KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Shotokan Cup 2012 - 06.10.2012

Město Choceň
Stát Česká republika
Pořadatel SKC Sokol Vamberk
Registrovaných jednotlivců 310
Kluby 48
Státy 4
Kluby na medailových pozicích 44
Státy na medailových pozicích 4
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
54.17%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 18x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Filip Krišal Sokol Sadská CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Petr Lesák KCK Team CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Vojtěch Drobný SKBU Trutnov CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Matyáš Kloubek Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Matěj Kosek KCK Team CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Alexandr Stehlík SKBU Trutnov CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Roman Le Trung SKBU Trutnov CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Jáchym Šanda SKBU Trutnov CZE CZE
kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu
1. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Viktor Bražnik KK Topoľčany SVK SVK
2. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Matyáš Kloubek Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Vojtěch Drobný SKBU Trutnov CZE CZE
3. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Darek Zieminský SKBU Trutnov CZE CZE
5. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Jakub Mišových KK Topoľčany SVK SVK
5. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Zdeněk Žák TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
7. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Dominik Krejčí SKBU Trutnov CZE CZE
7. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Jáchym Šanda SKBU Trutnov CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) David Stárek KK Jeseník CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Jan Hertl Karate Hlinsko CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Martin Šípek KK Topoľčany SVK SVK
5. kata ml. žáci (10-11) David Bázler SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Vladimír Ekart Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Jiří Matoulek Spartak Hradec Králové CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Matěj Štěpán SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Žaneta Jantačová KCK Team CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Jana Drymlová KCK Team CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Johanka Kynclová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Vendula Štěpánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu
1. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Lucia Šišoláková Arkádia Galanta SVK SVK
2. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Lucie Vavrušková KK Lichnice CZE CZE
3. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Vanda Gregoríková KK Topoľčany SVK SVK
3. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Laura Péteriová Arkádia Galanta SVK SVK
5. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Alexandra Kančiová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Erika Hubková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Hana Endlerová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Anna Vrábelová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Nelly Natalie Jelinková Spartak Hradec Králové CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Kristýna Vavrušková KK Lichnice CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Matteo Tamborlani Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Přemek Benhák Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Marek Rendla Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Kristián Hnízdil SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Petr Klíma Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Marek Lettl SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Jan Stránský KCK Team CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Nikola Jůzová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Barbora Bukáčková Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Klára Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Květoslava Pokorná Karate Hlinsko CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Karolína Stillerová TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Dana Habrová TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Anna Kašparová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Lukáš Vik Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Martin Müller Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jakub Vavřička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Tomáš Zaťko Tarokan KK Brno CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Lukáš Ekart Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Jaroslav Vlček SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Ondřej Sviták Karate České Budějovice CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Zuzana Augustinová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Ester Bědroňová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Kay Polanová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Lucie Rottenbornová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Gabriela Štíchová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jan Boháč Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Tomáš Kutta Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Andrea Žáková Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata muži
1. kata muži Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata muži Filip Miler SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kata muži Adam Pešek Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata muži Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kata muži Tomáš Hynek SKC Sokol Vamberk CZE CZE
5. kata muži Martin Trávník Karate Vision Praha CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Ivana Dvořáková Jukl Karate Team CZE CZE
2. kata ženy Silvie Cmielová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata ženy Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
3. kata ženy Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kata ženy Andrea Žáková Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata Masters muži (+40 let)
1. kata Masters muži (+40 let) Václav Plecer st. Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata Masters muži (+40 let) Michal Vik Slavia TU Liberec CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Nicolas Olšavský SKC Sokol Vamberk CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Ondřej Šmída SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Jan Kaška SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Vojtěch Mazák KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Tomáš Dostál TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Matyáš Baláš Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Viktor Bražnik KK Topoľčany SVK SVK
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Matěj Sádovský KARATEDO Němčice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Adam Hošák SKC Sokol Vamberk CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Patrik Štěpánek SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) BRH
1. kumite ml. žáci (7-9) BRH Loren Domba Lav Pula CRO CRO
2. kumite ml. žáci (7-9) BRH Filip Krišal Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) BRH Marián Bydžovský TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) BRH Matěj Kosek KCK Team CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Martin Hanák TJ Karate Třebíč CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Tomáš Dittrich Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Jan Hertl Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Lukáš Váňa Sokol Sadská CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Loren Domba Lav Pula CRO CRO
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Filip Kovařík Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Adam Klouda TJ Karate Třebíč CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Radim Patkolo KCK Team CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Marian Olšavský SKC Sokol Vamberk CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Adam Svatoš SŠKS Pardubice CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Radek Netolický Karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg František Chudoba SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Daniel Schlosser KK Topoľčany SVK SVK
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Martin Šípek KK Topoľčany SVK SVK
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Filip Lněnička KARATEDO Němčice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jan Marek KCK Team CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Josef Černík Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Marek Náhlik KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Ondřej Jakubec SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Denis Rajsner KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Lucia Šišoláková Arkádia Galanta SVK SVK
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Lucie Vavrušková KK Lichnice CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Laura Péteriová Arkádia Galanta SVK SVK
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Tereza Bartošová SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) BRH
1. kumite ml. žákyně (7-9) BRH Vendula Štěpánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) BRH Tereza Bartošová SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Nikola Mlýnková TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Kristýna Vavrušková KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Aneta Mačátová KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Radka Dejdarová Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Karolína Jasanská KARATEDO Němčice CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Marek Pončka ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
2. kumite st. žáci -39kg Jan Stránský KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Václav Plecer Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Patrik Tran SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Kristián Hnízdil SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Jindřich Stiller TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Ondřej Košťál SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg David Podsklan KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite st. žáci -45kg Vojtěch Jedlička Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Matteo Tamborlani Tarokan KK Brno CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Vojtěch Tonar SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Martin Vanický Kasr Žamberk CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Matěj Černý SKBU Trutnov CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Tomáš Staněk Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Jan Vobruba SŠKS Pardubice CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Dominik Gregor Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Marek Lettl SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Dominik Majera SKBU Trutnov CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Vítězslav Marek Kasr Žamberk CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Daniel Caha TJ Karate Třebíč CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Vojtěch Laurin Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Jakub Dostál TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Volodymyr Vaynahy Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Dominik Šamko KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Petr Urbanec KK Lichnice CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Tomáš Pleva KK Lichnice CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Jakub Čeřovský Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Václav Chaloupka Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Michaela Bartoňová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Klára Odehnalová KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Anna Rotterová KK Jeseník CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Anita Výprachtická KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Nikola Kosinová KK Lichnice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Karolína Stillerová TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Michaela Kopalová Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Kateřina Tulisová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Barbora Bukáčková Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Klára Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Barbora Minářová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Květoslava Pokorná Karate Hlinsko CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Anna Kašparová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Barbora Svěcená TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Marek Pončka ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Vojtěch Lukšík Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Lukáš Hanzl Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jakub Michálek KK Jeseník CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jakub Jirka Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jan Malý Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Michal Višňovský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Ondřej Sviták Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Denis Cmunt Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tomáš Lukš Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jakub Fürbacher Sokol Sadská CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Dominik Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Josef Černík Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Filip Černohous KCK Team CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Petr Felcman Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg David Novák Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jaroslav Vlček SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Michael Jahelka SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Michael Staněk Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Zrnovský Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jan Šrámek KCK Team CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jakub Kočí Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jiří Uherko SKBU Trutnov CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Rebeka Vidová KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Adriana Crhonková Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Miriama Kozmová KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Tereza Pěstová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Michaela Krátká KCK Team CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kamila Mandíková KK TJ Krupka CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Vanessa Vaskomjatinová Arkádia Galanta SVK SVK
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Filip Dittrich Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Lovepreet Singh Martial Arts club New Delhi IND IND
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Dušan Balog TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Marek Dostál TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Roman Veis SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Tomáš Suchý SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Andreas Bittera Arkádia Galanta SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -68kg Tomáš Kutta Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Jáchym Kopecký KCK Team CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Erik Sontag KCK Team CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Jan Boháč Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Nikolas Mišík TJ Karate Praha CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Ota Andörfer KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Tomáš Hermann TJ karate Nové Hrady CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Viktorie Taušová Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Martina Janečková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Jana Knoblochová Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Veronika Jandová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Simona Šedivá KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Andrea Žáková Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Aleš Radil KK Lichnice CZE CZE
2. kumite muži -67kg Tomáš Hynek SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Oliver Peknik Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kumite muži -75kg Miroslav Richter KCK Team CZE CZE
3. kumite muži -75kg Michal Galuška KK Jeseník CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Michal Pelikovský TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
2. kumite muži -84kg Patrik Zeman SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite muži -84kg Jan Fait TJ Karate Praha CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Petr Charvát KK Lichnice CZE CZE
2. kumite muži +84kg Milan Hajdák Arkádia Galanta SVK SVK
3. kumite muži +84kg Peter Pauliny KK Revúca SVK SVK
3. kumite muži +84kg Michal Šolc TJ Karate Praha CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
2. kumite muži BRH Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite muži BRH Jan Fait TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite muži BRH Michal Šolc TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite muži BRH Michal Galuška KK Jeseník CZE CZE
5. kumite muži BRH Petr Charvát KK Lichnice CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Simona Kaliničenková KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Markéta Barešová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Simona Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite ženy BRH Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite ženy BRH Markéta Barešová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Shotokan Cup 2017 30.09.2017
Bohemia Open 2017 23.09.2017
Letní olympiáda dětí a mládeže 2017 26.06.2017-27.06.2017
Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2017 06.05.2017
Pohár nadějí 2017 08.04.2017
Kesl Cup 2017 04.03.2017
Velká cena Trutnova 2017 25.02.2017
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk