KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Vánoční cena Mladé Boleslavi 2010 - 20.11.2010

Město Mladá Boleslav
Stát Česká republika
Pořadatel TJ AŠ Ml. Boleslav
Registrovaných jednotlivců 375
Kluby na medailových pozicích 41
Státy na medailových pozicích 2
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
54.35%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 270x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Petr Mičic KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Marek Böhme Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Filip Janda SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Xuan Trinh Tam Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Jakub Čeřovský USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Jan Horyna SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Michal Jakoubek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Martin Šípek KK Topoľčany SVK SVK
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Daniel Schlosser KK Topoľčany SVK SVK
2. kata ml. žáci (7-9) Lukáš Ingriš SKC Louny CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Štěpán Chládek TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Martin Pech TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Tomáš Dittrich USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Jan Horváth KK Bóďa Praha CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Viktor Le Minh TJ Karate Praha CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Tomáš Mikuda SK Tommi Praha CZE CZE
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Daniel Havlíček Rapid Bratislava SVK SVK
2. kata ml. žáci (7-11) David Stárek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Matěj Říha USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) David Šerák Sport Relax CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Kryštof Zlatohlávek Sport Relax CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Petr Klíma Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Petr Martínek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Dorota Blechová Sport Relax CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Kateřina Ištoková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Jana Rálišová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Sára Ješetová Sport Relax CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Petra Pavlů Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Natálie Soprová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Natálie Šperlová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Adéla Šinerová Sport Relax CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Natálie Gruberová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Kristína Niznerová Rapid Bratislava SVK SVK
5. kata ml. žákyně (7-9) Barbora Esserová TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Ellen Soprová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Klára Esserová TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Aneta Hurbanová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Sabina Křížová SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Tereza Jaňourová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Veronika Macháčková SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Anna Gartnerová Ippon KK Rakovník CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Sabina Mehiačová Karate Černošice CZE CZE
kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu
1. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Jan Kočvara SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Ondřej Blín USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu David Le SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Michal Le Minh SK Jiskra Domažlice CZE CZE
5. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Vít Vaněček SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu David Černý SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kata žáci 12-14 let
1. kata žáci 12-14 let Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata žáci 12-14 let Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kata žáci 12-14 let Martin Gažík KK Topoľčany SVK SVK
3. kata žáci 12-14 let Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata žáci 12-14 let David Kletečka KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata žáci 12-14 let Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata žáci 12-14 let Milan Hájek Sport Relax CZE CZE
7. kata žáci 12-14 let Martin Müller SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu
1. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Eva Brodská SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Martina Skalníková SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Marcela Horáčková SK Jiskra Domažlice CZE CZE
3. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Viktorie Taušová USK Slavia Liberec CZE CZE
kata žákyně 12-14 let
1. kata žákyně 12-14 let Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata žákyně 12-14 let Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata žákyně 12-14 let Tereza Mikudová Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata žákyně 12-14 let Zuzana Niznerová Rapid Bratislava SVK SVK
5. kata žákyně 12-14 let Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kata žákyně 12-14 let Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata žákyně 12-14 let Petra Klabanová Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata žákyně 12-14 let Kateřina Sendlerová TARO KAN, z.s. CZE CZE
kata dorostenci 15-17 let
1. kata dorostenci 15-17 let Jaroslav Hodina Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata dorostenci 15-17 let Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata dorostenci 15-17 let Vojtěch Karaus Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenci 15-17 let Adam Pešek Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
5. kata dorostenci 15-17 let Jaroslav Buzek Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kata dorostenci 15-17 let Tomáš Šíma KC Podbořany CZE CZE
7. kata dorostenci 15-17 let David Kadaník USK Slavia Liberec CZE CZE
kata dorostenky 15-17 let
1. kata dorostenky 15-17 let Hana Ulíková Sport Relax CZE CZE
2. kata dorostenky 15-17 let Tereza Zlatohlávková Sport Relax CZE CZE
3. kata dorostenky 15-17 let Pavla Čížková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky 15-17 let Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kata dorostenky 15-17 let Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata dorostenky 15-17 let Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata dorostenky 15-17 let Alena Platilová SK Tommi Praha CZE CZE
7. kata dorostenky 15-17 let Zuzana Platilová SK Tommi Praha CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) Sport Relax CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) Sport Relax CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Ippon KK Rakovník CZE CZE
5. kata team žáci (7-13) Karate Vision CZE CZE
5. kata team žáci (7-13) Ippon KK Rakovník CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) Kesl Ryu Praha CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) SK Tommi CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Sport Relax CZE CZE
5. kata team žákyně (7-13) Karate Vision CZE CZE
5. kata team žákyně (7-13) MDDM Ostrov CZE CZE
7. kata team žákyně (7-13) Target Sport Milovice CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Václav Kratochvíl Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Mikuláš Fuka Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Boris Balheim Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite ml. žáci -35kg Jakub Hrala Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Jan Stránský KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žáci -35kg Martin Blecha SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žáci -35kg Ondřej Košťál SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Petr Kalvoda Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite ml. žáci -40kg Jakub Bartoš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Lukáš Král SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Jan Vobruba SŠKS Pardubice CZE CZE
5. kumite ml. žáci -40kg Matyáš Pavel SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci -40kg Andrej Žigunov Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
7. kumite ml. žáci -40kg Jan Jiras Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg Zdeněk Studnička Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite ml. žáci +40kg Matouš Hrubý Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Albert Dosedla Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Filip Pospíšil Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -35kg Natálie Nováková Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Nela Beranová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně -35kg Anna Rotterová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně -35kg Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Tereza Feriancová Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Dominika Juřenová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Kateřina Luxemburgová USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žákyně +35kg Lenka Cholevová Ippon KK Rakovník CZE CZE
7. kumite ml. žákyně +35kg Anna Gartnerová Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite žáci 12-14 let -40kg
1. kumite žáci 12-14 let -40kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite žáci 12-14 let -40kg Daniel Razák Sport Relax CZE CZE
3. kumite žáci 12-14 let -40kg Jakub Beneš Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite žáci 12-14 let -40kg David Braný MDDM Ostrov CZE CZE
5. kumite žáci 12-14 let -40kg Tomáš Dvořák Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite žáci 12-14 let -40kg Lukáš Hanzl Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
7. kumite žáci 12-14 let -40kg Milan Zítko Sport Relax CZE CZE
kumite žáci 12-14 let -50kg
1. kumite žáci 12-14 let -50kg Martin Gažík KK Topoľčany SVK SVK
2. kumite žáci 12-14 let -50kg David Kletečka KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite žáci 12-14 let -50kg Josef Černík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite žáci 12-14 let -50kg Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite žáci 12-14 let -50kg Lukáš Pevný Sport Relax CZE CZE
5. kumite žáci 12-14 let -50kg Stanislav Privitzer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
7. kumite žáci 12-14 let -50kg Martin Macík Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
7. kumite žáci 12-14 let -50kg Jakub Michálek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kumite žáci 12-14 let -60kg
1. kumite žáci 12-14 let -60kg Jaroslav Vlček SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite žáci 12-14 let -60kg Tomáš Lála Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite žáci 12-14 let -60kg Vojtěch Míka Karate Klub Klatovy CZE CZE
3. kumite žáci 12-14 let -60kg Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite žáci 12-14 let -60kg Michael Jahelka SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite žáci 12-14 let -60kg Patrik Vébr SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
7. kumite žáci 12-14 let -60kg Viktor Pospíšil Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite žáci 12-14 let +60kg
1. kumite žáci 12-14 let +60kg Tomáš Henzl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite žáci 12-14 let +60kg René Fišer TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
3. kumite žáci 12-14 let +60kg Jan Šrámek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite žáci 12-14 let +60kg Pavel Šumbera Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kumite žáci 12-14 let +60kg Adam Hrdina KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite žáci 12-14 let +60kg Jan Vlček Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
7. kumite žáci 12-14 let +60kg David Němec Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
7. kumite žáci 12-14 let +60kg Martin Snětivý SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite žákyně 12-14 let -48kg
1. kumite žákyně 12-14 let -48kg Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite žákyně 12-14 let -48kg Tereza Hájková USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite žákyně 12-14 let -48kg Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite žákyně 12-14 let -48kg Lucie Rottenbornová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite žákyně 12-14 let -48kg Kay Polanová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite žákyně 12-14 let -48kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
kumite žákyně 12-14 let +48kg
1. kumite žákyně 12-14 let +48kg Michaela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite žákyně 12-14 let +48kg Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite žákyně 12-14 let +48kg Kateřina Sendlerová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite žákyně 12-14 let +48kg Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite žákyně 12-14 let +48kg Kamila Mandíková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite žákyně 12-14 let +48kg Jannatay Shamshieva Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite dorostenci 15-17 let -60kg
1. kumite dorostenci 15-17 let -60kg Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kumite dorostenci 15-17 let -60kg Tomáš Podoljak Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let -60kg Filip Dittrich USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let -60kg Miloš Janů SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci 15-17 let -60kg Vadym Potapenko Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
5. kumite dorostenci 15-17 let -60kg Alessandro Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
kumite dorostenci 15-17 let -70kg
1. kumite dorostenci 15-17 let -70kg Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE CZE
2. kumite dorostenci 15-17 let -70kg Jáchym Kopecký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let -70kg Rostislav Podlaha Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let -70kg Aleš Suchý TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kumite dorostenci 15-17 let -70kg Jaroslav Buzek Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite dorostenci 15-17 let -70kg Daniel Kopúň KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
kumite dorostenci 15-17 let +70kg
1. kumite dorostenci 15-17 let +70kg Václav Tereščuk Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenci 15-17 let +70kg Daniel Brendl SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let +70kg Tomáš Šíma KC Podbořany CZE CZE
kumite dorostenci 15-17 let BRH
1. kumite dorostenci 15-17 let BRH Václav Tereščuk Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenci 15-17 let BRH Daniel Kopúň KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite dorostenci 15-17 let BRH Daniel Brendl SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let BRH Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE CZE
5. kumite dorostenci 15-17 let BRH Michael Lipčák Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenci 15-17 let BRH Aleš Suchý TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite dorostenky 15-17 let -58kg
1. kumite dorostenky 15-17 let -58kg Ingrid Suchánková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite dorostenky 15-17 let -58kg Adéla Lehečková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky 15-17 let -58kg Kamila Klečková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky 15-17 let -58kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky 15-17 let -58kg Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky 15-17 let -58kg Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite dorostenky 15-17 let -58kg Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite dorostenky 15-17 let +58kg
1. kumite dorostenky 15-17 let +58kg Miroslava Kopúňová Slovensko SVK SVK
2. kumite dorostenky 15-17 let +58kg Simona Kaliničenková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite dorostenky 15-17 let +58kg Denisa Martinková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky 15-17 let +58kg Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite dorostenky 15-17 let +58kg Markéta Barešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
5. kumite dorostenky 15-17 let +58kg Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite dorostenky 15-17 let BRH
1. kumite dorostenky 15-17 let BRH Miroslava Kopúňová Slovensko SVK SVK
2. kumite dorostenky 15-17 let BRH Ingrid Suchánková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite dorostenky 15-17 let BRH Kamila Klečková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky 15-17 let BRH Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite dorostenky 15-17 let BRH Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky 15-17 let BRH Denisa Martinková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenky 15-17 let BRH Markéta Barešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Velká cena Trutnova 2018 03.02.2018
Vánoční cena Mladé Boleslavi 2017 18.11.2017
Generali Cup 2017 04.11.2017
Wakizaši Cup 2017 28.10.2017
North Bohemia 2017 14.10.2017
Shotokan Cup 2017 30.09.2017
Bohemia Open 2017 23.09.2017
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk