KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kalendář závodů

*(KR) ...Výsledky turnaje budou zařazeny do databáze KarateRec.com



(akcí: 4)Únor 2019

 (180-120-60-30-15)

(akcí: 9)Březen 2019

 (96-64-32-16-8)
01.03. - 03. 03. Series A (Salzburg, Rakousko)  AUT*(KR)
 (24-16-8-4-2)
16.03. Národní pohár ČSKGr - 2. kolo (Hodonín)  CZE
 (300-200-100-50-25)
23.03. - 24. 03. Soustředění reprezentace ČSKe (Brno)  CZE
 (300-200-100-50-25)

(akcí: 10)Duben 2019

06.04. Pohár nadějí (Česká Lípa)  CZE*(KR)
06.04. - 07. 04. Mediterranean Championships (Antalya, Turecko)  TUR
06.04. Národní pohár ČSKGr - 3. kolo (Bruntál)  CZE
 (36-24-12-6-3)
07.04. NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů + ČLK - 1.kolo (Česká Lípa)  CZE*(KR)
 (300-200-100)
11.04. - 12. 04. OKF Senior Championships (Sydney, Austrálie)  AUS*(KR)
 (180-120-60-30-15)
19.04. - 21. 04. Premier League (Rabat, Maroko)  MAR*(KR)
20.04. - 21. 04. Seminář s Nobuakim Kanazawou, 8.DAN - TMK ČSKe ohodnoceno 4 kredity (Hradec Králové)  CZE
 (300-200-100-50-25)
26.04. - 28. 04. AKF Cadet, Junior and U21 Championships (Kuching, Malajsie)  MAS*(KR)
27.04. Vamberecký lvíček (Vamberk)  CZE
28.04. Mistrovství ČR SKIF (Hradec Králové)  CZE*(KR)

(akcí: 6)Květen 2019

 (96-64-32-16-8)
03.05. - 05. 05. Youth League (Limassol, Kypr)  CYP*(KR)
03.05. - 05. 05. Soustředění Tarokan (Prštice)  CZE
04.05. - 05. 05. Czech Karate Open Cup (Ústí nad Labem)  CZE*(KR)
11.05. 2.kolo Jihomoravského poháru Talentů a Krajský pohár JSK ČSKe (Tišnov)  CZE
 (96-64-32-16-8)
17.05. - 19. 05. Series A (Istanbul, Turecko)  TUR*(KR)
25.05. Mistrovství ČR ČSKGr (Brno)  CZE

(akcí: 8)Červen 2019

 (36-24-12-6-3)
01.06. NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů + ČLK - 2.kolo (Hradec Králové)  CZE*(KR)
 (180-120-60-30-15)
07.06. - 09. 06. Premier League (Šanghaj, Čína)  CHN*(KR)
 (36-24-12-6-3)
08.06. NP žactva - 1.kolo (České Budějovice)  CZE*(KR)
15.06. Krajský přebor ÚSKe (Česká Lípa)  CZE
 (24-16-8-4-2)  (96-64-32-16-8)
21.06. - 23. 06. Series A (Montreal, Kanada)  CAN*(KR)
 (24-16-8-4-2)  (300-200-100-50-25)
29.06. - 30. 06. Evropské hry (Minsk, Bělorusko)  BLR*(KR)

(akcí: 7)Červenec 2019

 (96-64-32-16-8)
01.07. - 05. 07. WKF Youth Camp & Cup (Umag, Chorvatsko)  CRO*(KR)
01.07. - 07. 07. Soustředění Luhačovice  CZE
 (96-64-32-16-8)
05.07. - 07. 07. Youth League (Umag, Chorvatsko)  CRO*(KR)
10.07. - 14. 07. Karate Lions Camp (Buňkov)  CZE
15.07. - 21. 07. Mistrovství světa SKIF 2019 (Hradec Králové)  CZE*(KR)
 (300-200-100-50-25)
19.07. - 21. 07. AKF Senior Championships (Can Tho, Vietnam)  VIE*(KR)
19.07. - 21. 07. OGKK Gasshuku (Naha, Okinawa)  JPN

(akcí: 5)Srpen 2019

 (300-200-100-50-25)
08.08. - 10. 08. PanAmerican Games (Lima, Peru)  PER*(KR)
 (300-200-100-50-25)
16.08. - 18. 08. UFAK Junior & Senior Championships (Gaborone, Botswana)  BWA*(KR)
19.08. - 24. 08. Ryuei Ryu Seminář (Naha, Okinawa)  JPN
 (300-200-100-50-25)
27.08. - 31. 08. PKF Junior, Cadet & U21 Championships (Guayaquil, Ekvádor)  ECU*(KR)
29.08. - 01. 09. Soustředění - MUDr. Čulen (Zahorie, Slovensko)  SVK

(akcí: 8)Září 2019

29.08. - 01. 09. Soustředění - MUDr. Čulen (Zahorie, Slovensko)  SVK
 (180-120-60-30-15)
06.09. - 08. 09. Premier League (Tokio, Japonsko)  JPN*(KR)
19.09. - 22. 09. 5th WGKF Goju Ryu Championship (Malajsie)  MAS
 (96-64-32-16-8)
21.09. - 22. 09. Series A (Santiago, Chile)  CHL*(KR)
 (24-16-8-4-2)
21.09. Wakizaši Cup (Nymburk)  CZE*(KR)
 (96-64-32-16-8)
27.09. - 29. 09. Youth League (Mexiko)  MEX*(KR)
28.09. 3.kolo Poháru Talentů a Krajský pohár Kraje Vysočiny (Havlíčkův Brod)  CZE
 (36-24-12-6-3)
29.09. NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů + ČLK - 3.kolo (Praha)  CZE*(KR)

(akcí: 7)Říjen 2019

 (180-120-60-30-15)
04.10. - 06. 10. Premier League (Moskva, Rusko)  RUS*(KR)
 (36-24-12-6-3)
05.10. NP žactva - 2.kolo (Hodonín)  CZE*(KR)
12.10. Shotokan cup (Vamberk)  CZE*(KR)
19.10. Mistrovství JMK v karate JSK ČSKe (Hustopeče)  CZE
20.10. KP Středočeského svazu karate (Říčany)  CZE
 (600-400-200-100-50)
23.10. - 27. 10. Mistrovství světa dorostu, juniorů a U21 (Santiago, Chile)  CHL*(KR)
 (24-16-8-4-2)
26.10. Velká cena Ústí nad Orlicí (Generali Cup)  CZE*(KR)

(akcí: 7)Listopad 2019

02.11. - 03. 11. Karate Grand Prix Ostrava (Ostrava)  CZE*(KR)
08.11. - 10. 11. Seminář s Manabu Murakamim, 8.DAN - TMK ČSKe ohodnoceno 4 kredity (Hradec Králové)  CZE
 (36-24-12-6-3)
09.11. NP žactva - 3.kolo (Karlovy Vary)  CZE*(KR)
16.11. - 17. 11. Kvalifikační turnaj + MČR Beginner (Dubňany)  CZE*(KR)
 (180-120-60-30-15)
29.11. - 01. 12. Premier League (Madrid, Španělsko)  ESP*(KR)
30.11. SKIF Prague Open (Praha)  CZE*(KR)

(akcí: 3)Prosinec 2019

 (180-120-60-30-15)
29.11. - 01. 12. Premier League (Madrid, Španělsko)  ESP*(KR)
 (48-32-16-8-4)
07.12. - 08. 12. Mistrovství ČR ČSKe (Praha)  CZE*(KR)
 (96-64-32-16-8)
13.12. - 15. 12. Youth League (Caorle-Venice, Itálie)  ITA*(KR)


Celkem: 72 akcí.


Můžete nám poslat datum nebo propozice turnaje který zatím není zařazen v našem kalendáři.