KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Mistrovství ČR žáků 2012 - 01.12.2012

Město České Budějovice
Stát Česká republika
Pořadatel Fight Club České Budějovice
Registrovaných jednotlivců 235
Závodníci v kategoriích 297
Kluby 43
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 35
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 48-32-16-8-4-2
Statistiky


Ohodnocení kvality turnaje:
54.01%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 81x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Vojtěch Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Radek Hejduk Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Jonáš Rybák Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) David Stárek Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Martin Pech TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Petr Podrábský SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Šimon Průcha Keiko-ryu Shotokan Kladno CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Dominik Marták Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Vojtěch Zrna Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Laura-Magdaléna Husáková SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Jana Drymlová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Eliška Krobová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Adéla Šinerová KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Veronika Konášová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Nela Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Andrea Lebdušková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Eliška Pavlů Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata st. žáci
1. kata st. žáci Matěj Říha KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
2. kata st. žáci Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE CZE
3. kata st. žáci David Šerák Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žáci Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata st. žáci Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata st. žáci Kryštof Zlatohlávek KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
7. kata st. žáci Ondřej Odložík TARO KAN, z.s. CZE CZE
7. kata st. žáci Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
kata st. žákyně
1. kata st. žákyně Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata st. žákyně Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE CZE
3. kata st. žákyně Dorota Blechová KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně Barbora Znamenáčková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
5. kata st. žákyně Klára Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata st. žákyně Nikola Jůzová Keiko-ryu Shotokan Kladno CZE CZE
7. kata st. žákyně Květoslava Pokorná Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
7. kata st. žákyně Kateřina Procházková SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Autoškoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata team žáci (7-13) SVČ Domeček Brno CZE CZE
5. kata team žáci (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) Sport Relax CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata team žákyně (7-13) Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata team žákyně (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27 kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27 kg Ondřej Nosek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27 kg Milan Bašar TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27 kg Bohuslav Dušek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27 kg Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27 kg Matias Fatka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27 kg Aleksandar Šešlija TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) -27 kg Kryštof Ruža Karate Klub Klatovy CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32 kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32 kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32 kg Filip Krišal Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32 kg Luděk Máčka Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32 kg Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32 kg Kamil Klein Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32 kg Jonáš Rybák Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) -32 kg Lukáš Toncar Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32 kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32 kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32 kg Bohumil Snopek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32 kg Martin Eliáš Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32 kg Kristián Vojtáš SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) +32 kg Petr Krčmář TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30 kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30 kg Tomáš Rezek TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30 kg Martin Hanák TJ karate Třebíč CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30 kg Tomáš Maruška TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30 kg Mikuláš Otípka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30 kg Daniel Nguyen SKK Budo Havířov CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30 kg Šimon Pletka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -30 kg Jan Hertl Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35 kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35 kg Tomáš Tyle Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35 kg Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35 kg Petr Podrábský SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35 kg Michal Zemek Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35 kg Radim Patkolo KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35 kg Matěj Štěpán SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Martin Voldřich TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg František Chudoba USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Tomáš Maxa Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Vojtěch Procházka Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Tomáš Děd TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Petr Navrátil SKK Budo Havířov CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Josef Nevole SŠKS Pardubice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg David Stárek Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg David Voves TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Filip Černík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Filip Dufek Karate Klub Kyjov CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Tomáš Novotný TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Mathias Kliment Karate Vision Praha CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30 kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30 kg Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30 kg Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30 kg Barbora Baloghová SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30 kg Hana Reitzová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30 kg Tereza Bartíková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30 kg Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30 kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30 kg Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30 kg Barbora Soukupová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30 kg Kateřina Dostálová Karate Klub Kyjov CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30 kg Jana Drymlová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30 kg Tereza Plevová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35 kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35 kg Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35 kg Nela Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35 kg Eva Šmejkalová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35 kg Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35 kg Tereza Kudláčková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35 kg Patricie Pažinová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Alice Anderlová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Tereza Karbanová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Veronika Sasová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Václav Kratochvíl Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Tomáš Gabriel TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Mikuláš Fuka Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Štěpán Chvátal Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Martin Blažek SKK Budo Havířov CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Ondřej Košťál SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Jakub Lantora TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Lukáš Suchý TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci -45 kg
1. kumite st. žáci -45 kg Přemysl Benhák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -45 kg Radek Macurák SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite st. žáci -45 kg Petr Ducheček Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite st. žáci -45 kg Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -45 kg Vojtěch Jedlička SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -45 kg Adam Matěj SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Marek Lettl SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Jan Vobruba SŠKS Pardubice CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Otto Doskočil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Tomáš Staněk Cobra Ryu Strakonice z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Matěj Škultéty SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Daniel Tokarčík SKK Budo Havířov CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Lukáš Jílek Karate Klub Chodov CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Jan Vrtílka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Daniel Caha TJ karate Třebíč CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Marek Řeřicha TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Daniel Červenka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Vojtěch Laurin USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Jiří Měkuta TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Petr Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Lukáš Kotlík SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Denis Uher Baník Havířov CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg Marek Peštál TJ karate Třebíč CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně -42 kg
1. kumite st. žákyně -42 kg Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42 kg Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42 kg Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42 kg Natálie Hůrková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42 kg Šárka Klečková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42 kg Anna Rotterová Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Lucie Havelková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Nikola Kosinová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Barbora Kocková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Kateřina Procházková SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Klára Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Kateřina Havlová TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Květoslava Pokorná Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Veronika Jakubů Karate Klub Chodov CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Adéla Těhlová SKP karate Písek CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Mistrovství ČR žactva 2023 03.12.2023
Mistrovství ČR Masters 2023 02.12.2023
Mistrovství ČR mládeže 2023 02.12.2023
Mistrovství ČR seniorů 2023 02.12.2023
Mistrovství ČR žactva 2022 04.12.2022
Mistrovství ČR dorostu, juniorů, U21, seniorů a Masters 2022 03.12.2022
Mistrovství ČR 2021 04.12.2021-05.12.2021
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk