KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Euro Grand Prix Pilsen 2018 - 13.10.2018 - 14.10.2018

Město Plzeň
Stát Česká republika
Pořadatel BUDO Plzeň
Registrovaných jednotlivců 847
Závodníci v kategoriích 1158
Kluby 156
Státy 19
Kluby na medailových pozicích 76
Státy na medailových pozicích 16
Hodnocení 60-40-20-10-5


Ohodnocení kvality turnaje:
62.50%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 6x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Jonas Abu Wahib Bayerischer Karate Bund GER GER
2. kata ml. žáci (7-11) Kevin Mischler Karate Do Biel Bienne SUI SUI
3. kata ml. žáci (7-11) David Kastl Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Jakub Žlábek SKP karate Písek CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Lukáš Kastl Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Jan Stránský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Rigo Dendas Samoerai Leuven BEL BEL
7. kata ml. žáci (7-11) Daniel Dub Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Lucy Hrdličková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Veronika Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Lotem Atuan Izrael ISR ISR
5. kata ml. žákyně (7-11) Christina Braun TV 1875 Burglengenfeld GER GER
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Julian Hadizadeh TV St. Wendel GER GER
3. kata st. žáci (12-13) Jonas Abu Wahib Bayerischer Karate Bund GER GER
3. kata st. žáci (12-13) Gabriele Salamone Bushido Karate Team BEL BEL
5. kata st. žáci (12-13) Ronen Aminov Izrael ISR ISR
5. kata st. žáci (12-13) Vladislav Anisimov Académie Karaté Leponce BEL BEL
7. kata st. žáci (12-13) Jure Sluga Slovinsko SLO SLO
7. kata st. žáci (12-13) Daniel Vašek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Rita Siebert Bayerischer Karate Bund GER GER
2. kata st. žákyně (12-13) Anna Speth Bayerischer Karate Bund GER GER
3. kata st. žákyně (12-13) Alicia Greco Sparring Karate Club BEL BEL
3. kata st. žákyně (12-13) Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Flavie Dosogne Académie Karaté Leponce BEL BEL
5. kata st. žákyně (12-13) Barbora Vachoutová SKP karate Písek CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Anika Draheimová BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Sara Lippert Greeve Karate DEN DEN
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Nejc Sterniša Slovinsko SLO SLO
2. kata dorostenci (14-15) Maciej Kowalczyk LZS Głubczyce POL POL
3. kata dorostenci (14-15) Vít Masař Česká republika CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Tomáš Vacek Česká republika CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Daniyl Anisimov Académie Karaté Leponce BEL BEL
5. kata dorostenci (14-15) Sebastian Fiedler Bayerischer Karate Bund GER GER
7. kata dorostenci (14-15) Ronan Fanielle CIKA Belgium BEL BEL
7. kata dorostenci (14-15) Jure Sluga Slovinsko SLO SLO
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Younmi Novo Federation Francophone BEL BEL
2. kata dorostenky (14-15) Lanyfer Minano Ken Shi Kai Karateschule Schwamendingen SUI SUI
3. kata dorostenky (14-15) Katja Horvatič Slovinsko SLO SLO
3. kata dorostenky (14-15) Anina Suter Ken Shi Kai Karateschule Schwamendingen SUI SUI
5. kata dorostenky (14-15) Pauline Jacoby Bayerischer Karate Bund GER GER
5. kata dorostenky (14-15) Vanessa Mischler Karate Do Biel Bienne SUI SUI
7. kata dorostenky (14-15) Lana Tisa Nadižar Slovinsko SLO SLO
7. kata dorostenky (14-15) Rita Siebert Bayerischer Karate Bund GER GER
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Yuki Ujihara Ken Shi Kai Karateschule Schwamendingen SUI SUI
2. kata junioři (16-17) Bartlomiej Babinski WKSA Budokan Wroclaw POL POL
3. kata junioři (16-17) Sajjad Islam SV UNSU Karate Mömlingen e.V. GER GER
3. kata junioři (16-17) Łukasz Sulejczak Ogólnopolskie Stowarzyszenie Shotokan POL POL
5. kata junioři (16-17) Bor Hartl Slovinsko SLO SLO
5. kata junioři (16-17) Alessio Roth SV UNSU Karate Mömlingen e.V. GER GER
7. kata junioři (16-17) Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Nejc Sterniša Slovinsko SLO SLO
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Josephine Christiansen Itosu-Kai Dragoer DEN DEN
2. kata juniorky (16-17) Younmi Novo Karaté Club Rebecq BEL BEL
3. kata juniorky (16-17) Elina Denis Karaté Club Habay BEL BEL
3. kata juniorky (16-17) Nicol Pyzh Izrael ISR ISR
5. kata juniorky (16-17) Pia Cesar Slovinsko SLO SLO
5. kata juniorky (16-17) Jule Tomischka Karateschule Straßfurt GER GER
7. kata juniorky (16-17) Aleksandra Centrih Slovinsko SLO SLO
7. kata juniorky (16-17) Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Yuki Ujihara Ken Shi Kai Karateschule Schwamendingen SUI SUI
2. kata muži U21 Andrin Durrer Ken Shi Kai Karateschule Schwamendingen SUI SUI
3. kata muži U21 Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE CZE
3. kata muži U21 Saku Virtanen Karate Vorarlberg AUT AUT
5. kata muži U21 Alessio Roth SV UNSU Karate Mömlingen e.V. GER GER
5. kata muži U21 Matěj Říha GRYF z.s. CZE CZE
7. kata muži U21 Arnaud Spronck Kuyukai Team BEL BEL
7. kata muži U21 Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Frederikke Bjerring Itosu-Kai Dragoer DEN DEN
2. kata ženy U21 Cecilie Scharff Dánsko DEN DEN
3. kata ženy U21 Nicol Pyzh Izrael ISR ISR
3. kata ženy U21 Laura Scharff Dánsko DEN DEN
5. kata ženy U21 Eliza Gaweł KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
5. kata ženy U21 Nina Meylan Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
7. kata ženy U21 Elena Blaser Karate Emme SUI SUI
7. kata ženy U21 Anna Enevoldsen Dánsko DEN DEN
kata muži
1. kata muži Mehman Rzaev Rusko RUS RUS
2. kata muži Konstantin Sutiagin Rusko RUS RUS
3. kata muži Matěj Říha GRYF z.s. CZE CZE
3. kata muži Maksymilian Szczypkowski WKSA Budokan Wroclaw POL POL
5. kata muži Andrin Durrer Ken Shi Kai Karateschule Schwamendingen SUI SUI
5. kata muži Bartosz Mączka KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
7. kata muži Damian Lućinski WKSA Budokan Wroclaw POL POL
7. kata muži Matteo Tamborlani Česká republika CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Irina Troitskaya Rusko RUS RUS
2. kata ženy Polina Kotlyarova Rusko RUS RUS
3. kata ženy Frederikke Bjerring Dánsko DEN DEN
3. kata ženy Nicole Bock Bayerischer Karate Bund GER GER
5. kata ženy Mille Fabricius Dánsko DEN DEN
5. kata ženy Cecilie Scharff Dánsko DEN DEN
7. kata ženy Fabienne Dyroff Bayerischer Karate Bund GER GER
7. kata ženy Eliza Gaweł KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
KUMITE
kumite ml. žáci -32kg
1. kumite ml. žáci -32kg Luca Thierbach Sei Wa Kai Team GER GER
2. kumite ml. žáci -32kg Kacper Wojciechowski KK Champion Team POL POL
3. kumite ml. žáci -32kg David Kastl Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -32kg Ilia Kulintsev Sparta Rostov-on-Don RUS RUS
5. kumite ml. žáci -32kg Martin Enev Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci -32kg Ariel Kimgarov Izrael ISR ISR
7. kumite ml. žáci -32kg Evan Dvořák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Przemysław Kołodziejczak KS Olimp Łódź POL POL
2. kumite ml. žáci -40kg Rayan Zeouni KC Le Chardon BEL BEL
3. kumite ml. žáci -40kg Ondřej Bednář TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Swan Lorenz Karate Club Valais SUI SUI
5. kumite ml. žáci -40kg Ben Heller Karateschule Straßfurt GER GER
5. kumite ml. žáci -40kg Oliver Bøtcher Herlevsen Greeve Karate DEN DEN
7. kumite ml. žáci -40kg Malte Brückner Karateschule Straßfurt GER GER
7. kumite ml. žáci -40kg Maximilian Leuenberger Elson Sport & Karate SUI SUI
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg Lenny Turaz KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite ml. žáci +40kg Simon_Grønlund Kjærgaard Greeve Karate DEN DEN
3. kumite ml. žáci +40kg Daniyl Anisimov Académie Karaté Leponce BEL BEL
3. kumite ml. žáci +40kg Daniel Dub Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite ml. žáci +40kg Leo Bäumer Nippon Gotha GER GER
5. kumite ml. žáci +40kg Adam Frinta SKP karate Písek CZE CZE
7. kumite ml. žáci +40kg Hugo Mulolo Simba Team BEL BEL
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -35kg Léanie Pottiez Karate Club 31 BEL BEL
3. kumite ml. žákyně -35kg Lucy Hrdličková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně -35kg Veronika Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně -35kg Asya Yuksektepe CIKA Belgium BEL BEL
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Amálie Haková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Karolína Marcínová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Zoe Dobberstein Karate Center Rapperswil-Uznach SUI SUI
3. kumite ml. žákyně +35kg Vanessa Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně +35kg Valentina Vítů TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Bogdan Rudakov Sparta Rostov-on-Don RUS RUS
2. kumite st. žáci -45kg Ethan Panza Académie Karaté Leponce BEL BEL
3. kumite st. žáci -45kg Amin Abdelmalki CIKA Belgium BEL BEL
3. kumite st. žáci -45kg Hamza Yuksektepe CIKA Belgium BEL BEL
5. kumite st. žáci -45kg Lennox Dobberstein Karate Center Rapperswil-Uznach SUI SUI
5. kumite st. žáci -45kg Martin Märker Karate Vorarlberg AUT AUT
7. kumite st. žáci -45kg Ronen Aminov Izrael ISR ISR
7. kumite st. žáci -45kg Shoam Moryosef Izrael ISR ISR
kumite st. žáci -55kg
1. kumite st. žáci -55kg Dominik Dziuda KS Olimp Łódź POL POL
2. kumite st. žáci -55kg Loukas Spanoudis KC Le Chardon BEL BEL
3. kumite st. žáci -55kg Noah Jaden Loser Shotokan Karateschule Rickenbach SUI SUI
3. kumite st. žáci -55kg Antoni Stępniewski KS Olimp Łódź POL POL
5. kumite st. žáci -55kg Dilan Gukaysan Sparta Rostov-on-Don RUS RUS
5. kumite st. žáci -55kg Šimon Vavro KK Farmex Nitra SVK SVK
7. kumite st. žáci -55kg Hugo Hasselt KC Wallonie BEL BEL
7. kumite st. žáci -55kg Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE CZE
kumite st. žáci +55kg
1. kumite st. žáci +55kg John Kabashi Elson Sport & Karate SUI SUI
2. kumite st. žáci +55kg Hamza Jaber Raiz Académie Karate Bruxelles BEL BEL
3. kumite st. žáci +55kg Filip Anackov Švýcarsko SUI SUI
3. kumite st. žáci +55kg Frederik Wichmand Skytte Greeve Karate DEN DEN
5. kumite st. žáci +55kg Dean Schmid Karateschule Straßfurt GER GER
5. kumite st. žáci +55kg Mika Schönborn TV 1860 Fürth GER GER
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Amel Bougrine KC Wallonie BEL BEL
2. kumite st. žákyně -50kg Sidney Michelle Ott Nippon Gotha GER GER
3. kumite st. žákyně -50kg Julia Bladowska Gokken Chwaszczyna POL POL
3. kumite st. žákyně -50kg Renée Stein Bushido Waltershausen GER GER
5. kumite st. žákyně -50kg Oksana Duperrex Švýcarsko SUI SUI
5. kumite st. žákyně -50kg Zuzanna Potracka Gokken Chwaszczyna POL POL
7. kumite st. žákyně -50kg Shyrel Caillat Karaté Club Athus BEL BEL
7. kumite st. žákyně -50kg Oliwia Karbownik KS Olimp Łódź POL POL
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Genta Lahi Greeve Karate DEN DEN
2. kumite st. žákyně +50kg Amelia Dettlaff Gokken Chwaszczyna POL POL
3. kumite st. žákyně +50kg Merriam Ettaleb CIKA Belgium BEL BEL
3. kumite st. žákyně +50kg Ella Hokova KK Farmex Nitra SVK SVK
5. kumite st. žákyně +50kg Maeliss de Stefano Ashi Barai Dojo Braine Le Comte BEL BEL
5. kumite st. žákyně +50kg Sofia Sridi Académie Karaté Leponce BEL BEL
7. kumite st. žákyně +50kg Adéla Marcínová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Roksana Rogalska Gokken Chwaszczyna POL POL
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Dominik Dziuda KS Olimp Łódź POL POL
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tim Scheuer Karate Do Brugg SUI SUI
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Yassin Ghazouani Académie Karate Bruxelles BEL BEL
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Danil Kuprianov Sparta Rostov-on-Don RUS RUS
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Anass Abdelmalki CIKA Belgium BEL BEL
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Hugo Frisque CIKA Belgium BEL BEL
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Niklas Tamše Slovinsko SLO SLO
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Hamsat Israilov Karate Vorarlberg AUT AUT
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Teemu Saario Lahden Karate FIN FIN
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Nassim Abdelmalki CIKA Belgium BEL BEL
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Daniel Korobko KV Niedersachsen GER GER
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jesse Lehtinen Lahden Karate FIN FIN
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Sven Rakovnik Slovinsko SLO SLO
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jakub Krysiak KK Champion Team POL POL
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Janick Schmid Elson Sport & Karate SUI SUI
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg August von Platen Sportkarate DEN DEN
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Gabriele Di Gioia Budo Center Fribourg SUI SUI
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Anton Kolb Sei Wa Kai Team GER GER
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Ugo De Giorgi KC Wallonie BEL BEL
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Ben Parikka Tapanilan Era FIN FIN
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Timon Adamic Slovinsko SLO SLO
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Wiktor Gajewski KS Olimp Łódź POL POL
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Arben Pjetraj Kashiva Kan Bienne SUI SUI
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Amir Mneimne Budo Sport Center Liestal SUI SUI
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Daniyl Anisimov Académie Karaté Leponce BEL BEL
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Maxime Thonnard CIKA Belgium BEL BEL
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Ofek Berkovich Izrael ISR ISR
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Adrian Nigsch Karate Vorarlberg AUT AUT
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Logan Couchant Karaté Club Athus BEL BEL
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Noah Kristensen Sportkarate DEN DEN
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg John Kabashi Elson Sport & Karate SUI SUI
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Martin Raab Lien Sarpsborg karate NOR NOR
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Timotej Jordan Slovinsko SLO SLO
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Nikola Rogozarski Izrael ISR ISR
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Filip Anackov Švýcarsko SUI SUI
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Martin Eliáš Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) +70kg Mads Mainz Bendtsen Bushi Karate DEN DEN
7. kumite dorostenci (14-15) +70kg Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Elisa Schenk Kuyukai Team BEL BEL
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Maya Benaroche Izrael ISR ISR
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Yahav Shir Izrael ISR ISR
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Dominika Szatkowska Gokken Chwaszczyna POL POL
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Vanessa Giesinger Karate Vorarlberg AUT AUT
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Jerca Repic Slovinsko SLO SLO
7. kumite dorostenky (14-15) -47kg Emily Grønsholt Sarpsborg karate NOR NOR
7. kumite dorostenky (14-15) -47kg Maria Bech Lauritsen Budo Sportskarate Holstebro DEN DEN
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Célia Dosogne Académie Karaté Leponce BEL BEL
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Clara Bloom KC Wallonie BEL BEL
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Laura Bergant Slovinsko SLO SLO
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Hana Debeljak Slovinsko SLO SLO
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Vendula Štěpánová Česká republika CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nikola Berková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Klára Muzikářová Česká republika CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Eva Brognon Federation Francophone BEL BEL
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Ingeborg Othilie Pedersen Sarpsborg karate NOR NOR
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Hanna Devigili Karate Vorarlberg AUT AUT
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Zala Zibret Slovinsko SLO SLO
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Sara Deuble Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Sandra Lieske Gokken Chwaszczyna POL POL
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Ella Hokova KK Farmex Nitra SVK SVK
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Amelie Lücke Bushido Waltershausen GER GER
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Thibaut Cops KC Wallonie BEL BEL
3. kumite junioři (16-17) -55kg Michel Buchholz Karateschule Straßfurt GER GER
3. kumite junioři (16-17) -55kg Dominik Smola SKP karate Písek CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -55kg Simon Gabay Karaté Club Rebecq BEL BEL
5. kumite junioři (16-17) -55kg Kevin Gyr Karate Do Brugg SUI SUI
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Youness Oualad Haj Amar Federation Francophone BEL BEL
2. kumite junioři (16-17) -61kg Shalev Gaigi Izrael ISR ISR
3. kumite junioři (16-17) -61kg Matthias Brunner Kenseikan Karate-Do Thun SUI SUI
3. kumite junioři (16-17) -61kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Kron Osmani Karatekai Basel SUI SUI
5. kumite junioři (16-17) -61kg Lukas Weitmann Bayerischer Karate Bund GER GER
7. kumite junioři (16-17) -61kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -61kg Domen Zidar Slovinsko SLO SLO
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Krzysztof Szewczyk KS Olimp Łódź POL POL
3. kumite junioři (16-17) -68kg Jean Baptiste Dayer Karate Club Valais SUI SUI
3. kumite junioři (16-17) -68kg Ahli Žan Keršič Slovinsko SLO SLO
5. kumite junioři (16-17) -68kg Cameron Calabrese KC Wallonie BEL BEL
5. kumite junioři (16-17) -68kg Gleb Eremenko Red Dragon Team CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -68kg Rafal Grela WKSA Budokan Wroclaw POL POL
7. kumite junioři (16-17) -68kg Tomaž Hudales Slovinsko SLO SLO
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Ilias Hounifa KC Wallonie BEL BEL
2. kumite junioři (16-17) -76kg Filip Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Kaspar Kitse Karateklubi Falco EST EST
3. kumite junioři (16-17) -76kg Teodor Zlatkov Slovinsko SLO SLO
5. kumite junioři (16-17) -76kg Zenno Bollen Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
5. kumite junioři (16-17) -76kg Dominik Wachowski Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi Bydgoszcz POL POL
7. kumite junioři (16-17) -76kg Jaroslaw Kozioł KS Olimp Łódź POL POL
7. kumite junioři (16-17) -76kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Dawid Sobkowiak PKK Pleszew POL POL
2. kumite junioři (16-17) +76kg Frederik Godthjælp Petersen Greeve Karate DEN DEN
3. kumite junioři (16-17) +76kg William Diantete Federation Francophone BEL BEL
3. kumite junioři (16-17) +76kg Paw Hastrup Greeve Karate DEN DEN
5. kumite junioři (16-17) +76kg Liran Vernik Izrael ISR ISR
7. kumite junioři (16-17) +76kg Aleks Klobasa Slovinsko SLO SLO
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Lale Knupfer Bayerischer Karate Bund GER GER
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Maya Benaroche Izrael ISR ISR
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Ikram Ghazouani Académie Karate Bruxelles BEL BEL
5. kumite juniorky (16-17) -48kg Lorena Decataldo Elson Sport & Karate SUI SUI
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Céline Pottiez Karate Club 31 BEL BEL
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Michelle Süss Bushido Stollberg GER GER
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Bianka Machová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Justyna Król KK Champion Team POL POL
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Katharina Waldbauer Askö SeiBuKan Linz AUT AUT
7. kumite juniorky (16-17) -53kg Lydie Cossettini Karaté-Club Cobra Fribourg SUI SUI
7. kumite juniorky (16-17) -53kg Veronika Konášová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Aakerman Sarah Lundquist Budo Sportskarate Ishøj DEN DEN
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Lorena Ellenberger Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Laura Palinkasova KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Laura Potisk Slovinsko SLO SLO
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Nawal Ettaleb CIKA Belgium BEL BEL
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Magdalena Godlevska PKK Pleszew POL POL
7. kumite juniorky (16-17) -59kg Viola Hyvönen Budokwai ry Karate FIN FIN
7. kumite juniorky (16-17) -59kg Melissa van Oudenaarden Unity 99 Rotterdam NED NED
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Nesrine Bougrine KC Wallonie BEL BEL
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Nora Handelsby Sarpsborg karate NOR NOR
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Eva Brognon Wakai Team BEL BEL
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Nusa Zerjav Slovinsko SLO SLO
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Matilda Bäni Karatecenter Reto Kern SUI SUI
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Persia Hansen Greeve Karate DEN DEN
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Shomshanok Benz Karate Center Rapperswil-Uznach SUI SUI
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Patrycja Starba Sakura Rumia POL POL
kumite muži U21 -68kg
1. kumite muži U21 -68kg Roni Gechtberg Izrael ISR ISR
2. kumite muži U21 -68kg Younes Oualad Sporting Club De Bobigny Karate FRA FRA
3. kumite muži U21 -68kg Lionel Krapf Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
3. kumite muži U21 -68kg Kai Schärer Karate Do Brugg SUI SUI
5. kumite muži U21 -68kg Ron Amussi Izrael ISR ISR
5. kumite muži U21 -68kg Raffaele Di Gioia Budo Center Fribourg SUI SUI
7. kumite muži U21 -68kg Daniel Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite muži U21 -68kg Endrit Pajaziti Elson Sport & Karate SUI SUI
kumite muži U21 -78kg
1. kumite muži U21 -78kg David Podsklan KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite muži U21 -78kg Filip Vogt PKK Pleszew POL POL
3. kumite muži U21 -78kg Mads Viberg Larsen Budo Sportskarate Holstebro DEN DEN
3. kumite muži U21 -78kg Tuomas Suur Inkeroinen Nurmijärven Shotokan FIN FIN
5. kumite muži U21 -78kg Tom Bothe Karateschule Straßfurt GER GER
5. kumite muži U21 -78kg Jakub Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
7. kumite muži U21 -78kg Roy Phatal Izrael ISR ISR
7. kumite muži U21 -78kg Julien Vonlanthen Budo Center Fribourg SUI SUI
kumite muži U21 +78kg
1. kumite muži U21 +78kg Anouar Bougrine KC Wallonie BEL BEL
2. kumite muži U21 +78kg Berre Alofs Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kumite muži U21 +78kg Björn Kulovuori Renshin-kan Ry FIN FIN
3. kumite muži U21 +78kg Jonathan Müller Budo Sport Center Liestal SUI SUI
5. kumite muži U21 +78kg Quentin Scharff Karaté Club Athus BEL BEL
5. kumite muži U21 +78kg Hermès Souto Ebiner Karate Club Valais SUI SUI
7. kumite muži U21 +78kg Jan Hykš Karate Vision Praha CZE CZE
7. kumite muži U21 +78kg David Ulvr Karate Vision Praha CZE CZE
kumite ženy U21 -53kg
1. kumite ženy U21 -53kg Barbara Haberl Slovinsko SLO SLO
2. kumite ženy U21 -53kg Urša Haberl Slovinsko SLO SLO
3. kumite ženy U21 -53kg Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy U21 -53kg Anna Protsenko TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ženy U21 -53kg Lale Knupfer Bayerischer Karate Bund GER GER
5. kumite ženy U21 -53kg Natalia Kuzioła Sportowy klub karate - Senshi POL POL
7. kumite ženy U21 -53kg Nur Kars Budo Sport Center Liestal SUI SUI
7. kumite ženy U21 -53kg Mishel Turovski Izrael ISR ISR
kumite ženy U21 -60kg
1. kumite ženy U21 -60kg Aakerman Sarah Lundquist Budo Sportskarate Ishøj DEN DEN
2. kumite ženy U21 -60kg Weronika Mikulska WKSA Budokan Wroclaw POL POL
3. kumite ženy U21 -60kg Liraz Linzen Izrael ISR ISR
3. kumite ženy U21 -60kg Melissa van Oudenaarden Unity 99 Rotterdam NED NED
5. kumite ženy U21 -60kg Simone Rasmussen Greeve Karate DEN DEN
5. kumite ženy U21 -60kg Nina Uusi-Esko Tapanilan Era FIN FIN
7. kumite ženy U21 -60kg Milena Bianchetti Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
kumite ženy U21 +60kg
1. kumite ženy U21 +60kg Aneta Růžičková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy U21 +60kg Dina Loncic Izrael ISR ISR
3. kumite ženy U21 +60kg Ophelie Mulolo Simba Team BEL BEL
3. kumite ženy U21 +60kg Kiti Smiljan Slovinsko SLO SLO
5. kumite ženy U21 +60kg Natalie Hans Bayerischer Karate Bund GER GER
5. kumite ženy U21 +60kg Martina Šáchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ženy U21 +60kg Ahlin Ajda Keršič Slovinsko SLO SLO
7. kumite ženy U21 +60kg Paulina Lipińska Gokken Chwaszczyna POL POL
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Evgeny Plakhutin Rusko RUS RUS
2. kumite muži -60kg Roni Gechtberg Izrael ISR ISR
3. kumite muži -60kg Miska Salonen Ylöjärven Shotokan Karateseura ry. FIN FIN
3. kumite muži -60kg Luca Spitz Karate Do Brugg SUI SUI
5. kumite muži -60kg Joni Kolari Lahden Karate FIN FIN
5. kumite muži -60kg Liridon Zenelaj Shitokai Karate Evere BEL BEL
7. kumite muži -60kg Bartosz Kleniewski Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi Bydgoszcz POL POL
7. kumite muži -60kg Ilia Savin Rusko RUS RUS
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Julien Custinne CIKA Belgium BEL BEL
2. kumite muži -67kg Magomedrasul Murtazaliev Rusko RUS RUS
3. kumite muži -67kg Matej Homola KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite muži -67kg Dominik Mikula TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži -67kg Lionel Krapf Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
5. kumite muži -67kg Endrit Pajaziti Elson Sport & Karate SUI SUI
7. kumite muži -67kg Ron Amussi Izrael ISR ISR
7. kumite muži -67kg Tomáš Gabriel TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Aaro Tuominen Sportskarate.fi FIN FIN
2. kumite muži -75kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -75kg David Jobst Bayerischer Karate Bund GER GER
3. kumite muži -75kg Beslan Mizov Rusko RUS RUS
5. kumite muži -75kg Maciej Boguszewski Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite muži -75kg Dmitri Skopin Rusko RUS RUS
7. kumite muži -75kg Gleb Riabov Rusko RUS RUS
7. kumite muži -75kg Roman Weibel Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Denis Denisenko Rusko RUS RUS
2. kumite muži -84kg Arsen Megrabyan Rusko RUS RUS
3. kumite muži -84kg Marcin Krykowski AZS Wroclaw POL POL
3. kumite muži -84kg Jonathan Mulolo Simba Team BEL BEL
5. kumite muži -84kg Kol Kabashi Elson Sport & Karate SUI SUI
5. kumite muži -84kg Mateja Rogozarski Izrael ISR ISR
7. kumite muži -84kg Berre Alofs Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
7. kumite muži -84kg Jan Hykš Karate Vision Praha CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Aleksandr Pshenytsin Rusko RUS RUS
2. kumite muži +84kg Vasiliy Antokhiy Rusko RUS RUS
3. kumite muži +84kg Joakim Viberg Larsen Budo Sportskarate Holstebro DEN DEN
3. kumite muži +84kg Bryan van Waesberghe Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
5. kumite muži +84kg Michał Bąbos AZS Wroclaw POL POL
5. kumite muži +84kg Emil Hastrup Greeve Karate DEN DEN
7. kumite muži +84kg Mariusz Migdalski Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi Bydgoszcz POL POL
7. kumite muži +84kg Kamel Saada Izrael ISR ISR
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Mads Viberg Larsen Budo Sportskarate Holstebro DEN DEN
2. kumite muži BRH Lalli Nurmi Renshin-kan Ry FIN FIN
3. kumite muži BRH Tomáš Hermann TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži BRH Tuomas Suur Inkeroinen Nurmijärven Shotokan FIN FIN
5. kumite muži BRH Joakim Viberg Larsen Budo Sportskarate Holstebro DEN DEN
7. kumite muži BRH Luca Cristina Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Elena Stepanova Rusko RUS RUS
2. kumite ženy -50kg Tatiana Rybalchenko Rusko RUS RUS
3. kumite ženy -50kg Daria Grabska KK Champion Team POL POL
3. kumite ženy -50kg Anna Protsenko TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ženy -50kg Coral Amos Izrael ISR ISR
5. kumite ženy -50kg Dalia Asadullina Rusko RUS RUS
7. kumite ženy -50kg Ikram Ghazouani Académie Karate Bruxelles BEL BEL
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Valeriia Alekhina Rusko RUS RUS
2. kumite ženy -55kg Elizaveta Lazareva Rusko RUS RUS
3. kumite ženy -55kg Rotem Efroni Izrael ISR ISR
3. kumite ženy -55kg Hanne Michiels Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
5. kumite ženy -55kg Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ženy -55kg Barbara Haberl Slovinsko SLO SLO
7. kumite ženy -55kg Nur Kars Budo Sport Center Liestal SUI SUI
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Alana Kochieva Rusko RUS RUS
2. kumite ženy -61kg Nailya Gataullina Rusko RUS RUS
3. kumite ženy -61kg Manon Hemroulle Bushido Karate Team BEL BEL
3. kumite ženy -61kg Diana Isabela Petrescu Izrael ISR ISR
5. kumite ženy -61kg Liraz Linzen Izrael ISR ISR
5. kumite ženy -61kg Nina Uusi-Esko Tapanilan Era FIN FIN
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Victoria Isaeva Rusko RUS RUS
2. kumite ženy -68kg Iga Butrym AZS Wroclaw POL POL
3. kumite ženy -68kg Meryl Blank Bayerischer Karate Bund GER GER
3. kumite ženy -68kg Anastasia Gudilova Rusko RUS RUS
5. kumite ženy -68kg Marijana Maksimovic Karate Vorarlberg AUT AUT
5. kumite ženy -68kg Martina Reil Bayerischer Karate Bund GER GER
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Vera Kovaleva Rusko RUS RUS
2. kumite ženy +68kg Mia Kadoic Budo Sport Center Liestal SUI SUI
3. kumite ženy +68kg Kinga Harast Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite ženy +68kg Dina Loncic Izrael ISR ISR
5. kumite ženy +68kg Ingrid Creemers Fudoshin Roermond NED NED
5. kumite ženy +68kg Drenusha Sejdijaj Karateschule Schötz/Wauwil SUI SUI
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Diana Isabela Petrescu Izrael ISR ISR
2. kumite ženy BRH Dina Loncic Izrael ISR ISR
3. kumite ženy BRH Natalie Hans Bayerischer Karate Bund GER GER
3. kumite ženy BRH Selina Stamer Sei Wa Kai Team GER GER
5. kumite ženy BRH Meryl Blank Bayerischer Karate Bund GER GER
5. kumite ženy BRH Drenusha Sejdijaj Karateschule Schötz/Wauwil SUI SUI
7. kumite ženy BRH Ingrid Creemers Fudoshin Roermond NED NED
7. kumite ženy BRH Noemi Salerno Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI

Související turnaje:

Turnaj Datum
Euro Grand Prix Pilsen 2017 30.09.2017-01.10.2017
Grand Prix Hradec Králové 2016 30.04.2016-01.05.2016
Euro Grand Prix Pilsen 2015 03.10.2015-04.10.2015
Grand Prix Hradec Králové 2015 25.04.2015-26.04.2015
Euro Grand Prix Pilsen 2014 18.10.2014-19.10.2014
Budapest Open 2014 20.09.2014-21.09.2014
Grand Prix Hradec Králové 2014 26.04.2014-27.04.2014
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk