KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 1.kolo - 09.04.2017

Město Česká Lípa
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe, SSC Česká Lípa
Registrovaných jednotlivců 258
Závodníci v kategoriích 424
Kluby 58
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 41
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 36-24-12-6-3
Statistiky


Ohodnocení kvality turnaje:
48.61%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 18x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Martin Přech SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) David Minárik Sport Relax CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Daniel Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Jakub Krausz Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Arnošt Razima SKBU Hostivař CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Adam Zrzavecký Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Adéla Šinerová Sport Relax CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Barbora Veselá Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Veronika Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Magdalena Laura Husáková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Tereza Chobotová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Matěj Říha GRYF z.s. CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Adam Křivka SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kata junioři (16-17) David Stárek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Jiří Boháč SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Marek Rendla Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
7. kata junioři (16-17) David Kavalír Sport Relax CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Tomáš Kouba Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Kristína Bosáková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Veronika Hrůzová SKBU Hostivař CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Karolína Nývltová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Michaela Cyrany TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE CZE
2. kata muži U21 Filip Vít SHOBU Academy CZE CZE
3. kata muži U21 Matouš Pechar Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata muži U21 Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata muži U21 Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata muži U21 Milan Zítko SHOBU Academy CZE CZE
7. kata muži U21 Jan Malý SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata muži U21 Milan Šoltys SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata ženy U21 Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE CZE
3. kata ženy U21 Ester Bědroňová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata ženy U21 Dorota Blechová SHOBU Academy CZE CZE
5. kata ženy U21 Alžběta Čížková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata ženy U21 Sára Ješetová SHOBU Academy CZE CZE
kata muži
1. kata muži Lukáš Janda Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata muži Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata muži Matouš Pechar Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata muži Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata muži Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE CZE
5. kata muži Adam Pešek Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
7. kata muži Daniel Matoušek SKBU Hostivař CZE CZE
7. kata muži Milan Šoltys SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata ženy Nikola Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ženy Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata ženy Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
5. kata ženy Karin Košíková Sport Relax CZE CZE
5. kata ženy Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE CZE
7. kata ženy Dorota Blechová SHOBU Academy CZE CZE
7. kata ženy Alžběta Čížková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Sport Relax CZE CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Sport Relax CZE CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SKP Hvězda Karlovy Vary CZE CZE
kata team muži
1. kata team muži SCM Praha CZE CZE
KUMITE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Milan Bašar TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tomáš Dittrich GRYF z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Filip Exnar Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Michal Ondráček SK Karate Most CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Arnošt Razima SKBU Hostivař CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Aleksandar Šešlija TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Filip Krišal Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Martin Hanák TJ karate Třebíč CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Martin Kočárek SK Karate Most CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jan Kolankiewicz Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Gleb Eremenko Red Dragon Team CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg David Bukovský SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Matyáš Malý SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Václav Chudoba GRYF z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Vojtěch Procházka Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Michal Zemek Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Martin Bednář Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Martin Drdel SKP karate Písek CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg David Skopec Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Michal Vondrášek SKP karate Písek CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg František Chudoba GRYF z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Martin Přech SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Ondřej Bosák SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Šimon Lev SKBU Hostivař CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Lukáš Cyprián GRYF z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg David Posolda Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Patricie Pažinová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Hana Kučerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Michaela Kalinová SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Magdalena Laura Husáková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Tereza Chobotová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Bianka Machová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Jamaica Kindlová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Michaela Soukupová SKBU Hostivař CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Barbora Dvořáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Martina Šáchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Tereza Plevová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lucie Hrdličková Red Dragon Team CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Aneta Zítková SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Klára Fichnová TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Michaela Satrapová SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Daniel Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Filip Kovařík Red Dragon Team CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Roman Šantroch Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Hung Hoang Ngoc Slovan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Marián Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Matěj Štěpán GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Šimon Honsů SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Racek TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Kubala TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Martin Voldřich TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -68kg Adam Křivka SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -68kg Ondřej Maňhal SKBU Trutnov CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Filip Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Cyril Popek Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Oliver Simon SKBU Hostivař CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Maroš Taran Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Tomáš Děd TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg David Wheeler TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -76kg Vojtěch Boura GRYF z.s. CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -76kg Daniel Červenka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Marton Lozsi SKBU Hostivař CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Matyáš Soukup SKBU Hostivař CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Dominik Majera SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg Hubert Kurz SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg David Lín SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Veronika Konášová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Šárka Klečková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Monika Sedláčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Klára Jánová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Hana Rebljanová TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Michaela Šolcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Klára Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Kateřina Procházková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Kristína Bosáková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Dominika Řeháková Red Dragon Team CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Lucie Havrdová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Veronika Hrůzová SKBU Hostivař CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Anna Marie Wágnerová SKBU Trutnov CZE CZE
kumite muži U21 -60kg
1. kumite muži U21 -60kg Tomáš Gabriel TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži U21 -60kg Daniel Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite muži U21 -60kg Jan Malý SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite muži U21 -60kg Tomáš Novák SKBU Hostivař CZE CZE
kumite muži U21 -67kg
1. kumite muži U21 -67kg Marek Andraši TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
2. kumite muži U21 -67kg Roman Šantroch Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kumite muži U21 -67kg Daniel Matoušek SKBU Hostivař CZE CZE
3. kumite muži U21 -67kg David Müller SKBU Trutnov CZE CZE
kumite muži U21 -75kg
1. kumite muži U21 -75kg Marek Řeřicha TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži U21 -75kg Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži U21 -75kg Ondřej Košťál SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite muži U21 -75kg Pavel Zach SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
5. kumite muži U21 -75kg Ondřej Hnat Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
5. kumite muži U21 -75kg Jaroslav Olšák TARO KAN, z.s. CZE CZE
kumite muži U21 -84kg
1. kumite muži U21 -84kg Dominik Nechyba SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite muži U21 -84kg Petr Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite muži U21 -84kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži U21 -84kg Lukáš Pevný SHOBU Academy CZE CZE
5. kumite muži U21 -84kg Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite muži U21 -84kg Jakub Studený SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
kumite muži U21 +84kg
1. kumite muži U21 +84kg Tomáš Hermann TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži U21 +84kg Marton Lozsi SKBU Hostivař CZE CZE
3. kumite muži U21 +84kg Daniel Mikulka Karate klub Spektra Praha CZE CZE
3. kumite muži U21 +84kg Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite ženy U21 -50kg
1. kumite ženy U21 -50kg Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy U21 -50kg Nikola Kosinová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite ženy U21 -55kg
1. kumite ženy U21 -55kg Lucie Köppelová SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
2. kumite ženy U21 -55kg Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy U21 -55kg Kristýna Řeháková Red Dragon Team CZE CZE
3. kumite ženy U21 -55kg Monika Sedláčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kumite ženy U21 -61kg
1. kumite ženy U21 -61kg Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ženy U21 -68kg
1. kumite ženy U21 -68kg Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy U21 -68kg Viktorie Bischofová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ženy U21 -68kg Jana Vrbatová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite ženy U21 +68kg
1. kumite ženy U21 +68kg Nela Pelánková SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Tomáš Gabriel TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -60kg Jan Malý SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Marek Andraši TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Marek Řeřicha TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -75kg Dominik Szalay TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -75kg Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -75kg Josef Pacovský SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -84kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -84kg Dominik Nechyba SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite muži -84kg Petr Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite muži -84kg Jan Fait TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite muži -84kg Jaroslav Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Marek Babor SKBU Hostivař CZE CZE
2. kumite muži +84kg Tomáš Hermann TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži +84kg Jan Klimeš Sport Relax CZE CZE
3. kumite muži +84kg Jaromír Pokorný Sport Relax CZE CZE
5. kumite muži +84kg Michal Šolc TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite muži +84kg Lubomír Vaverka Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
7. kumite muži +84kg Miroslav Heřmánek Slovan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Marek Řeřicha TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži BRH Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži BRH Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži BRH Dominik Szalay TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži BRH Jan Fait TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite muži BRH Tomáš Hermann TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy -55kg Kristýna Řeháková Red Dragon Team CZE CZE
3. kumite ženy -55kg Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy -55kg Lucie Köppelová SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
5. kumite ženy -55kg Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Adéla Lehečková Slovan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Simona Kaliničenková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Viktorie Bischofová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite ženy -68kg Elvira Djemileva KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite ženy -68kg Jana Vrbatová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ženy +68kg Nela Pelánková SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy BRH Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ženy BRH Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy BRH Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ženy BRH Adéla Lehečková Slovan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ženy BRH Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE CZE
kumite team dorostenci (14-15)
1. kumite team dorostenci (14-15) Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite team dorostenci (14-15) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite team dorostenci (14-15) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite team dorostenci (14-15) GRYF Liberec CZE CZE
kumite team dorostenky (14-15)
1. kumite team dorostenky (14-15) KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite team dorostenky (14-15) SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite team dorostenky (14-15) Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite team dorostenky (14-15) Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite team dorostenky (14-15) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite team junioři (16-17)
1. kumite team junioři (16-17) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite team junioři (16-17) Red Dragon Team CZE CZE
3. kumite team junioři (16-17) SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite team junioři (16-17) Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite team junioři (16-17) SK BUDO Hostivař CZE CZE
5. kumite team junioři (16-17) SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite team juniorky (16-17)
1. kumite team juniorky (16-17) Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite team juniorky (16-17) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite team juniorky (16-17) Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite team juniorky (16-17) Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite team muži
1. kumite team muži Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite team muži Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite team muži SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite team muži Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite team muži Sport Relax CZE CZE
kumite team ženy
1. kumite team ženy Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite team ženy Spartak Hradec Králové CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP žactva 2018 - 2.kolo 06.10.2018
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 3.kolo 22.09.2018
NP žactva 2018 - 1.kolo 09.06.2018
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 2.kolo 19.05.2018
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 1.kolo 11.03.2018
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 3.kolo 11.11.2017
NP žactva 2017 - 3.kolo 21.10.2017
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk