KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2016 - 07.05.2016

Město Jeseník
Stát Česká republika
Pořadatel KK Jeseník
Kluby na medailových pozicích 40
Státy na medailových pozicích 3
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
32.50%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 10x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Jakub Florek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Šimon Zwilling Hakuba Karate Ostrava CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Igor Laštůvka Slavia Kroměříž CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Tomáš Vondrášek SKP Karate Písek CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Martin Luža Karate Klub Kyjov CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Sebastian Noštinský Hakuba Karate Ostrava CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Lukáš Dobrozemský Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Gallen Darren Paterson Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Tomáš Nechyba SKP Karate Písek CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Vojtěch Sůkal L. F. CLUB KARATE CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Ondřej Šťáhlavský Kabu Praha CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Bruno Čáslava Šin-mu Hodonín CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Matyáš Hnyk SKP Karate Písek CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Aleš Hrdina KCK Team CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Martin Luža Karate Klub Kyjov CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Linda Vojáčková KK Lichnice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Lucie Petrušková Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Kateřina Nováková SKP Karate Písek CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Miroslava Vokatá SKP Karate Písek CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Klára Pijáková Hakuba Karate Ostrava CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Michaela Válková Hakuba Karate Ostrava CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Magdaléna Trtíková Karate Klub Kyjov CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Amálie Ondroušková Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Nela Celarová KCK Team CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Nicole Michalicová Šin-mu Hodonín CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Nela Haltmarová KCK Team CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Eva Otrubová KK Jeseník CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Karina Denchylya KCK Team CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Jana Winiarská KK Jeseník CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Gallen Darren Paterson Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Vladimír Fafek Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jakub Schánilec SKP Karate Písek CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Dominik Smola SKP Karate Písek CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Ondřej Šťáhlavský Kabu Praha CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Branko Dudek Central Poprad SVK SVK
7. kata st. žáci (12-13) Michal Vondrášek SKP Karate Písek CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Magdaléna Trtíková Karate Klub Kyjov CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Nikola Bušovská Central Poprad SVK SVK
3. kata st. žákyně (12-13) Tereza Vašíčková Šin-mu Hodonín CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Nicole Michalicová Šin-mu Hodonín CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Zoja Paľová Central Poprad SVK SVK
7. kata st. žákyně (12-13) Eva Otrubová KK Jeseník CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Kristýna Toběrná Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) David Stárek KK Jeseník CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Adam Křivka SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Peter Lacko Central Poprad SVK SVK
5. kata dorostenci (14-15) Viktor Gall ŠSK Karate Karviná CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Filip Hassl ŠSK Karate Karviná CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Kristián Kotlár Central Poprad SVK SVK
7. kata dorostenci (14-15) Tobiáš Suchánek SKK Olomouc CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Michaela Schmiedová Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Barbora Korabečná Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Žaneta Jantačová KCK Team CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Kristýna Toběrná Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) David Stárek KK Jeseník CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Adam Křivka SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Blade Ahran Paterson Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata junioři (16-17) David Sůkal L. F. CLUB KARATE CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Marek Avramčev Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Michal Franc SKK Olomouc CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Albert Vacek KCK Team CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Ester Bědroňová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Michaela Schmiedová Šin-mu Hodonín CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Michaela Kimmelová Slavia Kroměříž CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Ema Paľová Central Poprad SVK SVK
7. kata juniorky (16-17) Nikola Kimmelová Slavia Kroměříž CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Anita Výprachtická KCK Team CZE CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Jaroslav Olšák TARO KAN CZE CZE
2. kata muži U21 Blade Ahran Paterson Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata muži U21 Adam Ecler Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
3. kata muži U21 Jan Rudolfský Slavia Kroměříž CZE CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kata ženy U21 Ester Bědroňová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata ženy U21 Karolína Švarcová KKD Bruntál CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Ondřej Náhlík KCK Team CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Daniel Nedoroščík Central Poprad SVK SVK
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Tomáš Vondrášek SKP Karate Písek CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg David Hološevyč SKP Karate Písek CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Jakub Žlábek SKP Karate Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Andrej Farkaš Central Poprad SVK SVK
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Filip Hanáček Šin-mu Hodonín CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jakub Číž SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jakub Macíček Karate Havířov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Štěpán Šebek KKD Bruntál CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Ondřej Šťáhlavský Kabu Praha CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Ondřej Doleček SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Aleš Hrdina KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Daniel Vašek ŠSK Karate Karviná CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Michal Cvoliga Karate Havířov CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Sebastian Skalík SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Miroslav Selecký Karate Klub Zvolen SVK SVK
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Bruno Čáslava Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Vojtěch Vašák KK Lichnice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Filip Chmelíček SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Kevin Tran Atara Ostrava CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jan Šindler SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Nicolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Pavel Urbanec KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Matyáš Hnyk SKP Karate Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jan Müller KCK Team CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg David Beneš KCK Team CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg David Rotter KK Jeseník CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Oldřich Vašíček Šin-mu Hodonín CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Alexander Lichner ŠŠK Prievidza SVK SVK
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Šmíd KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Daniel Krátký KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jakub Müller KCK Team CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Albert Dřímal KCK Team CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Navrátil SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Linda Vojáčková KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Natálie Orlická SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Kateřina Nováková SKP Karate Písek CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Miroslava Vokatá SKP Karate Písek CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Petra Korčoková Karate Klub Zvolen SVK SVK
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Beáta Reguliová Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Nikol Šídová Karate Vrchlabí CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Karina Denchylya KCK Team CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Marie Kučerová KKD Bruntál CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Amálie Suchánková KK Jeseník CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Ina Paľová Central Poprad SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Nela Celarová KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Nela Haltmarová KCK Team CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Valentýna Macková KKD Bruntál CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Jakub Schánilec SKP Karate Písek CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Bohuslav Dušek Kasr Žamberk CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Branko Dudek Central Poprad SVK SVK
3. kumite st. žáci -39kg Filip Exnar Karate Vrchlabí CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg David Rotter KK Jeseník CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Jáchym Šanda SKBU Trutnov CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Dominik Smola SKP Karate Písek CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Pavel Urbanec KK Lichnice CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Szymon Sprancel KK Nidan Zawadzkie POL POL
5. kumite st. žáci -45kg Matyáš Hnyk SKP Karate Písek CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Jakub Šustík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Petr Havlásek SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Martin Beckovský SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Martin Bryška SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Martin Feifič ŠSK Karate Karviná CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Daniel Bernold Atara Ostrava CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Michal Vondrášek SKP Karate Písek CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Ondřej Havlíček Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Nikolas Badura ŠSK Karate Karviná CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Richard Puffer SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Markos Hernandez KK Jeseník CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Cyril Kuchár Karate Klub Zvolen SVK SVK
2. kumite st. žáci +60kg Daniel Nový KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Dominik Krejčí SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg David Plaček ŠSK Karate Karviná CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Adéla Matušková KKD Bruntál CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Amálie Suchánková KK Jeseník CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Tereza Vašíčková Šin-mu Hodonín CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Andrea Švrčková Karate DDM Český Těšín CZE CZE
7. kumite st. žákyně -42kg Anna Vokatá SKP Karate Písek CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Magdalena Laura Husáková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Zoja Paľová Central Poprad SVK SVK
3. kumite st. žákyně -50kg Barbora Kratochvílová KK Lichnice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Daniela Petříková Karate Havířov CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Lucie Hrdinová KCK Team CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Barbora Vacková KCK Team CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Nikola Bušovská Central Poprad SVK SVK
2. kumite st. žákyně +50kg Tereza Plevová KK Lichnice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Tereza Sikorová KKD Bruntál CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Kristýna Toběrná Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Tereza Válková SKK Olomouc CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Martin Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Antonín Kučera KKD Bruntál CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Daniel Nguyen SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Filip Dvořák KKD Bruntál CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Martin Hanák TJ Karate Třebíč CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Kacper Baracz Zarzewie Prudnik POL POL
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Pawel Wyszyński Zarzewie Prudnik POL POL
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Petr Navrátil SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Ondřej Maňhal SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Gleb Eremenko Karate klub Spektra Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Marian Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Viktor Grůza L. F. CLUB KARATE CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Kristián Kotlár Central Poprad SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Viktor Gall ŠSK Karate Karviná CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Mateusz Lapot KK Nidan Zawadzkie POL POL
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Martin Gřesík Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Filip Hassl ŠSK Karate Karviná CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Schubert L. F. CLUB KARATE CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg David Posolda KK Jeseník CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Tobiáš Suchánek SKK Olomouc CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Vojtěch Zygula Karate Silesia Opava CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Peter Lacko Central Poprad SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Tomáš Lipowski ŠSK Karate Karviná CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Veronika Konášová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nela Brázdilová KKD Bruntál CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Žaneta Jantačová KCK Team CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Zuzana Nedoroščíková Central Poprad SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Patrycja Nowak Zarzewie Prudnik POL POL
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Katarína Dudeková Central Poprad SVK SVK
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Daniel Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Michal Jakoubek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Ondřej Maňhal SKBU Trutnov CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Kristián Hnízdil SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Jakub Bernold Atara Ostrava CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Dominik Majera SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Mateusz Lapot KK Nidan Zawadzkie POL POL
3. kumite junioři (16-17) -68kg Maroš Taran Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Albert Vacek KCK Team CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Jonáš Nepožitek Karate Silesia Opava CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Blade Ahran Paterson Spartak Hradec Králové CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -68kg Tomáš Petr KKD Bruntál CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Ondřej Hrdlička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Marek Šípek SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Marek Gorgol SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Jan Rudolfský Slavia Kroměříž CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Tomáš Pleva KK Lichnice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Vojtěch Zygula Karate Silesia Opava CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Michal Franc SKK Olomouc CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Miloš Holub SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Monika Sedláčková Karate Vrchlabí CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Anita Výprachtická KCK Team CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Kateřina Dostálová Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Ema Paľová Central Poprad SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Kateřina Procházková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Wiktoria Grejner KK Nidan Zawadzkie POL POL
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Anna Marie Wágnerová SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Klára Kovářová Karate Silesia Opava CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
kumite muži U21 -68kg
1. kumite muži U21 -68kg Samson Grigorjan SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
2. kumite muži U21 -68kg Karel Pinkas SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite muži U21 -68kg Jonáš Nepožitek Karate Silesia Opava CZE CZE
3. kumite muži U21 -68kg Blade Ahran Paterson Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite muži U21 -68kg Dominik Majera SKBU Trutnov CZE CZE
kumite muži U21 -78kg
1. kumite muži U21 -78kg Dominik Nechyba SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite muži U21 -78kg Jaroslav Olšák TARO KAN CZE CZE
3. kumite muži U21 -78kg Marek Gorgol SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite muži U21 -78kg Marek Šípek SKBU Trutnov CZE CZE
kumite muži U21 +78kg
1. kumite muži U21 +78kg Tomáš Pleva KK Lichnice CZE CZE
2. kumite muži U21 +78kg Jan Rudolfský Slavia Kroměříž CZE CZE
kumite ženy U21 -60kg
1. kumite ženy U21 -60kg Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ženy U21 -60kg Karolína Švarcová KKD Bruntál CZE CZE
kumite ženy U21 +60kg
1. kumite ženy U21 +60kg Wiktoria Grejner KK Nidan Zawadzkie POL POL
2. kumite ženy U21 +60kg Anna Marie Wágnerová SKBU Trutnov CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Generali Cup 2017 04.11.2017
North Bohemia 2017 14.10.2017
Shotokan Cup 2017 30.09.2017
Bohemia Open 2017 23.09.2017
Letní olympiáda dětí a mládeže 2017 26.06.2017-27.06.2017
Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2017 06.05.2017
Pohár nadějí 2017 08.04.2017
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk