KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP žactva a dorostu 2015 - 3.kolo - 10.10.2015

Město Hodonín
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe, Šin-mu Hodonín
Registrovaných jednotlivců 251
Závodníci v kategoriích 341
Kluby 43
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 35
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 36-24-12-6-3
Statistiky


Ohodnocení kvality turnaje:
63.31%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 186x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Ondřej Šťáhlavský Kabu Praha CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Jakub Florek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Daniel Kolář SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Ondřej Haša Slavia Kroměříž CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) David Macho TJ karate Nové Hrady CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Vojtěch Dušek Kasr Žamberk CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Aleš Erhart Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Tomáš Vacek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Tomáš Nechyba SKP Karate Písek CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Vladimír Fafek Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Daniel Nevrkla SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Bruno Čáslava Šin-mu Hodonín CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Kryštof Ruža Karate Klub Klatovy CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Gallen Darren Paterson Spartak Hradec Králové CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Eva Pelikánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Linda Vojáčková KK Lichnice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Marie Puldová Karate Lions Pardubice CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Nicole Michalicová Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Klára Francová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Anna Harciníková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Andrea Květoňová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Demčáková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Barbora Kratochvílová KK Lichnice CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Dominik Smola SKP Karate Písek CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Filip Smutný Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Jakub Vavřinčík Sport Relax CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Kristián Vojtáš SVČ Domeček Brno CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Richard Rothbauer Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Jakub Schánilec SKP Karate Písek CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Nikola Štěrbáková Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Magdalena Laura Husáková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Adéla Šinerová Sport Relax CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Veronika Jůzová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Vendula Štěpánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Anna Harries SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Martina Šáchová Karate České Budějovice CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Václav Plecer Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Adam Křivka SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Vojtěch Tonar SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Daniel Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Martin Rezler TARO KAN CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Barbora Lacinová SK Kamiwaza karate CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Michaela Schmiedová Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Simona Miklíková Slavia Kroměříž CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Veronika Konášová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Hana Pelikánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Anna Marie Wágnerová SKBU Trutnov CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) Dragon Neratovice CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) Sport Relax CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) SKP Karate Písek CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) Sport Relax CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Matěj Korytar Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Martin Kutlák Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg David Berka Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Ondřej Šťáhlavský Kabu Praha CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg David Macho TJ karate Nové Hrady CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Vojtěch Vašák KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Jaroslav Šebesta Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Daniel Kolář SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Adam Uhýrek Baník Příbram CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Aleš Erhart Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Filip Hanáček Šin-mu Hodonín CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Vojtěch Krejčí SK Kamiwaza karate CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jakub Florek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Matyáš Jurík Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jan Šmíd KK Lichnice CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Ondřej Doleček SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Matouš Hájek TJ Horní Měcholupy CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Nicolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Pavel Urbanec KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Bohuslav Dušek Kasr Žamberk CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Tomáš Nechyba SKP Karate Písek CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg David Rotter KK Jeseník CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Adam Kovařík Karate Havířov CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Gallen Darren Paterson Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Marek Švec Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Daniel Nevrkla SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Samuel Trojan SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Štěpán Rychtera SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jáchym Šanda SKBU Trutnov CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Bohumil Snopek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jáchym Boček SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Adam Kanaloš SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Alex Fiala SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Adam Gregůrek NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Linda Vojáčková KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Nela Kordíková Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Tereza Miková KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Valentina Vítů Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Lucy Hrdličková KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Vanessa Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Amálie Haková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Eliška Václavíková Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Nikola Pešádiková Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucie Demčáková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Andrea Květoňová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Karolína Martínková Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Klára Francová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Aneta Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Barbora Kratochvílová KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Klára Muzikářová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Anna Harciníková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Gabriela Děrešová SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Amálie Suchánková KK Jeseník CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Martin Hanák TJ Karate Třebíč CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Martin Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Antonín Kučera KKD Bruntál CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Dominik Smola SKP Karate Písek CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Jan Brodníček Baník Příbram CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Jakub Schánilec SKP Karate Písek CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Petr Pelikán Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Daniel Nguyen SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Milan Bašar Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Filip Dvořák KKD Bruntál CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg David Tokarčík SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Petr Havlásek SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Filip Krišal Sokol Sadská CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Vojtěch Zrna Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Gleb Eremenko Karate klub Spektra Praha CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Matyáš Malý SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Martin Hrnčíř SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Adam Vrba Kabu Praha CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Martin Beckovský SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Filip Horáček SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Marek Dědek KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Ivan Geisler Slavia Kroměříž CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Jan Prokop KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Ondřej Koriťák SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Martin Bednár Karate Havířov CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Adéla Průchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Magdalena Laura Husáková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Hana Kučerová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Adéla Matušková KKD Bruntál CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Vendula Štěpánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Tereza Karbanová TJ Horní Měcholupy CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Tereza Chobotová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Kateřina Litvíková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Šárka Makovcová SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Sára Svobodová SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Martina Šáchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Tereza Plevová KK Lichnice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Anna Harries SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Magdaléna Lenderová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Kristýna Hrušková TJ Horní Měcholupy CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Klára Fichnová Baník Příbram CZE CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Blanka Machová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Michal Jakoubek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Daniel Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Filip Kovařík SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jakub Lantora Baník Příbram CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Václav Plecer Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Kristián Hnízdil SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jan Kučera Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jan Racek Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Patrik Plevák Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Šimon Honsů SK Kamiwaza karate CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Dominik Majera SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Viktor Grůza L. F. CLUB KARATE CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Schubert L. F. CLUB KARATE CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Kubala Baník Příbram CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Albert Vacek KCK Team CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Filip Černík Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Petr Okenica Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Petr Jeleček SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg David Lín SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Daniel Červenka Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Veronika Konášová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Kateřina Dostálová Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Klára Jánová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Kateřina Procházková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Eva Šmejkalová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Veronika Sasová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Radka Dejdarová Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Lucie Havrdová Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anna Kašparová Karate-do Litomyšl CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anna Marie Wágnerová SKBU Trutnov CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Michaela Klusáčková SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite team dorostenci (14-15)
1. kumite team dorostenci (14-15) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite team dorostenci (14-15) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite team dorostenci (14-15) Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite team dorostenci (14-15) Karate České Budějovice CZE CZE
kumite team dorostenky (14-15)
1. kumite team dorostenky (14-15) Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite team dorostenky (14-15) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite team dorostenky (14-15) Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite team dorostenky (14-15) Fight Club České Budějovice CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 3.kolo 11.11.2017
NP žactva 2017 - 3.kolo 21.10.2017
NP žactva 2017 - 2.kolo 07.10.2017
NP žactva 2017 - 1.kolo 03.06.2017
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 2.kolo 28.05.2017
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 1.kolo 09.04.2017
NP žactva 2016 - 3.kolo 13.11.2016
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk