KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Czech Grand Prix 2010 - 02.10.2010 - 03.10.2010

Město Plzeň
Stát Česká republika
Kluby na medailových pozicích 58
Státy na medailových pozicích 13
Hodnocení 60-40-20-10-5


Ohodnocení kvality turnaje:
53.29%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 38x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Matěj Říha Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Jess Rosiello Wakai Team BEL BEL
3. kata ml. žáci (7-11) Julian Enrik Smoliga Rapid Bratislava SVK SVK
5. kata ml. žáci (7-11) Walid Deghali KC Le Chardon BEL BEL
5. kata ml. žáci (7-11) David Stárek KK Jeseník CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Vojtěch Jedlička Spartak Hradec Králové CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Jiří Měkuta Karate České Budějovice CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Sabina Křížová SVČ Domeček Brno CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Katarína Langová Kumade Topoľčany SVK SVK
3. kata ml. žákyně (7-11) Célia Chartry Champions Club BEL BEL
3. kata ml. žákyně (7-11) Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Marcela Langová Kumade Topoľčany SVK SVK
7. kata ml. žákyně (7-11) Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Lukáš Vik Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Alexis Davoine Champions Club BEL BEL
2. kata st. žáci (12-13) Dominik Mikula Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Dominik Jankech Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kata st. žáci (12-13) Milan Hájek Sport Relax CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Mario Meixner KK Trstená SVK SVK
7. kata st. žáci (12-13) Matěj Bláha Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Martin Müller SK Kamiwaza karate CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Marija Larisa Agafonova Baltijas Karate Club LAT LAT
3. kata st. žákyně (12-13) Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Kinga Harast Harasuto Karate Klub POL POL
5. kata st. žákyně (12-13) Lucie Rottenbornová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Hana Kuklová Karate Kachi Nitra SVK SVK
7. kata st. žákyně (12-13) Terezie Sklenářová Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Peter Fabian Goju-kai Prešov SVK SVK
2. kata dorostenci (14-15) Lukáš Meňuš Slovensko SVK SVK
3. kata dorostenci (14-15) Ján Borecký Slovensko SVK SVK
3. kata dorostenci (14-15) Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Marcel Rebro Česká republika SVK SVK
5. kata dorostenci (14-15) Alessandro Tamborlani TARO KAN CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Antonín Míka Karate Klub Klatovy CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Marija Larisa Agafonova Baltijas Karate Club LAT LAT
2. kata dorostenky (14-15) Lenka Pipišková Slovensko SVK SVK
3. kata dorostenky (14-15) Luisa Reinl KD Lich GER GER
3. kata dorostenky (14-15) Miriam Risse KD Lich GER GER
5. kata dorostenky (14-15) Pavla Čížková KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Stéphania Salvati Lucembursko LUX LUX
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Christopher Rohde Skotte Dánsko DEN DEN
2. kata junioři (16-17) Michal Molčan Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata junioři (16-17) Michael Basckin Austrálie AUS AUS
3. kata junioři (16-17) Yvan Rodriguez Merino Federation Francophone BEL BEL
5. kata junioři (16-17) Charles-Edouard Petit Lucembursko LUX LUX
5. kata junioři (16-17) Michal Slávik SVČ Domeček Brno CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Jaroslav Hodina Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Filip Saidl Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Ingrid Suchánková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kata juniorky (16-17) Constantina Daramelas Federation Francophone BEL BEL
3. kata juniorky (16-17) Laila Kinsch Lucembursko LUX LUX
3. kata juniorky (16-17) Zuzana Kormošová KK Trstená SVK SVK
5. kata juniorky (16-17) Alena Navrátilová SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Hana Ulíková Sport Relax CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Jana Horáková EMĚ Mělník CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kata muži
1. kata muži Matěj Urík Slovensko SVK SVK
2. kata muži Christopher Rohde Skotte Dánsko DEN DEN
3. kata muži Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata muži Peter Soóky Slovensko SVK SVK
5. kata muži Kristian Agsten KD Lich GER GER
5. kata muži Ivan Krupa KK Miyagi Lučenec SVK SVK
7. kata muži Bryan Antony Lucembursko LUX LUX
7. kata muži Fréderic Namèche CAMJ Karate Brussel BEL BEL
kata ženy
1. kata ženy Dorota Balciarova Česká republika SVK SVK
2. kata ženy Erika Hrušecká Slovensko SVK SVK
3. kata ženy Barbora Bosnyaková Česká republika SVK SVK
3. kata ženy Katarína Longová Slovensko SVK SVK
5. kata ženy Renee Caruso Austrálie AUS AUS
5. kata ženy Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan CZE CZE
7. kata ženy Mariska Marques-Steenbeek Nizozemsko NED NED
7. kata ženy Monika Smolařová Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Jan Žižka Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žáci -30kg Tomáš Maxa Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Mikuláš Fuka KK TJ Krupka CZE CZE
5. kumite ml. žáci -30kg Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci -30kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci -30kg Sebastian Chmelár Kumade Topoľčany SVK SVK
7. kumite ml. žáci -30kg Tomáš Choc Karate Klub Klatovy CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Jess Rosiello Wakai Team BEL BEL
2. kumite ml. žáci -35kg Thanks Rusanganwa Nema Wakai Team BEL BEL
3. kumite ml. žáci -35kg Jakub Hrala Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Pawel Sochański Harasuto Karate Klub POL POL
5. kumite ml. žáci -35kg Václav Kratochvíl KK TJ Krupka CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Matteo Tamborlani TARO KAN CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Matteo Tamborlani TARO KAN CZE CZE
7. kumite ml. žáci -35kg Ondřej Košťál SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žáci -35kg David Podsklan Autoškola Podsklan SVK SVK
kumite ml. žáci -41kg
1. kumite ml. žáci -41kg Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci -41kg Jakub Jirka Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Tadeáš Černovský Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Lukáš Král Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite ml. žáci -41kg Kenneth Gabriels Karateclub United Friends 3063 BEL BEL
5. kumite ml. žáci -41kg Julian Enrik Smoliga Rapid Bratislava SVK SVK
7. kumite ml. žáci -41kg Petr Kalvoda KK TJ Krupka CZE CZE
kumite ml. žáci +41kg
1. kumite ml. žáci +41kg Walid Deghali KC Le Chardon BEL BEL
2. kumite ml. žáci +41kg Rick Groot Budoschool Ton Neuhaus NED NED
3. kumite ml. žáci +41kg Josef Černík Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Kevin Hein SKD Goettschied GER GER
5. kumite ml. žáci +41kg Jiří Měkuta Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci +41kg Cezary Pelka KS Olimp Łódź POL POL
7. kumite ml. žáci +41kg Mikołaj Filanowski KS Olimp Łódź POL POL
7. kumite ml. žáci +41kg Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -35kg Barbora Dubná Kumade Topoľčany SVK SVK
3. kumite ml. žákyně -35kg Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně -35kg Šárka Klečková Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně -35kg Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
7. kumite ml. žákyně -35kg Célia Chartry Champions Club BEL BEL
7. kumite ml. žákyně -35kg Marcela Langová Kumade Topoľčany SVK SVK
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Tereza Feriancová KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Clara Hebrans Champions Club BEL BEL
3. kumite ml. žákyně +35kg Barbora Bukáčková Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Veronika Hurychová Kumade Topoľčany SVK SVK
3. kumite ml. žákyně +35kg Veronika Hurychová Kumade Topoľčany SVK SVK
5. kumite ml. žákyně +35kg Květoslava Pokorná Karate Hlinsko CZE CZE
5. kumite ml. žákyně +35kg Rebeka Vidová Autoškola Podsklan SVK SVK
7. kumite ml. žákyně +35kg Ema Brázdová Karate klub Prievidza-FKŠ SVK SVK
7. kumite ml. žákyně +35kg Karolina Pivarčiová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Paweł Niepsuj KS Olimp Łódź POL POL
2. kumite st. žáci -39kg Mateusz Rzeźniczak Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite st. žáci -39kg Alexis Davoine Champions Club BEL BEL
3. kumite st. žáci -39kg Jakub Kasák KK Žilina SVK SVK
5. kumite st. žáci -39kg Vojtěch Lukšík Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Tomáš Zaťko TARO KAN CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Marcin Rajski KS Olimp Łódź POL POL
2. kumite st. žáci -45kg Luca Costa Federation Francophone BEL BEL
3. kumite st. žáci -45kg Stanislav Bajo KK Trstená SVK SVK
3. kumite st. žáci -45kg Ricard Reinhaus Baltijas Karate Club LAT LAT
5. kumite st. žáci -45kg Michal Chrenek KK Trstená SVK SVK
5. kumite st. žáci -45kg Dominik Jankech Karate Kachi Nitra SVK SVK
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Nathan Curtz Federation Francophone BEL BEL
2. kumite st. žáci -52kg Ryuichi Belli Federation Francophone BEL BEL
3. kumite st. žáci -52kg Marián Macík Slovensko SVK SVK
3. kumite st. žáci -52kg Dens Sadikovs Baltijas Karate Club LAT LAT
5. kumite st. žáci -52kg Jan Brtna Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Tobias Kirchhoff Banzai-Karate E.T. Hirschberg/Saale GER GER
7. kumite st. žáci -52kg Vojtěch Míka Karate Klub Klatovy CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Alexander Georgieff Austrálie AUS AUS
3. kumite st. žáci -60kg Ota Andörfer KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Szymon Lasota KS Olimp Łódź POL POL
5. kumite st. žáci -60kg Jaroslav Vlček SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite st. žáci -60kg Martin Doskočil KCK Team CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg David Kučera SKC Louny CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Marek Bejtic Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Jakub Wojcik KK Champion Team POL POL
5. kumite st. žáci +60kg Pavel Davídek Schick Ryu Praha CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg Filip Wujek KK Champion Team POL POL
7. kumite st. žáci +60kg Jan Šrámek KCK Team CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Yasmina Farsi Federation Francophone BEL BEL
2. kumite st. žákyně -42kg Adriana Crhonková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Cassandra Fevrier Federation Francophone BEL BEL
3. kumite st. žákyně -50kg Lola Barracato Champions Club BEL BEL
3. kumite st. žákyně -50kg Eline Vounckx Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
5. kumite st. žákyně -50kg Hana Kuklová Karate Kachi Nitra SVK SVK
7. kumite st. žákyně -50kg Carina Storzer Leistungszentrum Wien AUT AUT
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Dorota Banaszczyk KS Olimp Łódź POL POL
3. kumite st. žákyně +50kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Patrícia Štrbová KK Žilina SVK SVK
5. kumite st. žákyně +50kg Marija Larisa Agafonova Baltijas Karate Club LAT LAT
5. kumite st. žákyně +50kg Lola Rauw Federation Francophone BEL BEL
7. kumite st. žákyně +50kg Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Julien Custinne Federation Francophone BEL BEL
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Marian Vrabec KK Trstená SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Lukáš Meňuš Slovensko SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Szymon Stawiarski Harasuto Karate Klub POL POL
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Richard Marcin Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Marcin Stasiak KS Olimp Łódź POL POL
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jonathan Caruso Austrálie AUS AUS
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Stephane Da Fonte Lucembursko LUX LUX
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Rayan Aziz Ouazzani Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Péter Sánta Goju-Kai Budapest HUN HUN
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Julien Van Schil Lucembursko LUX LUX
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Matej Homola Autoškola Podsklan SVK SVK
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Nick Gerrese Unity 99 Rotterdam NED NED
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Matthias Dieterle Shintaikan Villingen GER GER
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Matthias Dieterle Shintaikan Villingen GER GER
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Josef Laštůvka Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Pavel Polák TARO KAN CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Barry Groot Budoschool Ton Neuhaus NED NED
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Nikolas Mišík TJ Karate Praha CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Matej Jopek Slovensko SVK SVK
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Josef Ludačka Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Tibor Hidasi Goju-Kai Budapest HUN HUN
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Fabian Dieterle Shintaikan Villingen GER GER
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Emmanuel Mulisi Kayembe Federation Francophone BEL BEL
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Aleš Vydra SKC Louny CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Tomáš Henzl Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Andrej Hoľan KK Žilina SVK SVK
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Matúš Procházka ŠŠK Bratislava SVK SVK
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Stef Adams Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Ilír Kabashi Autoškola Podsklan SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Bartłomiej Wilamek Harasuto Karate Klub POL POL
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Levi Grouls Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Antonín Míka Karate Klub Klatovy CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) +70kg Pavel Špecián SKC Louny CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Alexandra Chovancová Slovensko SVK SVK
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Nadia Otten Federation Francophone BEL BEL
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Dominika Kucharová Slovensko SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Lilien Vajda Goju-Kai Budapest HUN HUN
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Jennifer Delfosse Federation Francophone BEL BEL
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Anna Zuzanna Ziółkowska KS Olimp Łódź POL POL
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Alexandra Gallo Austrálie AUS AUS
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Kornélia Linkeschová Slovensko SVK SVK
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Libuša Korímová Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Terézia Valentovičová Slovensko SVK SVK
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Shauni Fontaine Budoschool Ton Neuhaus NED NED
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Viktória Pillárová Slovensko SVK SVK
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Miroslava Kopúňová Slovensko SVK SVK
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Viktorija Rezaeva Baltijas Karate Club LAT LAT
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Bobbi Been Unity 99 Rotterdam NED NED
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Camille Paquet Federation Francophone BEL BEL
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Jaroslava Baňasová Slovensko SVK SVK
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Jana Mazánková Karate Klub Klatovy CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Simon Aubry Entente Sportive Florentinoise Karaté FRA FRA
2. kumite junioři (16-17) -55kg Eugene Orlov Austrálie AUS AUS
3. kumite junioři (16-17) -55kg Yassine El Alili Federation Francophone BEL BEL
3. kumite junioři (16-17) -55kg Quinten Van Aesbroeck Federation Francophone BEL BEL
5. kumite junioři (16-17) -55kg Michael Basckin Austrálie AUS AUS
5. kumite junioři (16-17) -55kg Jaroslav Srba Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -55kg Brecht Evens Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
7. kumite junioři (16-17) -55kg Ondřej Žádný SKBU Hostivař CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Mustafa Astitou Federation Francophone BEL BEL
2. kumite junioři (16-17) -61kg Jéremy Da Luz Lucembursko LUX LUX
3. kumite junioři (16-17) -61kg Loic Raschella Lucembursko LUX LUX
3. kumite junioři (16-17) -61kg Mateusz Jakub Stępień KK Champion Team POL POL
5. kumite junioři (16-17) -61kg Dylan Amieiro Lucembursko LUX LUX
5. kumite junioři (16-17) -61kg Wojciech Słomian Bonsai Tomaszów Maz. POL POL
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Dániel Molnár Goju-Kai Budapest HUN HUN
2. kumite junioři (16-17) -68kg Kacper Krochmalski KS Olimp Łódź POL POL
3. kumite junioři (16-17) -68kg Michał Jędrzejczyk KK Champion Team POL POL
3. kumite junioři (16-17) -68kg Mirek Šulda Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Pierino Paglierini Federation Francophone BEL BEL
5. kumite junioři (16-17) -68kg Yvan Rodriguez Merino Federation Francophone BEL BEL
7. kumite junioři (16-17) -68kg Ian Van der Eedt Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
7. kumite junioři (16-17) -68kg Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Marciano Dekker Fudoshin Roermond NED NED
2. kumite junioři (16-17) -76kg Máté Munkácsy Maďarsko HUN HUN
3. kumite junioři (16-17) -76kg Ismail Hmimsa Federation Francophone BEL BEL
3. kumite junioři (16-17) -76kg Aaron McMahon Austrálie AUS AUS
5. kumite junioři (16-17) -76kg Jens Van Poecke Okinawa Kwai Gent-Laarne BEL BEL
5. kumite junioři (16-17) -76kg Luke Walker Austrálie AUS AUS
7. kumite junioři (16-17) -76kg Adam Špringer Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Jonathan Mulolo Federation Francophone BEL BEL
2. kumite junioři (16-17) +76kg Jaroslav Sládek KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Jan Abraham SKBU Hostivař CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Angel Georgieff Austrálie AUS AUS
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Jennifer Warling Lucembursko LUX LUX
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Isra Ou-Aissa Team Fightin' Nabil (NED) NED NED
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Karolína Kneisslová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Regina Rejžková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Bianca Gallo Austrálie AUS AUS
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Lien Joris Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Helena Mičiaková KK Žilina SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Victoria Piras Federation Francophone BEL BEL
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Karolína Ctiborová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Stephanie Reiffers Lucembursko LUX LUX
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Viktorija Rezaeva Baltijas Karate Club LAT LAT
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Ingrid Suchánková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Tania Kristensen Ishoj Karate DEN DEN
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Fruzsina Varga Goju-Kai Budapest HUN HUN
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Lis Dostert Lucembursko LUX LUX
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Liz Hary Lucembursko LUX LUX
7. kumite juniorky (16-17) -59kg Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Miroslava Hýllová KK Žilina SVK SVK
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Laury Vogelzang Unity 99 Rotterdam NED NED
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Yasnaia Bruneel Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Simona Kaliničenková KK TJ Krupka CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Jennifer Hein SKD Goettschied GER GER
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Denisa Martinková Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Vincent Vasseur Nizozemsko NED NED
2. kumite muži -60kg Alexander Heimann Německo GER GER
3. kumite muži -60kg Kenny Koster Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kumite muži -60kg Jan Milan Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži -60kg Boris Delhez Nizozemsko NED NED
5. kumite muži -60kg Charafedinne Ebaihoubarka Team Fightin' Nabil (NED) NED NED
7. kumite muži -60kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Cedric Urru Federation Francophone BEL BEL
2. kumite muži -67kg Geoffrey Berens Nizozemsko NED NED
3. kumite muži -67kg Jamal Ebaihoubarka Nizozemsko NED NED
3. kumite muži -67kg Oniell Zuiverloon Nizozemsko NED NED
5. kumite muži -67kg Marek Granát Slovensko SVK SVK
5. kumite muži -67kg Lorenzo Manhoef Nizozemsko NED NED
7. kumite muži -67kg Salahedinne Mesnaoui Federation Francophone BEL BEL
7. kumite muži -67kg Yves Martial Tadissi Goju-Kai Budapest HUN HUN
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg René Smaal Nizozemsko NED NED
2. kumite muži -75kg Andre Beck Německo GER GER
3. kumite muži -75kg Andreas Bachmann Německo GER GER
3. kumite muži -75kg Wladislaw Gumarow Německo GER GER
5. kumite muži -75kg Noah Bitsch Německo GER GER
5. kumite muži -75kg Tomáš Pavlíček SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite muži -75kg Xavier Köhlen Nizozemsko NED NED
7. kumite muži -75kg Robin van der Gracht Federation Francophone BEL BEL
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Timothy Petersen Nizozemsko NED NED
2. kumite muži -84kg Daniel Dutomadio Nizozemsko NED NED
3. kumite muži -84kg Christian Grüner Německo GER GER
3. kumite muži -84kg Yannick Piersotte Federation Francophone BEL BEL
5. kumite muži -84kg Anis Maatoug Ishoj Karate DEN DEN
5. kumite muži -84kg Jeroen Quets Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
7. kumite muži -84kg Florian Colmsee Bushido Alfeld GER GER
7. kumite muži -84kg Bryan van Waesberghe Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Jonathan Horne Německo GER GER
2. kumite muži +84kg Moreno Sheppard Nizozemsko NED NED
3. kumite muži +84kg Enrico Höhne Německo GER GER
3. kumite muži +84kg Marek Radúch KK Žilina SVK SVK
5. kumite muži +84kg Tony Besser Bushido Alfeld GER GER
5. kumite muži +84kg Kristof De Poorter Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
7. kumite muži +84kg Hamish Fraser Austrálie AUS AUS
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Diego Davy Vandeschrick Federation Francophone BEL BEL
2. kumite muži BRH Ludovic Mauroy Union Sportive Karate Leuze BEL BEL
3. kumite muži BRH Karel Hung SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite muži BRH Marek Radúch KK Žilina SVK SVK
5. kumite muži BRH Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži BRH Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
7. kumite muži BRH Matúš Cisár Slovensko SVK SVK
7. kumite muži BRH Hamish Fraser Austrálie AUS AUS
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Desireé Christiansen Německo GER GER
2. kumite ženy -50kg Barbora Botunová Slovensko SVK SVK
3. kumite ženy -50kg Isra Ou-Aissa Team Fightin' Nabil (NED) NED NED
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Katarína Kotúčová Slovensko SVK SVK
2. kumite ženy -55kg Jana Bitsch Německo GER GER
3. kumite ženy -55kg Ornella Nezi Lucembursko LUX LUX
3. kumite ženy -55kg Tania Ribeiro Matos Club Karate Fudo-Shin AND AND
5. kumite ženy -55kg Alysha Dew Austrálie AUS AUS
5. kumite ženy -55kg Eva Lálová Spartak Hradec Králové CZE CZE
7. kumite ženy -55kg Dominika Jędrzejczyk KK Champion Team POL POL
7. kumite ženy -55kg Monika Turlinska Bonsai Tomaszów Maz. POL POL
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Marta Dąbrowska Harasuto Karate Klub POL POL
2. kumite ženy -61kg Luana Debatty Federation Francophone BEL BEL
3. kumite ženy -61kg Nele De Vos Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kumite ženy -61kg Silvia Sperner Německo GER GER
5. kumite ženy -61kg Alexandra Pečimonová Slovensko SVK SVK
5. kumite ženy -61kg Martina Putnová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite ženy -61kg Bahija Berrouba Nizozemsko NED NED
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Ivana Višňovská Slovensko SVK SVK
2. kumite ženy -68kg Maria Weiß Německo GER GER
3. kumite ženy -68kg Hanina Berrouba Nizozemsko NED NED
3. kumite ženy -68kg Esther van Schaik Nizozemsko NED NED
5. kumite ženy -68kg Megan Edwards Austrálie AUS AUS
5. kumite ženy -68kg Stephanie Kofeldt Německo GER GER
7. kumite ženy -68kg Charlotte Foged Ishoj Karate DEN DEN
7. kumite ženy -68kg Lucie Veithová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Lene Vrijsen Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
2. kumite ženy +68kg Annemiek Borsje Nizozemsko NED NED
3. kumite ženy +68kg Jana Koribaničová Slovensko SVK SVK
3. kumite ženy +68kg Vanesca Nortan Nizozemsko NED NED
5. kumite ženy +68kg Françoise Jeuris Federation Francophone BEL BEL
5. kumite ženy +68kg Ciska van der Voort Nizozemsko NED NED
7. kumite ženy +68kg Lucie Benešová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Alysha Dew Austrálie AUS AUS
2. kumite ženy BRH Radka Krejčová Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite ženy BRH Stephanie Otten Federation Francophone BEL BEL
3. kumite ženy BRH Sonja Steland Lucembursko LUX LUX
5. kumite ženy BRH Ornella Nezi Lucembursko LUX LUX
5. kumite ženy BRH Michelle Wilson Austrálie AUS AUS
7. kumite ženy BRH Marta Dąbrowska Harasuto Karate Klub POL POL
7. kumite ženy BRH Olivia Hale Austrálie AUS AUS
kumite team muži
1. kumite team muži Německo GER GER
2. kumite team muži Nizozemsko NED NED
3. kumite team muži Německo GER GER
3. kumite team muži Německo GER GER
5. kumite team muži Vlaamse Karate Federatie (BEL) BEL BEL
5. kumite team muži Bushido Alfeld (GER) GER GER
7. kumite team muži Federation Francophone (BEL) BEL BEL
7. kumite team muži Union Karate Sportive Leuze (BEL) BEL BEL
kumite team ženy
1. kumite team ženy Nizozemsko NED NED
2. kumite team ženy Nizozemsko NED NED
3. kumite team ženy Německo GER GER
3. kumite team ženy Vlaamse Karate Federatie (BEL) BEL BEL
5. kumite team ženy Federation Francophone (BEL) BEL BEL
5. kumite team ženy Austrálie AUS AUS

Související turnaje:

Turnaj Datum
Euro Grand Prix Pilsen 2017 30.09.2017-01.10.2017
Grand Prix Hradec Králové 2016 30.04.2016-01.05.2016
Euro Grand Prix Pilsen 2015 03.10.2015-04.10.2015
Grand Prix Hradec Králové 2015 25.04.2015-26.04.2015
Euro Grand Prix Pilsen 2014 18.10.2014-19.10.2014
Budapest Open 2014 20.09.2014-21.09.2014
Grand Prix Hradec Králové 2014 26.04.2014-27.04.2014
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk