KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Wakizaši Cup 2010 - 15.05.2010

Město Nymburk
Stát Česká republika
Pořadatel Sokol Nymburk
Registrovaných jednotlivců 420
Kluby na medailových pozicích 54
Státy na medailových pozicích 2
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
50.00%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 42x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Matěj Slávik SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Petr Mičic KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Marek Böhme Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Tomáš Dittrich USK Slavia Liberec CZE CZE
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Matěj Říha USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Ondřej Eliáš TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Jiří Měkuta TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) František Čejka Sokol Nymburk CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Daniel Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Nikola Velcová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Anna Daová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Nikola Jůzová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Anna Koukolíková KK Kladno CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Erika Hubková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Sabina Křížová SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Eliška Šinfeltová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Dominik Mikula Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) David Vilím Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Daniel Razák Sport Relax CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Matěj Kopecký Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Kay Polanová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Lucie Rottenbornová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Sendlerová TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu
1. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Duc Anh Nguyen Sokol Nymburk CZE CZE
2. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Ondřej Blín USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Radek Hloucal Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Štěpán Melinger Sokol Nymburk CZE CZE
kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu
1. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Veronika Horáková EMĚ Mělník CZE CZE
2. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Olga Bílkovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Eva Brodská SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Kristýna Pokrupová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Petr Šimůnek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Petr Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Pavla Čížková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Andrea Hovorková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Barbora Černá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Tereza Mikudová SK Tommi Praha CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Michal Slávik SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Adam Špringer Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Adam Pešek Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jaroslav Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Silvie Cmielová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Regina Rejžková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Adéla Pallová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Alena Platilová SK Tommi Praha CZE CZE
kata muži
1. kata muži Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kata muži David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata muži Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata muži Firas Oukde SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata muži Vojtěch Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
5. kata muži Roman Lysoněk KC Dragons Rosice CZE CZE
7. kata muži Miloš Janů SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
7. kata muži Michal Slávik SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Veronika Ištvánková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kata ženy Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ženy Silvie Cmielová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata ženy Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata ženy Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata ženy Alena Navrátilová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kata Masters muži (+35 let)
1. kata Masters muži (+35 let) Roman Lysoněk KC Dragons Rosice CZE CZE
2. kata Masters muži (+35 let) Radek Frühauf KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata Masters muži (+35 let) Jiří Bašus Sokol Nymburk CZE CZE
3. kata Masters muži (+35 let) Milan Chroustovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata Masters ženy (+35 let)
1. kata Masters ženy (+35 let) Marcela Šimůnková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata Masters ženy (+35 let) Věra Soprová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Zlata Mistolerová Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Petra Schiffmannová Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
kata team žáci + dorostenci 7-15 let
1. kata team žáci + dorostenci 7-15 let Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kata team žáci + dorostenci 7-15 let Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata team žáci + dorostenci 7-15 let Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata team žáci + dorostenci 7-15 let KK Kladno CZE CZE
kata team žákyně + dorostenky 7-15 let
1. kata team žákyně + dorostenky 7-15 let Kesl Ryu Praha CZE CZE
2. kata team žákyně + dorostenky 7-15 let Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata team žákyně + dorostenky 7-15 let Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata team žákyně + dorostenky 7-15 let Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata team ženy
1. kata team ženy SK Tommi CZE CZE
2. kata team ženy Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci -30kg Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Mikuláš Fuka Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Štěpán Chvátal Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite ml. žáci -30kg Jiří Mašín Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
5. kumite ml. žáci -30kg Daniel Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žáci -30kg Matěj Říha USK Slavia Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žáci -30kg Jan Žižka USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Václav Kratochvíl Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Tomáš Gabriel TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Tadeáš Černovský Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Šimon Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Tomáš Minařík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
7. kumite ml. žáci -35kg Jakub Hrala Budó škola KK Písek CZE CZE
7. kumite ml. žáci -35kg Tomáš Laštovka Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
kumite ml. žáci -41kg
1. kumite ml. žáci -41kg Marek Řeřicha TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci -41kg Petr Kalvoda Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Jakub Hudrlík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Jan Vobruba SŠKS Pardubice CZE CZE
5. kumite ml. žáci -41kg Rudolf Horák SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci -41kg Lukáš Král SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žáci -41kg Michal Staněk Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
7. kumite ml. žáci -41kg Marek Šípek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite ml. žáci +41kg
1. kumite ml. žáci +41kg Jiří Měkuta TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci +41kg Petr Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Jiří Piskač Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Jan Vlček Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
5. kumite ml. žáci +41kg Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -35kg Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Nela Beranová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite ml. žákyně -35kg Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite ml. žákyně -35kg Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žákyně -35kg Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Tereza Feriancová Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Květoslava Pokorná Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Barbora Bukáčková Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Kateřina Luxemburgová USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žákyně +35kg Vendula Hrubá TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
5. kumite ml. žákyně +35kg Sabina Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite ml. žákyně +35kg Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Matěj Kopecký Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Dominik Mikula Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Jiří Arnošt TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Vojtěch Lukšík TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Jaroslav Erben Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Václav Stezka SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Jakub Michálek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg David Kletečka KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Tomáš Lukš TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Jakub Mucha Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg David Vilím Budó škola KK Písek CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Josef Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Matěj Hulík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Jaroslav Vlček SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Vojtěch Bittner Sport Relax CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Martin Macík Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Jakub Němec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Jiří Mádle KSK Chomutov a Jirkov CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Patrik Vébr SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Jan Dostál Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Tomáš Kozák KK Kladno CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Roman Kubeš KSK Chomutov a Jirkov CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Petr Červenka KSK Chomutov a Jirkov CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Marek Bejtic TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Pavel Davídek Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg David Kučera SKC Louny CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Markéta Vacková KC Žatec CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Kay Polanová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Jana Králíková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Kamila Mandíková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Tereza Pěstová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Lucie Janouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Kristýna Dvořáková KK Kladno CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Michaela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Kateřina Sendlerová TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Dominik Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Filip Dittrich USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Kryštof Hájek TJ Karate Praha CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tomáš Suchý SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg David Aleš KK Kladno CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Vít Chrudimský TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Petr Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Lukáš Petráček SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +63kg
1. kumite dorostenci (14-15) +63kg Jakub Elznic KK Kladno CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +63kg Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +63kg Jáchym Kopecký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +63kg To Tuan An TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Kristýna Drápalíková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Eliška Sládková Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Simona Ljapinová KC Podbořany CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Barbora Süsselmichová KK Kladno CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Vendula Vařejčková Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Jaroslav Srba TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Jakub Beneš Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Miloš Janů SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Mohamed Khedr Katar QAT QAT
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Hosam Ahmed Katar QAT QAT
2. kumite junioři (16-17) -68kg Jiří Hricko Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg David Richtr KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Adam Rubeš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite junioři (16-17) +68kg
1. kumite junioři (16-17) +68kg Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +68kg Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +68kg Jakub Krátký Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +68kg Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Šárka Kučerová Karate Polička CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Petra Skalníková SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Dominika Šťastná KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Simona Kaliničenková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Alena Navrátilová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Abdulla Dalloul Katar QAT QAT
2. kumite muži -60kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite muži -60kg Jiří Košut Karate Velké Meziříčí CZE CZE
3. kumite muži -60kg Jiří Svítek KC Žatec CZE CZE
5. kumite muži -60kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Abdulaziz Dalloul Katar QAT QAT
2. kumite muži -67kg Magid Adwan Katar QAT QAT
3. kumite muži -67kg Martin Blatoň KS Shindo Cieszyn POL POL
3. kumite muži -67kg Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite muži -67kg David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite muži -67kg Aleš Radil Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -75kg Lubomír Macek MSKA VUT Brno CZE CZE
3. kumite muži -75kg Silvestr Matocha KS Shindo Cieszyn POL POL
3. kumite muži -75kg Marcel Skalický SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite muži -75kg Jiří Lžičař Schick Ryu Praha CZE CZE
5. kumite muži -75kg Jan Šlechta USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Younis Alaaraj Katar QAT QAT
2. kumite muži -84kg Josef Král MSK Sokol Vysoké Mýto CZE CZE
3. kumite muži -84kg David Hons Chotěboř CZE CZE
3. kumite muži -84kg Marian Novotný Ned Hockey Nymburk CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite muži +84kg Petr Charvát Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite muži +84kg Martin Engel TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite muži +84kg František Mach Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite muži +84kg Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
5. kumite muži +84kg Jiří Trunec MSK Sokol Vysoké Mýto CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite muži BRH Younis Alaaraj Katar QAT QAT
3. kumite muži BRH František Mach Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite muži BRH Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
5. kumite muži BRH Lubomír Macek MSKA VUT Brno CZE CZE
5. kumite muži BRH Jiří Trunec MSK Sokol Vysoké Mýto CZE CZE
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Tereza Matějková USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite ženy -50kg Lenka Kašparová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ženy -50kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite ženy -50kg Tereza Vohradníková KC Žatec CZE CZE
5. kumite ženy -50kg Věra Soprová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Danuše Kratochvílová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Lucia Motlová Sokol Smíchov CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Anna Emingerová KC Žatec CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Martina Šťastná Ned Hockey Nymburk CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Karolína Čechová Karate Velké Meziříčí CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Tereza Matějková USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite ženy BRH Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite ženy BRH Danuše Kratochvílová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite ženy BRH Martina Šťastná Ned Hockey Nymburk CZE CZE
5. kumite ženy BRH Karolína Čechová Karate Velké Meziříčí CZE CZE
kumite Masters muži (+35 let) BRH
1. kumite Masters muži (+35 let) BRH Rafati Reza Katar QAT QAT
2. kumite Masters muži (+35 let) BRH Jiří Šír Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite Masters muži (+35 let) BRH Marian Novotný Ned Hockey Nymburk CZE CZE
3. kumite Masters muži (+35 let) BRH Pavel Špringer Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Generali Cup 2018 10.11.2018
Grand Prix North Bohemia 2018 20.10.2018
Bohemia Open 2018 29.09.2018
Shotokan Cup 2018 29.09.2018
Karate Lions Cup 2018 02.06.2018
Kesl Cup 2018 13.05.2018
Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2018 05.05.2018
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk