš Ženčuch KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži BRH Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži BRH Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite muži BRH Tomáš Ženčuch KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Aneta Růžičková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Jana Vrbatová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Barbora Farkasová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite ženy BRH Jana Vrbatová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite team dorostenci (14-15)
1. kumite team dorostenci (14-15) Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite team dorostenci (14-15) Královéhradecký svaz karate CZE CZE
kumite team dorostenky (14-15)
1. kumite team dorostenky (14-15) KK Lichnice CZE CZE
2. kumite team dorostenky (14-15) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite team dorostenky (14-15) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite team dorostenky (14-15) Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite team dorostenky (14-15) SK Shotokan Neratovice CZE CZE
kumite team junioři (16-17)
1. kumite team junioři (16-17) Prague Team CZE CZE
2. kumite team junioři (16-17) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite team juniorky (16-17)
1. kumite team juniorky (16-17) Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite team juniorky (16-17) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite team juniorky (16-17) TJ Horní Měcholupy CZE CZE
3. kumite team juniorky (16-17) KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite team muži
1. kumite team muži Karate Havířov CZE CZE
2. kumite team muži Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite team muži Karate České Budějovice CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP žactva 2018 - 3.kolo 17.11.2018
NP žactva 2018 - 2.kolo 06.10.2018
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 3.kolo 22.09.2018
NP žactva 2018 - 1.kolo 09.06.2018
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 2.kolo 19.05.2018
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 3.kolo 11.11.2017
NP žactva 2017 - 3.kolo 21.10.2017
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk