KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Silesia Cup 2009 - 07.11.2009

Město Odry
Stát Česká republika
Pořadatel KK Odry
Registrovaných jednotlivců 219
Kluby na medailových pozicích 38
Státy na medailových pozicích 2
Hodnocení 12-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
53.68%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 68x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Tomáš Hanzlík Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Jan Mikulenka Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Adam Pleva Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Jan Říman TJ Fulnek CZE CZE
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Dominik Mikula Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Martin Riziky KK Topoľčany SVK SVK
3. kata ml. žáci (7-11) Jakub Špes Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Matteo Tamborlani TARO KAN CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Tereza Hanzlíková Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Michaela Klimšová Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Adriana Bartošová Karate Klub Kyjov CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Daniela Prucková KKD Bruntál CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Sabina Křížová SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu
1. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Miroslav Bílý KK Odry CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Daniel Dusík KK Odry CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Adam Ecler Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Jiří Martínek KKD Bruntál CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Martin Gažík KK Topoľčany SVK SVK
2. kata st. žáci (12-13) Tomáš Mušálek VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Dominik Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Petr Vávra Kusengo Nový Jičín CZE CZE
kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu
1. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Michaela Bartoňová Kusengo Nový Jičín CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Dagmar Štůralová KKD Bruntál CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Nikola Martincová KK Odry CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Tereza Mikudová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Michaela Černá VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Samiecová TJ TŽ Třinec CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Adam Špringer Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Petr Sládek KESL RYU Shotokan CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Alena Platilová SK Tommi Praha CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Lucie Jarecká VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Zuzana Platilová SK Tommi Praha CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Karel Imríšek Slavia Kroměříž CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Firas Oukde SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Ondřej Zátopek VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Adéla Pallová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Silvie Cmielová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Veronika Škodová Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kata muži
1. kata muži Lukáš Janda SC Flair CZE CZE
2. kata muži Karel Imríšek Slavia Kroměříž CZE CZE
3. kata muži Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata muži Filip Miler SK Kamiwaza karate CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kata ženy Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata ženy Lenka Zandtová SC Flair CZE CZE
3. kata ženy Petra Zielonková TJ TŽ Třinec CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Jakub Bartoš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ml. žáci -40kg Radek Macurák SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Adam Hlávka KKD Bruntál CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Matěj Petrovský Laugaricio Trenčín SVK SVK
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg Vojtěch Třetina SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
2. kumite ml. žáci +40kg David Puščák Baník Havířov CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Jiří Podraza Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Martin Riziky KK Topoľčany SVK SVK
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Nela Beranová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -35kg Zuzana Laudová Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite ml. žákyně -35kg Barbora Krajčíková Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite ml. žákyně -35kg Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Kateřina Havlová TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Veronika Čmielová DDM Bystřice nad Olší CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg David Opravil SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Martin Gažík KK Topoľčany SVK SVK
3. kumite st. žáci -45kg Daniel Dusík KK Odry CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Dominik Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Martin Macurák SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Adam Hrdina KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Martin Macík KK Jeseník CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Pavel Šumbera KK Jeseník CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Marian Kulík Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite st. žáci -60kg Jindřich Ondrušík KK Odry CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Jan Šrámek KCK Team CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Adam Ecler Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Nikola Martincová KK Odry CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Dagmar Štůralová KKD Bruntál CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Anna Hájková Baník Havířov CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Kateřina Samiecová TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Michaela Bartoňová Kusengo Nový Jičín CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Michaela Kawuloková DDM Bystřice nad Olší CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Petr Sládek KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Dan Červeňanský SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Michal Koběrský SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jakub Loučný Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jan Petr KKD Bruntál CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Pavel Colledani NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Marek Procházka Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Michal Begalcis TJ TŽ Třinec CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg David Richtr KCK Team CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Miroslav Richter KCK Team CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Petr Révay TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Martin Rychtarík TJ Fulnek CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Pim Brands KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Danny Šajbidor SK Slavia Orlová CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Radka Kozelková Kusengo Nový Jičín CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Soňa Mražiková TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Eliška Římanová TJ Fulnek CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Jiří Mauritz TARO KAN CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg František Kabourek KK Jeseník CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg David Beran KCK Team CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Jaroslav Sládek KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Jiří Felix Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Lukáš Zahálka Baník Havířov CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Ondřej Dvořák SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
kumite junioři (16-17) BRH
1. kumite junioři (16-17) BRH Lukáš Zahálka Baník Havířov CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) BRH Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) BRH Ondřej Dvořák SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) BRH Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Šárka Kučerová Karate Polička CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Lucie Švecová KK Topoľčany SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Petra Krátká KCK Team CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
kumite juniorky (16-17) BRH
1. kumite juniorky (16-17) BRH Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) BRH Šárka Kučerová Karate Polička CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) BRH Petra Krátká KCK Team CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) BRH Lucie Švecová KK Topoľčany SVK SVK
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite muži -67kg Tomáš Hudec SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Milan Burget ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
2. kumite muži -75kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -75kg Lubomír Macek MSKA VUT Brno CZE CZE
3. kumite muži -75kg Pavel Marko Karate Polička CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Miroslav Trnka Baník Havířov CZE CZE
2. kumite muži -84kg Jiří Kubík KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kumite muži -84kg Milan Lorenc Karate Polička CZE CZE
3. kumite muži -84kg Tomáš Kadlíček Karate-do shotokan HiroTakeKo Hranice CZE CZE
3. kumite muži -84kg Milan Lorenc Karate Polička CZE CZE
3. kumite muži -84kg Filip Melík KABU Jablonec n/N CZE CZE
3. kumite muži -84kg Jan Moravec TJ Karate Praha CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kumite muži +84kg Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
3. kumite muži +84kg Petr Charvát KK Lichnice CZE CZE
3. kumite muži +84kg Jaroslav Roušar Karate Polička CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Tomáš Reich KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kumite muži BRH David Dvořák KKD Bruntál CZE CZE
3. kumite muži BRH Milan Burget ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
3. kumite muži BRH Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Petra Zielonková TJ TŽ Třinec CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Karolína Bobková Baník Havířov CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Alexandra Záhumenská SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Danuše Kratochvílová Karate Vision Praha CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Štěpánka Šajnarová KKD Bruntál CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Ivana Veverková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Karolína Bobková Baník Havířov CZE CZE
2. kumite ženy BRH Štěpánka Šajnarová KKD Bruntál CZE CZE
3. kumite ženy BRH Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite ženy BRH Petra Zielonková TJ TŽ Třinec CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Pohár nadějí 2015 11.04.2015
Bohemia Open 4 Kids 2014 14.09.2014
Pohár nadějí 2014 12.04.2014
Velká cena Trutnova 2014 11.01.2014
Velká cena Trutnova 2013 27.01.2013
Generali Cup 2012 24.11.2012
Wakizaši Cup 2012 12.05.2012
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk