KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2021 - 1.kolo - 12.06.2021

Město Karlovy Vary
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe, Svaz karate KV Kraje
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 31
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 36-24-12-6-4-3-2-1


Ohodnocení kvality turnaje:
25.00%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 4x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Ondřej Šťáhlavský Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Daniel Vašek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jan Stránský Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jakub Žlábek SKP karate Písek CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Karel Benda Champions team z.s. CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Matyáš Houska KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Alex Kozubal KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Petr Peterka SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
9. kata dorostenci (14-15) Martin Luža Karate Klub Kyjov CZE CZE
9. kata dorostenci (14-15) Vojtěch Vrátný Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
11. kata dorostenci (14-15) Jan Částka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
11. kata dorostenci (14-15) David Švácha TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
13. kata dorostenci (14-15) Viktor Částek BUDO KAN, z.s. CZE CZE
13. kata dorostenci (14-15) Samuel Přibek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
13. kata dorostenci (14-15) Filip Šír SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
13. kata dorostenci (14-15) Radek Tirala Champions team z.s. CZE CZE
13. kata dorostenci (14-15) Šimon Zálabský SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Barbora Vachoutová SKP karate Písek CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Kateřina Nováková Karate Klub Kyjov CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Barbora Šťastná Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Michaela Vaškovská GRYF z.s. CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Adéla Čepičková SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Lucie Paterová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Aneta Le Champions team z.s. CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Eliška Pokorná Champions team z.s. CZE CZE
9. kata dorostenky (14-15) Aneta Schleiferová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
9. kata dorostenky (14-15) Michaela Válková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
11. kata dorostenky (14-15) Sabina Smékalová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
11. kata dorostenky (14-15) Adéla Znamenáčková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
13. kata dorostenky (14-15) Silvie-Ella Kirschnerová BUDO KAN, z.s. CZE CZE
13. kata dorostenky (14-15) Tereza Nosková Karate Klub Kyjov CZE CZE
13. kata dorostenky (14-15) Kristýna Suchyňová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
13. kata dorostenky (14-15) Natálie Štenclová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Vojtěch Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Filip Pohl BUDO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Tomáš Nechyba Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Luděk Melich Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
5. kata junioři (16-17) David Vedral GRYF z.s. CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Matěj Pavel SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Oldřich Vašíček BUDO KAN, z.s. CZE CZE
9. kata junioři (16-17) Josef Polák Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Amálie Ondroušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Alice-Jana Kirschnerová BUDO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Kateřina Háková GRYF z.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Valentýna Macková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Andrea Švrčková Karate SVČ Amos Český Těšín CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Rozálie Horadová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Andrea Krebsová Sportovní klub policie České Budějovice CZE CZE
9. kata juniorky (16-17) Petra Vaisová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Vít Masař Karate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s. CZE CZE
2. kata muži U21 Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata muži U21 Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kata muži U21 Filip Smutný KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata muži U21 David Lžičař SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata ženy U21 Tereza Vašíčková BUDO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata ženy U21 Michaela Kuchařová Sportovní klub policie České Budějovice CZE CZE
3. kata ženy U21 Adéla Mehic Karate Vision Praha CZE CZE
kata muži
1. kata muži Vít Masař Karate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s. CZE CZE
2. kata muži Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE CZE
3. kata muži Šimon Branda SHOBU Academy CZE CZE
3. kata muži Vojtěch Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
5. kata muži Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata muži Filip Pohl BUDO KAN, z.s. CZE CZE
7. kata muži Jakub Bošek SHOBU Academy CZE CZE
7. kata muži Filip Smutný KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
9. kata muži Libor Kuchař Sportovní klub policie České Budějovice CZE CZE
9. kata muži David Vedral GRYF z.s. CZE CZE
11. kata muži Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata ženy Barbora Znamenáčková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
3. kata ženy Linda Spanilá Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata ženy Tereza Vašíčková BUDO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata ženy Adéla Mehic Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata ženy Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
7. kata ženy Kateřina Háková GRYF z.s. CZE CZE
7. kata ženy Michaela Kuchařová Sportovní klub policie České Budějovice CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Champions Team CZE CZE
KUMITE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Adam Nejedlý TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Josef Němec TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jakub Jízdný SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Ondřej Šťáhlavský Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Viktor Částek BUDO KAN, z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Vojtěch Dušek SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jakub Paluch Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Daniel Dub TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Martin Kutlák SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jan Bednář SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Petr Peterka SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Bruno Dvořák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Adam Šmejkal SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Michal Bryška SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jan Jančařík Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
13. kumite dorostenci (14-15) -57kg Vít Kittner SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Daniel Stránský TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Ondřej Bednář TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Michal Polák SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Štěpán Šnajdr Champions team z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Karel Benda Champions team z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Daniel Kolář SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Karel Bureš Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Michal Kasal Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Antonín Toman SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
13. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jakub Florek SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
13. kumite dorostenci (14-15) -63kg Vít Havelec TJ Karate České Budějovice CZE CZE
13. kumite dorostenci (14-15) -63kg Karel Hoang TJ Karate České Budějovice CZE CZE
13. kumite dorostenci (14-15) -63kg Petr Svoboda SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
13. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jaroslav Šebesta SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
13. kumite dorostenci (14-15) -63kg Filip Šír SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
13. kumite dorostenci (14-15) -63kg Matyáš Šupka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
13. kumite dorostenci (14-15) -63kg Radek Tirala Champions team z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Lukáš Jelínek SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Nikita Bočkov SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Filip Andres BUDO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Václav Lugert Champions team z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Kuthan TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Hynek Mráz TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Částka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jakub Havlík SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg David Tetera Champions team z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Matyáš Jurík SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jiří Snížek TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Michal Komín TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Lucy Hrdličková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Daniela Malá Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Aneta Le Champions team z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Lucie Paterová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Marie Priglová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Natálie Soukopová Champions team z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Adéla Čepičková SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nikola Radostová GRYF z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Soňa Pončíková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Aneta Schleiferová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Vendula Marková TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Vanessa Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
13. kumite dorostenky (14-15) -54kg Sabina Smékalová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Ema Tinavská Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kateřina Štecová Champions team z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kateřina Nováková Karate Klub Kyjov CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Eliška Pokorná Champions team z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Barbora Šťastná Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kristýna Vašíčková Champions team z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Adéla Blažková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Markéta Křečková GRYF z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Laura Pohanková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Adéla Znamenáčková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
13. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anna Hošáková Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
13. kumite dorostenky (14-15) +54kg Silvie-Ella Kirschnerová BUDO KAN, z.s. CZE CZE
13. kumite dorostenky (14-15) +54kg Tereza Nosková Karate Klub Kyjov CZE CZE
13. kumite dorostenky (14-15) +54kg Michaela Válková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
13. kumite dorostenky (14-15) +54kg Ela Vančurová SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
13. kumite dorostenky (14-15) +54kg Michaela Vaškovská GRYF z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Ondřej Doleček SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg David Klewar SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Josef Polák Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Kryštof Ruža TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Gallen-Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Adam Hošák Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Petr Vacek TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Bruno Čáslava NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Oldřich Vašíček BUDO KAN, z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Bohuslav Dušek SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Tomáš Nechyba Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg David Smrček Shotokan karate club Louny CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Vojtěch Válek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Jakub Boublík Shotokan karate club Louny CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Martin Eliáš TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Jiří Endršt Champions team z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Denis Vodička Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg Filip Ručka KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg Jakub Šprysl SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) +76kg Jan Horák Champions team z.s. CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) +76kg Daniel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Anastasia Bredikhina Karate Vision Praha CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Barbora Kerbelová Champions team z.s. CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Karolína Řezníčková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Lenka Kovářová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Kateřina Háková GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Andrea Švrčková Karate SVČ Amos Český Těšín CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Viktorie Brožková TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Michaela Miglová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Eliška Václavíková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Valentýna Macková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Michaela Šidlová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Aljona Drahanová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Natálie Machová TJ karate Nové Hrady CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Adéla Marcínová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite muži U21 -60kg
1. kumite muži U21 -60kg Martin Drábek SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite muži U21 -60kg Pavel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite muži U21 -67kg
1. kumite muži U21 -67kg Dominik Smola SKP karate Písek CZE CZE
kumite muži U21 -75kg
1. kumite muži U21 -75kg Matyáš Malý SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite muži U21 -75kg Filip Dvořák Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite muži U21 -75kg Vojtěch Mészáros TJ KARATE Praha CZE CZE
kumite muži U21 -84kg
1. kumite muži U21 -84kg Jakub Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite muži U21 -84kg Gleb Jeremenko Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite muži U21 -84kg Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite muži U21 -84kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži U21 -84kg David Lžičař SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite muži U21 -84kg Alex Vodička Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite muži U21 +84kg
1. kumite muži U21 +84kg Lukáš Jenkner TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ženy U21 -50kg
1. kumite ženy U21 -50kg Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ženy U21 -55kg
1. kumite ženy U21 -55kg Adéla Matušková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite ženy U21 -61kg
1. kumite ženy U21 -61kg Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ženy U21 -68kg
1. kumite ženy U21 -68kg Nela Brázdilová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy U21 -68kg Kateřina Sotonová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ženy U21 -68kg Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
kumite ženy U21 +68kg
1. kumite ženy U21 +68kg Šárka Makovcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kumite ženy U21 +68kg Tereza Sikorová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy U21 +68kg Anna Harries GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite ženy U21 +68kg Kateřina Litvíková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Daniel Drábek SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite muži -60kg Pavel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Jan Roller TJ KARATE Praha CZE CZE
2. kumite muži -67kg Jakub Choma Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Filip Dvořák Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
2. kumite muži -75kg Matyáš Malý SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite muži -75kg Vojtěch Mészáros TJ KARATE Praha CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Jakub Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite muži -84kg Gleb Jeremenko Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite muži -84kg Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite muži -84kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži -84kg Alex Vodička Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Lukáš Jenkner TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži +84kg Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite muži +84kg Radek Marcín TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži +84kg Milan Tesař Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Adéla Matušková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Barbora Znamenáčková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Nela Brázdilová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Tereza Sikorová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy +68kg Kateřina Litvíková Fight Club České Budějovice CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP žactva 2021 - 3.kolo 10.10.2021
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2021 - 3.kolo 09.10.2021
NP žactva 2021 - 2.kolo 19.09.2021
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2021 - 2.kolo 18.09.2021
NP žactva 2021 - 1.kolo 13.06.2021
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo 04.10.2020
NP žactva 2020 - 1.kolo 27.09.2020
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk