KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2013 - 04.05.2013

Město Jeseník
Stát Česká republika
Pořadatel Karate klub Jeseník
Registrovaných jednotlivců 230
Kluby 39
Kluby na medailových pozicích 37
Státy na medailových pozicích 4
Hodnocení 36-24-12-6-3


Ohodnocení kvality turnaje:
50.83%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 30x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Martin Schneider LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
2. kata ml. žáci (7-9) Radek Hejduk Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Tomáš Nechyba Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Vojtěch Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Petr Marek ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Erik Slatinský Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Marek Čihák KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Gallen Darren Paterson Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Nikita Filipov Shogun Karate Kyiv UKR UKR
2. kata ml. žáci (10-11) Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Jan Hertl Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Martin Gřesík Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Jonáš Rybák Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Jan Netušil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Michal Škaryd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Romana Oboňová ŠŠK Prievidza SVK SVK
2. kata ml. žákyně (7-9) Simona Franková ŠŠK Prievidza SVK SVK
3. kata ml. žákyně (7-9) Michaela Mikolášová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Lucie Vavrušková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Dominika Calábrová Karate DDM Český Těšín CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Eliška Niemczyková Karate DDM Český Těšín CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Nikola Štěrbáková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Žaneta Jantačová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Jana Drymlová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Mariia Koshechko Shogun Karate Kyiv UKR UKR
5. kata ml. žákyně (10-11) Tereza Sikorová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Adam Křivka SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Radim Patkolo KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Matěj Malčík Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) David Stárek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Marián Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Patrik Plevák Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Jakub Bartoš ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Jan Stránský KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Nikoleta Merašická ŠŠK Prievidza SVK SVK
2. kata st. žákyně (12-13) Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Adéla Kelnerová Karate DDM Český Těšín CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Barbora Korabečná KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Matěj Kopecký Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Tomáš Zaťko TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jaroslav Olšák Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jakub Walczak LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
5. kata dorostenci (14-15) Blade Ahran Paterson Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) David Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Jan Vobruba Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Sabina Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Ester Bědroňová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Michaela Makulová ŠSK karate Karviná CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Michał Kuteń LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
3. kata junioři (16-17) Dušan Figala KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Tomáš Suchý SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Erika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Veronika Palkovská Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Kateřina Sendlerová TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Agata Nakonieczna LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Ondřej Nosek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Milan Jančo SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Bohuslav Dušek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg David Rotter Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Vít Marek ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Tomáš Nechyba Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Pavel Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Radek Hejduk Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Martin Buday Central Poprad SVK SVK
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Jakub Klikar Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Petr Marek ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Marek Čihák KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Nikita Filipov Shogun Karate Kyiv UKR UKR
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Daniel Nguyen SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Filip Krišal Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Mikuláš Otípka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Kamil Klein Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jonáš Rybák Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Tomáš Janeček L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Antonín Kučera Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Martin Beckovský SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Lukáš Ingriš SKC Louny CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Dalibor Krejčí SKC Louny CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Denis Rajsner Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Kristián Vojtáš SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Kristián Kotlár Central Poprad SVK SVK
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Marek Náhlik KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg David Posolda Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Andriy Radetskyy Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Martin Gřesík Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg David Haltmar KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Romana Oboňová ŠŠK Prievidza SVK SVK
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Petra Korčoková Karate Klub Zvolen SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Veronika Marková ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Lucie Vavrušková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Eliška Niemczyková Karate DDM Český Těšín CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Tereza Plevová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucie Kadlecová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Barbora Baloghová SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Jessica Zaymlová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Žaneta Jantačová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Tereza Sikorová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Jana Drymlová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Mariia Koshechko Shogun Karate Kyiv UKR UKR
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Eliška Škrancová L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Kateřina Kukková Karate DDM Český Těšín CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Kristýna Vavrušková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Radim Patkolo KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Lukáš Suchý TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg David Schacherel TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Robin Žabčík SKK Budo Havířov CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Vojtěch Balogh SKK Budo Havířov CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Michal Budziňak Central Poprad SVK SVK
7. kumite st. žáci -39kg Marián Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Petr Jeleček TJ karate Třebíč CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg David Voves TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Michal Beckovský SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Tomáš Děd TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg David Chyba SKK Budo Havířov CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Petr Navrátil SKK Budo Havířov CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Tomáš Suchomel KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Jan Stránský KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Vojtěch Schubert L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Jacob Jozef Jurčík Central Poprad SVK SVK
3. kumite st. žáci -52kg Petr Okenica TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Tomáš Novotný TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Tomáš Potyka SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Filip Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Daniel Tokarčík SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Tomáš Bortel ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Marek Kalenda SKK Budo Havířov CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Albert Vacek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Eva Šmejkalová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Anna Rotterová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Kateřina Dostálová Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Klára Odehnalová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Michaela Mališová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Aneta Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Klára Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Barbora Korabečná KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Adéla Kelnerová Karate DDM Český Těšín CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Petr Ducheček Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Janek James Hislop Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Radek Macurák SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Michal Slonina SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jakub Jirka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tomáš Lukš TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jakub Krupinský SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jaroslav Olšák Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jan Vobruba Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Marek Řeřicha TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Filip Černohous KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Radek Belička SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Marek Gorgol SKK Budo Havířov CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jakub Mucha Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Josef Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Moravec KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Petr Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Josef Salajka Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Nikola Kosinová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Anita Výprachtická KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Tereza Pěstová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Veronika Szkanderková TJ TŽ Třinec CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Michaela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lucie Havelková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kateřina Havlová TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Sabina Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Natálie Ševčíková L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Jakub Michálek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Vojtěch Lukšík TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Dominik Mikula TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Martin Macurák SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Vojtěch Konderla TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Dominik Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Tomáš Suchý SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg David Smékal KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Pavel Šumbera Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Jan Dostál Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Samuel Pavúr Karate Klub Zvolen SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) +76kg Adam Salajka Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Michał Kuteń LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Kristýna Ištvánfyová ŠSK karate Karviná CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Dagmar Štůralová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Erika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Anna Hájková Baník Havířov CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Lucie Výprachtická KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Karin Krnčoková Karate Klub Zvolen SVK SVK
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Martina Janečková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Iva Hofmanová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Kateřina Sendlerová TARO KAN, z.s. CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Grand Prix Hradec Králové 2018 28.04.2018-29.04.2018
Grand Prix Ostrava 2017 04.11.2017
Grand Prix Ústí n/L 2017 29.04.2017
Grand Prix Ostrava 2016 05.11.2016
Grand Prix Ostrava 2015 31.10.2015-01.11.2015
Grand Prix Ústí n/L 2015 16.05.2015
North Bohemia 2014 11.10.2014
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk