KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 1.kolo - 09.04.2017

Město Česká Lípa
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe, SSC Česká Lípa
Registrovaných jednotlivců 258
Závodníci v kategoriích 424
Kluby 58
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 41
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 36-24-12-6-3
Statistiky


Ohodnocení kvality turnaje:
48.61%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 18x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Tomáš Vacek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Martin Přech SKP Hvězda Karlovy Vary CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) David Minárik Sport Relax CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Daniel Nevrkla SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Luboš Hrazdír SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Jakub Kraus Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Arnošt Razima SK BUDO Hostivař CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Adam Zrzavecký Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Adéla Šinerová Sport Relax CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Bára Veselá Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Anna Harciníková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Veronika Jůzová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Klára Muzikářová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Vendula Štěpánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Magdalena Laura Husáková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Tereza Chobotová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Matěj Říha GRYF Liberec CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Adam Křivka SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kata junioři (16-17) David Stárek KK Jeseník CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Jiří Boháč SK Shotokan Neratovice CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Marek Rendla Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata junioři (16-17) David Kavalír Sport Relax CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Tomáš Kouba Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Kristína Bosáková SKP Hvězda Karlovy Vary CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Barbora Lacinová SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Veronika Hrůzová SK BUDO Hostivař CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Karolína Nývltová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Michaela Cyrany TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Dominik Bartuška SKP Karate Písek CZE CZE
2. kata muži U21 Filip Vít SHOBU Academy CZE CZE
3. kata muži U21 Matouš Pechar Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata muži U21 Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata muži U21 Matteo Tamborlani TARO KAN CZE CZE
5. kata muži U21 Milan Zítko SHOBU Academy CZE CZE
7. kata muži U21 Jan Malý Spartak Hradec Králové CZE CZE
7. kata muži U21 Milan Šoltys Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Zuzana Augustinová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ženy U21 Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE CZE
3. kata ženy U21 Ester Bědroňová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata ženy U21 Dorota Blechová SHOBU Academy CZE CZE
5. kata ženy U21 Alžběta Čížková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata ženy U21 Sára Ješetová SHOBU Academy CZE CZE
kata muži
1. kata muži Lukáš Janda SC Flair CZE CZE
2. kata muži Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata muži Matouš Pechar Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata muži Matteo Tamborlani TARO KAN CZE CZE
5. kata muži Dominik Bartuška SKP Karate Písek CZE CZE
5. kata muži Adam Pešek Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata muži Daniel Matoušek SK BUDO Hostivař CZE CZE
7. kata muži Milan Šoltys SK Shotokan Neratovice CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Zuzana Augustinová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ženy Nikola Jůzová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ženy Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata ženy Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
5. kata ženy Karin Košíková Sport Relax CZE CZE
5. kata ženy Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE CZE
7. kata ženy Dorota Blechová SHOBU Academy CZE CZE
7. kata ženy Alžběta Čížková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Sport Relax CZE CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Sport Relax CZE CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SKP Hvězda Karlovy Vary CZE CZE
kata team muži
1. kata team muži SCM Praha CZE CZE
KUMITE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Martin Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tomáš Vacek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Milan Bašar Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tomáš Dittrich GRYF Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Filip Exnar Karate Vrchlabí CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Michal Ondráček SK Karate Most CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Arnošt Razima SK BUDO Hostivař CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Aleksandar Šešlija TJ Horní Měcholupy CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Filip Krišal Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Martin Hanák TJ Karate Třebíč CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Luboš Hrazdír SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Martin Kočárek SK Karate Most CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jan Kolankiewicz Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Gleb Eremenko Red Dragon Team CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg David Bukovský SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Matyáš Malý SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Václav Chudoba GRYF Liberec CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Vojtěch Procházka Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Michal Zemek KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Martin Bednář Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Martin Drdel SKP Karate Písek CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg David Skopec Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Michal Vondrášek SKP Karate Písek CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg František Chudoba GRYF Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Martin Přech SKP Hvězda Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Ondřej Bosák SKP Hvězda Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Šimon Lev SK BUDO Hostivař CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Lukáš Cyprian GRYF Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg David Posolda KK Jeseník CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Adéla Průchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Patricie Pažinová KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Anna Harciníková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Hana Kučerová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Michaela Kalinová SK Shotokan Neratovice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Vendula Štěpánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Magdalena Laura Husáková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Tereza Chobotová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Blanka Machová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Jamaica Kindlová KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Michaela Soukupová SK BUDO Hostivař CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Barbora Dvořáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Martina Šáchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Tereza Plevová KK Lichnice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lucie Hrdličková Red Dragon Team CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Aneta Zítková SK Shotokan Neratovice CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Klára Fichnová Baník Příbram CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Michaela Satrapová SKP Hvězda Karlovy Vary CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Daniel Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Václav Plecer Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Filip Kovařík Red Dragon Team CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Roman Šantroch Karate Vrchlabí CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Hung Hoang Ngoc Slovan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Marian Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Matěj Štěpán GRYF Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Šimon Honsů SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Racek Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Kubala Baník Příbram CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Martin Voldřich Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -68kg Adam Křivka SVČ Domeček Brno CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -68kg Ondřej Maňhal SKBU Trutnov CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Filip Černík Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Cyril Popek Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Oliver Simon SK BUDO Hostivař CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Maroš Taran Karate Vrchlabí CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Tomáš Děd Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg David Wheeler TJ Horní Měcholupy CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -76kg Vojtěch Boura GRYF Liberec CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -76kg Daniel Červenka Karate České Budějovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Marton Lozsi SK BUDO Hostivař CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Matyáš Soukup SK BUDO Hostivař CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Dominik Majera SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Tomáš Pleva KK Lichnice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg Hubert Kurz SKP Hvězda Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg David Lín SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Veronika Konášová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Šárka Klečková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Monika Sedláčková Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Klára Jánová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Hana Rebljanová Baník Příbram CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Michaela Šolcová SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Klára Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Kateřina Procházková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Kristína Bosáková SKP Hvězda Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Dominika Řeháková Red Dragon Team CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Lucie Havrdová Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Anna Kašparová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Veronika Hrůzová SK BUDO Hostivař CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Anna Marie Wágnerová SKBU Trutnov CZE CZE
kumite muži U21 -60kg
1. kumite muži U21 -60kg Tomáš Gabriel Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži U21 -60kg Daniel Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite muži U21 -60kg Jan Malý Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite muži U21 -60kg Tomáš Novák SK BUDO Hostivař CZE CZE
kumite muži U21 -67kg
1. kumite muži U21 -67kg Marek Andraši Baník Příbram CZE CZE
2. kumite muži U21 -67kg Roman Šantroch Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kumite muži U21 -67kg Daniel Matoušek SK BUDO Hostivař CZE CZE
3. kumite muži U21 -67kg David Müller SKBU Trutnov CZE CZE
kumite muži U21 -75kg
1. kumite muži U21 -75kg Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži U21 -75kg Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži U21 -75kg Ondřej Košťál SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite muži U21 -75kg Pavel Zach SK Shotokan Neratovice CZE CZE
5. kumite muži U21 -75kg Ondřej Hnat Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
5. kumite muži U21 -75kg Jaroslav Olšák TARO KAN CZE CZE
kumite muži U21 -84kg
1. kumite muži U21 -84kg Dominik Nechyba SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite muži U21 -84kg Petr Urbanec KK Lichnice CZE CZE
3. kumite muži U21 -84kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži U21 -84kg Lukáš Pevný SHOBU Academy CZE CZE
5. kumite muži U21 -84kg Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite muži U21 -84kg Jakub Studený SK Shotokan Neratovice CZE CZE
kumite muži U21 +84kg
1. kumite muži U21 +84kg Tomáš Hermann Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži U21 +84kg Marton Lozsi SK BUDO Hostivař CZE CZE
3. kumite muži U21 +84kg Daniel Mikulka Karate klub Spektra Praha CZE CZE
3. kumite muži U21 +84kg Tomáš Pleva KK Lichnice CZE CZE
kumite ženy U21 -50kg
1. kumite ženy U21 -50kg Adriana Crhonková Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy U21 -50kg Nikola Kosinová KK Lichnice CZE CZE
kumite ženy U21 -55kg
1. kumite ženy U21 -55kg Lucie Köppelová SK Shotokan Neratovice CZE CZE
2. kumite ženy U21 -55kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy U21 -55kg Kristýna Řeháková Red Dragon Team CZE CZE
3. kumite ženy U21 -55kg Monika Sedláčková Karate Vrchlabí CZE CZE
kumite ženy U21 -61kg
1. kumite ženy U21 -61kg Monika Bürgerová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ženy U21 -68kg
1. kumite ženy U21 -68kg Barbora Bukáčková Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite ženy U21 -68kg Viktorie Bischofová KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ženy U21 -68kg Jana Vrbatová Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite ženy U21 +68kg
1. kumite ženy U21 +68kg Nela Pelánková SVČ Domeček Brno CZE CZE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Tomáš Gabriel Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -60kg Jan Malý Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Marek Andraši Baník Příbram CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -75kg Dominik Szalay Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -75kg Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -75kg Josef Pacovský SK Shotokan Neratovice CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -84kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -84kg Dominik Nechyba SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite muži -84kg Petr Urbanec KK Lichnice CZE CZE
5. kumite muži -84kg Jan Fait TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite muži -84kg Jaroslav Sládek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Marek Babor SK BUDO Hostivař CZE CZE
2. kumite muži +84kg Tomáš Hermann Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži +84kg Jan Klimeš Sport Relax CZE CZE
3. kumite muži +84kg Jaromír Pokorný Sport Relax CZE CZE
5. kumite muži +84kg Michal Šolc TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite muži +84kg Lubomír Vaverka KKD Bruntál CZE CZE
7. kumite muži +84kg Miroslav Heřmánek Slovan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži BRH Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži BRH Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži BRH Dominik Szalay Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži BRH Jan Fait TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite muži BRH Tomáš Hermann Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Adriana Crhonková Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Monika Bürgerová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy -55kg Kristýna Řeháková Red Dragon Team CZE CZE
3. kumite ženy -55kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy -55kg Lucie Köppelová SK Shotokan Neratovice CZE CZE
5. kumite ženy -55kg Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Adéla Lehečková Slovan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Regina Plašilová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Lucie Veithová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Simona Kaliničenková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Viktorie Bischofová KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Barbora Bukáčková Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite ženy -68kg Elvira Djemileva SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kumite ženy -68kg Jana Vrbatová Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ženy +68kg Nela Pelánková SVČ Domeček Brno CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Lucie Veithová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy BRH Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ženy BRH Adriana Crhonková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy BRH Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ženy BRH Adéla Lehečková Slovan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ženy BRH Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE CZE
kumite team dorostenci (14-15)
1. kumite team dorostenci (14-15) Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite team dorostenci (14-15) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite team dorostenci (14-15) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite team dorostenci (14-15) GRYF Liberec CZE CZE
kumite team dorostenky (14-15)
1. kumite team dorostenky (14-15) KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite team dorostenky (14-15) SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite team dorostenky (14-15) Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite team dorostenky (14-15) Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite team dorostenky (14-15) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite team junioři (16-17)
1. kumite team junioři (16-17) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite team junioři (16-17) Red Dragon Team CZE CZE
3. kumite team junioři (16-17) SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite team junioři (16-17) Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite team junioři (16-17) SK BUDO Hostivař CZE CZE
5. kumite team junioři (16-17) SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite team juniorky (16-17)
1. kumite team juniorky (16-17) Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite team juniorky (16-17) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite team juniorky (16-17) Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite team juniorky (16-17) Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite team muži
1. kumite team muži Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite team muži Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite team muži SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite team muži Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite team muži Sport Relax CZE CZE
kumite team ženy
1. kumite team ženy Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite team ženy Spartak Hradec Králové CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 3.kolo 11.11.2017
NP žactva 2017 - 3.kolo 21.10.2017
NP žactva 2017 - 2.kolo 07.10.2017
NP žactva 2017 - 1.kolo 03.06.2017
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 2.kolo 28.05.2017
NP žactva 2016 - 3.kolo 13.11.2016
NP žactva 2016 - 2.kolo 23.10.2016
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk