KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

OBI Open 2011 - 26.02.2011

Město Praha
Stát Česká republika
Pořadatel Tommi-Flair Praha
Registrovaných jednotlivců 265
Kluby na medailových pozicích 36
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 12-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
53.13%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 40x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Jakub Felkl Jukl Karate Team CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Viktor Le Minh TJ Karate Praha CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Martin Pech TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Matěj Říha Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Petr Zakopal Glaverbel Teplice CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Jaromír Kerda KC Podbořany CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Tomáš Mikuda SK Tommi Praha CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Jana Rálišová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Andrea Kracíková SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Ellen Soprová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Sabina Casubolo Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu
1. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu David Le Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Filip Novák Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Daniel Hájek TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Erik Stojka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Petr Klíma Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Vojtěch Míka Karate Klub Klatovy CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) David Šerák Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu
1. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Eva Brodská Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Martina Skalníková Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Sabina Křížová SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Sabina Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Lukáš Vik Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Petr Marschall SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Matouš Pechar Karate Vision Praha CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Kay Polanová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Eliška Žubretovská Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Tereza Mikudová SK Tommi Praha CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Ronald Prokeš SC Flair CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Alessandro Tamborlani Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata junioři (16-17) David Ondráček SK Tommi Praha CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Tereza Zlatohlávková Sport Relax CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Alena Platilová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Pavla Čížková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Simona Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Karate České Budějovice CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SK Tommi CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ml. žáci -30kg Václav Plecer Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Tomáš Dittrich Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg David Schacherel Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Přemek Benhák Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Martin Voldřich Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci -41kg
1. kumite ml. žáci -41kg Jan Vobruba SŠKS Pardubice CZE CZE
2. kumite ml. žáci -41kg Radek Lefan Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Ondřej Eliáš Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Petr Zakopal Glaverbel Teplice CZE CZE
kumite ml. žáci +41kg
1. kumite ml. žáci +41kg Filip Černík Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite ml. žáci +41kg Matouš Hrubý Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Zdeněk Studnička Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Erik Sus Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -35kg Eva Šmejkalová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Šárka Klečková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Tereza Feriancová KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Jakub Jirka Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Matteo Tamborlani Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Václav Kratochvíl KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Adam Matěj Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg David Vilím Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Tadeáš Černovský Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Michal Višňovský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Jiří Měkuta Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Jakub Chochula Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Tomáš Lukš Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Lukáš Kubín SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Jiří Rivera Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Jakub Čeřovský Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Vojtěch Míka Karate Klub Klatovy CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Jan Vlček Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Marek Bejtic Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Matěj Bejtic Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Pavel Davídek Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Adriana Crhonková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Lucie Havelková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Kristýna Pokrupová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Sabina Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Tereza Pěstová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Barbora Bukáčková Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Květoslava Pokorná Karate Hlinsko CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jaroslav Libánský TJ Horní Měcholupy CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Vojtěch Lukšík Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Petr Thieme SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tomáš Kutta Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jakub Hertl TJ Karate Praha CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Nikolas Mišík TJ Karate Praha CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Igor Kibrik Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Petr Marschall SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jakub Kočí Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Antonín Míka Karate Klub Klatovy CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Pavel Špecián SKC Louny CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Kryštof Sýkora SKC Louny CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Aleš Vydra SKC Louny CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Kay Polanová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Dana Kopuletá TJ Karate Třebíč CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Eliška Žubretovská Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Ema Brožová TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kamila Mandíková KK TJ Krupka CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Jaroslav Srba Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Filip Dittrich Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Alessandro Tamborlani Tarokan KK Brno CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Pavel Urban L. F. CLUB KARATE CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Josef Laštůvka Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Václav Fait TJ Karate Praha CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Martin Adamec L. F. CLUB KARATE CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Jiří Mráz SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Matěj Peksa SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Josef Blahoš SKBU Trutnov CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Simona Kaliničenková KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Martina Janečková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Simona Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Simona Šedivá KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Pohár nadějí 2015 11.04.2015
Bohemia Open 4 Kids 2014 14.09.2014
Pohár nadějí 2014 12.04.2014
Velká cena Trutnova 2014 11.01.2014
Velká cena Trutnova 2013 27.01.2013
Generali Cup 2012 24.11.2012
Wakizaši Cup 2012 12.05.2012
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk