KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2016 - 1.kolo - 10.04.2016

Město Ústí nad Orlicí
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe, SK Karate Ústí nad Orlicí
Registrovaných jednotlivců 290
Závodníci v kategoriích 384
Kluby 53
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 44
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 36-24-12-6-3
Statistiky


Ohodnocení kvality turnaje:
49.50%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 50x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Tomáš Kouba Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Martin Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) David Stárek KK Jeseník CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Radim Patkolo KCK Team CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Pavel Mikeš Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Daniel Plass SKP Hvězda Karlovy Vary CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Lucie Štroblová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Michaela Schmiedová Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Adéla Šinerová Sport Relax CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Veronika Konášová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Anna Vorlíčková Sport Relax CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Matteo Tamborlani TARO KAN CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Matěj Říha GRYF Liberec CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Dominik Bartuška SKP Karate Písek CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Marek Rendla Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Miloš Ulrich Sport Úvaly CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Dominik Majera SKBU Trutnov CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Marek Šípek SKBU Trutnov CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Nikola Jůzová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Barbora Lacinová SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Barbora Bukáčková Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Kristína Bosáková SKP Hvězda Karlovy Vary CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Anna Kašparová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata muži U21 Tomáš Zaťko TARO KAN CZE CZE
3. kata muži U21 Jakub Slanař SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata muži U21 Jakub Vavřička Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata muži U21 Jaroslav Olšák TARO KAN CZE CZE
5. kata muži U21 Blade Ahran Paterson Spartak Hradec Králové CZE CZE
7. kata muži U21 Jasmín Draganovič Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Zuzana Augustinová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ženy U21 Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kata ženy U21 Kateřina Sendlerová TARO KAN CZE CZE
3. kata ženy U21 Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kata ženy U21 Tereza Hájková GRYF Liberec CZE CZE
5. kata ženy U21 Jana Vrbatová Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata muži
1. kata muži Lukáš Janda SC Flair CZE CZE
2. kata muži Matěj Říha GRYF Liberec CZE CZE
3. kata muži Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata muži Milan Zítko Sport Relax CZE CZE
5. kata muži Dominik Bartuška SKP Karate Písek CZE CZE
5. kata muži Matouš Pechar Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata muži Marek Avramčev Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
7. kata muži Miloš Ulrich Sport Úvaly CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Veronika Mišková TARO KAN CZE CZE
2. kata ženy Zuzana Augustinová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ženy Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kata ženy Nikola Jůzová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata ženy Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kata ženy Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
7. kata ženy Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SKP Hvězda Karlovy Vary CZE CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Sport Relax CZE CZE
kata team ženy
1. kata team ženy SCM Goju-ryu Brno CZE CZE
KUMITE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Martin Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Filip Krišal Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Radek Netolický Karate Hlinsko CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg David Bukovský SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Gleb Eremenko Karate klub Spektra Praha CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tomáš Dittrich GRYF Liberec CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tomáš Maruška Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Matěj Štěpán GRYF Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Marian Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Matyáš Malý SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tomáš Tyle Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Pavel Mikeš Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tomáš Ridvan SK Kamiwaza karate CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Marek Dědek KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Pavel Smetiprach TJ Sokol Stěžery CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Martin Voldřich Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Viktor Grůza L. F. CLUB KARATE CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Vincent Šemljanskij SC Karate Pardubice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Matěj Zuzánek GRYF Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Ondřej Bosák SKP Hvězda Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Denis Rajsner KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Filip Horáček SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Filip Černík Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg David Posolda KK Jeseník CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Prokop KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Tomáš Děd Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg František Chudoba GRYF Liberec CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Zvára GRYF Liberec CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Lukáš Cyprian GRYF Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Marek Náhlik KCK Team CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Martin Bednář Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg David Lín SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Tibor Malinský Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Vojtěch Zygula Karate Silesia Opava CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Tereza Karbanová TJ Horní Měcholupy CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Patricie Pažinová KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Veronika Konášová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Hana Kučerová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Eva Šmejkalová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Žaneta Jantačová KCK Team CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Blanka Machová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Laura Humlová KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Kateřina Kopecká SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lucie Štroblová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Martina Šáchová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Aneta Mačátová KCK Team CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Natálie Pecková SKP Hvězda Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Daniel Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Václav Plecer Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Michal Jakoubek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg David Schacherel Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -55kg Ondřej Maňhal SKBU Trutnov CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Tomáš Gabriel Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Kristián Hnízdil SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Matěj Škultéty SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Vojtěch Boháč GRYF Liberec CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Jan Kubala Baník Příbram CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Přemek Benhák Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Šimon Honsů SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Ondřej Košťál SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Dominik Majera SKBU Trutnov CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Albert Vacek KCK Team CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -68kg Dominik Gregor Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Jan Vobruba Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Ondřej Hrdlička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Filip Trejtnar Kasr Žamberk CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Lukáš Stehlík Kasr Žamberk CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Marek Šípek SKBU Trutnov CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -76kg Matěj Makeš TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Tomáš Pleva KK Lichnice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Petr Urbanec KK Lichnice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Lukáš Kotlík SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Slavoj Vohralík TJ Sokol Stěžery CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg Jakub Szewieczek KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Šárka Klečková Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Anita Výprachtická KCK Team CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Monika Sedláčková Karate Vrchlabí CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Monika Bürgerová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Kristína Bosáková SKP Hvězda Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Kateřina Dostálová Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Michaela Šolcová SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Klára Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Viktorie Bischofová KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Kateřina Procházková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Eva Radová Karate Horažďovice CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Barbora Farkasová KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Barbora Bukáčková Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Aneta Růžičková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Anna Kašparová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Klára Kovářová Karate Silesia Opava CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Pavla Šormová SKBU Trutnov CZE CZE
kumite muži U21 -68kg
1. kumite muži U21 -68kg Dominik Mikula Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži U21 -68kg Vojtěch Lukšík Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži U21 -68kg Martin Bartoš KABU Jablonec n/N CZE CZE
3. kumite muži U21 -68kg Tomáš Zaťko TARO KAN CZE CZE
5. kumite muži U21 -68kg Blade Ahran Paterson Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite muži U21 -68kg Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kumite muži U21 -68kg David Novák Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite muži U21 -78kg
1. kumite muži U21 -78kg Jiří Arnošt KABU Jablonec n/N CZE CZE
2. kumite muži U21 -78kg Jaroslav Olšák TARO KAN CZE CZE
3. kumite muži U21 -78kg Matěj Hulík KABU Jablonec n/N CZE CZE
3. kumite muži U21 -78kg Martin Šípoš KABU Jablonec n/N CZE CZE
5. kumite muži U21 -78kg Rudolf Horák SKBU Trutnov CZE CZE
5. kumite muži U21 -78kg Jakub Szewieczek KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite muži U21 +78kg
1. kumite muži U21 +78kg Hoang Thanh Hung Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži U21 +78kg Antonín Nguyen SK Jiskra Domažlice CZE CZE
3. kumite muži U21 +78kg Miloš Holub SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite muži U21 +78kg David Ulvr Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite muži U21 +78kg Jasmín Draganovič Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite ženy U21 -53kg
1. kumite ženy U21 -53kg Adriana Crhonková Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ženy U21 -60kg
1. kumite ženy U21 -60kg Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
kumite ženy U21 +60kg
1. kumite ženy U21 +60kg Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy U21 +60kg Veronika Jandová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kumite ženy U21 +60kg Hana Straková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite ženy U21 +60kg Jana Vrbatová Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite ženy U21 +60kg Kateřina Sendlerová TARO KAN CZE CZE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Vojtěch Lukšík Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -60kg Filip Dittrich GRYF Liberec CZE CZE
3. kumite muži -60kg Jan Malý Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Dominik Mikula Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -67kg Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite muži -67kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite muži -67kg Josef Mišák KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
5. kumite muži -67kg Marek Andraši Baník Příbram CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -75kg Bohuslav Šála SK Jiskra Domažlice CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite muži -84kg Petr Švarc TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite muži -84kg Jakub Szewieczek KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Kryštof Kulan TJ Karate Praha CZE CZE
2. kumite muži +84kg Milan Tesař Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite muži +84kg Hoang Thanh Hung Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži +84kg Ondřej Knížek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite muži +84kg Stanislav Krtek Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži BRH Milan Tesař Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite muži BRH Hoang Thanh Hung Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži BRH Ondřej Knížek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Adriana Crhonková Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Lucie Veithová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Veronika Jandová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Regina Plašilová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Elvira Djemileva SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Ivana Guzková (Kučerová) Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Simona Kaliničenková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Jana Vrbatová Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ženy +68kg Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Lucie Veithová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy BRH Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ženy BRH Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
3. kumite ženy BRH Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite team dorostenci (14-15)
1. kumite team dorostenci (14-15) Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite team dorostenci (14-15) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite team dorostenci (14-15) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite team dorostenci (14-15) SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite team dorostenky (14-15)
1. kumite team dorostenky (14-15) Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite team dorostenky (14-15) Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite team dorostenky (14-15) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite team dorostenky (14-15) Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite team junioři (16-17)
1. kumite team junioři (16-17) KK Lichnice CZE CZE
2. kumite team junioři (16-17) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite team junioři (16-17) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite team junioři (16-17) SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kumite team junioři (16-17) Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite team junioři (16-17) Karate České Budějovice CZE CZE
kumite team juniorky (16-17)
1. kumite team juniorky (16-17) Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite team juniorky (16-17) Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite team muži
1. kumite team muži Champions Team CZE CZE
2. kumite team muži Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite team muži Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite team ženy
1. kumite team ženy Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite team ženy Spartak Hradec Králové CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 3.kolo 11.11.2017
NP žactva 2017 - 3.kolo 21.10.2017
NP žactva 2017 - 2.kolo 07.10.2017
NP žactva 2017 - 1.kolo 03.06.2017
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 2.kolo 28.05.2017
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 1.kolo 09.04.2017
NP žactva 2016 - 3.kolo 13.11.2016
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk