KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

North Bohemia 2015 - 17.10.2015

Město Ústí nad Labem
Stát Česká republika
Pořadatel SKR SU Ústí nad Labem
Registrovaných jednotlivců 308
Kluby 50
Kluby na medailových pozicích 37
Státy na medailových pozicích 3
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
47.00%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 25x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Ondřej Šťáhlavský Kabu Praha CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Jakub Florek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Adam Šmejkal SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Matyáš Jansa SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Jakub Klemák KK Lichnice CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Jan Bednář SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Adrian Luc SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Tomáš Vacek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Vladimír Fafek Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Filip Zídek Kabu Praha CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Daniel Nevrkla SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Martin Višňovský TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Luděk Melich Sokol Sadská CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Tomáš Nechyba SKP Karate Písek CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Eva Pelikánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Ema Pápištová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kata ml. žákyně (7-9) Linda Vojáčková KK Lichnice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Veronika Bohuslavová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Kristýna Čerklová Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Kateřina Jirsová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Adela Vlasáková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kata ml. žákyně (10-11) Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Klára Francová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Barbora Kratochvílová KK Lichnice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Klára Muzikářová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Andrea Květoňová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Nicole Michalicová Šin-mu Hodonín CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Miroslav Daniel Beránek Sport Relax CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Jan Pajkrt Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Jan Řápek Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Jakub Schánilec SKP Karate Písek CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Dominik Smola SKP Karate Písek CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Adam Vrba Kabu Praha CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Vendula Štěpánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Adéla Šinerová Sport Relax CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Magdalena Laura Husáková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Zuzana Šimáčková Kabu Praha CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Magdaléna Lenderová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Adriana Macková TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Simona Hlaváčková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Michaela Hrušková TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Matěj Říha Česká republika CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) David Stárek KK Jeseník CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Daniel Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Radim Patkolo KCK Team CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Ondřej Maňhal SKBU Trutnov CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Vojtěch Tonar SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Barbora Lacinová SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Lucie Štroblová Česká republika CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Tereza Jaňourová Kobra Kladno CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Hana Pelikánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Veronika Konášová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Jakub Vavřička Česká republika CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Milan Zítko Sport Relax CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jaroslav Vlček SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Tomáš Zaťko TARO KAN CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Tereza Hájková GRYF Liberec CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Dorota Blechová Sport Relax CZE CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Šimon Branda Česká republika CZE CZE
2. kata muži U21 Matouš Pechar Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata muži U21 Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kata muži U21 Ondřej Blín GRYF Liberec CZE CZE
kata muži
1. kata muži Šimon Branda Česká republika CZE CZE
2. kata muži Tomáš Zaťko TARO KAN CZE CZE
3. kata muži Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata muži Jakub Vavřička Česká republika CZE CZE
5. kata muži Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE CZE
5. kata muži Ondřej Blín GRYF Liberec CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
2. kata ženy Monika Smolařová Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ženy Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kata ženy Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kata ženy Kateřina Sendlerová TARO KAN CZE CZE
kata Masters ženy (+35 let)
1. kata Masters ženy (+35 let) Božena Pavlasová Sport Relax CZE CZE
2. kata Masters ženy (+35 let) Lenka Bourová GRYF Liberec CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) Dragon Neratovice CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) SKP Karate Písek CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Sport Relax CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata team žáci (7-13) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) Dragon Neratovice CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) Sport Relax CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Matyáš Jansa SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Tadeáš Jirsa SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Vít Kittner SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Ondřej Šťáhlavský Kabu Praha CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Michal Babůrek KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Lukáš Klein KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Daniel Kolář SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Vojtěch Vašák KK Lichnice CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jakub Klemák KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jakub Florek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Přemysl Čarek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jan Šmíd KK Lichnice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Daniel Dub KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Matias Fatka Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Matěj Pavel SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Luděk Melich Sokol Sadská CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Tomáš Vacek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg David Rotter KK Jeseník CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Bohuslav Dušek Kasr Žamberk CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Filip Chmelíček SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Michal Michálek Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Tomáš Nechyba SKP Karate Písek CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Gallen Darren Paterson Spartak Hradec Králové CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Miroslav Pluhař SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Daniel Nevrkla SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg David Klewar Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Štěpán Rychtera SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Michael Bartoš GRYF Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jakub Mikule GRYF Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Samuel Trojan SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Martin Eliáš KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Alex Fiala SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Adam Štěpán Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Matyáš Bakrlík SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Antonín Štainbruch SK Kamiwaza karate CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jáchym Boček SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Tereza Miková KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Lucy Hrdličková KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Kristýna Čerklová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Linda Vojáčková KK Lichnice CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Ema Pápištová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Vanessa Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Kateřina Moskvová KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Adela Vlasáková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Andrea Květoňová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Eliška Donátová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucie Demčáková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Barbora Kratochvílová KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Klára Muzikářová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Freja Mainz Brendtsen Bushi Karate DEN DEN
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Eliška Gubíková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Natálie Kalivodová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Nela Celarová KCK Team CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Martin Hanák TJ Karate Třebíč CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Daniel Chod Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Martin Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Jakub Schánilec SKP Karate Písek CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Kamil Klein KK Lichnice CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Tomáš Macek SKBU Trutnov CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Radek Netolický Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Filip Krišal Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg David Tokarčík SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Milan Bašar Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg David Bukovský SK Kamiwaza karate CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Max Fiala SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Daniel Nguyen SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Václav Chudoba GRYF Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Matyáš Malý SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Viktor Miller Kobra Kladno CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Vojtěch Procházka Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Ondřej Koriťák SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Marek Dědek KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Michal Lysko GRYF Liberec CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Mads Mainz Brendtsen Bushi Karate DEN DEN
5. kumite st. žáci -60kg Michal Zemek KK TJ Krupka CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Jan Prokop KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Lukáš Cyprian GRYF Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Martin Kylberger Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg David Posolda KK Jeseník CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Magdalena Laura Husáková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Vendula Štěpánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Anna Vokatá SKP Karate Písek CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Tereza Chobotová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Šárka Makovcová SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Sára Svobodová SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Anna Harries SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Tereza Plevová KK Lichnice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Zuzana Šimáčková Kabu Praha CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Klára Fichnová Baník Příbram CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Magdaléna Lenderová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Daniel Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Michal Jakoubek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Petr Navrátil SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Václav Plecer Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Matěj Štěpán GRYF Liberec CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Kristián Hnízdil SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Mikuláš Fuka KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Přemek Benhák Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Vojtěch Novotný Karate Vrchlabí CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Tomáš Děd Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Dominik Majera SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Martin Voldřich Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Šimon Honsů SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Kubala Baník Příbram CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Filip Černík Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Daniel Tokarčík SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Vojtěch Boura GRYF Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Andrej Žigunov KK TJ Krupka CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Marek Kalenda SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Vladimír Kornijenko SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Daniel Červenka Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg David Lín SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Veronika Konášová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Lucie Štroblová Česká republika CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Kateřina Procházková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Tereza Juřicová Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Eva Šmejkalová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Veronika Sasová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Klára Halodová Česká republika CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Viktorie Bischofová KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anna Marie Wágnerová SKBU Trutnov CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Natálie Junková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Pavla Šormová SKBU Trutnov CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Tomáš Gabriel Česká republika CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Blade Ahran Paterson Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Dominik Mikula Česká republika CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Matěj Škultéty SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Vojtěch Boháč GRYF Liberec CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Roman Šantroch Karate Vrchlabí CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Ondřej Košťál SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Marek Andraši Baník Příbram CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Jaroslav Vlček SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Marek Gorgol SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Jaroslav Olšák Šin-mu Hodonín CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Petr Urbanec KK Lichnice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Josef Černík Česká republika CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Miloš Holub SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Dominik Nechyba SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg Tomáš Pleva KK Lichnice CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Adriana Crhonková Česká republika CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Nikola Kosinová KK Lichnice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Monika Sedláčková Karate Vrchlabí CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Monika Bürgerová Česká republika CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Aneta Růžičková Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
kumite muži U21 -68kg
1. kumite muži U21 -68kg Karel Pinkas SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
2. kumite muži U21 -68kg Samson Grigorjan SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite muži U21 -68kg Pavel Musil SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite muži U21 +78kg
1. kumite muži U21 +78kg Josef Ludačka Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži U21 +78kg Michal Koběrský SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite muži U21 +78kg Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite muži U21 BRH
1. kumite muži U21 BRH Michal Koběrský SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
2. kumite muži U21 BRH Karel Pinkas SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite muži U21 BRH Samson Grigorjan SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
kumite ženy U21 +60kg
1. kumite ženy U21 +60kg Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
2. kumite ženy U21 +60kg Kateřina Sendlerová TARO KAN CZE CZE
3. kumite ženy U21 +60kg Kamila Mandíková KK TJ Krupka CZE CZE
kumite muži -70kg
1. kumite muži -70kg Dominik Szalay Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -70kg Karel Pinkas SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite muži -70kg Samson Grigorjan SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
kumite muži -80kg
1. kumite muži -80kg Michal Koběrský SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
2. kumite muži -80kg Václav Tereščuk Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite muži -80kg Radomír Domín Karate České Budějovice CZE CZE
kumite muži +80kg
1. kumite muži +80kg Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
2. kumite muži +80kg Ondřej Knížek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Ondřej Knížek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite muži BRH Václav Tereščuk Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite ženy -60kg
1. kumite ženy -60kg Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
2. kumite ženy -60kg Adéla Lehečková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ženy -60kg Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ženy +60kg Simona Kaliničenková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ženy +60kg Kamila Mandíková KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite ženy +60kg Kateřina Sendlerová TARO KAN CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Adéla Lehečková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ženy BRH Kamila Mandíková KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite ženy BRH Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Generali Cup 2017 04.11.2017
North Bohemia 2017 14.10.2017
Shotokan Cup 2017 30.09.2017
Bohemia Open 2017 23.09.2017
Letní olympiáda dětí a mládeže 2017 26.06.2017-27.06.2017
Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2017 06.05.2017
Pohár nadějí 2017 08.04.2017
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk