KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP žactva a dorostu 2015 - 3.kolo - 10.10.2015

Město Hodonín
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe, Šin-mu Hodonín
Registrovaných jednotlivců 251
Závodníci v kategoriích 341
Kluby 43
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 35
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 36-24-12-6-3
Statistiky


Ohodnocení kvality turnaje:
63.22%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 191x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Ondřej Šťáhlavský KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Jakub Florek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Daniel Kolář SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Ondřej Haša Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) David Macho TJ karate Nové Hrady CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Vojtěch Dušek KASR ŽAMBERK CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Aleš Erhart Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Vladimír Fafek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Daniel Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Bruno Čáslava Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Kryštof Ruža Karate Klub Klatovy CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Gallen Darren Paterson SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Eva Pelikánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Linda Vojáčková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Marie Puldová Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Nicole Michalicová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Klára Francová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Demčáková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Dominik Smola SKP karate Písek CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Filip Smutný Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Jakub Vavřinčík Sport Relax CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Kristián Vojtáš SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Richard Rothbauer TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Nikola Štěrbáková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Magdalena Laura Husáková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Adéla Šinerová Sport Relax CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Veronika Jůzová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Anna Harries SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Martina Šáchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Adam Křivka SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Vojtěch Tonar SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Daniel Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Martin Rezler TARO KAN, z.s. CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Michaela Schmiedová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Simona Miklíková Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Veronika Konášová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Hana Pelikánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Anna Marie Wágnerová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) Sport Relax CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) SKP Karate Písek CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) Sport Relax CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Matěj Korytar Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Martin Kutlák Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg David Berka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Ondřej Šťáhlavský KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg David Macho TJ karate Nové Hrady CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Jaroslav Šebesta Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Daniel Kolář SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Adam Uhýrek TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Aleš Erhart Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Filip Hanáček Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Vojtěch Krejčí SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jakub Florek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Matyáš Jurík Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jan Šmíd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Ondřej Doleček SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Matouš Hájek TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Nicolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Pavel Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Bohuslav Dušek KASR ŽAMBERK CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg David Rotter Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Adam Kovařík KARATE Havířov CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Gallen Darren Paterson SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Marek Švec Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Daniel Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Samuel Trojan SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Štěpán Rychtera SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jáchym Šanda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Bohumil Snopek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jáchym Boček SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Adam Kanaloš SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Alex Fiala SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Adam Gregůrek NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Linda Vojáčková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Nela Kordíková Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Tereza Miková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Valentina Vítů TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Lucy Hrdličková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Vanessa Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Amálie Haková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Eliška Václavíková Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Nikola Pešádiková Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucie Demčáková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Karolína Martínková Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Klára Francová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Aneta Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Gabriela Děrešová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Amálie Suchánková Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Martin Hanák TJ karate Třebíč CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Antonín Kučera Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Dominik Smola SKP karate Písek CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Jan Brodníček TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Petr Pelikán TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Daniel Nguyen SKK Budo Havířov CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Milan Bašar TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Filip Dvořák Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg David Tokarčík SKK Budo Havířov CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Petr Havlásek SKK Budo Havířov CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Filip Krišal Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Vojtěch Zrna Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Gleb Eremenko Karate klub Spektra Praha CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Matyáš Malý SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Martin Hrnčíř SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Adam Vrba KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Martin Beckovský SKK Budo Havířov CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Filip Horáček SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Marek Dědek Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Ivan Geisler Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Jan Prokop Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Ondřej Koriťák SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Martin Bednár KARATE Havířov CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Magdalena Laura Husáková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Hana Kučerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Adéla Matušková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Nela Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Tereza Karbanová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Tereza Chobotová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Kateřina Litvíková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Šárka Makovcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Sára Svobodová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Martina Šáchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Tereza Plevová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Anna Harries SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Magdaléna Lenderová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Kristýna Hrušková TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Klára Fichnová TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Bianka Machová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Michal Jakoubek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Daniel Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Filip Kovařík SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jakub Lantora TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Kristián Hnízdil SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jan Kučera SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jan Racek TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Patrik Plevák Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Šimon Honsů SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Viktor Grůza L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Schubert L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Kubala TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Albert Vacek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Filip Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Petr Okenica TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Petr Jeleček SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg David Lín SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Daniel Červenka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Veronika Konášová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Kateřina Dostálová Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Klára Jánová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Kateřina Procházková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Eva Šmejkalová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Veronika Sasová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Radka Dejdarová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Lucie Havrdová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anna Marie Wágnerová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Michaela Klusáčková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite team dorostenci (14-15)
1. kumite team dorostenci (14-15) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite team dorostenci (14-15) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite team dorostenci (14-15) Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite team dorostenci (14-15) Karate České Budějovice CZE CZE
kumite team dorostenky (14-15)
1. kumite team dorostenky (14-15) Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite team dorostenky (14-15) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite team dorostenky (14-15) Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite team dorostenky (14-15) Fight Club České Budějovice CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP žactva 2018 - 3.kolo 17.11.2018
NP žactva 2018 - 2.kolo 06.10.2018
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 3.kolo 22.09.2018
NP žactva 2018 - 1.kolo 09.06.2018
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 2.kolo 19.05.2018
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 1.kolo 11.03.2018
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 3.kolo 11.11.2017
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk