KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Grand Prix Ústí n/L 2018 - 21.04.2018

Město Ústí nad Labem
Stát Česká republika
Pořadatel Kamura Ryu Ústí nad Labem
Registrovaných jednotlivců 554
Kluby 73
Kluby na medailových pozicích 63
Státy na medailových pozicích 10
Hodnocení 36-24-12-6-3


Ohodnocení kvality turnaje:
80.00%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 5x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Artur Glushenko Okinawa team UKR UKR
2. kata ml. žáci (7-9) Artem Parkhomenko Okinawa team UKR UKR
3. kata ml. žáci (7-9) David Šťáhlavský Red Dragon Team CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Max Vechkanov Okinawa team UKR UKR
5. kata ml. žáci (7-9) Ondřej Bareš KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Dalibor Kolínko SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Artur Glushenko Okinawa team UKR UKR
2. kata ml. žáci (10-11) Jakub Žlábek SKP karate Písek CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) David Kastl Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Iegor Konovalenko Leon UKR UKR
5. kata ml. žáci (10-11) Daniel Dub Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Yaroslav Illyuk Okinawa team UKR UKR
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Kateryna Verbynenko Leon UKR UKR
2. kata ml. žákyně (7-9) Michelle Grznárová KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
3. kata ml. žákyně (7-9) Uliana Baranova Okinawa team UKR UKR
3. kata ml. žákyně (7-9) Ingrid Marková KK Topoľčany SVK SVK
5. kata ml. žákyně (7-9) Nika Afendikova Ukrajina UKR UKR
5. kata ml. žákyně (7-9) Veronika Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Uliana Baranova Okinawa team UKR UKR
2. kata ml. žákyně (10-11) Viviana Kováčová KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
3. kata ml. žákyně (10-11) Nika Afendikova Ukrajina UKR UKR
3. kata ml. žákyně (10-11) Elena Eidler Frieways Karateklub AUT AUT
5. kata ml. žákyně (10-11) Kateryna Beliai Leon UKR UKR
5. kata ml. žákyně (10-11) Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Filip Pohl BUDO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) David Kastl Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Ondřej Šťáhlavský Red Dragon Team CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Lukáš Kastl Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Marika Hrnčáriková KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
2. kata st. žákyně (12-13) Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Anika Draheimová BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Nina Kňazovčíková KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
5. kata st. žákyně (12-13) Kyra Koch Frieways Karateklub AUT AUT
5. kata st. žákyně (12-13) Lisa Stepanova Okinawa team UKR UKR
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Bogdan Chabanov Ukrajina UKR UKR
2. kata dorostenci (14-15) Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Filip Smutný KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Bruno Čáslava NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Filip Pohl BUDO KAN, z.s. CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Adéla Šinerová Sport Relax CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Anna Lena Eidler Frieways Karateklub AUT AUT
3. kata dorostenky (14-15) Daria Husieva Ukrajina UKR UKR
3. kata dorostenky (14-15) Lisa Stepanova Okinawa team UKR UKR
5. kata dorostenky (14-15) Eliška Mihalčatinová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Adriana Slováková KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) David Kavalír Sport Relax CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Filip Smutný KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Matěj Lippert SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Tobias Stockinger Frieways Karateklub AUT AUT
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Anna Lena Eidler Frieways Karateklub AUT AUT
2. kata juniorky (16-17) Adéla Šinerová Sport Relax CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Daria Husieva Ukrajina UKR UKR
3. kata juniorky (16-17) Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Veronika Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Daniel Oplt KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata muži U21 David Kavalír Sport Relax CZE CZE
3. kata muži U21 Justin Kolodziej KV Sachsen - Anhalt GER GER
3. kata muži U21 David Le SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Nikola Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata ženy U21 Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
3. kata ženy U21 Daria Kondratiuk Ukrajina UKR UKR
3. kata ženy U21 Juliane Reuter KV Sachsen - Anhalt GER GER
5. kata ženy U21 Lena Holm HSV karate Cottbus GER GER
5. kata ženy U21 Linda Spanilá Karate Vision Praha CZE CZE
kata muži
1. kata muži Oleksandr Iefremov Leon UKR UKR
2. kata muži Jakub Bošek SHOBU Academy CZE CZE
3. kata muži David Le SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata muži Milan Zítko SHOBU Academy CZE CZE
5. kata muži Ctibor Jízdný SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata muži Daniel Oplt KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Veronika Mišková BUDO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata ženy Victoriya Afendikova Ukrajina UKR UKR
3. kata ženy Sarah Kruber HSV karate Cottbus GER GER
3. kata ženy Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
5. kata ženy Linda Spanilá Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata ženy Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
kata Masters muži (+40 let)
1. kata Masters muži (+40 let) Oldřich Lžičař Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata Masters muži (+40 let) Jan Přibyl st. KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Jaroslav Hamza Shotokan Sokol Slaný CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Ctibor Jízdný SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata Masters muži (+40 let) Lubomír Janoušek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata Masters ženy (+35 let)
1. kata Masters ženy (+35 let) Victoriya Afendikova Ukrajina UKR UKR
2. kata Masters ženy (+35 let) Petra Kolářská SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Shirley Anavisa Fernan Karate-Dojo Mayen-Mendig GER GER
3. kata Masters ženy (+35 let) Pavla Šimonová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata Masters ženy (+35 let) Božena Pavlasová Sport Relax CZE CZE
kata team ml. žáci (7-10)
1. kata team ml. žáci (7-10) Okinawa team UKR UKR
2. kata team ml. žáci (7-10) Ukrajina UKR UKR
3. kata team ml. žáci (7-10) SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kata team ml. žáci (7-10) Shito Ryu England ENG ENG
5. kata team ml. žáci (7-10) Alliance UKR UKR
kata team ml. žákyně (7-10)
1. kata team ml. žákyně (7-10) Leon UKR UKR
2. kata team ml. žákyně (7-10) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata team st. žáci (11-13)
1. kata team st. žáci (11-13) SCM Goju-ryu Brno CZE CZE
2. kata team st. žáci (11-13) GRYF Liberec CZE CZE
3. kata team st. žáci (11-13) Výběr Středočeského kraje CZE CZE
3. kata team st. žáci (11-13) KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kata team st. žáci (11-13) Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
kata team st. žákyně (11-13)
1. kata team st. žákyně (11-13) Champions Team CZE CZE
2. kata team st. žákyně (11-13) Kesl Ryu Praha CZE CZE
3. kata team st. žákyně (11-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata team st. žákyně (11-13) KK ŠK Real Klub Trenčín (SVK) SVK SVK
5. kata team st. žákyně (11-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) KK ŠK Real Klub Trenčín (SVK) SVK SVK
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
kata team ženy
1. kata team ženy Sport Relax CZE CZE
2. kata team ženy Karate Vision CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Max Vechkanov Okinawa team UKR UKR
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Paul Sava Shito Ryu England ENG ENG
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg David Šťáhlavský Red Dragon Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Kiril Zhurauliou Kofukan Belarus BLR BLR
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Alexander Annich Team Lviv UKR UKR
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Matvii Bidnichenko Ukrajina UKR UKR
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Matviy Drik Legend UKR UKR
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Artur Glushenko Okinawa team UKR UKR
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Oleksandr Gnatchenko Ukrajina UKR UKR
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Mihailo Volchonok Ukrajina UKR UKR
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Matúš Lamačka KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Volodymyr Lukonin Ukrajina UKR UKR
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Artem Parkhomenko Okinawa team UKR UKR
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg David Hološevyč SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Nikita Ankudinov Legend UKR UKR
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Yaroslav Shatohin Ukrajina UKR UKR
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Artsiom Filipau Kofukan Belarus BLR BLR
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Antonín Chudoba GRYF z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Matviy Drik Legend UKR UKR
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Lukáš Kastl Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Yaroslav Illyuk Okinawa team UKR UKR
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Ivan Zinchenko Legend UKR UKR
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Ivan Bilous Alliance UKR UKR
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jan Bednář SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Daniel Stránský TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg William Miyamoto Dahm Musashi Weimar GER GER
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Adam Šmejkal SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Maxim Osinsky Team Lviv UKR UKR
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Artem Lymarchuk Legend UKR UKR
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Ondřej Bednář TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Daniel Dub Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Nikita Parkhomuk Legend UKR UKR
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg William Miyamoto Dahm Musashi Weimar GER GER
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jakub Klemák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Ivan Kravets Kofukan Belarus BLR BLR
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jiří Vrba Champions Team CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Artsiom Filiakou Kofukan Belarus BLR BLR
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Richard Kuhn Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Uliana Baranova Okinawa team UKR UKR
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Veronika Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Silvie Troblová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Lucie Bukovská Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Valentýna Hrazdírová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Liduska Bedou Karate Do Smaal NED NED
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Karolína Marcínová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Anna Havelcová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Milena Gregorcová Red Dragon Team CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Eliška Pokorná Champions Team CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Veronika Jalowiczorová Shihan Poprad SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucy Hrdličková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Miroslava Vokatá SKP karate Písek CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lenka Horáčková KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Kateřina Štecová Champions Team CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Kristýna Vašíčková Champions Team CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Liduska Bedou Karate Do Smaal NED NED
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Elen Kozlová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Eliška Králíková SKP karate Písek CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Oleg Stolitniy Leon UKR UKR
2. kumite st. žáci -39kg David Smrček SK Karate Most CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Dmytro Fedotov Team Lviv UKR UKR
3. kumite st. žáci -39kg Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Jakub Šolín Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Semen Yankul Legend UKR UKR
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Ruslan Kotyk Legend UKR UKR
2. kumite st. žáci -45kg Nikita Parkhomuk Legend UKR UKR
3. kumite st. žáci -45kg Andrii Holubovych Ukrajina UKR UKR
3. kumite st. žáci -45kg Nooa Paukkola Lahden Karate FIN FIN
5. kumite st. žáci -45kg Vladimír Fafek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Adam Frinta SKP karate Písek CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Vadym Sulym Leon UKR UKR
2. kumite st. žáci -52kg Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Richard Feike Karate Senftenberg e. V. GER GER
3. kumite st. žáci -52kg Andrii Holubovych Ukrajina UKR UKR
5. kumite st. žáci -52kg Dzmitry Arol Kofukan Belarus BLR BLR
5. kumite st. žáci -52kg Daniil Rusanov Ukrajina UKR UKR
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Oleksandr Dyhid Leon UKR UKR
2. kumite st. žáci -60kg Roman Rouba Kofukan Belarus BLR BLR
3. kumite st. žáci -60kg Andriy Khomyak Team Lviv UKR UKR
3. kumite st. žáci -60kg Daniil Rusanov Ukrajina UKR UKR
5. kumite st. žáci -60kg Aliaksandr Sopat Kofukan Belarus BLR BLR
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Martin Eliáš Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Jan Horák Champions Team CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg David Klewar Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Jan Šmíd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg Egor Savchuk Alliance UKR UKR
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Valeriia Andrieieva Ukrajina UKR UKR
2. kumite st. žákyně -42kg Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Lucy Hrdličková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Aneta Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Adéla Čepičková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Robin van Wezel Team Fightin' Nabil (NED) NED NED
2. kumite st. žákyně -50kg Joanna Verspaget Fight Vision NED NED
3. kumite st. žákyně -50kg Lenka Kovářová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Roxolana Myroniuk Kin-hin UKR UKR
5. kumite st. žákyně -50kg Veronika Kordyuk Team Lviv UKR UKR
5. kumite st. žákyně -50kg Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Ema Tinavská Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Eliška Gubíková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Lisa Stepanova Okinawa team UKR UKR
5. kumite st. žákyně +50kg Hana Bělová SKP karate Písek CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Natálie Krátká Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Dominik Smola SKP karate Písek CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Filip Zídek KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Michal Ondráček Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Yaroslav Pavliuk Kin-hin UKR UKR
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Nikita Arol Kofukan Belarus BLR BLR
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Daniel Hanuš SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Aleksandar Šešlija TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Serhii Kordyuk Team Lviv UKR UKR
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Filip Krišal Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Daniil Zadorozhnyi Leon UKR UKR
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Raman Yeudakimau Kofukan Belarus BLR BLR
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Kirill Kalutskiy Ukrajina UKR UKR
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Matěj Lippert SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Oleg Stetsiv Team Lviv UKR UKR
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Yaroslav Sulym Leon UKR UKR
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Julian Nobbe Team Fightin' Nabil (NED) NED NED
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Pajkrt SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Frederic J. G. Bedou Karate Do Smaal NED NED
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Martin Eliáš Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Maxim Glinskiy Ukrajina UKR UKR
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Oleksii Ryzhenko Ukrajina UKR UKR
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg David Soběslavský SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jan Thoma GRYF z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) BRH
1. kumite dorostenci (14-15) BRH Marko Jalowiczor Shihan Poprad SVK SVK
2. kumite dorostenci (14-15) BRH Oleg Stetsiv Team Lviv UKR UKR
3. kumite dorostenci (14-15) BRH Filip Krišal Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) BRH Julian Nobbe Team Fightin' Nabil (NED) NED NED
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Robin van Wezel Team Fightin' Nabil (NED) NED NED
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Annemijn Hekelaar Gombert Karate Kenamju NED NED
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Lenka Kovářová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Valeriia Andrieieva Ukrajina UKR UKR
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Adéla Šinerová Sport Relax CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Tereza Chobotová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Marciana Bosveld Team Fightin' Nabil (NED) NED NED
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Magdalena Laura Husáková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Ivanna Anikeeva Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Natálie Krátká Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Martina Šáchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Daria Husieva Ukrajina UKR UKR
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Nela Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Ema Tinavská Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Tereza Plevová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Hanna Yeuhrafava Kofukan Belarus BLR BLR
kumite dorostenky (14-15) BRH
1. kumite dorostenky (14-15) BRH Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) BRH Zuzana Tekely Champions Team CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) BRH Kateryna Kononenko Ukrajina UKR UKR
3. kumite dorostenky (14-15) BRH Tereza Plevová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) BRH Daniela Veselá Champions Team CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Dominik Smola SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Filip Krišal Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Marko Jalowiczor Shihan Poprad SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -61kg Filip Kovařík Red Dragon Team CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Yevhen Sendetskyy Team Lviv UKR UKR
5. kumite junioři (16-17) -61kg Tomáš Dittrich GRYF z.s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Adam Zrzavecký Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Yahor Makarchuk Kofukan Belarus BLR BLR
2. kumite junioři (16-17) -68kg Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Ján Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Matěj Štěpán GRYF z.s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Pajkrt SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Filip Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Frederic J. G. Bedou Karate Do Smaal NED NED
3. kumite junioři (16-17) -76kg Jakub Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Michal Zemek Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg David Kavalír Sport Relax CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg David Soběslavský SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Tocu Ryzvan Shito Ryu England ENG ENG
2. kumite junioři (16-17) +76kg Lukáš Cyprián GRYF z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) BRH
1. kumite junioři (16-17) BRH Filip Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) BRH Ján Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) BRH Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) BRH Yevhen Sendetskyy Team Lviv UKR UKR
5. kumite junioři (16-17) BRH Filip Janda SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Veronika Konášová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Melissa van Oudenaarden Unity 99 Rotterdam NED NED
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Kateryna Kononenko Ukrajina UKR UKR
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Maryia Azarava Kofukan Belarus BLR BLR
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Tereza Karbanová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Adéla Trávniková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Martina Šáchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Eirill Bungum Mizuchi Karate Team NOR NOR
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Tilde E. Eine Mizuchi Karate Team NOR NOR
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Sára Kovaříková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Kristýna Hrušková TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Kateřina Sotonová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) BRH
1. kumite juniorky (16-17) BRH Tilde E. Eine Mizuchi Karate Team NOR NOR
2. kumite juniorky (16-17) BRH Eirill Bungum Mizuchi Karate Team NOR NOR
3. kumite juniorky (16-17) BRH Sára Kovaříková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) BRH Melissa van Oudenaarden Unity 99 Rotterdam NED NED
5. kumite juniorky (16-17) BRH Anna Lojdová Champions Team CZE CZE
kumite muži U21 -68kg
1. kumite muži U21 -68kg Daniel Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite muži U21 -68kg Thomas Van der Meijden Karate Kenamju NED NED
3. kumite muži U21 -68kg Vojtěch Boháč GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite muži U21 -68kg Jean Pierre Röhl Musashi Weimar GER GER
5. kumite muži U21 -68kg Jordy Timmermans Karate Team Timmermans NED NED
kumite muži U21 -78kg
1. kumite muži U21 -78kg Filip Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite muži U21 -78kg Tuomas Suur Inkeroinen Nurmijärven Shotokan FIN FIN
3. kumite muži U21 -78kg Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite muži U21 -78kg Noah Najdi Karate Team Timmermans NED NED
kumite muži U21 +78kg
1. kumite muži U21 +78kg Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite muži U21 +78kg David Ulvr Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite muži U21 +78kg Jáchym Hořák KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite muži U21 +78kg Lalli Nurmi Renshin-kan Ry FIN FIN
kumite ženy U21 -60kg
1. kumite ženy U21 -60kg Tetyana Izelaar Topaz Karate Academy NED NED
2. kumite ženy U21 -60kg Kyra Wapperom Choku Gym Zaandam NED NED
3. kumite ženy U21 -60kg Ronja Ek Mizuchi Karate Team NOR NOR
3. kumite ženy U21 -60kg Nashka Kuhnen Choku Gym Zaandam NED NED
5. kumite ženy U21 -60kg Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite ženy U21 +60kg
1. kumite ženy U21 +60kg Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
2. kumite ženy U21 +60kg Sarah Hunold KEN Budo Heiligenstadt GER GER
3. kumite ženy U21 +60kg Vanesa Gjuka Mizuchi Karate Team NOR NOR
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Omar Laâttar Team Fightin' Nabil (NED) NED NED
2. kumite muži -60kg Jordy Timmermans Karate Team Timmermans NED NED
3. kumite muži -60kg Daniel Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite muži -60kg Yassine El Attar Team Fightin' Nabil (NED) NED NED
5. kumite muži -60kg Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Enzeli de Ruiter Karate Kenamju NED NED
2. kumite muži -67kg Thomas Van der Meijden Karate Kenamju NED NED
3. kumite muži -67kg Jolano Lindelauf Fight Vision NED NED
3. kumite muži -67kg Carl Gustav D. Myreng Mizuchi Karate Team NOR NOR
5. kumite muži -67kg Vojtěch Boháč GRYF z.s. CZE CZE
5. kumite muži -67kg Alissio Yalçin Team Fightin' Nabil (NED) NED NED
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Tuomas Suur Inkeroinen Nurmijärven Shotokan FIN FIN
2. kumite muži -75kg Raman Katliarou Kofukan Belarus BLR BLR
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Brian Timmermans Karate Team Timmermans NED NED
2. kumite muži -84kg Noah Najdi Karate Team Timmermans NED NED
3. kumite muži -84kg Jan Hykš Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite muži -84kg Anton Semchenko Ukrajina UKR UKR
5. kumite muži -84kg Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Tomáš Hermann TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži +84kg Lalli Nurmi Renshin-kan Ry FIN FIN
3. kumite muži +84kg Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite muži +84kg Oskari Rajala Renshin-kan Ry FIN FIN
5. kumite muži +84kg Mitchel Bakhuysen Karate Kenamju NED NED
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Brian Timmermans Karate Team Timmermans NED NED
2. kumite muži BRH Dominik Nechyba SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite muži BRH Tomáš Hermann TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži BRH Sergei Obuhov Ukrajina UKR UKR
5. kumite muži BRH Volodymyr Korobkov Ukrajina UKR UKR
5. kumite muži BRH Lalli Nurmi Renshin-kan Ry FIN FIN
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite ženy -55kg Diana Ziulkovska Ukrajina UKR UKR
3. kumite ženy -55kg Ronja Ek Mizuchi Karate Team NOR NOR
3. kumite ženy -55kg Jaydin Van der Eerden Choku Gym Zaandam NED NED
5. kumite ženy -55kg Merel Cassee Karate Kenamju NED NED
5. kumite ženy -55kg Nada El Attar Team Fightin' Nabil (NED) NED NED
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Suzanne Hekelaar Gombert Karate Kenamju NED NED
2. kumite ženy -61kg Nashka Kuhnen Choku Gym Zaandam NED NED
3. kumite ženy -61kg Ariana Alic Mizuchi Karate Team NOR NOR
3. kumite ženy -61kg Lynn Snel Team Fightin' Nabil (NED) NED NED
5. kumite ženy -61kg Kyra Wapperom Choku Gym Zaandam NED NED
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Vanesa Gjuka Mizuchi Karate Team NOR NOR
2. kumite ženy -68kg Lenka Macková (Poorová) Karate Shotokan-Ryu Cheb CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Katja Schweier Karate-Schule-Morina Freudenstadt GER GER
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Saffron Kolf Team Fightin' Nabil (NED) NED NED
2. kumite ženy +68kg Ganna Iastrebova Ukrajina UKR UKR
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Tetyana Izelaar Topaz Karate Academy NED NED
2. kumite ženy BRH Ganna Iastrebova Ukrajina UKR UKR
3. kumite ženy BRH Vanesa Gjuka Mizuchi Karate Team NOR NOR
3. kumite ženy BRH Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite ženy BRH Ariana Alic Mizuchi Karate Team NOR NOR
5. kumite ženy BRH Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite team dorostenci (14-15)
1. kumite team dorostenci (14-15) Kofukan Belarus BLR BLR
2. kumite team dorostenci (14-15) Leon UKR UKR
kumite team dorostenky (14-15)
1. kumite team dorostenky (14-15) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite team dorostenky (14-15) Team Fightin Nabil NED NED
3. kumite team dorostenky (14-15) KK Lichnice CZE CZE
kumite team juniorky (16-17)
1. kumite team juniorky (16-17) Mizuchi Karate Team (NOR) NOR NOR
2. kumite team juniorky (16-17) TJ Horní Měcholupy CZE CZE
kumite team muži
1. kumite team muži Kofukan Belarus BLR BLR
2. kumite team muži Nurmijärven Shotokan FIN FIN
kumite team ženy
1. kumite team ženy Choku Gym Zaandam (NED) NED NED
2. kumite team ženy Mizuchi Karate Team (NOR) NOR NOR

Související turnaje:

Turnaj Datum
Grand Prix Hradec Králové 2018 28.04.2018-29.04.2018
Grand Prix Ostrava 2017 04.11.2017
Grand Prix Ústí n/L 2017 29.04.2017
Grand Prix Ostrava 2016 05.11.2016
Grand Prix Ostrava 2015 31.10.2015-01.11.2015
Grand Prix Ústí n/L 2015 16.05.2015
North Bohemia 2014 11.10.2014
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk