KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Mistrovství ČR 2017 - 02.12.2017 - 03.12.2017

Město Karlovy Vary
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe, KK Tygr Karlovy Vary
Registrovaných jednotlivců 612
Závodníci v kategoriích 838
Kluby 82
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 63
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 48-32-16-8-4-2
Statistiky


Ohodnocení kvality turnaje:
85.64%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 350x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Filip Horňák SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Mikuláš Pater KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Benjamin Harries Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Šimon Harvilko SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Jan Křesálek KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Dominik Trubianský SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Daniel Vašek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Ondřej Šťáhlavský Red Dragon Team CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Jakub Florek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Jakub Žlábek SKP karate Písek CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Igor Laštůvka Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Tobias Nagy Škola bojových umění Narama CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Ondřej Bednář TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Jakub Macháček Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Veronika Rešová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Taisia Biriucová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Karolína Francová Karate-Do Shotokan-ryu Sokolov CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Lucie Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Sylva Havlíčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Nela Rajtrová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Anička Kolaříková Keiko-ryu Shotokan Kladno CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Barbora Šťastná KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Lucy Hrdličková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Marie Priglová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Michaela Vaškovská GRYF z.s. CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Petrušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Barbora Vachoutová SKP karate Písek CZE CZE
kata st. žáci
1. kata st. žáci Filip Pohl TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata st. žáci Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE CZE
3. kata st. žáci Vojtěch Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
3. kata st. žáci Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata st. žáci Matyáš Kloubek KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
5. kata st. žáci Daniel Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata st. žáci Bruno Čáslava Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
7. kata st. žáci Vladimír Fafek SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
kata st. žákyně
1. kata st. žákyně Magdaléna Trtíková Karate Klub Kyjov CZE CZE
2. kata st. žákyně Nicole Michalicová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata st. žákyně Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata st. žákyně Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata st. žákyně Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata st. žákyně Kateřina Gregůrková KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
7. kata st. žákyně Andrea Švrčková Karate SVČ Amos Český Těšín CZE CZE
kata dorostenci
1. kata dorostenci Vít Masař Karate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s. CZE CZE
2. kata dorostenci Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kata dorostenci Jan Pajkrt SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kata dorostenci Filip Smutný KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
5. kata dorostenci Jakub Krausz Keiko-ryu Shotokan Kladno CZE CZE
5. kata dorostenci Martin Přech SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
7. kata dorostenci Luboš Hrazdír KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
kata dorostenky
1. kata dorostenky Adéla Šinerová KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
2. kata dorostenky Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata dorostenky Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kata dorostenky Veronika Jůzová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
5. kata dorostenky Tereza Chobotová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata dorostenky Michaela Kalinová SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
7. kata dorostenky Kateřina Motlová Škola bojových umění Narama CZE CZE
7. kata dorostenky Tereza Vašíčková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
kata junioři
1. kata junioři Matěj Říha GRYF z.s. CZE CZE
2. kata junioři Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata junioři David Kavalír KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
3. kata junioři Adam Křivka SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
5. kata junioři Jáchym Hořák KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
5. kata junioři Tomáš Knápek TARO KAN, z.s. CZE CZE
kata juniorky
1. kata juniorky Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata juniorky Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kata juniorky Kristína Bosáková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
3. kata juniorky Barbora Znamenáčková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
5. kata juniorky Adéla Mehic Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata juniorky Veronika Trávniková Karate Vision Praha CZE CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata muži U21 Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE CZE
3. kata muži U21 Matouš Pechar Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata muži U21 Tomáš Zaťko TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata muži U21 Tomáš Buzek Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kata muži U21 Jaroslav Vlček SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Zuzana Augustinová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
2. kata ženy U21 Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata ženy U21 Sára Ješetová SHOBU Academy CZE CZE
3. kata ženy U21 Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kata ženy U21 Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata ženy U21 Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE CZE
kata muži
1. kata muži Peter Fabian NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata muži Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata muži Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE CZE
3. kata muži Matěj Říha GRYF z.s. CZE CZE
5. kata muži Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata muži Roman Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kata muži Marek Pohanka Sportovní Klub Nakama Shotokan CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Zuzana Augustinová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
2. kata ženy Veronika Mišková TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata ženy Dorota Balciarova NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata ženy Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kata ženy Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata ženy Barbora Znamenáčková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
kata Masters muži U50
1. kata Masters muži U50 Stanislav Věchet SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
2. kata Masters muži U50 Antonín Brožíček Sport Úvaly CZE CZE
3. kata Masters muži U50 Martin Hermann TJ karate Nové Hrady CZE CZE
3. kata Masters muži U50 Oldřich Lžičař Sport Club Flair o.s. CZE CZE
5. kata Masters muži U50 Ctibor Jízdný SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata Masters muži U50 Pavel Rosín KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
kata Masters muži 50+
1. kata Masters muži 50+ Václav Plecer st. TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata Masters muži 50+ Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata Masters muži 50+ Pavel Krátký st. KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata Masters muži 50+ Josef Soukup USK Slavia Liberec CZE CZE
kata Masters ženy (+35 let)
1. kata Masters ženy (+35 let) Petra Kolářská SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata Masters ženy (+35 let) Ivana Laštůvková Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Petra Andršová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Božena Pavlasová KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
5. kata Masters ženy (+35 let) Kateřina Keslová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
kata team ml. žáci (7-10)
1. kata team ml. žáci (7-10) KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kata team ml. žáci (7-10) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata team ml. žáci (7-10) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata team ml. žáci (7-10) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata team ml. žáci (7-10) Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata team ml. žáci (7-10) Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata team ml. žáci (7-10) Karate České Budějovice CZE CZE
kata team ml. žákyně (7-10)
1. kata team ml. žákyně (7-10) Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata team ml. žákyně (7-10) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata team ml. žákyně (7-10) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team ml. žákyně (7-10) Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata team ml. žákyně (7-10) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata team st. žáci (11-13)
1. kata team st. žáci (11-13) SCM Goju-ryu Brno CZE CZE
2. kata team st. žáci (11-13) Výběr Středočeského kraje CZE CZE
3. kata team st. žáci (11-13) SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kata team st. žáci (11-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata team st. žáci (11-13) GRYF Liberec CZE CZE
5. kata team st. žáci (11-13) SK Shotokan Neratovice CZE CZE
7. kata team st. žáci (11-13) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata team st. žáci (11-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata team st. žákyně (11-13)
1. kata team st. žákyně (11-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata team st. žákyně (11-13) Sport Relax CZE CZE
3. kata team st. žákyně (11-13) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata team st. žákyně (11-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata team st. žákyně (11-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) Sport Relax CZE CZE
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) ŠSK Karate Karviná CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Karate Vision CZE CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Karate České Budějovice CZE CZE
kata team muži
1. kata team muži Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kata team muži SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata team muži TJ Karate Praha CZE CZE
kata team ženy
1. kata team ženy SCM Goju-ryu Brno CZE CZE
2. kata team ženy Sport Relax CZE CZE
3. kata team ženy Autoškoda Mladá Boleslav CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27 kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27 kg Martin Enev Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27 kg Šimon Harvilko SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27 kg Josef Macek Red Dragon Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27 kg David Šťáhlavský Red Dragon Team CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27 kg Igor Hurban TJ karate Třebíč CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27 kg Lukáš Sysel Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32 kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32 kg Filip Horňák SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32 kg Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32 kg David Macho TJ karate Nové Hrady CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32 kg Tomáš Vondrášek SKP karate Písek CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32 kg Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32 kg Petr Kyprý Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32 kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32 kg David Hološevič SKP karate Písek CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32 kg Kristián Sysel Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32 kg Jan Běle SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32 kg Matěj Uhýrek TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) +32 kg Dominik Faltus SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) +32 kg Damián Mokráček TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) +32 kg Daniel Pražák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30 kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30 kg Ondřej Náhlík KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30 kg David Kastl Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30 kg Maxim Brezovar SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30 kg Jakub Jízdný SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30 kg Lukáš Kastl Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30 kg Jakub Paluch Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -30 kg Tadeáš Orság SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35 kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35 kg Ondřej Bednář TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35 kg Adam Nejedlý TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35 kg Jan Bednář SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35 kg Matyáš Jansa SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35 kg Ondřej Hnilička SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35 kg Kimi Zita SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35 kg Karel Blažej Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35 kg Tobias Nagy Škola bojových umění Narama CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Daniel Dub Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Daniel Kolář SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Matěj Korytar Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Josef Linhart TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jaroslav Šebesta Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Filip Hanáček Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Martin Kutlák Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Přemysl Čarek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jakub Florek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Lukáš Jelínek Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jakub Hasan Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Šulc KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Ondřej Filip GRYF z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Matyáš Jurík Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30 kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30 kg Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30 kg Viktorie Sekaninová Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30 kg Sára Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30 kg Linda Pavlasová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30 kg Nela Jeřábková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30 kg Štěpánka Krejčí SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30 kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30 kg Hana Batystová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30 kg Anna Franková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30 kg Karolína Marcínová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30 kg Nela Rajtrová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30 kg Milena Gregorcová Red Dragon Team CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30 kg Simona Lavičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35 kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35 kg Lucy Hrdličková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35 kg Marie Priglová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35 kg Eliška Pokorná Champions team z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35 kg Miroslava Vokatá SKP karate Písek CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35 kg Barbora Vachoutová SKP karate Písek CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35 kg Valentina Vítů TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -42kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Nela Rosvaldová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Michaela Vaškovská GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Amélie Koutecká TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Eliška Kudrnová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Adéla Marková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Marie Puldová Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +42kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Kateřina Štecová Champions team z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Amálie Haková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Vanessa Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Ema Tinavská Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Vanesa Dandová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Natálie Dušková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Barbora Šťastná KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Dan Havlíček SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Vojta Andrš KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Tomáš Janáček Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Filip Bílek Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Miroslav Pluhař SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite st. žáci -45 kg
1. kumite st. žáci -45 kg Kryštof Ruža BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -45 kg Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite st. žáci -45 kg Marek Bázler SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -45 kg David Rotter Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -45 kg Jan Jirava Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite st. žáci -45 kg Lukáš Kadlec Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
7. kumite st. žáci -45 kg Michal Voldřich Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Samuel Trojan SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Marek Boura GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Jiří Krejcar SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Radek Horehleď Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Jakub Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg František Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Michael Vlček SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg David Klewar Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Matyáš Bakrlík SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Jakub Mikule GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Leoš Vedral SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Albert Dřímal KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite st. žáci -60kg Michal Kesner SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Martin Eliáš Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Lukáš Sirotek SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Vojtěch Válek SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg Adam Gregůrek KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg Daniel Jáchym Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kumite st. žákyně -42 kg
1. kumite st. žákyně -42 kg Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42 kg Aneta Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42 kg Karolína Martínková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42 kg Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42 kg Zdeňka Poslední Škola bojových umění Narama CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42 kg Nikol Šídová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
7. kumite st. žákyně -42 kg Barbora Hurdálková SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Lenka Kovářová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Barbora Kerbelová Champions team z.s. CZE CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Alžběta Mrkvičková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Karolína Řezníčková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Barbora Soukupová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Natálie Krátká Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Aneta Stinková SKP karate Písek CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Eliška Gubíková SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Anna Levová Škola bojových umění Narama CZE CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Monika Krupičková Shotokan karate club Louny CZE CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Michaela Šidlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci -52 kg
1. kumite dorostenci -52 kg Martin Drábek SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenci -52 kg Jonáš Rybák Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci -52 kg Michal Ondráček Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite dorostenci -52 kg Petr Pelikán TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci -52 kg Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
5. kumite dorostenci -52 kg Dominik Smola SKP karate Písek CZE CZE
kumite dorostenci -57 kg
1. kumite dorostenci -57 kg Filip Krišal Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite dorostenci -57 kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci -57 kg Martin Hanák TJ karate Třebíč CZE CZE
3. kumite dorostenci -57 kg Adam Vrba KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
5. kumite dorostenci -57 kg Max Fiala SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenci -57 kg Tomáš Sopčák KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenci -63 kg
1. kumite dorostenci -63 kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci -63 kg Matyáš Malý SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci -63 kg David Bukovský SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci -63 kg Martin Kočárek Sportovní klub Karate Most CZE CZE
5. kumite dorostenci -63 kg Michal Vondrášek SKP karate Písek CZE CZE
5. kumite dorostenci -63 kg Vojtěch Zrna Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci -70 kg
1. kumite dorostenci -70 kg Michal Zemek Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite dorostenci -70 kg Martin Bednář Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci -70 kg Viktor Gall ŠSK karate Karviná CZE CZE
3. kumite dorostenci -70 kg Gleb Jeremenko Red Dragon Team CZE CZE
5. kumite dorostenci -70 kg Nikolas Badura ŠSK karate Karviná CZE CZE
5. kumite dorostenci -70 kg Dominik Krejčí SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite dorostenci +70 kg
1. kumite dorostenci +70 kg František Chudoba GRYF z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci +70 kg Ondřej Bosák SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
3. kumite dorostenci +70 kg Šimon Lev SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
5. kumite dorostenci +70 kg Petr Škalda Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite dorostenky -47 kg
1. kumite dorostenky -47 kg Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky -47 kg Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky -47 kg Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kumite dorostenky -47 kg Jamaica Kindlová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite dorostenky -47 kg Anna Faltová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky -47 kg Adéla Šinerová KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
kumite dorostenky -54 kg
1. kumite dorostenky -54 kg Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenky -54 kg Nela Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky -54 kg Bianka Machová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky -54 kg Sára Svobodová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky -54 kg Tereza Chobotová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenky -54 kg Alena Zdráhalová Karate Klub Chodov CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Tereza Plevová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Martina Šáchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anna Harries SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Šárka Makovcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kateřina Litvíková Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Tereza Vašíčková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg David Schacherel TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Arnošt Razima SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Erik Šindelář Cobra Ryu Strakonice z.s. CZE CZE
kumite junioři -61 kg
1. kumite junioři -61 kg Petr Podrábský SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite junioři -61 kg Michal Jakoubek SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři -61 kg Filip Kovařík Red Dragon Team CZE CZE
3. kumite junioři -61 kg Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite junioři -68 kg
1. kumite junioři -68 kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři -68 kg Martin Voldřich TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři -68 kg Ján Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite junioři -68 kg Jakub Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite junioři -68 kg Jan Kubala TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
5. kumite junioři -68 kg Antonín Novák Champions team z.s. CZE CZE
7. kumite junioři -68 kg Adam Křivka SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
kumite junioři -76 kg
1. kumite junioři -76 kg Filip Černík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite junioři -76 kg Vojtěch Boura GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite junioři -76 kg Daniel Červenka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři -76 kg Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite junioři -76 kg Martin Doubek Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite junioři -76 kg David Kavalír KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
7. kumite junioři -76 kg Petr Matoušů TJ Jiskra Havlíčkův Brod CZE CZE
kumite junioři +76 kg
1. kumite junioři +76 kg Ondřej Hrdlička SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite junioři +76 kg Tomáš Děd TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři +76 kg Jáchym Hořák KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
3. kumite junioři +76 kg Oliver Simon SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
5. kumite junioři +76 kg David Lín SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite junioři +76 kg Matyáš Soukup SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
kumite juniorky -53 kg
1. kumite juniorky -53 kg Šárka Klečková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky -53 kg Krystýna Tesařová SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
3. kumite juniorky -53 kg Klára Jánová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite juniorky -53 kg Veronika Konášová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite juniorky -53 kg Michaela Šolcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite juniorky -59 kg
1. kumite juniorky -59 kg Klára Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky -59 kg Kristína Bosáková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
3. kumite juniorky -59 kg Lucie Havrdová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky -59 kg Kateřina Procházková SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Veronika Jakubů Champions team z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Veronika Hrůzová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Eva Radová Karate Horažďovice CZE CZE
kumite muži U21 -60kg
1. kumite muži U21 -60kg Daniel Drábek SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite muži U21 -60kg Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite muži U21 -60kg Štěpán Chvátal Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite muži U21 -60kg David Le SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
kumite muži U21 -67kg
1. kumite muži U21 -67kg Tomáš Gabriel TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži U21 -67kg Dominik Mikula TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži U21 -67kg Vojtěch Boháč GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite muži U21 -67kg Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži U21 -67kg Tomáš Novák SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
5. kumite muži U21 -67kg Roman Šantroch Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kumite muži U21 -75 kg
1. kumite muži U21 -75 kg Dominik Szalay TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži U21 -75 kg Jakub Slanař KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
3. kumite muži U21 -75 kg Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite muži U21 -75 kg Ondřej Košťál SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite muži U21 -75 kg Ondřej Hnat Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite muži U21 -84kg
1. kumite muži U21 -84kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži U21 -84kg Jakub Szewieczek Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite muži U21 -84kg Miloš Holub SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
kumite muži U21 +84kg
1. kumite muži U21 +84kg Petr Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite muži U21 +84kg Lukáš Kotlík SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite muži U21 +84kg Hoan-Than Hung Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži U21 +84kg Marton Lozsi SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
5. kumite muži U21 +84kg Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite muži U21 +84kg David Ulvr Karate Vision Praha CZE CZE
kumite ženy U21 -50kg
1. kumite ženy U21 -50kg Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy U21 -50kg Nikola Kosinová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite ženy U21 -55kg
1. kumite ženy U21 -55kg Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy U21 -55kg Monika Sedláčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kumite ženy U21 -61 kg
1. kumite ženy U21 -61 kg Anna Protsenko TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy U21 -61 kg Petra Vávrová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite ženy U21 -61 kg Karolína Stillerová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ženy U21 -68kg
1. kumite ženy U21 -68kg Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy U21 -68kg Aneta Růžičková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy U21 -68kg Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy U21 -68kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kumite ženy U21 -68kg Jana Vrbatová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite ženy U21 +68kg
1. kumite ženy U21 +68kg Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy U21 +68kg Nela Pelánková SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Marek Pohanka Sportovní Klub Nakama Shotokan CZE CZE
2. kumite muži -60kg Filip Dittrich GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite muži -60kg Jan Malý SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite muži -60kg Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite muži -60kg Libor Podroužek KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
kumite muži -67 kg
1. kumite muži -67 kg Tomáš Gabriel TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -67 kg Dominik Mikula TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -67 kg Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -67 kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži -67 kg Roman Šantroch Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kumite muži -67 kg Jiří Šír Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite muži -75 kg
1. kumite muži -75 kg Petr Felcman SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite muži -75 kg Ondřej Košťál SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite muži -75 kg Ondřej Charvát Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite muži -75 kg Dominik Szalay TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži -75 kg Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite muži -75 kg Silvestr Matocha ŠSK karate Karviná CZE CZE
kumite muži -84 kg
1. kumite muži -84 kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -84 kg Jindřich Pilmann KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
kumite muži +84 kg
1. kumite muži +84 kg Tomáš Hermann TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži +84 kg Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži +84 kg Jan Kalamen SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite muži +84 kg Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite muži +84 kg Jan Klimeš KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
5. kumite muži +84 kg Lukáš Kotlík SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Jindřich Pilmann KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
2. kumite muži BRH Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži BRH Dominik Mikula TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži BRH Dominik Szalay TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži BRH Tomáš Hermann TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži BRH Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy -50kg Nikola Kosinová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -50kg Pavla Mezzeiová Champions team z.s. CZE CZE
kumite ženy -55 kg
1. kumite ženy -55 kg Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy -55 kg Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite ženy -55 kg Lucie Köppelová SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -55 kg Monika Sedláčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kumite ženy -61 kg
1. kumite ženy -61 kg Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy -61 kg Petra Vávrová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -61 kg Adéla Lehečková Slovan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ženy -61 kg Anna Protsenko TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ženy -68 kg
1. kumite ženy -68 kg Aneta Růžičková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy -68 kg Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -68 kg Viktorie Bischofová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ženy -68 kg Edita Holubová Karate Horažďovice CZE CZE
5. kumite ženy -68 kg Hana Straková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite ženy -68 kg Jana Vrbatová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite ženy +68 kg
1. kumite ženy +68 kg Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ženy +68 kg Nela Pelánková SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kumite ženy +68 kg Petra Punnerová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy +68 kg Kateřina Sedláčková TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy BRH Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy BRH Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy BRH Lenka Jůzová Karatedo Němčice CZE CZE
5. kumite ženy BRH Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ženy BRH Edita Holubová Karate Horažďovice CZE CZE
7. kumite ženy BRH Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite Masters muži (+40 let)
1. kumite Masters muži (+40 let) Jiří Kábrt SKMP Praha CZE CZE
2. kumite Masters muži (+40 let) Jiří Šír Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite Masters muži (+40 let) Miloš Kasal USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite Masters muži (+40 let) Josef Soukup USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite Masters muži (+40 let) Radomír Domín TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite Masters muži (+40 let) Petr Pazderka TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Mistrovství ČR žactva 2023 03.12.2023
Mistrovství ČR Masters 2023 02.12.2023
Mistrovství ČR mládeže 2023 02.12.2023
Mistrovství ČR seniorů 2023 02.12.2023
Mistrovství ČR žactva 2022 04.12.2022
Mistrovství ČR dorostu, juniorů, U21, seniorů a Masters 2022 03.12.2022
Mistrovství ČR 2021 04.12.2021-05.12.2021
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk