KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

O pohár starosty města Ústí nad Orlicí 2010 - 27.11.2010

Město Ústí nad Orlicí
Stát Česká republika
Pořadatel SK Karate Ústí n/O
Registrovaných jednotlivců 202
Kluby na medailových pozicích 24
Státy na medailových pozicích 2
Hodnocení 12-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
51.97%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 38x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Matěj Makeš Karate-do Litomyšl CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Marek Náhlik KCK Team CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Matěj Kosek KCK Team CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Radim Patkolo KCK Team CZE CZE
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Vojtěch Jedlička Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Adam Matěj Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Jan Hertl Karate Hlinsko CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Jiří Piskač KK Lichnice CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Adéla Ledvinová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Kristýna Vavrušková KK Lichnice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Žaneta Jantačová KCK Team CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Anna Kašparová Karate-do Litomyšl CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Barbora Bukáčková Karate Hlinsko CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Květoslava Pokorná Karate Hlinsko CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Tomáš Zaťko TARO KAN CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Matěj Kopecký KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jakub Němec KK Lichnice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Tereza Mikudová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Sendlerová TARO KAN CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Jan Boháč Karate Hlinsko CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Stanislav Jílek Karate Hlinsko CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Viliam Gago Shotokan Karate-Do Brno Husovice CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jáchym Kopecký KCK Team CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Simona Šedivá KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Iva Hofmanová KCK Team CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) David Ondráček SK Tommi Praha CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Miroslav Richter KCK Team CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Radek Jirges SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Robin Žďárek KCK Team CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Adéla Pallová SK Tommi Praha CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Alena Platilová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
kata muži
1. kata muži David Beran KCK Team CZE CZE
2. kata muži Roman Krátký KCK Team CZE CZE
3. kata muži Petr Charvát KK Lichnice CZE CZE
3. kata muži Ondřej Zátopek VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
2. kata ženy Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kata ženy Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
3. kata ženy Adéla Pallová SK Tommi Praha CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Jan Stránský KCK Team CZE CZE
2. kumite ml. žáci -30kg Daniel Jirásek KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Jan Hertl Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Marian Olšavský SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Šimon Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Petr Ducheček Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Šimon Honsů Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Radek Netolický Karate Hlinsko CZE CZE
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Jakub Bartoš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ml. žáci -40kg Jan Novák Shotokan Karate-Do Brno Husovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Albert Vacek KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Jan Vobruba SŠKS Pardubice CZE CZE
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg Jiří Piskač KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žáci +40kg Petr Urbanec KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Filip Černík Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Filip Trejtnar Kasr Žamberk CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -35kg Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Nela Beranová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Květoslava Pokorná Karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Barbora Bukáčková Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Sabina Mačátová KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Anita Sovová KCK Team CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Michal Doskočil KCK Team CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Matěj Kopecký KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Rudolf Horák SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Josef Černík Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg David Fikejz SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Filip Kubeš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Jakub Němec KK Lichnice CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Martin Doskočil KCK Team CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Marek Petrjánoš KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Jan Kalivoda TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Jan Moravec KCK Team CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Josef Sluka Karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Jan Šrámek KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Adam Hrdina KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Luděk Hrnčíř KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Michaela Krátká KCK Team CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Jannatay Shamshieva KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Hana Ryšavá TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Kateřina Sendlerová TARO KAN CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Martin Škoda TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Dušan Balog Karate-do Litomyšl CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jindřich Ondrušík KK Odry CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Boháč Karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Dostál KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Stanislav Slavík Karate Hlinsko CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +63kg
1. kumite dorostenci (14-15) +63kg Viliam Gago Shotokan Karate-Do Brno Husovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +63kg Lukáš Petráček SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +63kg Jáchym Kopecký KCK Team CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +63kg Dmitrij Raški KCK Team CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Kristýna Drápalíková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Gabriela Krátká KCK Team CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Simona Šedivá KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Iva Hofmanová KCK Team CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kateřina Kubešová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Barbora Makešová Karate-do Litomyšl CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Radek Jirges SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Jiří Holub SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg David Richtr KCK Team CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Robin Žďárek KCK Team CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Miroslav Richter KCK Team CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Jiří Večeř SKBU Trutnov CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Matěj Peksa SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Josef Blahoš SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Jiří Novák SKBU Trutnov CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Petra Krátká KCK Team CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Kateřina Nehybová SKBU Trutnov CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Markéta Barešová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
kumite muži -70kg
1. kumite muži -70kg David Beran KCK Team CZE CZE
2. kumite muži -70kg Pavel Veverka SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite muži -70kg Martin Blatoň KS Shindo Cieszyn POL POL
3. kumite muži -70kg Silvestr Matocha KS Shindo Cieszyn POL POL
kumite muži -80kg
1. kumite muži -80kg Miloš Němec KK Lichnice CZE CZE
2. kumite muži -80kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -80kg Marcel Skalický SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite muži -80kg Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite muži +80kg
1. kumite muži +80kg Robert Svoboda KS Shindo Cieszyn POL POL
2. kumite muži +80kg Jiří Hájek KK Odry CZE CZE
3. kumite muži +80kg František Doleček Shotokan Karate-Do Brno Husovice CZE CZE
3. kumite muži +80kg Petr Charvát KK Lichnice CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži BRH Marcel Skalický SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite muži BRH Petr Charvát KK Lichnice CZE CZE
3. kumite muži BRH Pavel Veverka SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Martina Bajusová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ženy BRH Ivana Veverková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ženy BRH Markéta Jirgesová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ženy BRH Regina Plašilová TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
kumite team st. žáci
1. kumite team st. žáci SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite team st. žáci KCK Team CZE CZE
3. kumite team st. žáci KCK Team CZE CZE
3. kumite team st. žáci KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite team st. žákyně
1. kumite team st. žákyně Tarokan Brno CZE CZE
2. kumite team st. žákyně KCK Team CZE CZE
kumite team dorostenci (14-15)
1. kumite team dorostenci (14-15) KCK Team CZE CZE
2. kumite team dorostenci (14-15) KK Odry CZE CZE
kumite team dorostenky (14-15)
1. kumite team dorostenky (14-15) KCK Team CZE CZE
2. kumite team dorostenky (14-15) KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite team muži
1. kumite team muži KS Shindo Cieszyn (POL) POL POL
2. kumite team muži KK Lichnice CZE CZE
3. kumite team muži KCK Team CZE CZE
3. kumite team muži SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite team ženy
1. kumite team ženy KCK Team CZE CZE
2. kumite team ženy SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Pohár nadějí 2015 11.04.2015
Bohemia Open 4 Kids 2014 14.09.2014
Pohár nadějí 2014 12.04.2014
Velká cena Trutnova 2014 11.01.2014
Velká cena Trutnova 2013 27.01.2013
Generali Cup 2012 24.11.2012
Wakizaši Cup 2012 12.05.2012
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk