KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2019 - 3.kolo - 29.09.2019

Město Praha
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe, PSKe
Registrovaných jednotlivců 274
Závodníci v kategoriích 425
Kluby 65
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 48
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 36-24-12-6-3-2-1
Statistiky


Ohodnocení kvality turnaje:
52.94%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 17x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Vojtěch Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Filip Pohl BUDO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Luděk Melich Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Daniel Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Marek Bázler SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Matěj Pavel SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Filip Ručka HAKUBA Karate Ostrava CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) David Vedral GRYF z.s. CZE CZE
11. kata dorostenci (14-15) Vojta Andrš KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
11. kata dorostenci (14-15) Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
11. kata dorostenci (14-15) Lukáš Rajnoch USK Slavia Liberec CZE CZE
15. kata dorostenci (14-15) Bruno Čáslava NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
15. kata dorostenci (14-15) Jakub Fidler SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
15. kata dorostenci (14-15) Dan Gellér KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
15. kata dorostenci (14-15) Adam Gregůrek KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
15. kata dorostenci (14-15) František Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
15. kata dorostenci (14-15) Jan Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
15. kata dorostenci (14-15) Tomáš Otta TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
15. kata dorostenci (14-15) Aleš Pejcha SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
15. kata dorostenci (14-15) Miroslav Pluhař SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
15. kata dorostenci (14-15) Tomáš Smutný Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
15. kata dorostenci (14-15) Zdeněk Šimon KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
15. kata dorostenci (14-15) Oldřich Vašíček BUDO KAN, z.s. CZE CZE
15. kata dorostenci (14-15) Martin Višňovský TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Viktorie Hošková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Karolína Martínková Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Rozálie Horadová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Amálie Ondroušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Nela Celarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Magdaléna Janečková TJ Karate Praha CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Andrea Švrčková Karate DDM Český Těšín CZE CZE
11. kata dorostenky (14-15) Emma Kušková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
15. kata dorostenky (14-15) Markéta Dittmannová ŠSK karate Karviná CZE CZE
15. kata dorostenky (14-15) Anika Draheimová BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
15. kata dorostenky (14-15) Eliška Fidlerová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
15. kata dorostenky (14-15) Kateřina Háková USK Slavia Liberec CZE CZE
15. kata dorostenky (14-15) Pavla Hlaváčová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
15. kata dorostenky (14-15) Kateřina Janíková TJ Sokol Brno-Husovice CZE CZE
15. kata dorostenky (14-15) Barbora Ježková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
15. kata dorostenky (14-15) Eliška Mihalčatinová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
15. kata dorostenky (14-15) Natálie Strnadová KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
15. kata dorostenky (14-15) Andrea Šimonová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Vít Masař Karate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s. CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Martin Přech SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE CZE
5. kata junioři (16-17) David Lžičař SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Dominik Zachař SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Filip Smutný KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Ulziiorshikh Sodkherlen Sport Relax CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Jan Vašíček TJ Karate Praha CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Matyáš Vojtěch USK Slavia Liberec CZE CZE
15. kata junioři (16-17) Jáchym Dimov Kobra Kladno CZE CZE
15. kata junioři (16-17) Šimon Kostelecký Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
15. kata junioři (16-17) Jakub Krausz Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
15. kata junioři (16-17) Jan Thoma GRYF z.s. CZE CZE
15. kata junioři (16-17) Michal Vondrášek SKP karate Písek CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Tereza Vašíčková BUDO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Emma Kušková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Veronika Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Anna Faltová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Veronika Višňovská TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Anna Vrábelová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Aneta Zárubová TJ Karate Praha CZE CZE
15. kata juniorky (16-17) Valentýna Janotová Karate Vision Praha CZE CZE
15. kata juniorky (16-17) Žaneta Jantačová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
15. kata juniorky (16-17) Michaela Kalinová SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
15. kata juniorky (16-17) Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
15. kata juniorky (16-17) Adriana Macková TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
15. kata juniorky (16-17) Lenka Rybínová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
15. kata juniorky (16-17) Aneta Smetanová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata muži U21 Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE CZE
3. kata muži U21 Tomáš Knápek BUDO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata muži U21 Tomáš Kouba KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata muži U21 Václav Dragoun Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata muži U21 Pavel Mikeš Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata muži U21 Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
7. kata muži U21 Pavel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
15. kata muži U21 Patrik Gašpar Sport Relax CZE CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata ženy U21 Nikola Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ženy U21 Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kata ženy U21 Michaela Schmiedová BUDO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata ženy U21 Linda Spanilá Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata ženy U21 Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
7. kata ženy U21 Kristína Bosáková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
7. kata ženy U21 Adéla Mehic Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata ženy U21 Linda Skalová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
15. kata ženy U21 Veronika Trávníková Karate Vision Praha CZE CZE
kata muži
1. kata muži Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE CZE
2. kata muži Šimon Branda SHOBU Academy CZE CZE
3. kata muži Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata muži Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata muži Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kata muži Jaroslav Vlček SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata muži Ondřej Blín GRYF z.s. CZE CZE
7. kata muži Vít Masař Karate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s. CZE CZE
7. kata muži Filip Smutný KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata muži Pavel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
11. kata muži Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
11. kata muži Pavel Mikeš Fight Club České Budějovice CZE CZE
15. kata muži Jaroslav Brabec Makoto Karate Klub CZE CZE
15. kata muži Václav Dragoun Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
15. kata muži Tomáš Knápek BUDO KAN, z.s. CZE CZE
15. kata muži Šimon Kostelecký Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
15. kata muži Jakub Krausz Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
15. kata muži David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
15. kata muži Angelo Purgert TJ Karate Praha CZE CZE
15. kata muži Jan Roller TJ Karate Praha CZE CZE
15. kata muži Jan Vašíček TJ Karate Praha CZE CZE
15. kata muži Dominik Zachař SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
15. kata muži Ondřej Žampach SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata ženy Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata ženy Nikola Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ženy Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kata ženy Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kata ženy Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
7. kata ženy Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
7. kata ženy Michaela Schmiedová BUDO KAN, z.s. CZE CZE
7. kata ženy Linda Spanilá Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata ženy Veronika Trávníková Karate Vision Praha CZE CZE
11. kata ženy Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
15. kata ženy Kristína Bosáková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
15. kata ženy Žaneta Jantačová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
15. kata ženy Veronika Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
15. kata ženy Ajda Lampe TJ Karate Praha CZE CZE
15. kata ženy Adéla Mehic Karate Vision Praha CZE CZE
15. kata ženy Linda Skalová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
15. kata ženy Tereza Vašíčková BUDO KAN, z.s. CZE CZE
15. kata ženy Aneta Zárubová TJ Karate Praha CZE CZE
15. kata ženy Andrea Žáková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) Stř.ČSKe CZE CZE
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) SCM Goju-ryu Brno CZE CZE
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) GRYF Liberec CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) ŠSK Karate Karviná CZE CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata team muži
1. kata team muži SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
2. kata team muži TJ Karate Praha CZE CZE
3. kata team muži Sport Relax CZE CZE
kata team ženy
1. kata team ženy Karate Vision CZE CZE
2. kata team ženy SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
KUMITE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Nikolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Vojta Andrš KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Marek Bázler SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Marek Frinta GRYF z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Bruno Čáslava NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jan Šilar KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Michal Cvoliga SKK Budo Havířov CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Zdeněk Šimon KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Kryštof Ruža TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jakub Fidler SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Alex Pappalardo Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Adam Gloss Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Daniel Syrový Karate Vision Praha CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Martin Gaube Shotokan karate club Louny CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Michal Hurník SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Oldřich Vašíček BUDO KAN, z.s. CZE CZE
15. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jan Mařík SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg František Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Bohuslav Dušek Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Lukáš Kadlec Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Martin Bryška SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Šindler SKK Budo Havířov CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg David Klewar Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Daniel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE CZE
15. kumite dorostenci (14-15) -63kg David Chačatrjan Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
15. kumite dorostenci (14-15) -63kg Daniel Kubíček Champions team - Chodov CZE CZE
15. kumite dorostenci (14-15) -63kg Carlos Tanino Mendes Shotokan karate club Louny CZE CZE
15. kumite dorostenci (14-15) -63kg Filip Novotný SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jiří Endršt Champions team - Chodov CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Leoš Vedral SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jakub Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jakub Boublík Shotokan karate club Louny CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Marek Boura GRYF z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Alex Fiala SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg David Hrabal KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Vojtěch Šulc KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Vojtěch Válek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
15. kumite dorostenci (14-15) -70kg David Barva SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
15. kumite dorostenci (14-15) -70kg Artem Protko SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Bohumil Snopek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Adam Gregůrek KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jan Horák Champions team - Chodov CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Andrej Dunai TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Daniel Vaněk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jakub Šprysl SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) +70kg Daniel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Anika Draheimová BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Barbora Hurdálková SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Veronika Mišáková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Karolína Martínková Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Štěpánka Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Barbora Kerbelová Champions team - Chodov CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nikol Šídová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Gabriela Děrešová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Kateřina Háková USK Slavia Liberec CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Magdaléna Janečková TJ Karate Praha CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Tereza Jánová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
15. kumite dorostenky (14-15) -54kg Karolína Řezníčková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
15. kumite dorostenky (14-15) -54kg Andrea Švrčková Karate DDM Český Těšín CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Aljona Drahanová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Nela Celarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Natálie Krátká Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Eliška Gubíková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Adéla Marcínová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Natálie Machová TJ karate Nové Hrady CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Michaela Šidlová Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Eliška Václavíková Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
11. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kateřina Heřmanová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
11. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anna Levová Narama Plzeň CZE CZE
15. kumite dorostenky (14-15) +54kg Ivanna Anikeeva Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
15. kumite dorostenky (14-15) +54kg Tereza Borková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
15. kumite dorostenky (14-15) +54kg Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
15. kumite dorostenky (14-15) +54kg Monika Krupičková Shotokan karate club Louny CZE CZE
15. kumite dorostenky (14-15) +54kg Michaela Miglová Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
15. kumite dorostenky (14-15) +54kg Andrea Šimonová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Petr Pelikán TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Filip Exnar Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Tomáš Macek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Ron Sieger Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Jáchym Dimov Kobra Kladno CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Tomáš Sopčák KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Filip Krišal Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Alexander Mazmanov KC Dragons Rosice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Petr Havlásek SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Šimon Kostelecký Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Matyáš Malý SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Gleb Eremenko Red Dragon Team CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Michal Zemek Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg David Bukovský SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg David Lžičař SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -76kg David Skřivánek SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -76kg Jan Vašíček TJ Karate Praha CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Lukáš Cyprián GRYF z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Martin Beckovský SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Lukáš Jenkner TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Daniel Nový KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg Jiří Duba Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg Jakub Klíma Karate Vision Praha CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) +76kg Radek Murdoch SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) +76kg Jan Thoma GRYF z.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Hana Kučerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Magdalena Laura Husáková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Alena Zdráhalová Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Anna Faltová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Linda Srchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Anna Salavcová Sport Relax CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) -53kg Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) -53kg Marie Karagyaur Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Adéla Trávniková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Tereza Chobotová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Adéla Matušková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Michaela Soukupová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Sára Svobodová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) -59kg Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) -59kg Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
15. kumite juniorky (16-17) -59kg Daniela Petříková KARATE Havířov CZE CZE
15. kumite juniorky (16-17) -59kg Aneta Smetanová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Tereza Sikorová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Anna Harries SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Šárka Makovcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Kristýna Hrušková TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Kateřina Litvíková Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Hana Štrumfová Karate Polička CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Tereza Vašíčková BUDO KAN, z.s. CZE CZE
15. kumite juniorky (16-17) +59kg Lucie Hrdličková Red Dragon Team CZE CZE
15. kumite juniorky (16-17) +59kg Tereza Karbanová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
kumite muži U21 -60kg
1. kumite muži U21 -60kg Daniel Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite muži U21 -60kg Pavel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite muži U21 -60kg Tomáš Kouba KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite muži U21 -67kg
1. kumite muži U21 -67kg Ján Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite muži U21 -67kg Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži U21 -67kg Daniel Bednarz ŠSK karate Karviná CZE CZE
kumite muži U21 -75kg
1. kumite muži U21 -75kg Jakub Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite muži U21 -75kg Jakub Knesel TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite muži U21 -75kg Antonín Novák Champions team - Chodov CZE CZE
kumite muži U21 -84kg
1. kumite muži U21 -84kg Filip Černík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite muži U21 -84kg Jan Hykš Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite muži U21 -84kg Vojtěch Boura GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite muži U21 -84kg Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite muži U21 +84kg
1. kumite muži U21 +84kg Lukáš Jílek Champions team - Chodov CZE CZE
2. kumite muži U21 +84kg Lukáš Kotlík SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite ženy U21 -50kg
1. kumite ženy U21 -50kg Klára Jánová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ženy U21 -55kg
1. kumite ženy U21 -55kg Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy U21 -55kg Michaela Šolcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite ženy U21 -55kg Kristína Bosáková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
3. kumite ženy U21 -55kg Veronika Konášová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite ženy U21 -61kg
1. kumite ženy U21 -61kg Hana Rebljanová TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
kumite ženy U21 -68kg
1. kumite ženy U21 -68kg Aneta Růžičková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy U21 -68kg Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy U21 -68kg Linda Skalová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite ženy U21 -68kg Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kumite ženy U21 -68kg Iva Holomková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite ženy U21 +68kg
1. kumite ženy U21 +68kg Alice Anderlová Warriors Karate CZE CZE
2. kumite ženy U21 +68kg Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy U21 +68kg Anna Lojdová Champions team - Chodov CZE CZE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Daniel Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite muži -60kg Pavel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite muži -60kg Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Ján Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite muži -67kg Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
3. kumite muži -67kg Marek Andraši TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
3. kumite muži -67kg Jan Roller TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite muži -67kg Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Jakub Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite muži -75kg Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite muži -75kg Petr Felcman SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite muži -75kg David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite muži -75kg Michal Galuška Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kumite muži -75kg Jiří Šír SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
7. kumite muži -75kg Jakub Knesel TJ Karate Praha CZE CZE
7. kumite muži -75kg Miroslav Merfait SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -84kg Dominik Nechyba SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite muži -84kg Filip Černík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite muži -84kg Jan Hykš Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite muži -84kg Jaroslav Brabec Makoto Karate Klub CZE CZE
5. kumite muži -84kg Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Tomáš Hermann TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži +84kg Lukáš Kotlík SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite muži +84kg Radek Marcín TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži +84kg David Ulvr Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite muži +84kg Jaromír Pokorný Sport Relax CZE CZE
5. kumite muži +84kg Milan Tesař Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
7. kumite muži +84kg Jan Klimeš Sport Relax CZE CZE
7. kumite muži +84kg Mikuláš Záhorec SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
15. kumite muži +84kg Jakub Fořt TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Jakub Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite muži BRH Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži BRH Petr Felcman SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite muži BRH Ján Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite muži BRH Lukáš Kotlík SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite muži BRH Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
7. kumite muži BRH Jiří Šír SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
7. kumite muži BRH David Ulvr Karate Vision Praha CZE CZE
7. kumite muži BRH Mikuláš Záhorec SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
15. kumite muži BRH Michal Galuška Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
15. kumite muži BRH Jan Roller TJ Karate Praha CZE CZE
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy -50kg Klára Jánová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Kristína Bosáková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
2. kumite ženy -55kg Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite ženy -55kg Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Petra Vávrová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Hana Rebljanová TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
5. kumite ženy -61kg Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Aneta Růžičková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Elvira Djemileva SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kumite ženy -68kg Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kumite ženy -68kg Andrea Žáková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kumite ženy -68kg Iva Holomková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy +68kg Alice Anderlová Warriors Karate CZE CZE
3. kumite ženy +68kg Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ženy +68kg Ludmila Kalinová Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy BRH Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy BRH Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy BRH Aneta Růžičková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ženy BRH Elvira Djemileva SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ženy BRH Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE CZE
kumite team dorostenci (14-15)
1. kumite team dorostenci (14-15) Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite team dorostenci (14-15) Champions Team CZE CZE
3. kumite team dorostenci (14-15) KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite team dorostenci (14-15) SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite team dorostenci (14-15) SKC Louny CZE CZE
5. kumite team dorostenci (14-15) Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite team dorostenky (14-15)
1. kumite team dorostenky (14-15) Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite team dorostenky (14-15) Pardubický svaz karate CZE CZE
3. kumite team dorostenky (14-15) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite team dorostenky (14-15) Karate České Budějovice CZE CZE
kumite team junioři (16-17)
1. kumite team junioři (16-17) Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl CZE CZE
kumite team juniorky (16-17)
1. kumite team juniorky (16-17) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite team juniorky (16-17) SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite team juniorky (16-17) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite team muži
1. kumite team muži Karate Vision CZE CZE
2. kumite team muži Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite team muži SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite team muži SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite team muži Karate Havířov CZE CZE
kumite team ženy
1. kumite team ženy Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite team ženy Fight Club České Budějovice CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP žactva 2019 - 2.kolo 05.10.2019
NP žactva 2019 - 1.kolo 08.06.2019
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2019 - 2.kolo 01.06.2019
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2019 - 1.kolo 07.04.2019
NP žactva 2018 - 3.kolo 17.11.2018
NP žactva 2018 - 2.kolo 06.10.2018
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 3.kolo 22.09.2018
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk