KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Grand Prix Hradec Králové 2016 - 30.04.2016 - 01.05.2016

Město Hradec Králové
Stát Česká republika
Pořadatel SK Karate Spartak Hradec Králové
Registrovaných jednotlivců 738
Závodníci v kategoriích 1231
Kluby 112
Státy 12
Kluby na medailových pozicích 84
Státy na medailových pozicích 10
Hodnocení 60-40-20-10-5
Statistiky


Ohodnocení kvality turnaje:
66.14%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 158x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Matúš Dávid Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kata ml. žáci (7-9) Jakub Majba Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata ml. žáci (7-9) Adam Majcher Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata ml. žáci (7-9) Martin Sáraz Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kata ml. žáci (7-9) Ondřej Bednář Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Tadeáš Orság SKBU Trutnov CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Dmytro Malyk Arey Lviv UKR UKR
7. kata ml. žáci (7-9) Tomáš Vinničenko SK Kamiwaza karate CZE CZE
kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu
1. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Mateusz Sidor Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
2. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Matyáš Houska Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Jan Stránský Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Oskar Szkolnicki Zarzewie Prudnik POL POL
5. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Karel Blažej Sokol Sadská CZE CZE
5. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Gregor Lehotský KK Junior Prešov SVK SVK
7. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Jaromír Farský SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Filip Havránek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Gallen Darren Paterson Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Samuel Bagocký Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata ml. žáci (10-11) Matúš Bielik Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata ml. žáci (10-11) Šimon Sečkár MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
5. kata ml. žáci (10-11) Aleksander Opas Budokan Wroclaw POL POL
5. kata ml. žáci (10-11) Artemijs Slisans Lotyšsko LAT LAT
7. kata ml. žáci (10-11) Luděk Melich Sokol Sadská CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Kryštof Ruža Karate Klub Klatovy CZE CZE
kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu
1. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Timotej Gašpar MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
2. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Artemijs Slisans Lotyšsko LAT LAT
3. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Vladimír Fafek Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Matyáš Miller Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Jakub Fidler Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Josef Polák SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Anička Kolaříková Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Julia Hac LZS Głubczyce POL POL
3. kata ml. žákyně (7-9) Eva Pelikánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Wiktoria Toś KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
5. kata ml. žákyně (7-9) Karin Malchová KK Torashiro Nitra SVK SVK
5. kata ml. žákyně (7-9) Tereza Miková KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Veronika Kindlová Karate Lions Pardubice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Marie Puldová Karate Lions Pardubice CZE CZE
kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu
1. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Veronika Kindlová Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Aleksandra Toś KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
3. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Anička Kolaříková Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Nela Rajtrová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Taisia Biriucová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Emma Kubečková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Vanesa Majbová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Adela Vlasáková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kata ml. žákyně (10-11) Lucia Mrázová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kata ml. žákyně (10-11) Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Karina Steimaková Lotyšsko LAT LAT
5. kata ml. žákyně (10-11) Rebeka Baková Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Demčáková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Andrea Květoňová Karate České Budějovice CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu
1. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Kristína Bruňanská Central Slovakia SVK SVK
2. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Michaela Šaligová KK Topoľčany SVK SVK
3. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Zuzana Hájková Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Eliška Mihalčatinová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Natálie Strnadová Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu
1. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Jan Pajkrt Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Jakub Scholz Sport Relax CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Matěj Lippert Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Tomáš Smutný Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Filip Jáchym Karate Vrchlabí CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Dominik Kubíček Dům dětí a mládeže Praha 7 CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Tomáš Vacek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Denis Juraj Kunik Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata st. žáci (12-13) Jan Pajkrt Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Filip Smutný Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) David Minárik Sport Relax CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Cenk Tosun USV Wals-Laschensky AUT AUT
7. kata st. žáci (12-13) Jakub Schánilec SKP Karate Písek CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Tomáš Smutný Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu
1. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Martina Kopecká Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Karolína Řezníčková Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Michaela Šaligová KK Topoľčany SVK SVK
3. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Anita Třísková SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Vanesa Jankurová Shihan Poprad SVK SVK
2. kata st. žákyně (12-13) Vendula Štěpánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Aleksandra Bartoszewska Zarzewie Prudnik POL POL
3. kata st. žákyně (12-13) Adéla Šinerová Sport Relax CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Emma Kušková Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Soňa Niková KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
7. kata st. žákyně (12-13) Klára Francová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Magdalena Osiejewska Budokan Wroclaw POL POL
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Pavol Szolár Central Slovakia SVK SVK
2. kata dorostenci (14-15) Jaromír Lácha Česká republika CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Szymon Cieślik LZS Głubczyce POL POL
3. kata dorostenci (14-15) Maciej Mullauer Obornicki Klub Karate do Shotokan POL POL
5. kata dorostenci (14-15) Tomáš Kouba Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) David Stárek KK Jeseník CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Ivan Kvasnica Slovšport Trnava SVK SVK
7. kata dorostenci (14-15) Michał Szostecki Klub Karate-do Shotokan Krapkowice POL POL
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Dominika Bogárová Dukla Banská Bystrica SVK SVK
2. kata dorostenky (14-15) Dominika Šabová Česká republika CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Nina Hlavačková Central Slovakia SVK SVK
3. kata dorostenky (14-15) Simona Prpičová KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
5. kata dorostenky (14-15) Adéla Šinerová Sport Relax CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Vanda Vaňová Central Slovakia SVK SVK
7. kata dorostenky (14-15) Louise Adler Hässelby Karate Dojo SWE SWE
7. kata dorostenky (14-15) Emilia Ratajska Zarzewie Prudnik POL POL
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Pavol Szolár Central Slovakia SVK SVK
2. kata junioři (16-17) Petr Richter Česká republika CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Enriko Duška Central Slovakia SVK SVK
3. kata junioři (16-17) Matěj Říha GRYF Liberec CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Aleksander Adamóv Bushido Kędzierzyn Koźle POL POL
5. kata junioři (16-17) Matteo Tamborlani Česká republika CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Szymon Cieślik LZS Głubczyce POL POL
7. kata junioři (16-17) Damian Lućinski Budokan Wroclaw POL POL
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Nikoleta Merašická Central Slovakia SVK SVK
2. kata juniorky (16-17) Ľudmila Bačíková Central Slovakia SVK SVK
3. kata juniorky (16-17) Kamila Bracikowska Polsko POL POL
3. kata juniorky (16-17) Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Barbora Lacinová Česká republika CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Anna Hiršlová Sport Úvaly CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Barbora Znamenáčková Česká republika CZE CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Maksymilian Szczypkowski Polsko POL POL
2. kata muži U21 Michał Kowalewicz Klub Karate-do Shotokan Krapkowice POL POL
3. kata muži U21 Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata muži U21 Tomáš Zaťko TARO KAN CZE CZE
5. kata muži U21 Matouš Pechar Česká republika CZE CZE
5. kata muži U21 Milan Zítko Sport Relax CZE CZE
7. kata muži U21 Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE CZE
7. kata muži U21 Petr Sypěna Karate Silesia Opava CZE CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Zuzana Augustinová Česká republika CZE CZE
2. kata ženy U21 Nikoleta Merašická Central Slovakia SVK SVK
3. kata ženy U21 Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kata ženy U21 Denisa Peško Central Slovakia SVK SVK
5. kata ženy U21 Klaudia Bociek LZS Głubczyce POL POL
5. kata ženy U21 Kamila Bracikowska Polsko POL POL
7. kata ženy U21 Tereza Hájková GRYF Liberec CZE CZE
kata muži
1. kata muži Lukáš Janda Česká republika CZE CZE
2. kata muži Marek Pohanka Sportovní Klub Nakama Shotokan CZE CZE
3. kata muži Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata muži Maksymilian Szczypkowski Polsko POL POL
5. kata muži Edvins Granovskis Lotyšsko LAT LAT
5. kata muži Milan Zítko Sport Relax CZE CZE
7. kata muži Bartosz Mączka Polsko POL POL
7. kata muži Mateusz Tomiczek Polsko POL POL
kata ženy
1. kata ženy Zuzana Augustinová Česká republika CZE CZE
2. kata ženy Olga Chmielewska Obornicki Klub Karate do Shotokan POL POL
3. kata ženy Marta Jeziorska Polsko POL POL
3. kata ženy Denisa Peško Central Slovakia SVK SVK
5. kata ženy Ľudmila Bačíková Central Slovakia SVK SVK
5. kata ženy Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
7. kata ženy Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
7. kata ženy Tereza Hájková GRYF Liberec CZE CZE
kata Masters muži (+40 let)
1. kata Masters muži (+40 let) Petr Němeček KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kata Masters muži (+40 let) Zdzislaw Mitula UKS Hitotsu Ostrzeszów POL POL
3. kata Masters muži (+40 let) Karel Kesl KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) David Valenta Zarzewie Prudnik POL POL
5. kata Masters muži (+40 let) Jan Borgula KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kata Masters muži (+40 let) Radoslav Šmída Slovšport Trnava SVK SVK
kata Masters ženy (+35 let)
1. kata Masters ženy (+35 let) Andrea Glatzová Shihan Poprad SVK SVK
2. kata Masters ženy (+35 let) Petra Kolářská SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Lenka Bourová GRYF Liberec CZE CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Shirley Anavisa Fernan Karate-Dojo Mayen-Mendig GER GER
5. kata Masters ženy (+35 let) Šárka Hubková KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kata Masters ženy (+35 let) Božena Pavlasová Sport Relax CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) Dragon Neratovice CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) Lotyšsko LAT LAT
3. kata team žáci (7-13) Sport Relax CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata team žáci (7-13) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata team žáci (7-13) Sokol Sadská CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) Dragon Neratovice CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) SKK Attfis Ostrava CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) SKK Attfis Ostrava CZE CZE
5. kata team žákyně (7-13) Karate Lions Pardubice CZE CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) Klub Karate-do Shotokan Krapkowice POL POL
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) Dragon Neratovice CZE CZE
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) UKS Hitotsu Ostrzeszów POL POL
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Central Slovakia SVK SVK
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Kumade Topoľčany (SVK) SVK SVK
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Sport Relax CZE CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SKP Hvězda Karlovy Vary CZE CZE
kata team ženy
1. kata team ženy Central Slovakia SVK SVK
2. kata team ženy SCM Goju-ryu Brno CZE CZE
3. kata team ženy Polsko POL POL
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Dmytro Malyk Arey Lviv UKR UKR
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Adam Majcher Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Filip Mališ KK Detva SVK SVK
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Jakub Mesároš KK Detva SVK SVK
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Leonids Lemisevskis Lotyšsko LAT LAT
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Kristián Sysel KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Przemysław Kołodziejczak KS Olimp Łódź POL POL
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Josef Němec Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Ondřej Bednář Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Tomáš Vinničenko SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg David Hološevyč SKP Karate Písek CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Martin Sáraz Karate Kachi Nitra SVK SVK
7. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Peter Koštial KK Detva SVK SVK
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Yuriy Ushakov Arey Lviv UKR UKR
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Raijans Dergačs Lotyšsko LAT LAT
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jakub Florek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jakub Klemák KK Lichnice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Mihails Misins Vitus Karate Club LAT LAT
7. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Vladyslav Shainoha Ukrajina UKR UKR
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Jakub Maňko Central Slovakia SVK SVK
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Michal Zaťko Central Slovakia SVK SVK
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Aleksander Opas Budokan Wroclaw POL POL
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Serhiy Pohulyaev Arey Lviv UKR UKR
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Adam Dolnický MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Paweł Wesołowski Budokan Wroclaw POL POL
7. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Vít Kittner SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Daniel Kolář SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Martin Čiaky Central Slovakia SVK SVK
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Andrej Kmeť KK Detva SVK SVK
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Tomáš Janáček Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Kryštof Ruža Karate Klub Klatovy CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Filip Chmelíček SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Tomáš Nechyba SKP Karate Písek CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Richard Havelka SK Kamiwaza karate CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Ivan Jetmar SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Adam Chudík Shihan Poprad SVK SVK
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Adrians Kostins Lotyšsko LAT LAT
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Richard Mácha Katsudo Sabinov SVK SVK
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Dávid Melichárek KK DRAP Partizánske SVK SVK
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Oliwier Pelka KS Olimp Łódź POL POL
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Dominik Dziuda KS Olimp Łódź POL POL
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Pavlo Tymoshenko Ukrajina UKR UKR
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Martin Eliáš KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Peter Vereš KK Torashiro Nitra SVK SVK
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Alexander Lichner Central Slovakia SVK SVK
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Dávid Mojzeš Katsudo Sabinov SVK SVK
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Alex Fiala SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Daniels Ozols Lotyšsko LAT LAT
7. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Volodymyr Balobanov Arey Lviv UKR UKR
7. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Mykhaylo Terzi Ukrajina UKR UKR
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Ema Zacharová Shihan Poprad SVK SVK
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Nina Špániková KK DRAP Partizánske SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Lucy Hrdličková KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Veronika Jalowiczorová Shihan Poprad SVK SVK
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Nina Jeseničová KK Torashiro Nitra SVK SVK
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Zuzana Mišovýchová KK DRAP Partizánske SVK SVK
7. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Nina Diehtiarová Ukrajina UKR UKR
7. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Karin Malchová KK Torashiro Nitra SVK SVK
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Ivana Gahírová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Juliette Slivková KK DRAP Partizánske SVK SVK
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Juliette Slivková KK DRAP Partizánske SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Nikoleta Čela OK MTK Tatran Žarnovica SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Natália Pápayová KK Farmex Nitra SVK SVK
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Vasylysa Druzhynina Ukrajina UKR UKR
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Tereza Miková KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Barbora Glatzová Shihan Poprad SVK SVK
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Adela Vlasáková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucia Mrázová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Nina Špániková KK DRAP Partizánske SVK SVK
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Barbora Glatzová Shihan Poprad SVK SVK
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Ema Zacharová Shihan Poprad SVK SVK
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Veronika Jalowiczorová Shihan Poprad SVK SVK
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Juliette Slivková KK DRAP Partizánske SVK SVK
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Viktória Bolečková Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Ema Pápištová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Lucie Demčáková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Ema Tinavská Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Nina Erdéliová KK Taiyo Kolárovo SVK SVK
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Nina Mésarošová Karate Kachi Nitra SVK SVK
7. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Lana Potrebenko SK Kamiwaza karate CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Alexandra Šofraneková KK Junior Prešov SVK SVK
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Nikita Orlovs Lotyšsko LAT LAT
2. kumite st. žáci -39kg Adrians Kostins Lotyšsko LAT LAT
3. kumite st. žáci -39kg Edgars Catlaks Lotyšsko LAT LAT
3. kumite st. žáci -39kg Adam Chudík Shihan Poprad SVK SVK
5. kumite st. žáci -39kg Denis Juraj Kunik Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kumite st. žáci -39kg Dominik Smola SKP Karate Písek CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Filip Exnar Karate Vrchlabí CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Tomáš Vacek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Leons Gaiduks Lotyšsko LAT LAT
2. kumite st. žáci -45kg Marko Jalowiczor Shihan Poprad SVK SVK
3. kumite st. žáci -45kg Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Arturs Stepanovs Lotyšsko LAT LAT
5. kumite st. žáci -45kg Deniss Akopovs Lotyšsko LAT LAT
5. kumite st. žáci -45kg Sergejs Storozuks Lotyšsko LAT LAT
7. kumite st. žáci -45kg Mateusz Markiewicz Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
7. kumite st. žáci -45kg Samuel Trojan SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Aris Nikolas Čela MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
2. kumite st. žáci -52kg Václav Chudoba GRYF Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Dmitrijs Fedcenko Lotyšsko LAT LAT
3. kumite st. žáci -52kg Jakub Poliak Central Slovakia SVK SVK
5. kumite st. žáci -52kg Hubert Dudziński KS Olimp Łódź POL POL
5. kumite st. žáci -52kg Daniel Nguyen SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Jáchym Boček SK Kamiwaza karate CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Max Fiala SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Dawid Szuba KS Olimp Łódź POL POL
3. kumite st. žáci -60kg Vladyslav Lilo Ukrajina UKR UKR
3. kumite st. žáci -60kg Martin Pápay KK Farmex Nitra SVK SVK
5. kumite st. žáci -60kg Matyáš Malý SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Bohdan Shumarov Ukrajina UKR UKR
7. kumite st. žáci -60kg Hubert Jarocki KS Olimp Łódź POL POL
7. kumite st. žáci -60kg Adam Kanaloš SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Daniel Bagita KK Taiyo Kolárovo SVK SVK
2. kumite st. žáci +60kg Frederic J. G. Bedou Karate Do Smaal NED NED
3. kumite st. žáci +60kg Daniils Suharevs Lotyšsko LAT LAT
3. kumite st. žáci +60kg Bartlomiej Wojtala KK Champion Team POL POL
5. kumite st. žáci +60kg Artjoms Jermolajevs Lotyšsko LAT LAT
5. kumite st. žáci +60kg David Soběslavský Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
7. kumite st. žáci +60kg Kristián Szabó Karate Kachi Nitra SVK SVK
kumite st. žáci BRH
1. kumite st. žáci BRH Daniel Bagita KK Taiyo Kolárovo SVK SVK
2. kumite st. žáci BRH Frederic J. G. Bedou Karate Do Smaal NED NED
3. kumite st. žáci BRH Martin Pápay KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite st. žáci BRH Marek Pavlak Karate klub Prievidza-FKŠ SVK SVK
5. kumite st. žáci BRH Aris Nikolas Čela MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
5. kumite st. žáci BRH Tommy Kuchinke Bushido Stollberg GER GER
7. kumite st. žáci BRH Jakub Poliak Central Slovakia SVK SVK
7. kumite st. žáci BRH Jan Prokop KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Kristína Šimčíková Katsudo Sabinov SVK SVK
2. kumite st. žákyně -42kg Aleksandra Bartoszewska Zarzewie Prudnik POL POL
3. kumite st. žákyně -42kg Agáta Matušiková Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite st. žákyně -42kg Patricie Pažinová KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Andrea Květoňová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žákyně -42kg Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Adéla Průchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Viktoriia Sabadash Ukrajina UKR UKR
3. kumite st. žákyně -50kg Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Aleksandra Mihailová Lotyšsko LAT LAT
5. kumite st. žákyně -50kg Amelia Gackowska Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
5. kumite st. žákyně -50kg Barbora Kratochvílová KK Lichnice CZE CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Markéta Kačírková SKP Hvězda Karlovy Vary CZE CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Michaela Václavíková KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Magdalena Godlevska PKK Pleszew POL POL
3. kumite st. žákyně +50kg Katalin Kohlhoffer PSE Shindo HUN HUN
3. kumite st. žákyně +50kg Martina Šáchová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Zita Bakayová KK Torashiro Nitra SVK SVK
5. kumite st. žákyně +50kg Natália Vargová CZE CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Šárka Makovcová SK Kamiwaza karate CZE CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Tereza Plevová KK Lichnice CZE CZE
kumite st. žákyně BRH
1. kumite st. žákyně BRH Nora Handelsby Sarpsborg karate NOR NOR
2. kumite st. žákyně BRH Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně BRH Martina Šáchová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně BRH Kristína Šimčíková Katsudo Sabinov SVK SVK
5. kumite st. žákyně BRH Michaela Bryndzová KK Junior Prešov SVK SVK
5. kumite st. žákyně BRH Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žákyně BRH Blanka Machová Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žákyně BRH Aleksandra Mihailová Lotyšsko LAT LAT
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Dmytro Spichko Ukrajina UKR UKR
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jakub Słota Budokan Wroclaw POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Eduards Sujetovs Lotyšsko LAT LAT
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Aris Nikolas Čela Central Slovakia SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Michal Janczewski OZK Łódź POL POL
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Matěj Jurík Central Slovakia SVK SVK
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Šimon Pletka Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Marek Pončka Central Slovakia SVK SVK
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Henrik Rydstrøm Sarpsborg karate NOR NOR
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Michal Jakoubek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Samuel Tapajčík Central Slovakia SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Matyáš Malý SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Martin Pápay KK Farmex Nitra SVK SVK
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Filip Kovařík SK Kamiwaza karate CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Stanislav Syniahovskyi Ukrajina UKR UKR
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Milosz Sabiecki Sportowy klub karate - Senshi POL POL
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Rainers Ramanis Samuraji LAT LAT
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Gustavs Kovalevs Lotyšsko LAT LAT
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Adam Piotrkowski Gokken Chwaszczyna POL POL
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jaroslaw Kozioł KS Olimp Łódź POL POL
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Martin Voldřich Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Daniils Suharevs Lotyšsko LAT LAT
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Tomáš Tyle Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Patrik Šebök KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Kacper Vogt PKK Pleszew POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Filip Černík Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Igors Lesnikovs Lotyšsko LAT LAT
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Šimon Honsů SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg David Posolda KK Jeseník CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Adrian Federico Lopez Salas Sarpsborg karate NOR NOR
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Mateusz Cieślar KS Shindo Cieszyn POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Lukáš Cyprian GRYF Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Vojtěch Zygula Karate Silesia Opava CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Tomáš Kósa Dukla Banská Bystrica SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg David Lín SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) BRH
1. kumite dorostenci (14-15) BRH Adrian Federico Lopez Salas Sarpsborg karate NOR NOR
2. kumite dorostenci (14-15) BRH Dans Kravcenko Lotyšsko LAT LAT
3. kumite dorostenci (14-15) BRH Tomáš Kósa Dukla Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) BRH Milosz Sabiecki Sportowy klub karate - Senshi POL POL
5. kumite dorostenci (14-15) BRH Lukáš Cyprian GRYF Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) BRH Henrik Rydstrøm Sarpsborg karate NOR NOR
7. kumite dorostenci (14-15) BRH Peteris Brants Samuraj CRO CRO
7. kumite dorostenci (14-15) BRH Filip Černík Sokol Sadská CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Marija Luize Muizniece Lotyšsko LAT LAT
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Nina Hlavačková Central Slovakia SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Justyna Król KK Champion Team POL POL
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Adéla Průchová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Veronika Konášová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Emma Podobová Kumade Topoľčany SVK SVK
7. kumite dorostenky (14-15) -47kg Laura Petrovičová Central Slovakia SVK SVK
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Lucie Štroblová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Dominika Bogárová Dukla Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Oksana Bazeliuk Ukrajina UKR UKR
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Melissa van Oudenaarden Unity 99 Rotterdam NED NED
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Monika Krošláková Kumade Topoľčany SVK SVK
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Magdalena Godlevska PKK Pleszew POL POL
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Annika Sælid Team Viking Norway NOR NOR
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Monika Pekarčíková Shihan Poprad SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Klára Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Nina Jelžová Central Slovakia SVK SVK
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Dominika Groth Gokken Chwaszczyna POL POL
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Eva Kozárová KK Farmex Nitra SVK SVK
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Petra Píchová Shihan Poprad SVK SVK
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) BRH
1. kumite dorostenky (14-15) BRH Klára Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) BRH Petra Píchová Shihan Poprad SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) BRH Nina Jelžová Central Slovakia SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) BRH Melissa van Oudenaarden Unity 99 Rotterdam NED NED
5. kumite dorostenky (14-15) BRH Dominika Bogárová Dukla Banská Bystrica SVK SVK
5. kumite dorostenky (14-15) BRH Eirill Bungum Team Viking Norway NOR NOR
7. kumite dorostenky (14-15) BRH Nora Handelsby Sarpsborg karate NOR NOR
7. kumite dorostenky (14-15) BRH Marta Michalewicz PKK Pleszew POL POL
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Julian Halsøy Rana Karateklubb NOR NOR
2. kumite junioři (16-17) -55kg Radek Netolický Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Pavlo Baran Arey Lviv UKR UKR
3. kumite junioři (16-17) -55kg Jakub Słota Budokan Wroclaw POL POL
5. kumite junioři (16-17) -55kg Jan Malý Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -55kg Ondřej Maňhal SKBU Trutnov CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -55kg Václav Plecer Karate České Budějovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Daniel Cho Johnsen Team Viking Norway NOR NOR
2. kumite junioři (16-17) -61kg Tomáš Gabriel Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg František Kostolník Katsudo Sabinov SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -61kg Krystian Mituła UKS Hitotsu Ostrzeszów POL POL
5. kumite junioři (16-17) -61kg Davis Broks Samuraji LAT LAT
5. kumite junioři (16-17) -61kg Matěj Škultéty SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -61kg Jakub Bernold Atara Ostrava CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -61kg Bartosz Potracki Gokken Chwaszczyna POL POL
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg David Podsklan Dukla Banská Bystrica SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) -68kg Ricard Reinhaus Lotyšsko LAT LAT
3. kumite junioři (16-17) -68kg Ole Christian Hansen Sarpsborg karate NOR NOR
3. kumite junioři (16-17) -68kg Filip Vogt PKK Pleszew POL POL
5. kumite junioři (16-17) -68kg Denis Riedl Central Slovakia SVK SVK
5. kumite junioři (16-17) -68kg Michal Výrostko Central Slovakia SVK SVK
7. kumite junioři (16-17) -68kg Dominik Foltyn Bushido Kędzierzyn Koźle POL POL
7. kumite junioři (16-17) -68kg Ondřej Košťál SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Adrian Federico Lopez Salas Sarpsborg karate NOR NOR
2. kumite junioři (16-17) -76kg Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Piotr Słota Budokan Wroclaw POL POL
3. kumite junioři (16-17) -76kg Kacper Świtoń UKS Hitotsu Ostrzeszów POL POL
5. kumite junioři (16-17) -76kg Daniel Červenka Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Jan Vobruba Karate Lions Pardubice CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -76kg Szymon Harwat Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
7. kumite junioři (16-17) -76kg Filip Novák Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Maciej Gębka Budokan Wroclaw POL POL
2. kumite junioři (16-17) +76kg Dens Sadikovs Lotyšsko LAT LAT
3. kumite junioři (16-17) +76kg Jakub Szewieczek KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Petr Urbanec KK Lichnice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg Miloš Holub SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg Tomáš Pleva KK Lichnice CZE CZE
kumite junioři (16-17) BRH
1. kumite junioři (16-17) BRH Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) BRH Ole Christian Hansen Sarpsborg karate NOR NOR
3. kumite junioři (16-17) BRH David Podsklan Dukla Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) BRH Ricard Reinhaus Lotyšsko LAT LAT
5. kumite junioři (16-17) BRH Maciej Gębka Budokan Wroclaw POL POL
5. kumite junioři (16-17) BRH Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) BRH Than Binh Nguyen Team Viking Norway NOR NOR
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Nikola Miksaiová Central Slovakia SVK SVK
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Marija Luize Muizniece Lotyšsko LAT LAT
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Karina Urbańska KK Champion Team POL POL
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Dominika Veisová Central Slovakia SVK SVK
5. kumite juniorky (16-17) -48kg Šárka Klečková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Ronja Ek Team Viking Norway NOR NOR
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Monika Bürgerová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Kristína Bosáková SKP Hvězda Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Natalia Kuzioła Sportowy klub karate - Senshi POL POL
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Sara Elwart Gokken Chwaszczyna POL POL
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Petra Píchová Shihan Poprad SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Sarah Hrnková Central Slovakia SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Rebeka Vidová Dukla Banská Bystrica SVK SVK
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Elizaveta Sirosh Ukrajina UKR UKR
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Kristine Vica Samuraji LAT LAT
7. kumite juniorky (16-17) -59kg Klára Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) -59kg Weronika Mikulska Budokan Wroclaw POL POL
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Madeleine Schröter Musashi Weimar GER GER
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Barbora Bukáčková Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Monika Pekarčíková Shihan Poprad SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Aneta Růžičková Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Tatiana Tapajčíková Central Slovakia SVK SVK
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Alyssa van Wijgerden Unity 99 Rotterdam NED NED
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Nina Jelžová Central Slovakia SVK SVK
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Erika Koridze Lotyšsko LAT LAT
kumite juniorky (16-17) BRH
1. kumite juniorky (16-17) BRH Madeleine Schröter Musashi Weimar GER GER
2. kumite juniorky (16-17) BRH Alina Kornisova Lotyšsko LAT LAT
3. kumite juniorky (16-17) BRH Ronja Ek Team Viking Norway NOR NOR
3. kumite juniorky (16-17) BRH Alyssa van Wijgerden Unity 99 Rotterdam NED NED
5. kumite juniorky (16-17) BRH Eirill Bungum Team Viking Norway NOR NOR
5. kumite juniorky (16-17) BRH Sara Elwart Gokken Chwaszczyna POL POL
7. kumite juniorky (16-17) BRH Barbora Bukáčková Spartak Hradec Králové CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) BRH Tilde E. Eine Team Viking Norway NOR NOR
kumite muži U21 -60kg
1. kumite muži U21 -60kg Daniel Cho Johnsen Team Viking Norway NOR NOR
2. kumite muži U21 -60kg Tomáš Gabriel Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži U21 -60kg Jan Malý Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite muži U21 -60kg Bartosz Potracki Gokken Chwaszczyna POL POL
kumite muži U21 -67kg
1. kumite muži U21 -67kg Carl Gustav D. Myreng Team Viking Norway NOR NOR
2. kumite muži U21 -67kg Filip Vogt PKK Pleszew POL POL
3. kumite muži U21 -67kg Marek Andraši Baník Příbram CZE CZE
3. kumite muži U21 -67kg Ole Christian Hansen Sarpsborg karate NOR NOR
5. kumite muži U21 -67kg Samson Grigorjan SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
5. kumite muži U21 -67kg Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite muži U21 -75kg
1. kumite muži U21 -75kg Filip Wendt Gokken Chwaszczyna POL POL
2. kumite muži U21 -75kg Tibor Ďurček KK DRAP Partizánske SVK SVK
3. kumite muži U21 -75kg Kamil Maciuszek Arashi Legnica POL POL
3. kumite muži U21 -75kg Sergiy Obukhov Ukrajina UKR UKR
5. kumite muži U21 -75kg Mateusz Bobrzyk KS Shindo Cieszyn POL POL
5. kumite muži U21 -75kg Piotr Słota Budokan Wroclaw POL POL
kumite muži U21 -84kg
1. kumite muži U21 -84kg Pavol Bitto Slovšport Trnava SVK SVK
2. kumite muži U21 -84kg Maciej Gębka Budokan Wroclaw POL POL
3. kumite muži U21 -84kg Dominik Buday KK DRAP Partizánske SVK SVK
3. kumite muži U21 -84kg Dominik Nechyba SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite muži U21 -84kg Petr Urbanec KK Lichnice CZE CZE
kumite muži U21 +84kg
1. kumite muži U21 +84kg Dávid Kostolník Katsudo Sabinov SVK SVK
2. kumite muži U21 +84kg Hoang Thanh Hung Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži U21 +84kg Jasmín Draganovič Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite muži U21 +84kg David Ulvr Karate Vision Praha CZE CZE
kumite muži U21 BRH
1. kumite muži U21 BRH Maciej Gębka Budokan Wroclaw POL POL
2. kumite muži U21 BRH Dominik Buday KK DRAP Partizánske SVK SVK
3. kumite muži U21 BRH Piotr Słota Budokan Wroclaw POL POL
3. kumite muži U21 BRH Filip Wendt Gokken Chwaszczyna POL POL
5. kumite muži U21 BRH Samson Grigorjan SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
5. kumite muži U21 BRH Karel Pinkas SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
7. kumite muži U21 BRH Marek Andraši Baník Příbram CZE CZE
kumite ženy U21 -50kg
1. kumite ženy U21 -50kg Ronja Ek Team Viking Norway NOR NOR
2. kumite ženy U21 -50kg Adriana Crhonková Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ženy U21 -55kg
1. kumite ženy U21 -55kg Monika Bürgerová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy U21 -55kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy U21 -55kg Ina Macejková Dukla Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite ženy U21 -55kg Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
kumite ženy U21 -61kg
1. kumite ženy U21 -61kg Lenka Ťažká Central Slovakia SVK SVK
2. kumite ženy U21 -61kg Rebeka Vidová Dukla Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite ženy U21 -61kg Julia Sabiecka Sportowy klub karate - Senshi POL POL
3. kumite ženy U21 -61kg Elizaveta Sirosh Ukrajina UKR UKR
5. kumite ženy U21 -61kg Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
5. kumite ženy U21 -61kg Weronika Mikulska Budokan Wroclaw POL POL
kumite ženy U21 -68kg
1. kumite ženy U21 -68kg Natalia Stubba Sportowy klub karate - Senshi POL POL
2. kumite ženy U21 -68kg Tatiana Tapajčíková Central Slovakia SVK SVK
3. kumite ženy U21 -68kg Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy U21 -68kg Patrycja Krzak KS Shindo Cieszyn POL POL
kumite ženy U21 +68kg
1. kumite ženy U21 +68kg Charlotte Grimm Musashi Weimar GER GER
2. kumite ženy U21 +68kg Klaudia Szymanska KS Shindo Cieszyn POL POL
3. kumite ženy U21 +68kg Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy U21 +68kg Lenka Sahuľová Central Slovakia SVK SVK
kumite ženy U21 BRH
1. kumite ženy U21 BRH Miroslava Kopúňová Karate Klub MUGEN Nemšová SVK SVK
2. kumite ženy U21 BRH Charlotte Grimm Musashi Weimar GER GER
3. kumite ženy U21 BRH Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy U21 BRH Hana Kuklová Central Slovakia SVK SVK
5. kumite ženy U21 BRH Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ženy U21 BRH Natalia Stubba Sportowy klub karate - Senshi POL POL
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Rainers Ramanis Samuraji LAT LAT
2. kumite muži -60kg Denys Kucherenko Ukrajina UKR UKR
3. kumite muži -60kg Filip Dittrich GRYF Liberec CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Vadym Kolomiiets Ukrajina UKR UKR
2. kumite muži -67kg Karel Pinkas SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite muži -67kg Maciej Drążewski PKK Pleszew POL POL
3. kumite muži -67kg Vitalii Holovachov Ukrajina UKR UKR
5. kumite muži -67kg Carl Gustav D. Myreng Team Viking Norway NOR NOR
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -75kg Sergiy Obukhov Ukrajina UKR UKR
3. kumite muži -75kg Dmytro Negaturov Ukrajina UKR UKR
3. kumite muži -75kg Kamo Unanyan Armenia ARM ARM
5. kumite muži -75kg Kamil Rosiński Budokan Wroclaw POL POL
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Oleg Jastrebov Ukrajina UKR UKR
2. kumite muži -84kg Sergii Pinchuk Ukrajina UKR UKR
3. kumite muži -84kg Andrejs Ozerovs Lotyšsko LAT LAT
3. kumite muži -84kg Lukáš Staroň UPJŠ Košice SVK SVK
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Vyacheslav Osyka Ukrajina UKR UKR
2. kumite muži +84kg Tomasz Sołtysiak PKK Pleszew POL POL
3. kumite muži +84kg Hoang Thanh Hung Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži +84kg Milan Tesař Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kumite muži +84kg Ondřej Knížek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Dávid Kostolník Slovensko SVK SVK
2. kumite muži BRH Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži BRH Pavol Bitto Slovšport Trnava SVK SVK
3. kumite muži BRH Kamo Unanyan Armenia ARM ARM
5. kumite muži BRH Milan Barányi Kumade Topoľčany SVK SVK
5. kumite muži BRH Maciej Drążewski PKK Pleszew POL POL
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Adriana Crhonková Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy -50kg Lenka Kašparová KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ženy -50kg Magda Wierzbicka Arashi Legnica POL POL
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Ina Macejková Dukla Banská Bystrica SVK SVK
2. kumite ženy -55kg Yuniar Yuniar Ninda Moss Karateklubb NOR NOR
3. kumite ženy -55kg Ariana Alic Team Viking Norway NOR NOR
3. kumite ženy -55kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ženy -55kg Miroslava Kopúňová Karate Klub MUGEN Nemšová SVK SVK
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Agata Uwijała Gokken Chwaszczyna POL POL
3. kumite ženy -61kg Kristine Vica Samuraji LAT LAT
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Veronika Semaniková Katsudo Sabinov SVK SVK
2. kumite ženy -68kg Natalia Stubba Sportowy klub karate - Senshi POL POL
3. kumite ženy -68kg Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Simona Kaliničenková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Silje M. Vedvik Team Viking Norway NOR NOR
2. kumite ženy +68kg Klaudia Szymanska KS Shindo Cieszyn POL POL
3. kumite ženy +68kg Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ženy +68kg Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Rebeka Vidová Dukla Banská Bystrica SVK SVK
2. kumite ženy BRH Ina Macejková Dukla Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite ženy BRH Ariana Alic Team Viking Norway NOR NOR
3. kumite ženy BRH Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ženy BRH Veronika Semaniková Katsudo Sabinov SVK SVK
7. kumite ženy BRH Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ženy BRH Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE CZE
kumite Masters muži (+40 let)
1. kumite Masters muži (+40 let) David Dvořák KKD Bruntál CZE CZE
2. kumite Masters muži (+40 let) Peter Hnyk KK DRAP Partizánske SVK SVK
3. kumite Masters muži (+40 let) Zdzislaw Mitula UKS Hitotsu Ostrzeszów POL POL
3. kumite Masters muži (+40 let) Robert Rugier Arashi Sportsclub HUN HUN
5. kumite Masters muži (+40 let) František Bernold Atara Ostrava CZE CZE
5. kumite Masters muži (+40 let) Peter Váczy UPJŠ Košice SVK SVK
kumite Masters ženy (+35 let)
1. kumite Masters ženy (+35 let) Markéta Burianová KC Dragons Rosice CZE CZE
kumite team st. žáci
1. kumite team st. žáci Lotyšsko LAT LAT
2. kumite team st. žáci Lotyšsko LAT LAT
3. kumite team st. žáci Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite team st. žáci Central Slovakia SVK SVK
5. kumite team st. žáci SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite team st. žáci SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite team st. žákyně
1. kumite team st. žákyně Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite team st. žákyně Lotyšsko LAT LAT
3. kumite team st. žákyně SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite team st. žákyně Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite team dorostenci (14-15)
1. kumite team dorostenci (14-15) Sarpsborg karate NOR NOR
2. kumite team dorostenci (14-15) KS Olimp Łódź POL POL
3. kumite team dorostenci (14-15) Lotyšsko LAT LAT
3. kumite team dorostenci (14-15) Sportowy klub karate - Senshi POL POL
5. kumite team dorostenci (14-15) Ukrajina UKR UKR
5. kumite team dorostenci (14-15) KS Olimp Łódź POL POL
kumite team dorostenky (14-15)
1. kumite team dorostenky (14-15) Team Viking Norway NOR NOR
2. kumite team dorostenky (14-15) Central Slovakia SVK SVK
3. kumite team dorostenky (14-15) Ukrajina UKR UKR
3. kumite team dorostenky (14-15) Shihan Poprad SVK SVK
5. kumite team dorostenky (14-15) PSE Shindo HUN HUN
kumite team junioři (16-17)
1. kumite team junioři (16-17) UKS Hitotsu Ostrzeszów POL POL
2. kumite team junioři (16-17) KK Lichnice CZE CZE
3. kumite team junioři (16-17) Team Viking Norway NOR NOR
3. kumite team junioři (16-17) Sarpsborg karate NOR NOR
5. kumite team junioři (16-17) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite team junioři (16-17) SKBU Trutnov CZE CZE
kumite team juniorky (16-17)
1. kumite team juniorky (16-17) Central Slovakia SVK SVK
2. kumite team juniorky (16-17) Lotyšsko LAT LAT
3. kumite team juniorky (16-17) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite team juniorky (16-17) Kumade Topoľčany (SVK) SVK SVK
5. kumite team juniorky (16-17) Team Viking Norway NOR NOR

Související turnaje:

Turnaj Datum
Euro Grand Prix Pilsen 2015 03.10.2015-04.10.2015
Grand Prix Hradec Králové 2015 25.04.2015-26.04.2015
Euro Grand Prix Pilsen 2014 18.10.2014-19.10.2014
Budapest Open 2014 20.09.2014-21.09.2014
Grand Prix Hradec Králové 2014 26.04.2014-27.04.2014
Euro Grand Prix Pilsen 2013 28.09.2013-29.09.2013
Grand Prix Hradec Králové 2013 27.04.2013-28.04.2013
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk