KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Grand Prix Hradec Králové 2011 - 23.04.2011 - 24.04.2011

Město Hradec Králové
Stát Česká republika
Pořadatel Spartak Hradec Králové
Registrovaných jednotlivců 581
Závodníci v kategoriích 1077
Kluby na medailových pozicích 64
Státy na medailových pozicích 12
Hodnocení 60-40-20-10-5


Ohodnocení kvality turnaje:
61.54%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 195x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Marek Böhme Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Maksym Kurasov Ukrainian Team UKR UKR
3. kata ml. žáci (7-9) Daniil Kulibaba Ukrainian Team UKR UKR
3. kata ml. žáci (7-9) Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Boris Dobryanskyy Team Lviv UKR UKR
5. kata ml. žáci (7-9) Vladyslav Kovrygin Ukrainian Team UKR UKR
7. kata ml. žáci (7-9) Radek Netolický Karate Hlinsko CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Jonáš Sanislo SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Matěj Říha Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Yegor Romanyuk Ukrainian Team UKR UKR
3. kata ml. žáci (10-11) Boris Balheim Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata ml. žáci (10-11) Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Matteo Tamborlani Tarokan KK Brno CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Konstyantyn Temnyy Ukrainian Team UKR UKR
7. kata ml. žáci (10-11) Ihor Huralsky Ukrainian Team UKR UKR
7. kata ml. žáci (10-11) Vojtěch Jedlička Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Nina Hlavačková Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kata ml. žákyně (7-9) Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Katarína Langová Kumade Topoľčany SVK SVK
3. kata ml. žákyně (7-9) Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Daria Barbytska Ukrainian Team UKR UKR
5. kata ml. žákyně (7-9) Jana Rálišová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Nikola Bártová Karate Hlinsko CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Galyna Sirak Ukrainian Team UKR UKR
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Nikola Jůzová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Nikola Janoušová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Tetyana Yashchyshyn Team Lviv UKR UKR
5. kata ml. žákyně (10-11) Aleksandra Dolganskaya Ukrainian Team UKR UKR
5. kata ml. žákyně (10-11) Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Monika Bürgerová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Iya Rudnikovych Ukrainian Team UKR UKR
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Alexis Davoine Champions Club BEL BEL
2. kata st. žáci (12-13) Julian Enrik Smoliga Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata st. žáci (12-13) David Šerák Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jakub Vavřička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Martin Müller SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Štěpán Šafránek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Lukáš Král Spartak Hradec Králové CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) David Vilím Budó škola KK Písek CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Zuzana Augustinová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Zuzana Niznerová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata st. žákyně (12-13) Iryna Yashchyshyn Team Lviv UKR UKR
5. kata st. žákyně (12-13) Barbora Bukáčková Karate Hlinsko CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Valeriya Luzhanska Ukrainian Team UKR UKR
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Lukáš Vik Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Michal Nizner Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata dorostenci (14-15) Lukáš Semela NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Emidio Pereira Henriques Lucembursko LUX LUX
5. kata dorostenci (14-15) Petr Marschall SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Jan Boháč Karate Hlinsko CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Andriy Panchenko Ukrainian Team UKR UKR
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Anna Kreshchenko Ukrainian Team UKR UKR
2. kata dorostenky (14-15) Valeriya Chabanova Ukrainian Team UKR UKR
3. kata dorostenky (14-15) Eliška Kváčová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Kay Polanová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Polina Leonova Ukrainian Team UKR UKR
5. kata dorostenky (14-15) Eliška Žubretovská Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Karel Imríšek Slavia Kroměříž CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Jaroslav Hodina Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Filip Saidl Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Michal Slávik SVČ Domeček Brno CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Adam Špringer Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Petr Šimůnek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Oceane da Costa Lucembursko LUX LUX
3. kata juniorky (16-17) Marie Kokiopoulus Lucembursko LUX LUX
3. kata juniorky (16-17) Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Marina Skupaya Ukrainian Team UKR UKR
5. kata juniorky (16-17) Tereza Zlatohlávková Sport Relax CZE CZE
kata muži
1. kata muži Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata muži Marek Pohanka SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata muži Vladimír Míček NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata muži Michal Slávik SVČ Domeček Brno CZE CZE
5. kata muži Karel Imríšek Slavia Kroměříž CZE CZE
5. kata muži Maciej Wilczek KS Shindo Cieszyn POL POL
7. kata muži Oleksandr Bonus Ukrainian Team UKR UKR
7. kata muži Andrii Okolets Ukrainian Team UKR UKR
kata ženy
1. kata ženy Veronika Mišková Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kata ženy Veronika Ištvánková Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata ženy Monika Smolařová Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ženy Petra Žídková NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kata ženy Nadiya Senkova Ukrainian Team UKR UKR
5. kata ženy Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
7. kata ženy Koral Asor Izrael ISR ISR
7. kata ženy Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
kata Masters muži (+40 let)
1. kata Masters muži (+40 let) Karel Kesl SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata Masters muži (+40 let) Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Josef Polák st. SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Jan Přibyl EMĚ Mělník CZE CZE
5. kata Masters muži (+40 let) Petr Němeček SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kata Masters ženy (+35 let)
1. kata Masters ženy (+35 let) Marcela Šimůnková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata Masters ženy (+35 let) Šárka Hubková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Věra Soprová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) Sport Relax CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
3. kata team žáci (7-13) Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
5. kata team žáci (7-13) Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata team žáci (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) Kesl Ryu Praha CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
kata team muži
1. kata team muži KS Shindo Cieszyn (POL) POL POL
2. kata team muži Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
3. kata team muži AZS Wroclaw (POL) POL POL
3. kata team muži KC Dragons Rosice CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -30kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -30kg Boris Dobryanskyy Team Lviv UKR UKR
2. kumite ml. žáci (7-9) -30kg Ilya Koval Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite ml. žáci (7-9) -30kg Dmytro Spichko Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite ml. žáci (7-9) -30kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -30kg Iurii Grekalo Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite ml. žáci (7-9) -30kg Volodymyr Solonka Team Lviv UKR UKR
7. kumite ml. žáci (7-9) -30kg Yaroslav Bespyatko Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite ml. žáci (7-9) -30kg Iefym Boichenko Ukrainian Team UKR UKR
kumite ml. žáci (7-9) -35kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -35kg Illya Bozhenko Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite ml. žáci (7-9) -35kg Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -35kg Matúš Hudec ZZO Čadca SVK SVK
3. kumite ml. žáci (7-9) -35kg Patrik Zajac KK Topoľčany SVK SVK
5. kumite ml. žáci (7-9) -35kg Tomáš Děd Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -35kg Jonáš Sanislo SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) -35kg Vladyslav Kovrygin Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite ml. žáci (7-9) -35kg Vitaliy Turanskyy Team Lviv UKR UKR
kumite ml. žáci (7-9) +35kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +35kg Radek Lefan Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +35kg Maksymilian Sadowski PKK Pleszew POL POL
3. kumite ml. žáci (7-9) +35kg Jan Marek KCK Team CZE CZE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Marek Pončka ZZO Čadca SVK SVK
2. kumite ml. žáci -30kg Sebastian Chmelár Kumade Topoľčany SVK SVK
3. kumite ml. žáci -30kg Denys Dorosh Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite ml. žáci -30kg Yevhen Sendetskyy Team Lviv UKR UKR
5. kumite ml. žáci -30kg Luka Fedorenko Team Lviv UKR UKR
5. kumite ml. žáci -30kg Roman Panchenko Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite ml. žáci -30kg Václav Plecer Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci -30kg David Schacherel Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Vojtěch Jedlička Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Přemek Benhák Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Rastislav Klimo KK Detva SVK SVK
3. kumite ml. žáci -35kg Matteo Tamborlani Tarokan KK Brno CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Boris Balheim Rapid Bratislava SVK SVK
5. kumite ml. žáci -35kg Tomáš Maxa Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci -35kg Martin Šípek KK Topoľčany SVK SVK
kumite ml. žáci -41kg
1. kumite ml. žáci -41kg Dmytro Ponomarenko Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite ml. žáci -41kg Denys Perevertov Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite ml. žáci -41kg Mykhaylo Ivan Filipenko Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite ml. žáci -41kg Mahar Mamedov Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite ml. žáci -41kg Petr Kalvoda KK TJ Krupka CZE CZE
7. kumite ml. žáci -41kg Vladimir Van de Wiel - Novinchanov ERIS-N RUS RUS
kumite ml. žáci +41kg
1. kumite ml. žáci +41kg Jiří Měkuta Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci +41kg Serafym Sych Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite ml. žáci +41kg Valeriy Bilous Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite ml. žáci +41kg Dawid Szymura PKK Pleszew POL POL
5. kumite ml. žáci +41kg Ivan Bolbit Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite ml. žáci +41kg Zdeněk Studnička Budó škola KK Písek CZE CZE
7. kumite ml. žáci +41kg Georgiy Ponomarenko Ukrainian Team UKR UKR
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Katarína Langová Kumade Topoľčany SVK SVK
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Olga Fomushkina Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Daria Barbytska Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Eva Šmejkalová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Viktoriya Veremchuk Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Anastasiya Nosova Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Natália Rajčanová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Alice Anderlová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Galyna Sirak Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Olena Boyko Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Oleksandra Kirgetova Ukrainian Team UKR UKR
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Darya Lysokon Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite ml. žákyně -35kg Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Romana Gáboríková KK Detva SVK SVK
3. kumite ml. žákyně -35kg Anna Zíková Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite ml. žákyně -35kg Célia Chartry Champions Club BEL BEL
5. kumite ml. žákyně -35kg Nicoletta Kuttová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Timea Trokšiarová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
2. kumite ml. žákyně +35kg Tereza Feriancová KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Klára Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Marcela Langová Kumade Topoľčany SVK SVK
5. kumite ml. žákyně +35kg Květoslava Pokorná Karate Hlinsko CZE CZE
5. kumite ml. žákyně +35kg Iya Rudnikovych Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite ml. žákyně +35kg Nina Jelžová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
7. kumite ml. žákyně +35kg Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Gadin Mamedov Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite st. žáci -39kg Václav Kratochvíl KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Adam Hudec ZZO Čadca SVK SVK
3. kumite st. žáci -39kg Yuriy Pozniy Team Lviv UKR UKR
5. kumite st. žáci -39kg Oleksander Antonyuk Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite st. žáci -39kg Oleksiy Shestopalov Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite st. žáci -39kg Lukáš Král Spartak Hradec Králové CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Adam Matěj Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Denys Kachan Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite st. žáci -45kg Oleh Semeniuk Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite st. žáci -45kg Jakub Vavřička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Ondřej Sviták Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Jan Vobruba SŠKS Pardubice CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg David Vilím Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Valentyn Zabara Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite st. žáci -52kg Vasiliy Kruglikov ERIS-N RUS RUS
3. kumite st. žáci -52kg Tomáš Lukš Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Štěpán Šafránek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Josef Černík Sokol Sadská CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Marek Mariak ZZO Čadca SVK SVK
7. kumite st. žáci -52kg Danylo Chernobay Team Lviv UKR UKR
7. kumite st. žáci -52kg Jakub Mucha Karate Hlinsko CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Jaroslav Vlček SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Valeriy Tumakov Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite st. žáci -60kg Oleksii Ivanov Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite st. žáci -60kg Michael Jahelka SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Lukáš Kubín SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Roman Rozhenko Ukrainian Team UKR UKR
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Mykola Barvinenko Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite st. žáci +60kg Mishel Kreshchenko Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite st. žáci +60kg Jan Šrámek KCK Team CZE CZE
kumite st. žáci BRH
1. kumite st. žáci BRH Yuriy Pozniy Team Lviv UKR UKR
2. kumite st. žáci BRH Ismail Alyekberov Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite st. žáci BRH Oleksiy Krushelnitskiy Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite st. žáci BRH Oleh Semeniuk Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite st. žáci BRH Michael Jahelka SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite st. žáci BRH Roman Rozhenko Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite st. žáci BRH Vladyslav Gavryluk Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite st. žáci BRH Valeriy Tumakov Ukrainian Team UKR UKR
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Ganna Chegolya Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite st. žákyně -42kg Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Dominika Veisová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
5. kumite st. žákyně -42kg Adriana Crhonková Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Iryna Yashchyshyn Team Lviv UKR UKR
7. kumite st. žákyně -42kg Monika Gondová KK Detva SVK SVK
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Veronika Hurychová Kumade Topoľčany SVK SVK
2. kumite st. žákyně -50kg Clara Hebrans Champions Club BEL BEL
3. kumite st. žákyně -50kg Tereza Pěstová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Monika Buciová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
5. kumite st. žákyně -50kg Vira Fedorchenko Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite st. žákyně -50kg Barbora Bukáčková Karate Hlinsko CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Kateřina Luxemburgová Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Dilara Acar Champions Club BEL BEL
kumite st. žákyně BRH
1. kumite st. žákyně BRH Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně BRH Ganna Chegolya Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite st. žákyně BRH Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně BRH Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite st. žákyně BRH Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně BRH Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
7. kumite st. žákyně BRH Liza Kuprynenko Ukrainian Team UKR UKR
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Dmytro Korniychuk Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Roman Alyekberov Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Filip Dittrich Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Dominik Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Lukáš Semela NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Julien Van Schil Lucembursko LUX LUX
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Matej Homola KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tomáš Hanek Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Yevgenij Popov Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Balder Hjerpaasen Mizuchi Karate Team NOR NOR
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Petr Thieme SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Artem Moldovan Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Felix Behrendt Bushido Waltershausen GER GER
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Bohdan Khromets Team Lviv UKR UKR
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Boháč Karate Hlinsko CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg David Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Emidio Pereira Henriques Lucembursko LUX LUX
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Ota Andörfer KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Artem Lustenko Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Anton Vashchuk Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Igor Kibrik Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Josef Ludačka Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Pavel Davídek Schick Ryu Praha CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Tomáš Henzl Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Ilír Kabashi KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Vladyslav Zagoruiko Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Anatoliy Ovsyannikov Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Karl Andre Svendsen Mizuchi Karate Team NOR NOR
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Lukáš Druga Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Antonín Míka Karate Klub Klatovy CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) BRH
1. kumite dorostenci (14-15) BRH Vladyslav Zagoruiko Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite dorostenci (14-15) BRH Felix Behrendt Bushido Waltershausen GER GER
3. kumite dorostenci (14-15) BRH Artem Lustenko Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite dorostenci (14-15) BRH Yevgenij Popov Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite dorostenci (14-15) BRH Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) BRH Dmytro Korniychuk Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite dorostenci (14-15) BRH Karl Andre Svendsen Mizuchi Karate Team NOR NOR
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Sophie Böttcher Zanshin Magdeburg GER GER
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Barbora Novotná Karate klub Prievidza-FKŠ SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Dominika Kucharová KK Kretovič Košice SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Kay Polanová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Viktória Pillárová KK Kretovič Košice SVK SVK
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Anna Shcherbakova Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Sarah Grabert Zanshin Magdeburg GER GER
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Yuliya Kolomiyets Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Polina Leonova Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nikola Martincová KK Odry CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anastasya Mylko Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Samira Michalek Bushido Waltershausen GER GER
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Jaroslava Baňasová KK Kretovič Košice SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Eliška Žubretovská Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Barbora Černá Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kamila Mandíková KK TJ Krupka CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) BRH
1. kumite dorostenky (14-15) BRH Anastasya Mylko Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite dorostenky (14-15) BRH Miroslava Kopúňová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) BRH Jaroslava Baňasová KK Kretovič Košice SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) BRH Sarah Grabert Zanshin Magdeburg GER GER
5. kumite dorostenky (14-15) BRH Samira Michalek Bushido Waltershausen GER GER
5. kumite dorostenky (14-15) BRH Anna Shcherbakova Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite dorostenky (14-15) BRH Sophie Böttcher Zanshin Magdeburg GER GER
7. kumite dorostenky (14-15) BRH Veronika Jandová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Jaroslav Srba Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Vladislav Kis SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Yegor Koryagin Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite junioři (16-17) -61kg Andriy Koval Team Lviv UKR UKR
3. kumite junioři (16-17) -61kg Michal Garaj Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -61kg Petr Sládek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Jindřich Ondrušík KK Odry CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Dmytro Kandyba Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite junioři (16-17) -68kg Jéremy Da Luz Lucembursko LUX LUX
3. kumite junioři (16-17) -68kg Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Mirek Šulda Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Josef Laštůvka Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Michael Zapletal Karate Velké Meziříčí CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Marek Janouch Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Vitaliy Stepanyak Team Lviv UKR UKR
3. kumite junioři (16-17) -76kg Volodymyr Feshchyn Team Lviv UKR UKR
3. kumite junioři (16-17) -76kg Ivan Ivasykiv Team Lviv UKR UKR
5. kumite junioři (16-17) -76kg Marek Babor SK BUDO Hostivař CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Ludwig Schwerdt Bushido Waltershausen GER GER
7. kumite junioři (16-17) -76kg Maksym Yanushevskyy Ukrainian Team UKR UKR
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Jaroslav Sládek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kumite junioři (16-17) BRH
1. kumite junioři (16-17) BRH Dmytro Kandyba Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite junioři (16-17) BRH Michal Garaj Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) BRH Jéremy Da Luz Lucembursko LUX LUX
3. kumite junioři (16-17) BRH Marek Janouch Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) BRH Yegor Koryagin Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite junioři (16-17) BRH Mirek Šulda Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) BRH Petr Sládek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Jennifer Warling Lucembursko LUX LUX
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Anastasiya Brylko Team Lviv UKR UKR
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Marigona Mehmeti KK Kretovič Košice SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Marina Skupaya Ukrainian Team UKR UKR
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Anastasiya Vanzhura Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Daryna Marchuk Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Adéla Lehečková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Antje Mager Bushido Waltershausen GER GER
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Lior Ben Aroche Izrael ISR ISR
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Halina Melnyk Team Lviv UKR UKR
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Lis Dostert Lucembursko LUX LUX
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Simona Kaliničenková KK TJ Krupka CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Simona Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Laury Vogelzang Unity 99 Rotterdam NED NED
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Yarden Sharabi Izrael ISR ISR
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Iselin Kvamme Pedersen Mizuchi Karate Team NOR NOR
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Zuzana Teufelová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Michaela Ďurišová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Silje M. Vedvik Mizuchi Karate Team NOR NOR
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Iselin Kvamme Pedersen Mizuchi Karate Team NOR NOR
kumite juniorky (16-17) BRH
1. kumite juniorky (16-17) BRH Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) BRH Marigona Mehmeti KK Kretovič Košice SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) BRH Halina Melnyk Team Lviv UKR UKR
3. kumite juniorky (16-17) BRH Jennifer Warling Lucembursko LUX LUX
5. kumite juniorky (16-17) BRH Antje Mager Bushido Waltershausen GER GER
5. kumite juniorky (16-17) BRH Iselin Kvamme Pedersen Mizuchi Karate Team NOR NOR
7. kumite juniorky (16-17) BRH Lis Dostert Lucembursko LUX LUX
7. kumite juniorky (16-17) BRH Yarden Sharabi Izrael ISR ISR
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Ihor Uhnich Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite muži -60kg Boris Delhez Choku Gym Zaandam NED NED
3. kumite muži -60kg Kunasilan Lakanathan Malajsie MAS MAS
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Shaharudin Jamaludin Malajsie MAS MAS
2. kumite muži -67kg Karel Hung SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite muži -67kg Vadym Kolomiiets Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite muži -67kg Dmytro Negaturov Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite muži -67kg Denys Sustretov Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite muži -67kg Kamo Unanyan Armenia ARM ARM
7. kumite muži -67kg Jan Kůzl Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite muži -67kg Andrii Mokrynchuk Ukrainian Team UKR UKR
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Vojtěch Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -75kg Robin Popelka Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -75kg Maksim Nedbaylo Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite muži -75kg Anton Semchenko Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite muži -75kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži -75kg Samuel Kubina Šin-mu Hodonín CZE CZE
7. kumite muži -75kg Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
7. kumite muži -75kg Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Jan Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -84kg Mikael Amroun Mizuchi Karate Team NOR NOR
3. kumite muži -84kg Mohd Hatta Mahamut Malajsie MAS MAS
3. kumite muži -84kg Michal Pelikovský TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
5. kumite muži -84kg Petr Charvát KK Lichnice CZE CZE
5. kumite muži -84kg Oleksandr Kostnikov Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite muži -84kg Jiří Panáček KKD Bruntál CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Tomáš Reich SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite muži +84kg Elmin Sabotic Lucembursko LUX LUX
3. kumite muži +84kg Peter Kubaška ZZO Čadca SVK SVK
3. kumite muži +84kg Anton Nikolaienko Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite muži +84kg Michal Šolc TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite muži +84kg Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Vojtěch Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži BRH Tomáš Reich SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite muži BRH Mohd Hatta Mahamut Malajsie MAS MAS
3. kumite muži BRH Elmin Sabotic Lucembursko LUX LUX
5. kumite muži BRH Robin Popelka Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži BRH Serhiy Savchuk Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite muži BRH Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite muži BRH Lukáš Marťák ZZO Čadca SVK SVK
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Yugneswary Govindasamy Malajsie MAS MAS
2. kumite ženy -50kg Maria Bondarenko Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite ženy -50kg Tereza Matějková Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite ženy -50kg Natalija Styrchak Ukrainian Team UKR UKR
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Anita Serogina Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite ženy -55kg Ingrid Suchánková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite ženy -55kg Šárka Kučerová Karate Polička CZE CZE
3. kumite ženy -55kg Svetlana Manankina ERIS-N RUS RUS
5. kumite ženy -55kg Natalia Kornilova Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite ženy -55kg Kateryna Kryva Ukrainian Team UKR UKR
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Yamini Gopalasamy Malajsie MAS MAS
2. kumite ženy -61kg Gitte H. Brünstad Mizuchi Karate Team NOR NOR
3. kumite ženy -61kg Bahija Berrouba Choku Gym Zaandam NED NED
3. kumite ženy -61kg Oksana Xashchyjan Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite ženy -61kg Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
5. kumite ženy -61kg Lucie Veithová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ženy -61kg Danuše Kratochvílová MMA Self Defence - Karate CZE CZE
7. kumite ženy -61kg Louise Oldeman Choku Gym Zaandam NED NED
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Hanina Berrouba Choku Gym Zaandam NED NED
2. kumite ženy -68kg Mirela Hurko Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite ženy -68kg Yuliya Baranova Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite ženy -68kg Jamalliah Jamaludin Malajsie MAS MAS
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Radka Krejčová Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite ženy +68kg Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite ženy +68kg Karolína Čechová Karate Velké Meziříčí CZE CZE
3. kumite ženy +68kg Anastasiya Stepashko Ukrainian Team UKR UKR
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Anita Serogina Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite ženy BRH Bahija Berrouba Choku Gym Zaandam NED NED
3. kumite ženy BRH Gitte H. Brünstad Mizuchi Karate Team NOR NOR
3. kumite ženy BRH Mirela Hurko Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite ženy BRH Hanina Berrouba Choku Gym Zaandam NED NED
5. kumite ženy BRH Yamini Gopalasamy Malajsie MAS MAS
7. kumite ženy BRH Karolína Čechová Karate Velké Meziříčí CZE CZE
7. kumite ženy BRH Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite Masters muži (+40 let)
1. kumite Masters muži (+40 let) Rudolf Vancák UPJŠ Košice SVK SVK
2. kumite Masters muži (+40 let) Radomír Domín Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite Masters muži (+40 let) Miroslav Pogány Baník Příbram CZE CZE
3. kumite Masters muži (+40 let) Miroslav Roman KS Shindo Cieszyn POL POL
kumite Masters ženy (+35 let)
1. kumite Masters ženy (+35 let) Věra Soprová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kumite team st. žáci
1. kumite team st. žáci Team Lviv (UKR) UKR UKR
2. kumite team st. žáci Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
3. kumite team st. žáci Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite team st. žáci Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
5. kumite team st. žáci Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite team st. žáci Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite team st. žáci Karate Hlinsko CZE CZE
kumite team st. žákyně
1. kumite team st. žákyně Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite team st. žákyně MŠK Žiar nad Hronom (SVK) SVK SVK
3. kumite team st. žákyně MŠK Žiar nad Hronom (SVK) SVK SVK
3. kumite team st. žákyně Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite team st. žákyně Karate České Budějovice CZE CZE
kumite team dorostenci (14-15)
1. kumite team dorostenci (14-15) KK Farmex Nitra (SVK) SVK SVK
2. kumite team dorostenci (14-15) SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite team dorostenci (14-15) Lucembursko LUX LUX
3. kumite team dorostenci (14-15) Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
kumite team dorostenky (14-15)
1. kumite team dorostenky (14-15) KK Kretovič Košice (SVK) SVK SVK
kumite team junioři (16-17)
1. kumite team junioři (16-17) Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
2. kumite team junioři (16-17) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite team junioři (16-17) Lucembursko LUX LUX
3. kumite team junioři (16-17) Team Lviv (UKR) UKR UKR
kumite team juniorky (16-17)
1. kumite team juniorky (16-17) Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
2. kumite team juniorky (16-17) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite team juniorky (16-17) Mizuchi Karate Team (NOR) NOR NOR
kumite team muži
1. kumite team muži Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
2. kumite team muži Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
3. kumite team muži Lucembursko LUX LUX
3. kumite team muži Malajsie MAS MAS
kumite team ženy
1. kumite team ženy Malajsie MAS MAS
2. kumite team ženy Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
3. kumite team ženy Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
3. kumite team ženy Choku Gym Zaandam (NED) NED NED

Související turnaje:

Turnaj Datum
Grand Prix Hradec Králové 2016 30.04.2016-01.05.2016
Euro Grand Prix Pilsen 2015 03.10.2015-04.10.2015
Grand Prix Hradec Králové 2015 25.04.2015-26.04.2015
Euro Grand Prix Pilsen 2014 18.10.2014-19.10.2014
Budapest Open 2014 20.09.2014-21.09.2014
Grand Prix Hradec Králové 2014 26.04.2014-27.04.2014
Euro Grand Prix Pilsen 2013 28.09.2013-29.09.2013
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk