KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2016 - 1.kolo - 10.04.2016

Město Ústí nad Orlicí
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe, SK Karate Ústí nad Orlicí
Registrovaných jednotlivců 290
Závodníci v kategoriích 384
Kluby 53
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 44
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 36-24-12-6-3-2-1
Statistiky


Ohodnocení kvality turnaje:
49.50%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 50x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata dorostenci
1. kata dorostenci Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata dorostenci Tomáš Kouba Keiko-ryu Shotokan Kladno CZE CZE
3. kata dorostenci Martin Drábek SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata dorostenci David Stárek Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
5. kata dorostenci Radim Patkolo KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata dorostenci Petr Podrábský SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata dorostenci Pavel Mikeš KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE CZE
7. kata dorostenci Daniel Plass SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
kata dorostenky
1. kata dorostenky Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata dorostenky Lucie Štroblová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata dorostenky Michaela Schmiedová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky Adéla Šinerová KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
5. kata dorostenky Veronika Konášová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata dorostenky Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
7. kata dorostenky Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata dorostenky Anna Vorlíčková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
kata junioři
1. kata junioři Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata junioři Matěj Říha GRYF z.s. CZE CZE
3. kata junioři Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE CZE
3. kata junioři Marek Rendla Keiko-ryu Shotokan Kladno CZE CZE
5. kata junioři Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata junioři Miloš Ulrich Sport Úvaly CZE CZE
7. kata junioři Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
7. kata junioři Marek Šípek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kata juniorky
1. kata juniorky Nikola Jůzová Keiko-ryu Shotokan Kladno CZE CZE
2. kata juniorky Barbora Znamenáčková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
3. kata juniorky Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kata juniorky Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata juniorky Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata juniorky Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE CZE
7. kata juniorky Kristína Bosáková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
7. kata juniorky Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata muži U21 Tomáš Zaťko TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata muži U21 Jakub Slanař KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
3. kata muži U21 Jakub Vavřička Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata muži U21 Jaroslav Olšák TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata muži U21 Blade-Ahran Paterson SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata muži U21 Jasmín Draganovič SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Zuzana Augustinová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
2. kata ženy U21 Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata ženy U21 Kateřina Sendlerová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata ženy U21 Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kata ženy U21 Tereza Hájková GRYF z.s. CZE CZE
5. kata ženy U21 Jana Vrbatová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata muži
1. kata muži Lukáš Janda Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata muži Matěj Říha GRYF z.s. CZE CZE
3. kata muži Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata muži Milan Zítko KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
5. kata muži Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE CZE
5. kata muži Matouš Pechar Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata muži Marek Avramčev KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
7. kata muži Miloš Ulrich Sport Úvaly CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Veronika Mišková TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata ženy Zuzana Augustinová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
3. kata ženy Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata ženy Nikola Jůzová Keiko-ryu Shotokan Kladno CZE CZE
5. kata ženy Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kata ženy Barbora Znamenáčková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
7. kata ženy Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SKP Hvězda Karlovy Vary CZE CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Sport Relax CZE CZE
kata team ženy
1. kata team ženy SCM Goju-ryu Brno CZE CZE
KUMITE
kumite dorostenci -52 kg
1. kumite dorostenci -52 kg Petr Podrábský SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenci -52 kg Martin Drábek SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci -52 kg Filip Krišal Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite dorostenci -52 kg Radek Netolický Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
5. kumite dorostenci -52 kg David Bukovský SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci -52 kg Gleb Jeremenko Karate klub Spektra Praha CZE CZE
7. kumite dorostenci -52 kg Tomáš Dittrich GRYF z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenci -52 kg Tomáš Maruška TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci -57 kg
1. kumite dorostenci -57 kg Matěj Štěpán GRYF z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci -57 kg Marián Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite dorostenci -57 kg Matyáš Malý SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci -57 kg Tomáš Tyle Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci -57 kg Pavel Mikeš KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE CZE
5. kumite dorostenci -57 kg Tomáš Ridvan SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenci -57 kg Marek Dědek Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
7. kumite dorostenci -57 kg Pavel Smetiprach TJ Sokol Stěžery CZE CZE
kumite dorostenci -63 kg
1. kumite dorostenci -63 kg Martin Voldřich TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci -63 kg Viktor Grůza L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci -63 kg Vincent Šemljanskij SC Karate Pardubice CZE CZE
3. kumite dorostenci -63 kg Matěj Zuzánek GRYF z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci -63 kg Ondřej Bosák SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
5. kumite dorostenci -63 kg Denis Rajsner Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenci -63 kg Filip Horáček SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite dorostenci -70 kg
1. kumite dorostenci -70 kg Filip Černík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite dorostenci -70 kg Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci -70 kg David Posolda Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci -70 kg Jan Prokop Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite dorostenci -70 kg Tomáš Děd TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci -70 kg František Chudoba GRYF z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenci -70 kg Jan Zvára GRYF z.s. CZE CZE
kumite dorostenci +70 kg
1. kumite dorostenci +70 kg Lukáš Cyprián GRYF z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci +70 kg Marek Náhlik KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenci +70 kg Martin Bednář Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci +70 kg David Lín SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci +70 kg Tibor Malinský SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci +70 kg Vojtěch Zygula Karate Silesia Opava CZE CZE
kumite dorostenky -47 kg
1. kumite dorostenky -47 kg Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky -47 kg Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite dorostenky -47 kg Tereza Karbanová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
3. kumite dorostenky -47 kg Patricie Pažinová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite dorostenky -47 kg Veronika Konášová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenky -47 kg Hana Kučerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenky -54 kg
1. kumite dorostenky -54 kg Nela Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky -54 kg Eva Šmejkalová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky -54 kg Žaneta Jantačová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenky -54 kg Bianka Machová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky -54 kg Laura Humlová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite dorostenky -54 kg Kateřina Kopecká SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lucie Štroblová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Martina Šáchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Aneta Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Natálie Pecková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Daniel Drábek SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Michal Jakoubek SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg David Schacherel TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -55kg Ondřej Maňhal SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite junioři -61 kg
1. kumite junioři -61 kg Tomáš Gabriel TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři -61 kg Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři -61 kg Kristián Hnízdil SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři -61 kg Matěj Škultéty SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite junioři -61 kg Vojtěch Boháč GRYF z.s. CZE CZE
5. kumite junioři -61 kg Jan Kubala TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
kumite junioři -68 kg
1. kumite junioři -68 kg Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři -68 kg Přemysl Benhák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři -68 kg Šimon Honsů SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite junioři -68 kg Ondřej Košťál SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite junioři -68 kg Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite junioři -68 kg Albert Vacek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite junioři -68 kg Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite junioři -76 kg
1. kumite junioři -76 kg Marek Řeřicha TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři -76 kg Jan Vobruba Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite junioři -76 kg Ondřej Hrdlička SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři -76 kg Filip Trejtnar KASR ŽAMBERK CZE CZE
5. kumite junioři -76 kg Lukáš Stehlík KASR ŽAMBERK CZE CZE
5. kumite junioři -76 kg Marek Šípek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
7. kumite junioři -76 kg Matěj Makeš Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite junioři +76 kg
1. kumite junioři +76 kg Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite junioři +76 kg Petr Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite junioři +76 kg Lukáš Kotlík SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite junioři +76 kg Slavoj Vohralík TJ Sokol Stěžery CZE CZE
5. kumite junioři +76 kg Jakub Szewieczek Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Šárka Klečková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Anita Výprachtická KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Monika Sedláčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kumite juniorky -53 kg
1. kumite juniorky -53 kg Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky -53 kg Kristína Bosáková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
3. kumite juniorky -53 kg Kateřina Dostálová Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kumite juniorky -53 kg Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite juniorky -53 kg Michaela Šolcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite juniorky -59 kg
1. kumite juniorky -59 kg Klára Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky -59 kg Viktorie Bischofová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite juniorky -59 kg Kateřina Procházková SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite juniorky -59 kg Eva Radová Karate Horažďovice CZE CZE
5. kumite juniorky -59 kg Barbora Farkasová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Aneta Růžičková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Klára Kovářová Karate Silesia Opava CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Pavla Šormová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite muži U21 -68kg
1. kumite muži U21 -68kg Dominik Mikula TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži U21 -68kg Vojtěch Lukšík TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži U21 -68kg Martin Bartoš TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite muži U21 -68kg Tomáš Zaťko TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kumite muži U21 -68kg Blade-Ahran Paterson SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite muži U21 -68kg Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kumite muži U21 -68kg David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite muži U21 -78kg
1. kumite muži U21 -78kg Jiří Arnošt TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
2. kumite muži U21 -78kg Jaroslav Olšák TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite muži U21 -78kg Matěj Hulík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite muži U21 -78kg Martin Šípoš TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
5. kumite muži U21 -78kg Rudolf Horák SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite muži U21 -78kg Jakub Szewieczek Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite muži U21 +78kg
1. kumite muži U21 +78kg Hoan-Than Hung Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži U21 +78kg Antonín Nguyen SK Jiskra Domažlice CZE CZE
3. kumite muži U21 +78kg Miloš Holub SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite muži U21 +78kg David Ulvr Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite muži U21 +78kg Jasmín Draganovič SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite ženy U21 -53kg
1. kumite ženy U21 -53kg Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ženy U21 -60kg
1. kumite ženy U21 -60kg Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
kumite ženy U21 +60kg
1. kumite ženy U21 +60kg Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy U21 +60kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy U21 +60kg Hana Straková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy U21 +60kg Jana Vrbatová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite ženy U21 +60kg Kateřina Sendlerová TARO KAN, z.s. CZE CZE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Vojtěch Lukšík TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -60kg Filip Dittrich GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite muži -60kg Jan Malý SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite muži -67 kg
1. kumite muži -67 kg Dominik Mikula TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -67 kg Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite muži -67 kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite muži -67 kg Josef Mišák Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite muži -67 kg Marek Andraši TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
kumite muži -75 kg
1. kumite muži -75 kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -75 kg Bohuslav Šála SK Jiskra Domažlice CZE CZE
kumite muži -84 kg
1. kumite muži -84 kg Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite muži -84 kg Petr Švarc TJ KARATE Praha CZE CZE
3. kumite muži -84 kg Jakub Szewieczek Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite muži +84 kg
1. kumite muži +84 kg Kryštof Kulan TJ KARATE Praha CZE CZE
2. kumite muži +84 kg Milan Tesař Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite muži +84 kg Hoan-Than Hung Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži +84 kg Ondřej Knížek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite muži +84 kg Stanislav Krtek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži BRH Milan Tesař Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite muži BRH Hoan-Than Hung Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži BRH Ondřej Knížek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ženy -61 kg
1. kumite ženy -61 kg Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy -61 kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -61 kg Lenka Jůzová Karatedo Němčice CZE CZE
3. kumite ženy -61 kg Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ženy -68 kg
1. kumite ženy -68 kg Elvíra Djemileva KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
2. kumite ženy -68 kg Ivana Guzková (Kučerová) SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -68 kg Simona Kaliničenková SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ženy -68 kg Jana Vrbatová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite ženy +68 kg
1. kumite ženy +68 kg Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ženy +68 kg Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy BRH Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ženy BRH Lenka Jůzová Karatedo Němčice CZE CZE
3. kumite ženy BRH Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite team dorostenci (14-15)
1. kumite team dorostenci (14-15) Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite team dorostenci (14-15) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite team dorostenci (14-15) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite team dorostenci (14-15) SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite team dorostenky (14-15)
1. kumite team dorostenky (14-15) Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite team dorostenky (14-15) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite team dorostenky (14-15) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite team dorostenky (14-15) Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite team junioři (16-17)
1. kumite team junioři (16-17) KK Lichnice CZE CZE
2. kumite team junioři (16-17) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite team junioři (16-17) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite team junioři (16-17) SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kumite team junioři (16-17) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite team junioři (16-17) Karate České Budějovice CZE CZE
kumite team juniorky (16-17)
1. kumite team juniorky (16-17) Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite team juniorky (16-17) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite team muži
1. kumite team muži Champions Team CZE CZE
2. kumite team muži SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite team muži Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite team ženy
1. kumite team ženy Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite team ženy SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP žactva 2019 - 3.kolo 09.11.2019
NP žactva 2019 - 2.kolo 05.10.2019
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2019 - 3.kolo 29.09.2019
NP žactva 2019 - 1.kolo 08.06.2019
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2019 - 2.kolo 01.06.2019
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2019 - 1.kolo 07.04.2019
NP žactva 2018 - 3.kolo 17.11.2018
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk