KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

North Bohemia 2012 - 13.10.2012

Město Ústí nad Labem
Stát Česká republika
Pořadatel SKR SU Ústí nad Labem
Registrovaných jednotlivců 414
Závodníci v kategoriích 585
Kluby 65
Státy 9
Kluby na medailových pozicích 47
Státy na medailových pozicích 9
Hodnocení 36-24-12-6-3


Ohodnocení kvality turnaje:
42.31%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 39x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Badameh Aihm Izrael ISR ISR
2. kata ml. žáci (7-9) Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Jakub Klíma Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Denny Kulich SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Ondřej Nosek Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Jakub Richter SVČ Domeček Brno CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Tomáš Vacek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Martin Šípek KK Topoľčany SVK SVK
2. kata ml. žáci (10-11) Daniel Zwach Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata ml. žáci (10-11) Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) David Stárek KK Jeseník CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Martin Pech TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Vojtěch Zrna Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Josef Fečo SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Trabia Majd Izrael ISR ISR
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Kristína Niznerová Rapid Bratislava SVK SVK
2. kata ml. žákyně (7-9) Magdalena Laura Husáková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Michaela Čukanová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata ml. žákyně (7-9) Eliška Krobová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Adéla Průchová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Hana Reitzová Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Veronika Višňovská TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Adéla Šinerová Sport Relax CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Hana Endlerová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Kristýna Vavrušková KK Lichnice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Eliška Pavlů Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Klára Uhlíková Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Filip Cích Rapid Bratislava SVK SVK
2. kata st. žáci (12-13) Dominik Bartuška KARATE TESY Shotokan CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) David Šerák Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Tomáš Fančo Rapid Bratislava SVK SVK
5. kata st. žáci (12-13) Nikolaj Troest Itosu-Kai Dragoer DEN DEN
7. kata st. žáci (12-13) Matteo Tamborlani TARO KAN CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Kryštof Zlatohlávek Sport Relax CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Nikola Jůzová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Viktoria Omelchenko Sen-bin Karate Team UKR UKR
3. kata st. žákyně (12-13) Dorota Blechová Sport Relax CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Barbora Bukáčková Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Barbora Lacinová SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Lukáš Vik Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Martin Müller Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Lukas Kristoffer Ekkert Itosu-Kai Dragoer DEN DEN
3. kata dorostenci (14-15) Petr Marschall SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Libor Podroužek KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Erik Stojka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Christian Dalgärd Dánsko DEN DEN
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Frederikke Brendstrup Madsen Dánsko DEN DEN
2. kata dorostenky (14-15) Caroline Dalgård Dánsko DEN DEN
3. kata dorostenky (14-15) Frederikke Bjerring Dánsko DEN DEN
3. kata dorostenky (14-15) Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Eliška Žubretovská Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Johannes Samson Dánsko DEN DEN
3. kata junioři (16-17) Dominik Bandas SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Jan Boháč Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Alessandro Tamborlani TARO KAN CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Ondřej Blín Slavia TU Liberec CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Rikke Linck Dánsko DEN DEN
2. kata juniorky (16-17) Simona Mátyásová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata juniorky (16-17) Cecilie Bjerring Dánsko DEN DEN
3. kata juniorky (16-17) Tereza Zlatohlávková Sport Relax CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata muži
1. kata muži Christopher Rohde Skotte Dánsko DEN DEN
2. kata muži Marek Pohanka KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata muži Karel Imríšek Slavia Kroměříž CZE CZE
3. kata muži Thomas Nrngiis Dánsko DEN DEN
5. kata muži Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata muži Martin Trávník Karate Vision Praha CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Rikke Linck Dánsko DEN DEN
2. kata ženy Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata ženy Cecilie Bjerring Dánsko DEN DEN
3. kata ženy Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
5. kata ženy Ivana Dvořáková Jukl Karate Team CZE CZE
5. kata ženy Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata Masters muži (+40 let)
1. kata Masters muži (+40 let) Jan Přibyl EMĚ Mělník CZE CZE
2. kata Masters muži (+40 let) Václav Plecer st. Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Željko Puzjak KK Mars CRO CRO
3. kata Masters muži (+40 let) Luděk Šíma KK Litvínov CZE CZE
5. kata Masters muži (+40 let) Jadranko Jurjević KK Mars CRO CRO
kata Masters ženy (+35 let)
1. kata Masters ženy (+35 let) Shirley Anavisa Fernan Karate-Dojo Mayen-Mendig GER GER
2. kata Masters ženy (+35 let) Věra Soprová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Šárka Hubková KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Božena Pavlasová Sport Relax CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) Autoškoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata team žáci (7-13) SVČ Domeček Brno CZE CZE
5. kata team žáci (7-13) Izrael ISR ISR
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) Sport Relax CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Karate České Budějovice CZE CZE
kata team muži
1. kata team muži KK Mars (CRO) CRO CRO
kata team ženy
1. kata team ženy SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Alkhas Alkhasov PSC Olimpiysky RUS RUS
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Tomáš Dobiaš Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Filip Havrančík Rapid Bratislava SVK SVK
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Martin Andrejko Laugaricio Trenčín SVK SVK
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Michal Kiss Laugaricio Trenčín SVK SVK
7. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Matias Fatka Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Ondřej Nosek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Filip Krišal Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Luděk Máčka Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Marek Švec Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Daniel Nevrkla SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Jonáš Rybák Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Badameh Aihm Izrael ISR ISR
7. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Shawahna Zain Alden Izrael ISR ISR
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Magomed Magomedov PSC Olimpiysky RUS RUS
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Bohumil Snopek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Martin Eliáš KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jan Prokop KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Dmytro Kuzmenko Sen-bin Karate Team UKR UKR
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Michal Škaryd KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Tomáš Maruška Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Vojtěch Zrna Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Tomáš Dittrich Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Mikuláš Otípka Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Tomáš Tyle Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Vladymyr Dolzenko Sen-bin Karate Team UKR UKR
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Michal Zemek KK TJ Krupka CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Michal Benda KK Lichnice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Matěj Štěpán SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Trabia Majd Izrael ISR ISR
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Asadula Rustamov PSC Olimpiysky RUS RUS
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Juriy Ishenko Sen-bin Karate Team UKR UKR
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Martin Šípek KK Topoľčany SVK SVK
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Robin Brothánek Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Tomáš Maxa Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Marcel Dlouhý SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Daniel Schlosser KK Topoľčany SVK SVK
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Filip Černík Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Mathias Kliment Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Tomáš Děd Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Radek Lefan Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Lukáš Gruber Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Tomáš Novotný Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Kristína Niznerová Rapid Bratislava SVK SVK
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Vendula Štěpánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Tereza Bartíková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Michaela Čukanová Rapid Bratislava SVK SVK
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Hana Reitzová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Adéla Průchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Barbora Soukupová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Anna Harries SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Eva Šmejkalová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucie Kadlecová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Alice Anderlová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Veronika Sasová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Aneta Mačátová KCK Team CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Kristýna Vavrušková KK Lichnice CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Mikuláš Fuka KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Daniyal Bulatov PSC Olimpiysky RUS RUS
3. kumite st. žáci -39kg Václav Kratochvíl KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Pavel Šutiak Rapid Bratislava SVK SVK
5. kumite st. žáci -39kg Igor Efimenko Sen-bin Karate Team UKR UKR
5. kumite st. žáci -39kg David Schacherel Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Kristián Hnízdil SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Patrik Tran SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg David Podsklan KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite st. žáci -45kg Konstantin Yanenko Sen-bin Karate Team UKR UKR
3. kumite st. žáci -45kg Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Matteo Tamborlani TARO KAN CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Filip Cích Rapid Bratislava SVK SVK
5. kumite st. žáci -45kg Tomáš Fančo Rapid Bratislava SVK SVK
7. kumite st. žáci -45kg Přemek Benhák Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Vojtěch Boura SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Valentin Naida Sen-bin Karate Team UKR UKR
2. kumite st. žáci -52kg Abdula Zade Atakishi PSC Olimpiysky RUS RUS
3. kumite st. žáci -52kg Gasan Bulatov PSC Olimpiysky RUS RUS
3. kumite st. žáci -52kg Tomáš Staněk Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Adolf Gyurik Rapid Bratislava SVK SVK
5. kumite st. žáci -52kg Dominik Majera SKBU Trutnov CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Vojtěch Boháč Slavia TU Liberec CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Matěj Škultéty SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Jan Vrtílka Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Roman Orlov Sen-bin Karate Team UKR UKR
5. kumite st. žáci -60kg Daniel Caha TJ Karate Třebíč CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Vojtěch Laurin Slavia TU Liberec CZE CZE
7. kumite st. žáci -60kg Volodymyr Vaynahy Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Josef Černík Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Petr Urbanec KK Lichnice CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Lukáš Kotlík SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Marek Peštál TJ Karate Třebíč CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg Václav Chaloupka Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Monika Bürgerová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Michaela Bartoňová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Anna Rotterová KK Jeseník CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Lucie Havelková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Viktoria Omelchenko Sen-bin Karate Team UKR UKR
5. kumite st. žákyně -50kg Barbora Kocková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Nikola Kosinová KK Lichnice CZE CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Kateřina Procházková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Madeleine Schröter Karate Arnstadt GER GER
2. kumite st. žákyně +50kg Barbora Bukáčková Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Lucia Derková Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite st. žákyně +50kg Liana Hirsch KV Hessen GER GER
5. kumite st. žákyně +50kg Adéla Těhlová KARATE TESY Shotokan CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jakub Michálek KK Jeseník CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Libor Podroužek KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Kacper Kwiatkowski Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Vojtěch Lukšík Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Dawid Komorowski Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg David Kühn KV Hessen GER GER
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Nicolei Lannard Karate Arnstadt GER GER
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Libor Vlček Laugaricio Trenčín SVK SVK
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Michal Višňovský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tomáš Lukš Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Vít Vaněček SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Petr Marschall SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Andreas Nikitin KV Hessen GER GER
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Maciej Burdanowski Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Patrik Jakubczyk Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Wojciech Porzycki Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Zrnovský Slavia TU Liberec CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Miloš Holub SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Viktor Röhrich KV Hessen GER GER
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Michal Ludziński Bodaikan Szczecin POL POL
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Than Hing Hoang Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Michael Jahelka SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Michael Staněk Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jaroslav Vlček SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Igor Kibrik Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Lukáš Kubín SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Rebeka Vidová KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Weronika Tuńska Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Adriana Crhonková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Alexandra Woit KV Hessen GER GER
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Leona Ondrouchová KABU Jablonec n/N CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Kristýna Pokrupová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Miriama Kozmová KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Frederikke Bjerring Dánsko DEN DEN
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Eliška Šinfeltová SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Charlotte Grimm Karate Arnstadt GER GER
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kamila Mandíková KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Natalia Szarama Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Aleksandra Wysokiňska Bodaikan Szczecin POL POL
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Adam Steczuk Bodaikan Szczecin POL POL
2. kumite junioři (16-17) -61kg Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Filip Dittrich Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Alessandro Tamborlani TARO KAN CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Josef Laštůvka Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Mateusz Bichta Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite junioři (16-17) -68kg Roman Veis SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Josef Ludačka Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Jan Boháč Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Jakub Sztyma Bodaikan Szczecin POL POL
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Ota Andörfer KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Ladislav Künzel KK Litvínov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg David Kučera SKC Louny CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Matúš Procházka Rapid Bratislava SVK SVK
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Viktorie Taušová Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Jana Knoblochová Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Zuzana Teufelová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite muži -70kg
1. kumite muži -70kg Peter Kumičík Laugaricio Trenčín SVK SVK
2. kumite muži -70kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite muži -70kg Martin Fus Baník Havířov CZE CZE
3. kumite muži -70kg Adam Horváth Baník Havířov CZE CZE
kumite muži -80kg
1. kumite muži -80kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -80kg Jan Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -80kg Patrik Zeman SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite muži -80kg Artem Zhegaluk Sen-bin Karate Team UKR UKR
5. kumite muži -80kg Radovan Balský Sport Relax CZE CZE
kumite muži +80kg
1. kumite muži +80kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kumite muži +80kg Mladen Miletych Sen-bin Karate Team UKR UKR
3. kumite muži +80kg Herbert Etcher KV Hessen GER GER
3. kumite muži +80kg Viacheslav Nedryga Sen-bin Karate Team UKR UKR
5. kumite muži +80kg Václav Fait TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite muži +80kg Jan Fait TJ Karate Praha CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Tomáš Reich KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kumite muži BRH Viacheslav Nedryga Sen-bin Karate Team UKR UKR
3. kumite muži BRH Jan Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži BRH Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži BRH Jan Fait TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite muži BRH Artem Zhegaluk Sen-bin Karate Team UKR UKR
kumite ženy -60kg
1. kumite ženy -60kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy -60kg Lucie Veithová Česká republika CZE CZE
3. kumite ženy -60kg Anastasya Byluk Sen-bin Karate Team UKR UKR
3. kumite ženy -60kg Simona Kaliničenková KK TJ Krupka CZE CZE
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Zuzana Kubalová Rapid Bratislava SVK SVK
2. kumite ženy +60kg Šárka Burýšková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ženy +60kg Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Šárka Burýšková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ženy BRH Zuzana Kubalová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite ženy BRH Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy BRH Lucie Veithová Česká republika CZE CZE
5. kumite ženy BRH Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite Masters muži (+40 let)
1. kumite Masters muži (+40 let) Shamil Nasrudinov PSC Olimpiysky RUS RUS
2. kumite Masters muži (+40 let) Magomed Shamsudinov PSC Olimpiysky RUS RUS
3. kumite Masters muži (+40 let) Miroslav Roman ŠSK Karate Karviná CZE CZE
3. kumite Masters muži (+40 let) Luděk Šíma KK Litvínov CZE CZE
kumite Masters ženy (+35 let)
1. kumite Masters ženy (+35 let) Věra Soprová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kumite team muži
1. kumite team muži Česká republika CZE CZE
2. kumite team muži Sen-bin karate Kiev UKR UKR

Související turnaje:

Turnaj Datum
Grand Prix Ústí n/L 2017 29.04.2017
Grand Prix Ostrava 2016 05.11.2016
Grand Prix Ostrava 2015 31.10.2015-01.11.2015
Grand Prix Ústí n/L 2015 16.05.2015
North Bohemia 2014 11.10.2014
Grand Prix Ústí n/L 2014 24.05.2014
North Bohemia 2013 12.10.2013
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk