KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Vánoční cena Mladé Boleslavi 2010 - 20.11.2010

Město Mladá Boleslav
Stát Česká republika
Pořadatel TJ AŠ Ml. Boleslav
Registrovaných jednotlivců 375
Kluby na medailových pozicích 41
Státy na medailových pozicích 2
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
54.35%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 270x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Petr Mičic KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Marek Böhme Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Filip Janda SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Xuan Trinh Tam Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Jakub Čeřovský USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Jan Horyna SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Michal Jakoubek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Martin Šípek KK Topoľčany SVK SVK
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Daniel Schlosser KK Topoľčany SVK SVK
2. kata ml. žáci (7-9) Lukáš Ingriš SKC Louny CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Štěpán Chládek TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Martin Pech TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Tomáš Dittrich USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Jan Horváth KK Bóďa Praha CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Viktor Le Minh TJ Karate Praha CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Tomáš Mikuda SK Tommi Praha CZE CZE
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Daniel Havlíček Rapid Bratislava SVK SVK
2. kata ml. žáci (7-11) David Stárek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Matěj Říha USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) David Šerák Sport Relax CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Kryštof Zlatohlávek Sport Relax CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Petr Klíma Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Petr Martínek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Dorota Blechová Sport Relax CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Kateřina Ištoková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Jana Rálišová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Sára Ješetová Sport Relax CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Petra Pavlů Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Natálie Soprová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Natálie Šperlová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Adéla Šinerová Sport Relax CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Natálie Gruberová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Kristína Niznerová Rapid Bratislava SVK SVK
5. kata ml. žákyně (7-9) Barbora Esserová TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Ellen Soprová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Klára Esserová TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Aneta Hurbanová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Sabina Křížová SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Tereza Jaňourová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Veronika Macháčková SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Anna Gartnerová Ippon KK Rakovník CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Sabina Mehiačová Karate Černošice CZE CZE
kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu
1. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Jan Kočvara SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Ondřej Blín USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu David Le SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Michal Le Minh SK Jiskra Domažlice CZE CZE
5. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Vít Vaněček SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu David Černý SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kata žáci 12-14 let
1. kata žáci 12-14 let Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata žáci 12-14 let Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kata žáci 12-14 let Martin Gažík KK Topoľčany SVK SVK
3. kata žáci 12-14 let Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata žáci 12-14 let David Kletečka KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata žáci 12-14 let Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata žáci 12-14 let Milan Hájek Sport Relax CZE CZE
7. kata žáci 12-14 let Martin Müller SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu
1. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Eva Brodská SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Martina Skalníková SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Marcela Horáčková SK Jiskra Domažlice CZE CZE
3. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Viktorie Taušová USK Slavia Liberec CZE CZE
kata žákyně 12-14 let
1. kata žákyně 12-14 let Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata žákyně 12-14 let Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata žákyně 12-14 let Tereza Mikudová Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata žákyně 12-14 let Zuzana Niznerová Rapid Bratislava SVK SVK
5. kata žákyně 12-14 let Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kata žákyně 12-14 let Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata žákyně 12-14 let Petra Klabanová Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata žákyně 12-14 let Kateřina Sendlerová TARO KAN, z.s. CZE CZE
kata dorostenci 15-17 let
1. kata dorostenci 15-17 let Jaroslav Hodina Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata dorostenci 15-17 let Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata dorostenci 15-17 let Vojtěch Karaus Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenci 15-17 let Adam Pešek Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
5. kata dorostenci 15-17 let Jaroslav Buzek Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kata dorostenci 15-17 let Tomáš Šíma KC Podbořany CZE CZE
7. kata dorostenci 15-17 let David Kadaník USK Slavia Liberec CZE CZE
kata dorostenky 15-17 let
1. kata dorostenky 15-17 let Hana Ulíková Sport Relax CZE CZE
2. kata dorostenky 15-17 let Tereza Zlatohlávková Sport Relax CZE CZE
3. kata dorostenky 15-17 let Pavla Čížková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky 15-17 let Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kata dorostenky 15-17 let Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata dorostenky 15-17 let Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata dorostenky 15-17 let Alena Platilová SK Tommi Praha CZE CZE
7. kata dorostenky 15-17 let Zuzana Platilová SK Tommi Praha CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) Sport Relax CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) Sport Relax CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Ippon KK Rakovník CZE CZE
5. kata team žáci (7-13) Karate Vision CZE CZE
5. kata team žáci (7-13) Ippon KK Rakovník CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) Kesl Ryu Praha CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) SK Tommi CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Sport Relax CZE CZE
5. kata team žákyně (7-13) Karate Vision CZE CZE
5. kata team žákyně (7-13) MDDM Ostrov CZE CZE
7. kata team žákyně (7-13) Target Sport Milovice CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Václav Kratochvíl Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Mikuláš Fuka Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Boris Balheim Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite ml. žáci -35kg Jakub Hrala Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Jan Stránský KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žáci -35kg Martin Blecha SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žáci -35kg Ondřej Košťál SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Petr Kalvoda Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite ml. žáci -40kg Jakub Bartoš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Lukáš Král SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Jan Vobruba SŠKS Pardubice CZE CZE
5. kumite ml. žáci -40kg Matyáš Pavel SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci -40kg Andrej Žigunov Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
7. kumite ml. žáci -40kg Jan Jiras Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg Zdeněk Studnička Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite ml. žáci +40kg Matouš Hrubý Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Albert Dosedla Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Filip Pospíšil Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -35kg Natálie Nováková Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Nela Beranová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně -35kg Anna Rotterová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně -35kg Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Tereza Feriancová Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Dominika Juřenová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Kateřina Luxemburgová USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žákyně +35kg Lenka Cholevová Ippon KK Rakovník CZE CZE
7. kumite ml. žákyně +35kg Anna Gartnerová Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite žáci 12-14 let -40kg
1. kumite žáci 12-14 let -40kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite žáci 12-14 let -40kg Daniel Razák Sport Relax CZE CZE
3. kumite žáci 12-14 let -40kg Jakub Beneš Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite žáci 12-14 let -40kg David Braný MDDM Ostrov CZE CZE
5. kumite žáci 12-14 let -40kg Tomáš Dvořák Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite žáci 12-14 let -40kg Lukáš Hanzl Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
7. kumite žáci 12-14 let -40kg Milan Zítko Sport Relax CZE CZE
kumite žáci 12-14 let -50kg
1. kumite žáci 12-14 let -50kg Martin Gažík KK Topoľčany SVK SVK
2. kumite žáci 12-14 let -50kg David Kletečka KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite žáci 12-14 let -50kg Josef Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite žáci 12-14 let -50kg Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite žáci 12-14 let -50kg Lukáš Pevný Sport Relax CZE CZE
5. kumite žáci 12-14 let -50kg Stanislav Privitzer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
7. kumite žáci 12-14 let -50kg Martin Macík Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
7. kumite žáci 12-14 let -50kg Jakub Michálek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kumite žáci 12-14 let -60kg
1. kumite žáci 12-14 let -60kg Jaroslav Vlček SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite žáci 12-14 let -60kg Tomáš Lála Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite žáci 12-14 let -60kg Vojtěch Míka Karate Klub Klatovy CZE CZE
3. kumite žáci 12-14 let -60kg Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite žáci 12-14 let -60kg Michael Jahelka SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite žáci 12-14 let -60kg Patrik Vébr SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
7. kumite žáci 12-14 let -60kg Viktor Pospíšil Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite žáci 12-14 let +60kg
1. kumite žáci 12-14 let +60kg Tomáš Henzl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite žáci 12-14 let +60kg René Fišer TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
3. kumite žáci 12-14 let +60kg Jan Šrámek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite žáci 12-14 let +60kg Pavel Šumbera Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kumite žáci 12-14 let +60kg Adam Hrdina KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite žáci 12-14 let +60kg Jan Vlček Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
7. kumite žáci 12-14 let +60kg David Němec Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
7. kumite žáci 12-14 let +60kg Martin Snětivý SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite žákyně 12-14 let -48kg
1. kumite žákyně 12-14 let -48kg Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite žákyně 12-14 let -48kg Tereza Hájková USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite žákyně 12-14 let -48kg Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite žákyně 12-14 let -48kg Lucie Rottenbornová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite žákyně 12-14 let -48kg Kay Polanová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite žákyně 12-14 let -48kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
kumite žákyně 12-14 let +48kg
1. kumite žákyně 12-14 let +48kg Michaela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite žákyně 12-14 let +48kg Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite žákyně 12-14 let +48kg Kateřina Sendlerová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite žákyně 12-14 let +48kg Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite žákyně 12-14 let +48kg Kamila Mandíková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite žákyně 12-14 let +48kg Jannatay Shamshieva Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite dorostenci 15-17 let -60kg
1. kumite dorostenci 15-17 let -60kg Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kumite dorostenci 15-17 let -60kg Tomáš Podoljak Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let -60kg Filip Dittrich USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let -60kg Miloš Janů SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci 15-17 let -60kg Vadym Potapenko Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
5. kumite dorostenci 15-17 let -60kg Alessandro Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
kumite dorostenci 15-17 let -70kg
1. kumite dorostenci 15-17 let -70kg Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE CZE
2. kumite dorostenci 15-17 let -70kg Jáchym Kopecký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let -70kg Rostislav Podlaha Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let -70kg Aleš Suchý TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kumite dorostenci 15-17 let -70kg Jaroslav Buzek Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite dorostenci 15-17 let -70kg Daniel Kopúň KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
kumite dorostenci 15-17 let +70kg
1. kumite dorostenci 15-17 let +70kg Václav Tereščuk Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenci 15-17 let +70kg Daniel Brendl SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let +70kg Tomáš Šíma KC Podbořany CZE CZE
kumite dorostenci 15-17 let BRH
1. kumite dorostenci 15-17 let BRH Václav Tereščuk Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenci 15-17 let BRH Daniel Kopúň KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite dorostenci 15-17 let BRH Daniel Brendl SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let BRH Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE CZE
5. kumite dorostenci 15-17 let BRH Michael Lipčák Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenci 15-17 let BRH Aleš Suchý TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite dorostenky 15-17 let -58kg
1. kumite dorostenky 15-17 let -58kg Ingrid Suchánková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite dorostenky 15-17 let -58kg Adéla Lehečková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky 15-17 let -58kg Kamila Klečková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky 15-17 let -58kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky 15-17 let -58kg Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky 15-17 let -58kg Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite dorostenky 15-17 let -58kg Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite dorostenky 15-17 let +58kg
1. kumite dorostenky 15-17 let +58kg Miroslava Kopúňová Slovensko SVK SVK
2. kumite dorostenky 15-17 let +58kg Simona Kaliničenková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite dorostenky 15-17 let +58kg Denisa Martinková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky 15-17 let +58kg Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite dorostenky 15-17 let +58kg Markéta Barešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
5. kumite dorostenky 15-17 let +58kg Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite dorostenky 15-17 let BRH
1. kumite dorostenky 15-17 let BRH Miroslava Kopúňová Slovensko SVK SVK
2. kumite dorostenky 15-17 let BRH Ingrid Suchánková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite dorostenky 15-17 let BRH Kamila Klečková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky 15-17 let BRH Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite dorostenky 15-17 let BRH Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky 15-17 let BRH Denisa Martinková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenky 15-17 let BRH Markéta Barešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Grand Prix North Bohemia 2018 20.10.2018
Bohemia Open 2018 29.09.2018
Shotokan Cup 2018 29.09.2018
Karate Lions Cup 2018 02.06.2018
Kesl Cup 2018 13.05.2018
Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2018 05.05.2018
Pohár nadějí 2018 07.04.2018
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk