KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Grand Prix North Bohemia 2018 - 20.10.2018

Město Ústí nad Labem
Stát Česká republika
Pořadatel Sport Union
Registrovaných jednotlivců 522
Závodníci v kategoriích 696
Kluby na medailových pozicích 21
Státy na medailových pozicích 4
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
40.38%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 13x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Jonáš Kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Simone Otranto SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Kristián Sysel Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Adam Hostaš SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Jakub Otrusina Laugaricio Trenčín SVK SVK
7. kata ml. žáci (7-9) Antonín Chudoba GRYF z.s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Maxmilián Křeček GRYF z.s. CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Nikita Semenenko Sen-Bin Karate Team UKR UKR
2. kata ml. žáci (10-11) Daniel Dub Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Tadeáš Orság SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Jakub Žlábek SKP karate Písek CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Filip Horňák SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Lukáš Kastl Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Jakub Burián Sport Relax CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Josef Němec TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Ingrid Marková KK Topoľčany SVK SVK
2. kata ml. žákyně (7-9) Veronika Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Lucie Bukovská Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Valentýna Hrazdírová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Sofia Hurina Sen-Bin Karate Team UKR UKR
5. kata ml. žákyně (7-9) Nikola Pracnová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Marie Priglová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Taisia Biriucová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Daria Bachynska Sen-Bin Karate Team UKR UKR
3. kata ml. žákyně (10-11) Veronika Hudym Sen-Bin Karate Team UKR UKR
5. kata ml. žákyně (10-11) Darina Ivanova Sen-Bin Karate Team UKR UKR
5. kata ml. žákyně (10-11) Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Sylvie Kokhanina SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Nela Rajtrová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Vojtěch Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Artem Skrypnyk Sen-Bin Karate Team UKR UKR
3. kata st. žáci (12-13) Jan Stránský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Daniel Vašek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Jakub Florek Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Alex Kozubal KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Marek Kučera KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Matěj Pavel SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Amálie Ondroušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Marharyta Vasylenko Sen-Bin Karate Team UKR UKR
3. kata st. žákyně (12-13) Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Barbora Vachoutová SKP karate Písek CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Anika Draheimová BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Rozálie Horadová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Lucie Paterová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Veronika Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Roman Herula Sportclub TIGRENOK UKR UKR
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Illia Priadka Sen-Bin Karate Team UKR UKR
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Tobiáš Šupka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Andrii Zarutskyi Sen-Bin Karate Team UKR UKR
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Jakub Otrusina Laugaricio Trenčín SVK SVK
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Tobias Špánik TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Volodymyr Mikhno Sen-Bin Karate Team UKR UKR
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Wiktor Krzysztof Sós Sportclub TIGRENOK UKR UKR
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Danil Kuchynskyi Sen-Bin Karate Team UKR UKR
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Denys Reminnyi Sen-Bin Karate Team UKR UKR
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Oleksandr Romanenko Sen-Bin Karate Team UKR UKR
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Maksym Babych Sen-Bin Karate Team UKR UKR
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Ivan Mishyn Sen-Bin Karate Team UKR UKR
7. kumite ml. žáci (7-9) -32kg David Pekarovič Laugaricio Trenčín SVK SVK
7. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Mykhailo Yurkov Sen-Bin Karate Team UKR UKR
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Kristián Sysel Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Kyrylo Pyvovarov Sen-Bin Karate Team UKR UKR
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Yan Baidorovtsev Sen-Bin Karate Team UKR UKR
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Artem Kolisnyk Sen-Bin Karate Team UKR UKR
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Libor Matoušek TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Dmytro Sheremet Sen-Bin Karate Team UKR UKR
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Lukáš Kastl Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Šimon Harvilko SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Sebastian Noštinský HAKUBA Karate Ostrava CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Jakub Paluch Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Václav Kubala TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Filip Horňák SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg David Berka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jakub Jízdný SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Volodymyr Rakhuba Sen-Bin Karate Team UKR UKR
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Ihor Kosenko Sen-Bin Karate Team UKR UKR
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Nikita Sapachov Sen-Bin Karate Team UKR UKR
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Michal Kišš Laugaricio Trenčín SVK SVK
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Tomáš Vondrášek SKP karate Písek CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Adam Šmejkal SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Oskar Chalysh Sen-Bin Karate Team UKR UKR
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Illia Hrynenko Sportclub TIGRENOK UKR UKR
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Tymofii Kozak Sportclub TIGRENOK UKR UKR
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Kristián Kučera Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Damián Kyus Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Dmytro Ieromenko Sen-Bin Karate Team UKR UKR
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Petr Svoboda SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Matvii Pereuda Sportclub TIGRENOK UKR UKR
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Andrii Sorokin Sen-Bin Karate Team UKR UKR
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Adam Frinta SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg David Hološevyč SKP karate Písek CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Mykyta Babych Sen-Bin Karate Team UKR UKR
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Daniel Dub Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Artem Bulakh Sen-Bin Karate Team UKR UKR
7. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Daniel Dočkálek HAKUBA Karate Ostrava CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Olha Pyvovarova Sen-Bin Karate Team UKR UKR
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Tereza Havelková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Lucie Bukovská Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Sofiia Hurina Sen-Bin Karate Team UKR UKR
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Alžběta Kozlíková TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Alina Kutsenko Sen-Bin Karate Team UKR UKR
7. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Valeriia Antonova Sen-Bin Karate Team UKR UKR
7. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Valeriia Hazniuk Sen-Bin Karate Team UKR UKR
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Silvie Troblová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Nela Krajčovičová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Tetiana Karpenko Sen-Bin Karate Team UKR UKR
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Melisa Shokouhi Sen-Bin Karate Team UKR UKR
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Viktoriia Gulii Sen-Bin Karate Team UKR UKR
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Anna Havelcová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Yelyzaveta Onipko Sen-Bin Karate Team UKR UKR
7. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Dominika Suchá TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Darina Ivanova Sen-Bin Karate Team UKR UKR
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Anna Romaniuta Sen-Bin Karate Team UKR UKR
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Taisia Biriucová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Sofia Mazur GRYF z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Sabina Daňhelová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Veronika Hudym Sen-Bin Karate Team UKR UKR
kumite ml. žákyně (10-11) -42kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Lucy Hrdličková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Valentina Vítů TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Anna Franková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Marie Priglová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Karolína Marcínová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Nikola Radostová GRYF z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +42kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Amálie Haková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Vanessa Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Anastasiia Protsenko Sen-Bin Karate Team UKR UKR
3. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Nela Rajtrová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Marie Dobsová SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Vanesa Majbová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Jan Bednář SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Vojtěch Andrš KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Yurii Ivanenko Sen-Bin Karate Team UKR UKR
3. kumite st. žáci -39kg Kimi Zita SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Vít Kittner SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Matej Nunhart Laugaricio Trenčín SVK SVK
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Yevgeniy Sereda Sen-Bin Karate Team UKR UKR
2. kumite st. žáci -45kg Zakhar Mezentsev Sen-Bin Karate Team UKR UKR
3. kumite st. žáci -45kg Daniel Havlíček SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Leonid Yanishevskyi Sen-Bin Karate Team UKR UKR
5. kumite st. žáci -45kg Daniel Kolář SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Ondřej Čermák KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Filip Flajšinger GRYF z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Kryštof Ruža BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Danylo Bohuslavskyi Sen-Bin Karate Team UKR UKR
3. kumite st. žáci -52kg Jakub Florek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg David Chačatrjan Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Jan Jirava Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Nicolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Nikita Tsymbaliuk Sen-Bin Karate Team UKR UKR
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Ivan Popov Sportclub TIGRENOK UKR UKR
2. kumite st. žáci -60kg Rostyslav Sikora Sen-Bin Karate Team UKR UKR
3. kumite st. žáci -60kg Přemysl Čarek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Yaroslav Sirobaba Sen-Bin Karate Team UKR UKR
5. kumite st. žáci -60kg Jakub Hlach TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žáci -60kg Jakub Fidler SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Alex Fiala SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Jan Šmíd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Vojtěch Válek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg David Šimun Laugaricio Trenčín SVK SVK
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Marharyta Vasylenko Sen-Bin Karate Team UKR UKR
2. kumite st. žákyně -42kg Iryna Melnyk Sen-Bin Karate Team UKR UKR
3. kumite st. žákyně -42kg Adéla Čepičková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Barbora Kozlíková TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Barbora Vachoutová SKP karate Písek CZE CZE
7. kumite st. žákyně -42kg Linda Bílá SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite st. žákyně -42kg Lucie Paterová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Michaela Vaškovská GRYF z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Lenka Kovářová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Gabriela Děrešová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Natálie Kroupová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Barbora Hurdálková SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Adéla Marková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Adéla Marcínová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Veronika Janů SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Caroline Hessler ASV Sangerhausen GER GER
3. kumite st. žákyně +50kg Soňa Hrochová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Iryna Susla Sen-Bin Karate Team UKR UKR
5. kumite st. žákyně +50kg Andrea Šimonová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Generali Cup 2018 10.11.2018
Bohemia Open 2018 29.09.2018
Shotokan Cup 2018 29.09.2018
Karate Lions Cup 2018 02.06.2018
Kesl Cup 2018 13.05.2018
Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2018 05.05.2018
Pohár nadějí 2018 07.04.2018
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk