KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Mistrovství ČR 2017 - 02.12.2017 - 03.12.2017

Město Karlovy Vary
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe, KK Tygr Karlovy Vary
Registrovaných jednotlivců 612
Závodníci v kategoriích 838
Kluby 82
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 63
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 48-32-16-8-4
Statistiky


Ohodnocení kvality turnaje:
89.45%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 327x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Filip Horňák SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Mikuláš Pater KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Benjamin Harries Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Šimon Harvilko SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Jan Křesálek Sport Relax CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Dominik Trubianský Shotokan karate klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Daniel Vašek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Ondřej Šťáhlavský Red Dragon Team CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Jakub Florek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Jakub Žlábek SKP karate Písek CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Igor Laštůvka Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Tobias Nagy Narama Plzeň CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Ondřej Bednář TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Jakub Macháček Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Veronika Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Taisia Biriucová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Karolína Francová Karate-Do Sokolov CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Lucie Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Sylva Havlíčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Nela Rajtrová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Anička Kolaříková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Lucy Hrdličková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Marie Priglová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Michaela Vaškovská GRYF z.s. CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Petrušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Barbora Vachoutová SKP karate Písek CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Filip Pohl TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Vojtěch Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Matyáš Kloubek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Daniel Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Bruno Čáslava Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Vladimír Fafek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Magdaléna Trtíková Karate Klub Kyjov CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Nicole Michalicová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Gregůrková KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Andrea Švrčková Karate DDM Český Těšín CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Vít Masař Okinawa Goju-ryu Dojo Jindřichův Hradec CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jan Pajkrt SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Filip Smutný KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Jakub Krausz Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Martin Přech SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Adéla Šinerová Sport Relax CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Veronika Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Tereza Chobotová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Michaela Kalinová SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Kateřina Motlová Narama Plzeň CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Tereza Vašíčková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Matěj Říha GRYF z.s. CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata junioři (16-17) David Kavalír Sport Relax CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Adam Křivka SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Jáchym Hořák KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Tomáš Knápek TARO KAN, z.s. CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Kristína Bosáková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Adéla Mehic Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Veronika Trávníková Karate Vision Praha CZE CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata muži U21 Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE CZE
3. kata muži U21 Matouš Pechar Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata muži U21 Tomáš Zaťko TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata muži U21 Tomáš Buzek Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kata muži U21 Jaroslav Vlček SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata ženy U21 Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata ženy U21 Sára Ješetová SHOBU Academy CZE CZE
3. kata ženy U21 Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kata ženy U21 Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata ženy U21 Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE CZE
kata muži
1. kata muži Peter Fabian NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata muži Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata muži Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE CZE
3. kata muži Matěj Říha GRYF z.s. CZE CZE
5. kata muži Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata muži Roman Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kata muži Marek Pohanka Sportovní Klub Nakama Shotokan CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata ženy Veronika Mišková TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata ženy Dorota Balciarova NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata ženy Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kata ženy Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata ženy Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
kata Masters muži 50+
1. kata Masters muži 50+ Václav Plecer st. TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata Masters muži 50+ Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata Masters muži 50+ Pavel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata Masters muži 50+ Josef Soukup USK Slavia Liberec CZE CZE
kata Masters muži U50
1. kata Masters muži U50 Stanislav Věchet SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
2. kata Masters muži U50 Antonín Brožíček Sport Úvaly CZE CZE
3. kata Masters muži U50 Martin Hermann TJ karate Nové Hrady CZE CZE
3. kata Masters muži U50 Oldřich Lžičař Sport Club Flair o.s. CZE CZE
5. kata Masters muži U50 Ctibor Jízdný SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata Masters muži U50 Pavel Rosín KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata Masters ženy (+35 let)
1. kata Masters ženy (+35 let) Petra Kolářská SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata Masters ženy (+35 let) Ivana Laštůvková Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Petra Andršová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Božena Pavlasová Sport Relax CZE CZE
5. kata Masters ženy (+35 let) Kateřina Keslová (Neufingerová) KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata team ml. žáci (7-10)
1. kata team ml. žáci (7-10) KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kata team ml. žáci (7-10) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata team ml. žáci (7-10) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata team ml. žáci (7-10) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata team ml. žáci (7-10) Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata team ml. žáci (7-10) Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata team ml. žáci (7-10) Karate České Budějovice CZE CZE
kata team ml. žákyně (7-10)
1. kata team ml. žákyně (7-10) Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata team ml. žákyně (7-10) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata team ml. žákyně (7-10) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team ml. žákyně (7-10) Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata team ml. žákyně (7-10) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata team st. žáci (11-13)
1. kata team st. žáci (11-13) SCM Goju-ryu Brno CZE CZE
2. kata team st. žáci (11-13) Výběr Středočeského kraje CZE CZE
3. kata team st. žáci (11-13) SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kata team st. žáci (11-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata team st. žáci (11-13) GRYF Liberec CZE CZE
5. kata team st. žáci (11-13) SK Shotokan Neratovice CZE CZE
7. kata team st. žáci (11-13) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata team st. žáci (11-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata team st. žákyně (11-13)
1. kata team st. žákyně (11-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata team st. žákyně (11-13) Sport Relax CZE CZE
3. kata team st. žákyně (11-13) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata team st. žákyně (11-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata team st. žákyně (11-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) Sport Relax CZE CZE
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) ŠSK Karate Karviná CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Karate Vision CZE CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Karate České Budějovice CZE CZE
kata team muži
1. kata team muži Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kata team muži SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata team muži TJ Karate Praha CZE CZE
kata team ženy
1. kata team ženy SCM Goju-ryu Brno CZE CZE
2. kata team ženy Sport Relax CZE CZE
3. kata team ženy Autoškoda Mladá Boleslav CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Martin Enev Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Šimon Harvilko SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Josef Macek Red Dragon Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg David Šťáhlavský Red Dragon Team CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Igor Hurban TJ karate Třebíč CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Lukáš Sysel Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Filip Horňák SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg David Macho TJ karate Nové Hrady CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Tomáš Vondrášek SKP karate Písek CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Petr Kyprý Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg David Hološevyč SKP karate Písek CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Kristián Sysel Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jan Běle SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Matěj Uhýrek TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Dominik Faltus SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Damián Mokráček TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Daniel Pražák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Ondřej Náhlík KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg David Kastl Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Maxim Brezovar SKBU Hostivař CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Jakub Jízdný SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Lukáš Kastl Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Jakub Paluch Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Tadeáš Orság SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Ondřej Bednář TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Adam Nejedlý TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jan Bednář SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Matyáš Jansa SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Ondřej Hnilička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Kimi Zita SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Karel Blažej Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Tobias Nagy Narama Plzeň CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Daniel Dub Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Daniel Kolář SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Matěj Korytar Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Josef Němec TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jaroslav Šebesta Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Filip Hanáček Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Martin Kutlák Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Přemysl Čarek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jakub Florek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Lukáš Jelínek Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jakub Hasan Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Šulc KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Ondřej Filip GRYF z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Matyáš Jurík Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Viktorie Sekaninová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Sára Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Linda Pavlasová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Nela Jeřábková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Štěpánka Krejčí SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Hana Batystová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Anna Franková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Karolína Marcínová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Nela Rajtrová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Milena Gregorcová Red Dragon Team CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Simona Lavičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucy Hrdličková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Marie Priglová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Eliška Pokorná Champions Team CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Miroslava Vokatá SKP karate Písek CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Barbora Vachoutová SKP karate Písek CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Valentina Vítů TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -42kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Nela Rosvaldová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Michaela Vaškovská GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Amélie Koutecká TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Eliška Kudrnová SKBU Hostivař CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Adéla Marková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Marie Puldová Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +42kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Kateřina Štecová Champions Team CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Amálie Haková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Vanessa Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Ema Tinavská Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Vanesa Dandová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Natálie Dušková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Daniel Havlíček SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Vojtěch Andrš KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Tomáš Janáček Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Filip Bílek Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Miroslav Pluhař SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Kryštof Ruža BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Marek Bázler SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg David Rotter Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Jan Jirava Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Lukáš Kadlec Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Michal Voldřich Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Samuel Trojan SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Marek Boura GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Jiří Krejcar SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Radek Horehleď Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Jakub Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg František Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Michael Vlček SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg David Klewar Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Matyáš Bakrlík SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Jakub Mikule GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Leoš Vedral SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Albert Dřímal KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite st. žáci -60kg Michal Kesner SKBU Hostivař CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Martin Eliáš Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Lukáš Sirotek SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Vojtěch Válek Shotokan karate klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg Adam Gregůrek KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg Daniel Jáchym Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Aneta Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Karolína Martínková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Zdeňka Poslední Narama Plzeň CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Nikol Šídová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
7. kumite st. žákyně -42kg Barbora Hurdálková SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Lenka Kovářová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Barbora Kerbelová Champions Team CZE CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Alžběta Mrkvičková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Karolína Řezníčková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Barbora Soukupová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Natálie Krátká Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Aneta Stinková SKP karate Písek CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Eliška Gubíková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Anna Levová Narama Plzeň CZE CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Monika Krupičková SKC Louny CZE CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Michaela Šidlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jonáš Rybák Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Michal Ondráček Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Petr Pelikán TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Dominik Smola SKP karate Písek CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Filip Krišal Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Martin Hanák TJ karate Třebíč CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Adam Vrba KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Max Fiala SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tomáš Sopčák KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Matyáš Malý SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg David Bukovský SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Martin Kočárek SK Karate Most CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Michal Vondrášek SKP karate Písek CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Vojtěch Zrna Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Michal Zemek Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Martin Bednář Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Gleb Eremenko Red Dragon Team CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Viktor Gall ŠSK karate Karviná CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Nikolas Badura ŠSK karate Karviná CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Dominik Krejčí SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg František Chudoba GRYF z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Ondřej Bosák SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Šimon Lev SKBU Hostivař CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Petr Škalda Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Jamaica Kindlová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Anna Faltová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Adéla Šinerová Sport Relax CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nela Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Bianka Machová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Sára Svobodová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Tereza Chobotová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Alena Zdráhalová Karate Klub Chodov CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Tereza Plevová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Martina Šáchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anna Harries SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Šárka Makovcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kateřina Litvíková Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Tereza Vašíčková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg David Schacherel TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Arnošt Razima SKBU Hostivař CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Erik Šindelář Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Michal Jakoubek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Filip Kovařík Red Dragon Team CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Martin Voldřich TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Ján Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Jakub Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Kubala TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Antonín Novák Champions Team CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -68kg Adam Křivka SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Filip Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Vojtěch Boura GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Daniel Červenka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Martin Doubek Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg David Kavalír Sport Relax CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -76kg Petr Matoušů TJ Jiskra Havlíčkův Brod CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Ondřej Hrdlička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Tomáš Děd TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Jáchym Hořák KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Oliver Simon SKBU Hostivař CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg David Lín SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg Matyáš Soukup SKBU Hostivař CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Šárka Klečková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Kristýna Tesařová SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Klára Jánová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Veronika Konášová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Michaela Šolcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Klára Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Kristína Bosáková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Lucie Havrdová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Kateřina Procházková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Veronika Jakubů Champions Team CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Veronika Hrůzová SKBU Hostivař CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Eva Radová Karate Horažďovice CZE CZE
kumite muži U21 -60kg
1. kumite muži U21 -60kg Daniel Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite muži U21 -60kg Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite muži U21 -60kg Štěpán Chvátal Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite muži U21 -60kg David Le SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite muži U21 -67kg
1. kumite muži U21 -67kg Tomáš Gabriel TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži U21 -67kg Dominik Mikula TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži U21 -67kg Vojtěch Boháč GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite muži U21 -67kg Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži U21 -67kg Tomáš Novák SKBU Hostivař CZE CZE
5. kumite muži U21 -67kg Roman Šantroch Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kumite muži U21 -75kg
1. kumite muži U21 -75kg Dominik Szalay TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži U21 -75kg Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite muži U21 -75kg Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite muži U21 -75kg Ondřej Košťál SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite muži U21 -75kg Ondřej Hnat Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite muži U21 -84kg
1. kumite muži U21 -84kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži U21 -84kg Jakub Szewieczek Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite muži U21 -84kg Miloš Holub SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite muži U21 +84kg
1. kumite muži U21 +84kg Petr Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite muži U21 +84kg Lukáš Kotlík SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite muži U21 +84kg Hoang Thanh Hung Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži U21 +84kg Marton Lozsi SKBU Hostivař CZE CZE
5. kumite muži U21 +84kg Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite muži U21 +84kg David Ulvr Karate Vision Praha CZE CZE
kumite ženy U21 -50kg
1. kumite ženy U21 -50kg Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy U21 -50kg Nikola Kosinová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite ženy U21 -55kg
1. kumite ženy U21 -55kg Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy U21 -55kg Monika Sedláčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kumite ženy U21 -61kg
1. kumite ženy U21 -61kg Anna Protsenko TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy U21 -61kg Petra Vávrová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite ženy U21 -61kg Karolína Stillerová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ženy U21 -68kg
1. kumite ženy U21 -68kg Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy U21 -68kg Aneta Růžičková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy U21 -68kg Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy U21 -68kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kumite ženy U21 -68kg Jana Vrbatová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite ženy U21 +68kg
1. kumite ženy U21 +68kg Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy U21 +68kg Nela Pelánková SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Marek Pohanka Sportovní Klub Nakama Shotokan CZE CZE
2. kumite muži -60kg Filip Dittrich GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite muži -60kg Jan Malý SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite muži -60kg Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite muži -60kg Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Tomáš Gabriel TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -67kg Dominik Mikula TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -67kg Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -67kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži -67kg Roman Šantroch Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kumite muži -67kg Jiří Šír Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Petr Felcman SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite muži -75kg Ondřej Košťál SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite muži -75kg Ondřej Charvát Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite muži -75kg Dominik Szalay TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži -75kg Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite muži -75kg Silvestr Matocha ŠSK karate Karviná CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -84kg Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Tomáš Hermann TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži +84kg Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži +84kg Jan Kalamen SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite muži +84kg Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite muži +84kg Jan Klimeš Sport Relax CZE CZE
5. kumite muži +84kg Lukáš Kotlík SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite muži BRH Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži BRH Dominik Mikula TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži BRH Dominik Szalay TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži BRH Tomáš Hermann TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži BRH Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy -50kg Nikola Kosinová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -50kg Pavla Mezzeiová Champions Team CZE CZE
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy -55kg Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite ženy -55kg Lucie Köppelová SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
3. kumite ženy -55kg Monika Sedláčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Petra Vávrová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Adéla Lehečková Slovan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Anna Protsenko TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Aneta Růžičková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Viktorie Bischofová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Edita Holubová Karate Horažďovice CZE CZE
5. kumite ženy -68kg Hana Straková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite ženy -68kg Jana Vrbatová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ženy +68kg Nela Pelánková SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kumite ženy +68kg Petra Punnerová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy +68kg Kateřina Sedláčková TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy BRH Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy BRH Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy BRH Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
5. kumite ženy BRH Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ženy BRH Edita Holubová Karate Horažďovice CZE CZE
7. kumite ženy BRH Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite Masters muži (+40 let)
1. kumite Masters muži (+40 let) Jiří Kábrt SK MP CZE CZE
2. kumite Masters muži (+40 let) Jiří Šír Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite Masters muži (+40 let) Miloš Kasal USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite Masters muži (+40 let) Josef Soukup USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite Masters muži (+40 let) Radomír Domín TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite Masters muži (+40 let) Petr Pazderka TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Mistrovství ČR 2016 03.12.2016-04.12.2016
Mistrovství ČR 2015 05.12.2015-06.12.2015
Mistrovství ČR U21, seniorů a Masters 2014/2015 31.01.2015
Mistrovství ČR mládeže 2014 07.12.2014
Mistrovství ČR seniorů a Masters 2014 29.03.2014
Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2013 08.12.2013
Mistrovství ČR žáků 2013 07.12.2013
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk