KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Euro Grand Prix Pilsen 2015 - 03.10.2015 - 04.10.2015

Město Plzeň
Stát Česká republika
Pořadatel Club Karate Plzeň
Registrovaných jednotlivců 578
Závodníci v kategoriích 804
Kluby 119
Státy 19
Kluby na medailových pozicích 67
Státy na medailových pozicích 16
Hodnocení 60-40-20-10-5


Ohodnocení kvality turnaje:
28.33%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 15x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Paul Georg Burger Banzai-Karate E.T. Hirschberg/Saale GER GER
5. kata ml. žáci (7-11) Eitan Gurevich Izrael ISR ISR
7. kata ml. žáci (7-11) Ondřej Šťáhlavský KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Maxime Thonnard Champions Club BEL BEL
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Adela Vlasáková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kata ml. žákyně (7-11) Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Klára Hrubcová KK Trstená SVK SVK
5. kata ml. žákyně (7-11) Stella Kolodziej KV Sachsen - Anhalt GER GER
7. kata ml. žákyně (7-11) Kateřina Jeníková TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Rayane Deghali Wakai Team BEL BEL
3. kata st. žáci (12-13) Ivan Fajardo Švýcarsko SUI SUI
3. kata st. žáci (12-13) Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Reinosuke Kusano Bosatsu DEN DEN
5. kata st. žáci (12-13) Gallen Darren Paterson SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Maxim Marginet Karate Club Groot-Bijgaaden BEL BEL
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Emma Kubišová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kata st. žákyně (12-13) Janine Corpataux Švýcarsko SUI SUI
3. kata st. žákyně (12-13) Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Younmi Novo KC Andenne - Seilles BEL BEL
5. kata st. žákyně (12-13) Stella Kolodziej KV Sachsen - Anhalt GER GER
5. kata st. žákyně (12-13) Stephanie Pedersen Gladsaxe Karate Club DEN DEN
7. kata st. žákyně (12-13) Veronika Višňovská TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Yassine Bouchahrouf KC Andenne - Seilles BEL BEL
2. kata dorostenci (14-15) Pietro Stocker Švýcarsko SUI SUI
3. kata dorostenci (14-15) Matěj Říha Česká republika CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Pascal Störrlein Švýcarsko SUI SUI
5. kata dorostenci (14-15) Donjet Dzemaili Švýcarsko SUI SUI
5. kata dorostenci (14-15) Yuki Ujihara Švýcarsko SUI SUI
7. kata dorostenci (14-15) Peter Garlet Dánsko DEN DEN
7. kata dorostenci (14-15) Thomas Skov Schmitto Dánsko DEN DEN
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Dominika Šabová Česká republika CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Bess Mänty Lahden Karate FIN FIN
3. kata dorostenky (14-15) Cecilie Scharff Dánsko DEN DEN
3. kata dorostenky (14-15) Lucie Štroblová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Nadin Kusch KV Sachsen - Anhalt GER GER
5. kata dorostenky (14-15) Michaela Schmiedová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Melina Kazakidis Dánsko DEN DEN
7. kata dorostenky (14-15) Juliane Reuter KV Sachsen - Anhalt GER GER
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Jess Rosiello Federation Francophone BEL BEL
2. kata junioři (16-17) Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Matěj Říha GRYF z.s. CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Léon Di Caprio Švýcarsko SUI SUI
5. kata junioři (16-17) Pascal Störrlein Švýcarsko SUI SUI
7. kata junioři (16-17) Shervin Moshfegh Dánsko DEN DEN
7. kata junioři (16-17) Matteo Tamborlani Česká republika CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Zuzana Augustinová Česká republika CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Marie-Josefine Richter KV Sachsen - Anhalt GER GER
3. kata juniorky (16-17) Frederikke Bjerring Dánsko DEN DEN
3. kata juniorky (16-17) Nina Meylan Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
5. kata juniorky (16-17) Michella Lauritsen Dánsko DEN DEN
5. kata juniorky (16-17) Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Melina Kazakidis Dánsko DEN DEN
7. kata juniorky (16-17) Bess Mänty Lahden Karate FIN FIN
kata muži U21
1. kata muži U21 Šimon Branda Česká republika CZE CZE
2. kata muži U21 Laurenz Berner Bayerischer Karate Bund GER GER
3. kata muži U21 Nicolas Burgtorf KV Sachsen - Anhalt GER GER
3. kata muži U21 Léon Di Caprio Švýcarsko SUI SUI
5. kata muži U21 David Gurevich Izrael ISR ISR
5. kata muži U21 Solomon Refaleov Izrael ISR ISR
7. kata muži U21 Jan Boháč SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Melinda Mark Švýcarsko SUI SUI
2. kata ženy U21 Mara Veraguth Švýcarsko SUI SUI
3. kata ženy U21 Nina Meylan Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
3. kata ženy U21 Nathalie Schmidt Švýcarsko SUI SUI
5. kata ženy U21 Nea Mänty Lahden Karate FIN FIN
5. kata ženy U21 Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
kata muži
1. kata muži Michal Toure Hanko Kai Senica SVK SVK
2. kata muži Marek Pohanka Sportovní Klub Nakama Shotokan CZE CZE
3. kata muži Amédéo Alessandro Di Giovanni Federation Francophone BEL BEL
3. kata muži Yvan Rodriguez Merino Federation Francophone BEL BEL
5. kata muži Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata muži Soheil Zareian A. Azizi Team BEL BEL
7. kata muži Maurice Rösch Švýcarsko SUI SUI
7. kata muži Martin Truttmann Karateschule Sursee SUI SUI
kata ženy
1. kata ženy Melinda Mark Švýcarsko SUI SUI
2. kata ženy Frederikke Bjerring Dánsko DEN DEN
3. kata ženy Zuzana Augustinová Česká republika CZE CZE
3. kata ženy Michella Lauritsen Dánsko DEN DEN
5. kata ženy Nathalie Schmidt Švýcarsko SUI SUI
5. kata ženy Mara Veraguth Švýcarsko SUI SUI
7. kata ženy Anne Petersen Dánsko DEN DEN
KUMITE
kumite ml. žáci -32kg
1. kumite ml. žáci -32kg Martin Čiaky CMK Banská Bystrica SVK SVK
2. kumite ml. žáci -32kg Jakub Maňko CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite ml. žáci -32kg Julian Pal Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite ml. žáci -32kg Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci -32kg Aleksandrs Novikovs TAN LAT LAT
5. kumite ml. žáci -32kg Narvik Stamer Sei Wa Kai Team GER GER
7. kumite ml. žáci -32kg Kristóf Rónai PSE Shindo HUN HUN
7. kumite ml. žáci -32kg Kryštof Ruža Karate Klub Klatovy CZE CZE
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Vladislav Sorokin Soyuz Kaliningrad RUS RUS
2. kumite ml. žáci -40kg Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Mateusz Markiewicz Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
3. kumite ml. žáci -40kg Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE CZE
5. kumite ml. žáci -40kg Pascal Deutsch Sei Wa Kai Team GER GER
5. kumite ml. žáci -40kg Štěpán Rychtera SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žáci -40kg Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci -40kg Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg Martin Eliáš Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite ml. žáci +40kg Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Alex Fiala SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg John Kabashi Elson Sport & Karate SUI SUI
5. kumite ml. žáci +40kg Maxime Thonnard Champions Club BEL BEL
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Adela Vlasáková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite ml. žákyně -35kg Nina Gadzmanová KK Trstená SVK SVK
3. kumite ml. žákyně -35kg Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Lind Trine Fuyu Sportkarate DEN DEN
5. kumite ml. žákyně -35kg Jade Kallio Rajakylän Karateseura Ry. FIN FIN
5. kumite ml. žákyně -35kg Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně -35kg Klára Francová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žákyně -35kg Tereza Miková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Annamária Vilčinská KK Trstená SVK SVK
3. kumite ml. žákyně +35kg Amelia Gackowska Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
3. kumite ml. žákyně +35kg Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně +35kg Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Frederik Kos Greeve Karate DEN DEN
2. kumite st. žáci -45kg Mikhail Beynya Soyuz Kaliningrad RUS RUS
3. kumite st. žáci -45kg Nikita Orlov Soyuz Kaliningrad RUS RUS
3. kumite st. žáci -45kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Duy Anh Dang Greeve Karate DEN DEN
5. kumite st. žáci -45kg Tomáš Vašíček KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
7. kumite st. žáci -45kg Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Nikita Naumov Soyuz Kaliningrad RUS RUS
kumite st. žáci -55kg
1. kumite st. žáci -55kg Lasse Bøgelund Sportkarate DEN DEN
2. kumite st. žáci -55kg Ilias Hounifa Champions Club BEL BEL
3. kumite st. žáci -55kg Ivan Demianenko Soyuz Kaliningrad RUS RUS
3. kumite st. žáci -55kg Mike Brix Wegener Zimmermann Greeve Karate DEN DEN
5. kumite st. žáci -55kg Sebastian Weidelt Sei Wa Kai Team GER GER
5. kumite st. žáci -55kg Nikita Zaburdyaev Soyuz Kaliningrad RUS RUS
7. kumite st. žáci -55kg Michael Matejcík KK Trstená SVK SVK
7. kumite st. žáci -55kg Pavel Popenko Soyuz Kaliningrad RUS RUS
kumite st. žáci +55kg
1. kumite st. žáci +55kg Taner Salmann Karateklubi Falco EST EST
2. kumite st. žáci +55kg Emil Mathiassen Greeve Karate DEN DEN
3. kumite st. žáci +55kg Mikkel Bøgelund Sportkarate DEN DEN
3. kumite st. žáci +55kg Paw Hastrup Greeve Karate DEN DEN
5. kumite st. žáci +55kg Michal Lysko GRYF z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci +55kg Kristián Schultz KK Trstená SVK SVK
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Nela Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Sara Kallio Rajakylän Karateseura Ry. FIN FIN
3. kumite st. žákyně -50kg Marija Luize Muizniece Ippon LAT LAT
5. kumite st. žákyně -50kg Lorena Decataldo Elson Sport & Karate SUI SUI
5. kumite st. žákyně -50kg Zsófia Udvari PSE Shindo HUN HUN
7. kumite st. žákyně -50kg Célia Dosogne KCM Debatty BEL BEL
7. kumite st. žákyně -50kg Lucia Garbiarová KK Trstená SVK SVK
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Sacha Kjærsgaard Greeve Karate DEN DEN
2. kumite st. žákyně +50kg Eva Brognon Ashi Barai Dojo Braine Le Comte BEL BEL
3. kumite st. žákyně +50kg Gamze Nur Ceper Budo Sportskarate Holstebro DEN DEN
3. kumite st. žákyně +50kg Martina Šáchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Ida Jensen Bushi Karate DEN DEN
5. kumite st. žákyně +50kg Anna Lena Krakau Sei Wa Kai Team GER GER
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Ilias Hounifa Champions Club BEL BEL
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Youness Oualad Haj Amar Federation Francophone BEL BEL
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jesper Bøndergaard Budo Sportskarate Holstebro DEN DEN
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jean Pierre Röhl Musashi Weimar GER GER
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Daniel Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Lars Winters Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Kaspar Kitse Karateklubi Falco EST EST
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Yassine Bouchahrouf KC Andenne - Seilles BEL BEL
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Quentin Mahauden Karaté Club Rebecq BEL BEL
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Lasse Bøgelund Sportkarate DEN DEN
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Daniel Vith Nielsen Budo Sportskarate Holstebro DEN DEN
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Přemysl Benhák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Mikkel Bøgelund Sportkarate DEN DEN
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Samuel Tapajčík CMK Banská Bystrica SVK SVK
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Uri Levinshtein Izrael ISR ISR
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Steven Beutler Švýcarsko SUI SUI
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Lionel Krapf Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Rasmus Victor Mortensen Dánsko DEN DEN
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Kieran Stalpaert Samoerai Leuven BEL BEL
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Martin Voldřich Česká republika CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Anthony Collard KC Wallonie BEL BEL
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Oliver František Kunc TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Keanu Cattin KIDOKAN K.C. Le Locle, Chauxde-Fonds SUI SUI
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Adrian Federico Lopez Salas Sarpsborg karate NOR NOR
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Igors Lesnikovs Ippon LAT LAT
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Sascha Rösch Budo Sport Center Liestal SUI SUI
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Christian Andreasen Sportkarate DEN DEN
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Filip Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Emil Hastrup Greeve Karate DEN DEN
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jonathan Paulussen Federation Francophone BEL BEL
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Björn Kulovuori Lahden Karate FIN FIN
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Casper Victor Nielsen Budo Sportskarate Holstebro DEN DEN
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Lukasz Sulima Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Mille Lennie Hjerrild Dánsko DEN DEN
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Katarína Langová Kumade Topoľčany SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Rebecca Bartolotta Karate Club Valais SUI SUI
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Anna Sokk Spordiklubi Budo EST EST
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Emma Amalie Pedersen Sentrum Kampsport Klubb NOR NOR
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Michelle Süss Bushido Stollberg GER GER
7. kumite dorostenky (14-15) -47kg Mia Bruun Sportkarate DEN DEN
7. kumite dorostenky (14-15) -47kg Patricie Pažinová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Kimberly Nelting Lucembursko LUX LUX
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Gamze Nur Ceper Budo Sportskarate Holstebro DEN DEN
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Silvia Hirt Karate Do Brugg SUI SUI
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Lucie Štroblová Česká republika CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Kartin Kukk Spordiklubi Budo EST EST
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Kateřina Procházková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Elza Vasilyausksyte Soyuz Kaliningrad RUS RUS
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Indra Winters Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Madeleine Schröter Musashi Weimar GER GER
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Sofie De Vos Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Laura Lyck Bushi Karate DEN DEN
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Frederikke Grønning Olesen Dánsko DEN DEN
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anna Hirt Karate Do Brugg SUI SUI
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Ingeborg Othilie Pedersen Sentrum Kampsport Klubb NOR NOR
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Celine Gabriels Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Aakerman Sarah Lundquist Budo Sportskarate Ishøj DEN DEN
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Thanks Rusanganwa Nema Federation Francophone BEL BEL
2. kumite junioři (16-17) -55kg Luca Spitz Hayabusa Karate Do Basel SUI SUI
3. kumite junioři (16-17) -55kg Tomáš Gabriel Česká republika CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Quentin Mahauden Karaté Club Rebecq BEL BEL
5. kumite junioři (16-17) -55kg Sabry Belaraj Federation Francophone BEL BEL
5. kumite junioři (16-17) -55kg Nicky Valdemar Hansen Dánsko DEN DEN
7. kumite junioři (16-17) -55kg Yassine Bouchahrouf KC Andenne - Seilles BEL BEL
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Jess Rosiello Federation Francophone BEL BEL
2. kumite junioři (16-17) -61kg Jordan Neves Lucembursko LUX LUX
3. kumite junioři (16-17) -61kg Endrit Pajaziti Elson Sport & Karate SUI SUI
3. kumite junioři (16-17) -61kg Daniel Rodinov Spordiklubi Budo EST EST
5. kumite junioři (16-17) -61kg Sebastian Kos Dánsko DEN DEN
5. kumite junioři (16-17) -61kg Simon Neve Dánsko DEN DEN
7. kumite junioři (16-17) -61kg Dominik Mikula Česká republika CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -61kg Gianluca Vanacore Budo Sport Center Liestal SUI SUI
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Jonas Plæhn Dánsko DEN DEN
2. kumite junioři (16-17) -68kg Ole Christian Hansen Sarpsborg karate NOR NOR
3. kumite junioři (16-17) -68kg Johan Guldbæk Dánsko DEN DEN
3. kumite junioři (16-17) -68kg Mads Viberg Larsen Dánsko DEN DEN
5. kumite junioři (16-17) -68kg Lasse Galtt Møller Dánsko DEN DEN
5. kumite junioři (16-17) -68kg Mike Kjærsgaard Dánsko DEN DEN
7. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -68kg Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Kol Kabashi Elson Sport & Karate SUI SUI
2. kumite junioři (16-17) -76kg Patrick Møller Dánsko DEN DEN
3. kumite junioři (16-17) -76kg Jonas Richard Friis Pedersen Dánsko DEN DEN
3. kumite junioři (16-17) -76kg Robin Jolitz Sei Wa Kai Team GER GER
5. kumite junioři (16-17) -76kg Björn Kulovuori Lahden Karate FIN FIN
5. kumite junioři (16-17) -76kg Jordy van Waesberghe Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
7. kumite junioři (16-17) -76kg Walid Deghali Federation Francophone BEL BEL
7. kumite junioři (16-17) -76kg Mortezaa Ferghepoush Budo Sportskarate Holstebro DEN DEN
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Jacob Diaz Dánsko DEN DEN
2. kumite junioři (16-17) +76kg Theis Klausen Dánsko DEN DEN
3. kumite junioři (16-17) +76kg Berre Alofs Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kumite junioři (16-17) +76kg Josef Černík Česká republika CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg Anouar Bougrine KC Wallonie BEL BEL
5. kumite junioři (16-17) +76kg Michel Corbalen Dánsko DEN DEN
7. kumite junioři (16-17) +76kg Hoang Thanh Hung Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) +76kg Petr Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Poulsen Amalie Hvitfeldt Dánsko DEN DEN
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Milena Bianchetti Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Adriana Crhonková Česká republika CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Säde Tiger Renshin-kan Ry FIN FIN
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Li Lirisman Spordiklubi Budo EST EST
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Caroline Petra Jensen Dánsko DEN DEN
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Maya Schärer Karate Do Brugg SUI SUI
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Lena da Nazare Lucembursko LUX LUX
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Laura Hoffmann Lucembursko LUX LUX
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Nina Radjenovic Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Allison Berna Lucembursko LUX LUX
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Anna Hirt Karate Do Brugg SUI SUI
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Oriane Zumwald Neuchâtel Karaté Do SUI SUI
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Kosovare Sadiku Neuchâtel Karaté Do SUI SUI
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Laura Sikorski Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
7. kumite juniorky (16-17) -59kg Viktorie Bischofová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Sofie Abild Dánsko DEN DEN
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Floriana Stanca Neuchâtel Karaté Do SUI SUI
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Frederikke Grønning Olesen Dánsko DEN DEN
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Madeleine Schröter Musashi Weimar GER GER
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Gamze Nur Ceper Budo Sportskarate Holstebro DEN DEN
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Xhenisa Redzepi Elson Sport & Karate SUI SUI
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Selina Stamer Sei Wa Kai Team GER GER
kumite muži U21 -60kg
1. kumite muži U21 -60kg Noah Pisino Neuchâtel Karaté Do SUI SUI
2. kumite muži U21 -60kg Endrit Pajaziti Elson Sport & Karate SUI SUI
3. kumite muži U21 -60kg Sabri Bellaraj Nippon KC BEL BEL
3. kumite muži U21 -60kg Liridon Zenelaj Shitokai Karate Evere BEL BEL
5. kumite muži U21 -60kg Wassim Aziz Ouazzani Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
5. kumite muži U21 -60kg Jan Malý SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite muži U21 -67kg
1. kumite muži U21 -67kg Pavel Artamonov Spordiklubi Budo EST EST
2. kumite muži U21 -67kg Philippe Biberich Lucembursko LUX LUX
3. kumite muži U21 -67kg Daniel Cho Johnsen Sentrum Kampsport Klubb NOR NOR
3. kumite muži U21 -67kg Timm Neve Dánsko DEN DEN
5. kumite muži U21 -67kg Ole Christian Hansen Sarpsborg karate NOR NOR
5. kumite muži U21 -67kg Victor Jay Bushi Karate DEN DEN
7. kumite muži U21 -67kg David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite muži U21 -75kg
1. kumite muži U21 -75kg Ludvig Abild Dánsko DEN DEN
2. kumite muži U21 -75kg Jiří Krych Česká republika CZE CZE
3. kumite muži U21 -75kg Emmanuel Okimela KC Le Chardon BEL BEL
3. kumite muži U21 -75kg Roman Weibel Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
5. kumite muži U21 -75kg Paco Eggiman Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
5. kumite muži U21 -75kg Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite muži U21 -75kg Eros Kajanaku Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
kumite muži U21 -84kg
1. kumite muži U21 -84kg Kevin Korte Dánsko DEN DEN
2. kumite muži U21 -84kg Michel Corbalen Dánsko DEN DEN
3. kumite muži U21 -84kg Joakim Viberg Larsen Dánsko DEN DEN
3. kumite muži U21 -84kg Julian Shane Ken Shi Kai Karateschule Schwamendingen SUI SUI
5. kumite muži U21 -84kg Berre Alofs Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
5. kumite muži U21 -84kg Farhat Wassim Ken Shi Kai Karateschule Schwamendingen SUI SUI
7. kumite muži U21 -84kg Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite muži U21 +84kg
1. kumite muži U21 +84kg Anders Frithioff Dánsko DEN DEN
2. kumite muži U21 +84kg Alon Berkovich Izrael ISR ISR
3. kumite muži U21 +84kg Kristoffer Sittrup Jeppesen Sportkarate DEN DEN
3. kumite muži U21 +84kg Oskar Wiśniewski Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
kumite ženy U21 -50kg
1. kumite ženy U21 -50kg Eva Roßner Bayerischer Karate Bund GER GER
2. kumite ženy U21 -50kg Poulsen Amalie Hvitfeldt Dánsko DEN DEN
3. kumite ženy U21 -50kg Francine Waber Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
kumite ženy U21 -55kg
1. kumite ženy U21 -55kg Illiana Bartolotta Karate Club Valais SUI SUI
2. kumite ženy U21 -55kg Cassy Schmit Lucembursko LUX LUX
3. kumite ženy U21 -55kg Veronika Halodová Česká republika CZE CZE
3. kumite ženy U21 -55kg Melinda Michel Kenseikan Karate-Do Thun SUI SUI
5. kumite ženy U21 -55kg Cassandra Fevrier Federation Francophone BEL BEL
kumite ženy U21 -61kg
1. kumite ženy U21 -61kg Marion Franzosi Ippon Karaté Club Tivoli Genève SUI SUI
2. kumite ženy U21 -61kg Lola Barracato Champions Club BEL BEL
3. kumite ženy U21 -61kg Kyra Bruneel Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kumite ženy U21 -61kg Angela Zaqoomi Dánsko DEN DEN
5. kumite ženy U21 -61kg Kosovare Sadiku Neuchâtel Karaté Do SUI SUI
5. kumite ženy U21 -61kg Alexandra Shabarshova Soyuz Kaliningrad RUS RUS
kumite ženy U21 -68kg
1. kumite ženy U21 -68kg Katrine Pedersen Dánsko DEN DEN
2. kumite ženy U21 -68kg Floriana Stanca Neuchâtel Karaté Do SUI SUI
3. kumite ženy U21 -68kg Charlotte Grimm Karate Arnstadt GER GER
3. kumite ženy U21 -68kg Shalin Lya Zulauf Kenseikan Karate-Do Thun SUI SUI
5. kumite ženy U21 -68kg Shirel Canditan Izrael ISR ISR
5. kumite ženy U21 -68kg Dielza Ulluri Karate Do Brugg SUI SUI
7. kumite ženy U21 -68kg Jana Vrbatová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite ženy U21 +68kg
1. kumite ženy U21 +68kg Meryem Yildirim Bayerischer Karate Bund GER GER
2. kumite ženy U21 +68kg Nurija Karalik Elson Sport & Karate SUI SUI
3. kumite ženy U21 +68kg Lotta Andersen Stavanger Karate Klubb NOR NOR
3. kumite ženy U21 +68kg Fabienne Kaufmann Karateschule Sursee SUI SUI
5. kumite ženy U21 +68kg Sofie Abild Dánsko DEN DEN
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Casper Lidegaard Dánsko DEN DEN
2. kumite muži -60kg Dominic Rupp Kenseikan Karate-Do Thun SUI SUI
3. kumite muži -60kg Wassim Aziz Ouazzani Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Timm Neve Dánsko DEN DEN
2. kumite muži -67kg Jeremy Delhez KC Wallonie BEL BEL
3. kumite muži -67kg Richard Dobrotka CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite muži -67kg Dominik Szalay TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži -67kg Robert Glavas Nippon Shotokan Wien AUT AUT
5. kumite muži -67kg Victor Jay Bushi Karate DEN DEN
7. kumite muži -67kg Szymon Stawiarski Harasuto Karate Klub POL POL
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Ludvig Abild Dánsko DEN DEN
2. kumite muži -75kg Jonas Pallesen Dánsko DEN DEN
3. kumite muži -75kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -75kg Christian Olsen Dánsko DEN DEN
5. kumite muži -75kg Vojtěch Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži -75kg Sam Plompen Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
7. kumite muži -75kg Sébastien Ciray Nippon KC BEL BEL
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Kevin Korte Dánsko DEN DEN
2. kumite muži -84kg Jeroen Quets Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kumite muži -84kg Julian Shane Ken Shi Kai Karateschule Schwamendingen SUI SUI
3. kumite muži -84kg Miroslav Škvarek KK Trstená SVK SVK
5. kumite muži -84kg Florian Cimolino Bayerischer Karate Bund GER GER
5. kumite muži -84kg Joakim Viberg Larsen Dánsko DEN DEN
7. kumite muži -84kg Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Bryan van Waesberghe Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
2. kumite muži +84kg Johannes Krefting Bayerischer Karate Bund GER GER
3. kumite muži +84kg Alon Berkovich Izrael ISR ISR
3. kumite muži +84kg Angel Georgieff Yoseikan Ryu Karate Australia AUS AUS
5. kumite muži +84kg Anders Frithioff Dánsko DEN DEN
5. kumite muži +84kg Kristoffer Sittrup Jeppesen Sportkarate DEN DEN
7. kumite muži +84kg Christian Bech Holm Dánsko DEN DEN
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Andrejs Ozerovs Ippon LAT LAT
2. kumite muži BRH Dean Grilli Champions Club BEL BEL
3. kumite muži BRH Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži BRH Julian Shane Ken Shi Kai Karateschule Schwamendingen SUI SUI
5. kumite muži BRH Rom Gaigy Izrael ISR ISR
5. kumite muži BRH Jeroen Quets Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Lucia Kováčiková CMK Banská Bystrica SVK SVK
2. kumite ženy -50kg Tania Ribeiro Matos CKMAIA POR POR
3. kumite ženy -50kg Eva Roßner Bayerischer Karate Bund GER GER
3. kumite ženy -50kg Francine Waber Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Illiana Bartolotta Karate Club Valais SUI SUI
2. kumite ženy -55kg Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy -55kg Natalia Glogowska AZS Wroclaw POL POL
3. kumite ženy -55kg Marina Sidych Soyuz Kaliningrad RUS RUS
5. kumite ženy -55kg Melinda Michel Kenseikan Karate-Do Thun SUI SUI
5. kumite ženy -55kg Johanna Nordh Dánsko DEN DEN
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Nele De Vos Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kumite ženy -61kg Yousra El Masaoudi Federation Francophone BEL BEL
3. kumite ženy -61kg Manon Hemroulle Bushido Karate Team BEL BEL
5. kumite ženy -61kg Marion Franzosi Ippon Karaté Club Tivoli Genève SUI SUI
5. kumite ženy -61kg Hanne Michiels Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Charlotte Grimm Karate Arnstadt GER GER
2. kumite ženy -68kg Luana Debatty Federation Francophone BEL BEL
3. kumite ženy -68kg Gitte H. Brünstad Mizuchi Karate Team NOR NOR
3. kumite ženy -68kg Iga Butrym AZS Wroclaw POL POL
5. kumite ženy -68kg Katrine Pedersen Dánsko DEN DEN
5. kumite ženy -68kg Lisa Cecile Sørensen Dánsko DEN DEN
7. kumite ženy -68kg Shalin Lya Zulauf Kenseikan Karate-Do Thun SUI SUI
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Fabienne Kaufmann Karateschule Sursee SUI SUI
2. kumite ženy +68kg Nurija Karalik Elson Sport & Karate SUI SUI
3. kumite ženy +68kg Diny Sophy Danoise Jensen Dánsko DEN DEN
3. kumite ženy +68kg Dominika Tatarová CMK Banská Bystrica SVK SVK
5. kumite ženy +68kg Emma Bøgelund Sportkarate DEN DEN
5. kumite ženy +68kg Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Katrine Pedersen Dánsko DEN DEN
2. kumite ženy BRH Lotta Andersen Stavanger Karate Klubb NOR NOR
3. kumite ženy BRH Luana Debatty Federation Francophone BEL BEL
3. kumite ženy BRH Lucia Kováčiková CMK Banská Bystrica SVK SVK
5. kumite ženy BRH Bettina Alstadsæther Stavanger Karate Klubb NOR NOR
5. kumite ženy BRH Hanne Michiels Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
7. kumite ženy BRH Iga Butrym AZS Wroclaw POL POL

Související turnaje:

Turnaj Datum
Euro Grand Prix Pilsen 2017 30.09.2017-01.10.2017
Grand Prix Hradec Králové 2016 30.04.2016-01.05.2016
Grand Prix Hradec Králové 2015 25.04.2015-26.04.2015
Euro Grand Prix Pilsen 2014 18.10.2014-19.10.2014
Budapest Open 2014 20.09.2014-21.09.2014
Grand Prix Hradec Králové 2014 26.04.2014-27.04.2014
Euro Grand Prix Pilsen 2013 28.09.2013-29.09.2013
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk