KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kalendář závodů

*(KR) ...Výsledky turnaje budou zařazeny do databáze KarateRec.com



(akcí: 3)Září 2020

25.09. - 27. 09. Youth League (Monterrey, Mexiko)  MEX
 (36-24-12-6-3-2-1)  (36-24-12-6-3-2-1)

(akcí: 23)Říjen 2020

02.10. - 04. 10. International Turkish Open Grand Prix (Istanbul, Turecko)  TUR
02.10. - 04. 10. K1 Premier League (Moskva, Rusko)  RUS
03.10. Shotokan cup (Vamberk)  CZE*(KR)
03.10. - 04. 10. Soustředění reprezentace ČSKe  CZE
 (24-16-8-4-2)
03.10. Wakizaši Cup 2020 (Nymburk)  CZE*(KR)
03.10. Liberecký pohár talentů – 1.kolo beginner (Česká Lípa)  CZE
 (36-24-12-6-3-2-1)
04.10. NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů + ČLK - 2.kolo (Praha)  CZE*(KR)
04.10. I. kolo Krajské ligy mládeže (Plzeň)  CZE
 (60-40-20-10-5)
10.10. - 11. 10. Euro Grand Prix Plzeň - ZRUŠENO!  CZE*(KR)
16.10. - 18. 10. 14. Polish Open (Bielsko-Biala, Polsko)  POL
17.10. Krajský přebor karate (Ústí nad Labem)  CZE
18.10. Ústecká regionální Liga družstev žactva(Ústí nad Labem)  CZE
18.10. Přebor Středočeského svazu karate (Říčany u Prahy)  CZE
18.10. SKIF Open 2020 (Brno)  CZE*(KR)
24.10. 8th Bavarian Open Cadets & Juniors 11th Bavarian Para-Karate Open (Erding-Munich, Germany)  GER
 (36-24-12-6-3-2-1)
24.10. NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů + ČLK - 3.kolo (Dubňany)  CZE*(KR)
25.10. II. kolo Krajské ligy mládeže (Domažlice)  CZE
 (36-24-12-6-3-2-1)
25.10. NP žactva - 2.kolo (Dubňany)  CZE*(KR)
31.10. Mistrovství JMK v Poháru talentů (Brno)  CZE
31.10. Mistrovství JMK v karet JSK ČSKe (Brno)  CZE

(akcí: 14)Listopad 2020

 (36-24-12-6-3-2-1)
01.11. NP žactva - 3.kolo (Soběslav)  CZE*(KR)
05.11. - 08. 11. FISU World University Championships (Brasília, Brazílie)  BRA
06.11. - 08. 11. 3. Open Balkan School Games (Rumunsko)  ROM
06.11. - 08. 11. Seminář se shuseki shihanem SKIF Manabu Murakamim, 8.DAN (Hradec Králové)  CZE
06.11. - 08. 11. Soustředění ČSKGr (Prštice)  CZE
06.11. - 08. 11. Soustředění reprezentace ČSKe  CZE
 (24-16-8-4-2)
07.11. Velká cena města Ústí nad Orlicí  CZE*(KR)
14.11. SKIF Prague Open 2020 (Praha)  CZE*(KR)
17.11. - 22. 11. Mistrovství světa WKF seniorů (Dubai, UAE)  DUB*(KR)
28.11. 30. Tatami Cup (Sziegetszentmiklos, Maďarsko)  HUN
28.11. Kvalifikační turnaj (Praha)  CZE
 (24-16-8-4-2)
29.11. Mistrovství ČR Beginner (Praha)  CZE*(KR)

(akcí: 4)Prosinec 2020

04.12. - 06. 12. Youth League (Benátky, Itálie)  ITA
11.12. - 13. 12. 21. Balkan Championships for Cadets, Juniors & U21 (Rijeka, Chorvatsko)  CRO
 (48-32-16-8-4)
12.12. - 13. 12. Mistrovství České republiky + Finále ČLK (Pardubice)  CZE*(KR)
19.12. Vánoční pohár nadějí (Ústí nad Labem)  CZE

(akcí: 1)Březen 2021

12.03. - 14. 03. 8. mezinárodní seminář SKIF (Tokio, Japonsko)  CZE

(akcí: 1)Duben 2021

24.04. - 25. 04. Grand Prix Hradec Králové 2021 (Hradec Králové)  CZE*(KR)

(akcí: 1)Květen 2021

 (36-24-12-9-6-3)
01.05. - 02. 05. Czech Karate Open Cup (Ústí nad Labem)  CZE*(KR)

(akcí: 1)Říjen 2021

16.10. Grand Prix North Bohemia (Ústí nad Labem)  CZE*(KR)


Celkem: 48 akcí.


Můžete nám poslat datum nebo propozice turnaje který zatím není zařazen v našem kalendáři.