KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2019 - 2.kolo - 01.06.2019

Město Hradec Králové
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe, Královéhradecký svaz karate
Registrovaných jednotlivců 276
Závodníci v kategoriích 448
Kluby 67
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 51
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 36-24-12-6-3-2-1
Statistiky


Ohodnocení kvality turnaje:
28.57%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 7x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Vojtěch Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Luděk Melich Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Jan Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Daniel Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Dan Geller KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Matěj Pavel SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Tomáš Smutný Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Oldřich Vašíček BUDO KAN, z.s. CZE CZE
11. kata dorostenci (14-15) Marek Bázler SPORT UNION, z. s. CZE CZE
11. kata dorostenci (14-15) Matěj Fabián SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
11. kata dorostenci (14-15) Adam Hošák SKC Sokol Vamberk CZE CZE
11. kata dorostenci (14-15) František Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
11. kata dorostenci (14-15) Filip Ručka HAKUBA Karate Ostrava CZE CZE
11. kata dorostenci (14-15) David Vedral GRYF z.s. CZE CZE
15. kata dorostenci (14-15) Vojtěch Andrš KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
15. kata dorostenci (14-15) Bruno Čáslava NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
15. kata dorostenci (14-15) Vladimír Fafek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
15. kata dorostenci (14-15) Jakub Fidler SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
15. kata dorostenci (14-15) Daniel Havlíček SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
15. kata dorostenci (14-15) Tomáš Otta TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
15. kata dorostenci (14-15) Miroslav Pluhař SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
15. kata dorostenci (14-15) Filip Pohl BUDO KAN, z.s. CZE CZE
15. kata dorostenci (14-15) Daniel Sadke SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
15. kata dorostenci (14-15) Lukáš Sirotek SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
15. kata dorostenci (14-15) Jan Vašíček TJ Karate Praha CZE CZE
15. kata dorostenci (14-15) Leoš Vedral SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
15. kata dorostenci (14-15) Martin Višňovský TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Amálie Ondroušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Nicole Michalicová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Magdaléna Trtíková BUDO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Kateřina Háková USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Eliška Mihalčatinová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Eliška Fidlerová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Rozálie Horadová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Viktorie Hošková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
11. kata dorostenky (14-15) Kateřina Janíková TJ Sokol Brno-Husovice CZE CZE
11. kata dorostenky (14-15) Karolína Martínková Fight Club České Budějovice CZE CZE
15. kata dorostenky (14-15) Nela Celarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
15. kata dorostenky (14-15) Markéta Dittmannová ŠSK karate Karviná CZE CZE
15. kata dorostenky (14-15) Anika Draheimová BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
15. kata dorostenky (14-15) Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
15. kata dorostenky (14-15) Soňa Hrochová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
15. kata dorostenky (14-15) Barbora Hurdálková SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
15. kata dorostenky (14-15) Barbora Ježková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
15. kata dorostenky (14-15) Kristýna Jurkovičová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
15. kata dorostenky (14-15) Veronika Mišáková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
15. kata dorostenky (14-15) Natálie Strnadová KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
15. kata dorostenky (14-15) Andrea Šimonová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
15. kata dorostenky (14-15) Pavlína Škaldová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
15. kata dorostenky (14-15) Andrea Švrčková Karate DDM Český Těšín CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Vít Masař TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Filip Smutný KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jakub Krausz Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Martin Přech SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Matěj Lippert SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Jan Thoma GRYF z.s. CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Michal Vondrášek SKP karate Písek CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Dominik Zachař SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
15. kata junioři (16-17) Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
15. kata junioři (16-17) Daniel Nový KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
15. kata junioři (16-17) Petr Škalda Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Adéla Šinerová Sport Relax CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Anna Vrábelová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Emma Kušková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Tereza Vašíčková BUDO KAN, z.s. CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Anna Faltová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Michaela Kalinová SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Adriana Macková TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Nikola Melicharová SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
11. kata juniorky (16-17) Veronika Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
11. kata juniorky (16-17) Michaela Válková HAKUBA Karate Ostrava CZE CZE
11. kata juniorky (16-17) Aneta Zárubová TJ Karate Praha CZE CZE
15. kata juniorky (16-17) Marie Čadová SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
15. kata juniorky (16-17) Simona Hlaváčková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
15. kata juniorky (16-17) Valentýna Janotová Karate Vision Praha CZE CZE
15. kata juniorky (16-17) Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
15. kata juniorky (16-17) Lenka Rybínová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
15. kata juniorky (16-17) Aneta Smetanová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
15. kata juniorky (16-17) Michaela Soukupová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
15. kata juniorky (16-17) Barbora Veselá Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
15. kata juniorky (16-17) Veronika Višňovská TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
15. kata juniorky (16-17) Aneta Zítková SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata muži U21 Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kata muži U21 Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE CZE
3. kata muži U21 Tomáš Knápek BUDO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata muži U21 Václav Dragoun Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata muži U21 Tomáš Hána SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
7. kata muži U21 Jiří Boháč SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
7. kata muži U21 Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata muži U21 Jakub Knesel TJ Karate Praha CZE CZE
7. kata muži U21 Tomáš Kouba KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
15. kata muži U21 Martin Hána SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
15. kata muži U21 Pavel Mikeš Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata ženy U21 Nikola Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ženy U21 Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata ženy U21 Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
5. kata ženy U21 Kristína Bosáková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
5. kata ženy U21 Adéla Mehic Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata ženy U21 Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata ženy U21 Radka Dejdarová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata ženy U21 Tereza Jůnová Champions team - Chodov CZE CZE
7. kata ženy U21 Linda Spanilá Karate Vision Praha CZE CZE
15. kata ženy U21 Petra Pragerová SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE CZE
kata muži
1. kata muži Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata muži Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE CZE
3. kata muži Lukáš Janda Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata muži Milan Zítko SHOBU Academy CZE CZE
5. kata muži Šimon Branda SHOBU Academy CZE CZE
5. kata muži Filip Smutný KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata muži Tomáš Hána SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
7. kata muži Tomáš Knápek BUDO KAN, z.s. CZE CZE
7. kata muži Josef Mišák Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
7. kata muži Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE CZE
11. kata muži Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
11. kata muži Martin Hána SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
11. kata muži Jan Hauser SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE CZE
11. kata muži Jakub Jirsa SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE CZE
11. kata muži David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
11. kata muži Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
15. kata muži Ondřej Blín GRYF z.s. CZE CZE
15. kata muži Jiří Boháč SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
15. kata muži Jaroslav Brabec Makoto Karate Klub CZE CZE
15. kata muži Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
15. kata muži Václav Dragoun Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
15. kata muži Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
15. kata muži Roman Jirák SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE CZE
15. kata muži Miroslav Merfait SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
15. kata muži Daniel Oplt KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
15. kata muži Michal Vondrášek SKP karate Písek CZE CZE
15. kata muži Dominik Zachař SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Veronika Mišková BUDO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata ženy Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ženy Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata ženy Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kata ženy Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
5. kata ženy Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
7. kata ženy Kristína Bosáková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
7. kata ženy Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata ženy Radka Dejdarová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata ženy Linda Spanilá Karate Vision Praha CZE CZE
11. kata ženy Nikola Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
11. kata ženy Adéla Mehic Karate Vision Praha CZE CZE
15. kata ženy Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
15. kata ženy Kamila Horáková SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE CZE
15. kata ženy Tereza Jůnová Champions team - Chodov CZE CZE
15. kata ženy Veronika Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
15. kata ženy Michaela Soukupová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
15. kata ženy Adéla Šinerová Sport Relax CZE CZE
15. kata ženy Tereza Vašíčková BUDO KAN, z.s. CZE CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) SCM Goju-ryu Brno CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) ŠSK Karate Karviná CZE CZE
kata team muži
1. kata team muži SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
2. kata team muži SK Shotokan Neratovice CZE CZE
3. kata team muži SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE CZE
kata team ženy
1. kata team ženy SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
2. kata team ženy SK Shotokan Neratovice CZE CZE
KUMITE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Daniel Havlíček SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Adam Balcárek SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Marek Bázler SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Nikolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Ondřej Doleček SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Marek Frinta GRYF z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Vojtěch Andrš KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Adam Bušák SKC Sokol Vamberk CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Vladimír Fafek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
15. kumite dorostenci (14-15) -52kg Bruno Čáslava NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
15. kumite dorostenci (14-15) -52kg Vitaliy Fedko SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
15. kumite dorostenci (14-15) -52kg Adam Hošák SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Kryštof Ruža TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Daniel Kubíček Champions team - Chodov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jáchym Šanda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Michal Bujok SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jakub Fidler SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jan Mařík SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Daniel Syrový Karate Vision Praha CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Oldřich Vašíček BUDO KAN, z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Bohuslav Dušek KASR ŽAMBERK CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg František Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Filip Novotný SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Marek Trnovský SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Martin Bryška SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Daniel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg David Chačatrjan Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Lukáš Kadlec Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jiří Krejcar SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
15. kumite dorostenci (14-15) -63kg Martin Feifič ŠSK karate Karviná CZE CZE
15. kumite dorostenci (14-15) -63kg David Klewar Fight Club České Budějovice CZE CZE
15. kumite dorostenci (14-15) -63kg Daniel Sadke SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
15. kumite dorostenci (14-15) -63kg Marian Štangl Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Leoš Vedral SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Vojtěch Šulc KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Albert Dřímal KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Alex Fiala SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Michal Kesner SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Vojtěch Válek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Matyáš Bakrlík SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jakub Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
15. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jiří Endršt Champions team - Chodov CZE CZE
15. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Vašíček TJ Karate Praha CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Martin Eliáš Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Lukáš Sirotek SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Daniel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jan Horák Champions team - Chodov CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Daniel Vaněk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) +70kg Adam Gregůrek KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jakub Šprysl SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Tereza Jánová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Aneta Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Karolína Martínková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Anika Draheimová BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Štěpánka Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -47kg Barbora Hurdálková SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -47kg Veronika Mišáková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Michaela Miglová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Barbora Kerbelová Champions team - Chodov CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nikol Šídová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Kateřina Háková USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Karolína Řezníčková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Agáta Nováková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Andrea Švrčková Karate DDM Český Těšín CZE CZE
15. kumite dorostenky (14-15) -54kg Gabriela Děrešová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
15. kumite dorostenky (14-15) -54kg Eliška Mihalčatinová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
15. kumite dorostenky (14-15) -54kg Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lenka Kovářová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Nela Celarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Natálie Krátká TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Ivanna Anikeeva Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Eliška Gubíková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Adéla Marková KARATE Havířov CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Pavlína Škaldová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
15. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anna Levová Narama Plzeň CZE CZE
15. kumite dorostenky (14-15) +54kg Natálie Machová TJ karate Nové Hrady CZE CZE
15. kumite dorostenky (14-15) +54kg Adéla Marcínová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
15. kumite dorostenky (14-15) +54kg Michaela Šidlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
15. kumite dorostenky (14-15) +54kg Andrea Šimonová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
15. kumite dorostenky (14-15) +54kg Eliška Václavíková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Petr Pelikán TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Filip Krišal Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Dominik Smola SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Filip Exnar Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Daniel Chod Karate Klub Chodov CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -61kg Michal Ondráček Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -61kg Tomáš Sopčák KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Martin Jindra SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Matěj Lippert SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Kryštof Ivanka TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Matyáš Malý SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Michal Zemek Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Gleb Eremenko Red Dragon Team CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Radek Murdoch SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Ondřej Havlíček Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Radek Netolický Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -76kg Ivan Geisler Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Lukáš Jenker TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Daniel Nový KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Petr Škalda Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Jan Thoma GRYF z.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Adéla Šinerová Sport Relax CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Magdalena Laura Husáková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Linda Srchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Anna Faltová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Michaela Kalinová SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) -53kg Marie Čadová SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) -53kg Marie Karagyaur Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Nela Osouchová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Adéla Trávniková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Tereza Chobotová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Michaela Soukupová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) -59kg Nikola Melicharová SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) -59kg Kalina Slavova Karate Vision Praha CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) -59kg Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
15. kumite juniorky (16-17) -59kg Daniela Petříková KARATE Havířov CZE CZE
15. kumite juniorky (16-17) -59kg Michaela Satrapová SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Martina Šáchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Tereza Plevová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Kateřina Litvíková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Šárka Makovcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Anna Harries SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Tereza Karbanová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Aneta Zítková SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
15. kumite juniorky (16-17) +59kg Lucie Hrdličková Red Dragon Team CZE CZE
15. kumite juniorky (16-17) +59kg Kristýna Hrušková TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
15. kumite juniorky (16-17) +59kg Zuzana Tekely Champions team - Chodov CZE CZE
kumite muži U21 -60kg
1. kumite muži U21 -60kg Daniel Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite muži U21 -60kg Tomáš Kouba KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite muži U21 -67kg
1. kumite muži U21 -67kg Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite muži U21 -67kg Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži U21 -67kg Daniel Bednarz ŠSK karate Karviná CZE CZE
3. kumite muži U21 -67kg Jakub Knesel TJ Karate Praha CZE CZE
kumite muži U21 -75kg
1. kumite muži U21 -75kg Radek Netolický Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite muži U21 -75kg David Kavalír Sport Relax CZE CZE
3. kumite muži U21 -75kg Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite muži U21 -75kg Martin Hána SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
5. kumite muži U21 -75kg Filip Havlík Sport Relax CZE CZE
5. kumite muži U21 -75kg Jonáš Kříž K3 CZE CZE
7. kumite muži U21 -75kg Albert Vacek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite muži U21 -84kg
1. kumite muži U21 -84kg Filip Černík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite muži U21 -84kg Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite muži U21 -84kg Jan Hykš Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite muži U21 -84kg Antonín Novák Champions team - Chodov CZE CZE
5. kumite muži U21 -84kg Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite muži U21 +84kg
1. kumite muži U21 +84kg Lukáš Kotlík SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kumite muži U21 +84kg Jiří Boháč SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
kumite ženy U21 -55kg
1. kumite ženy U21 -55kg Kristína Bosáková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
2. kumite ženy U21 -55kg Veronika Konášová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite ženy U21 -55kg Petra Pragerová SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE CZE
3. kumite ženy U21 -55kg Michaela Šolcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite ženy U21 -55kg Tereza Juřicová Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite ženy U21 -61kg
1. kumite ženy U21 -61kg Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy U21 -61kg Hana Rebljanová TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
3. kumite ženy U21 -61kg Zuzana Randáková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite ženy U21 -68kg
1. kumite ženy U21 -68kg Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy U21 -68kg Radka Dejdarová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy U21 -68kg Iva Holomková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy U21 -68kg Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
kumite ženy U21 +68kg
1. kumite ženy U21 +68kg Anna Lojdová Champions team - Chodov CZE CZE
2. kumite ženy U21 +68kg Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Daniel Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite muži -67kg Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
3. kumite muži -67kg Marek Andraši TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
3. kumite muži -67kg Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži -67kg Jakub Knesel TJ Karate Praha CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite muži -75kg David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite muži -75kg Petr Felcman SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite muži -75kg Petr Paulus TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kumite muži -75kg Filip Havlík Sport Relax CZE CZE
5. kumite muži -75kg Ladislav Morávek SKC Sokol Vamberk CZE CZE
7. kumite muži -75kg Michal Galuška Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
7. kumite muži -75kg Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kumite muži -75kg David Kavalír Sport Relax CZE CZE
7. kumite muži -75kg Miroslav Merfait SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
15. kumite muži -75kg Jonáš Kříž K3 CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Dominik Nechyba SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite muži -84kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -84kg Filip Černík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite muži -84kg Roman Jirák SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE CZE
5. kumite muži -84kg Jaroslav Brabec Makoto Karate Klub CZE CZE
5. kumite muži -84kg Jan Hykš Karate Vision Praha CZE CZE
7. kumite muži -84kg Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
7. kumite muži -84kg Jakub Studený SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
15. kumite muži -84kg Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg David Ulvr Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite muži +84kg Lukáš Kotlík SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite muži +84kg Richard Pail KARATE Havířov CZE CZE
3. kumite muži +84kg Milan Tesař Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kumite muži +84kg Miroslav Boguský Champions team - Chodov CZE CZE
5. kumite muži +84kg Jakub Fořt Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
7. kumite muži +84kg Ondřej Jakubec SKC Sokol Vamberk CZE CZE
7. kumite muži +84kg Radek Marcín TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite muži +84kg Jaromír Pokorný Sport Relax CZE CZE
15. kumite muži +84kg Jan Klimeš Sport Relax CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži BRH Lukáš Kotlík SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite muži BRH Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
3. kumite muži BRH David Ulvr Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite muži BRH Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
7. kumite muži BRH Michal Galuška Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
7. kumite muži BRH Jaromír Pokorný Sport Relax CZE CZE
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Kristína Bosáková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
2. kumite ženy -55kg Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite ženy -55kg Petra Pragerová SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE CZE
3. kumite ženy -55kg Michaela Šolcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite ženy -55kg Tereza Juřicová Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Petra Vávrová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Kamila Horáková SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Hana Rebljanová TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
5. kumite ženy -61kg Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite ženy -61kg Zuzana Randáková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Radka Dejdarová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kumite ženy -68kg Elvira Djemileva SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ženy -68kg Iva Holomková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
7. kumite ženy -68kg Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Radka Tesařová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy +68kg Anna Lojdová Champions team - Chodov CZE CZE
3. kumite ženy +68kg Ludmila Kalinová Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite ženy +68kg Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Petra Vávrová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kumite ženy BRH Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite ženy BRH Ludmila Kalinová Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite ženy BRH Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite ženy BRH Iva Holomková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite team dorostenci (14-15)
1. kumite team dorostenci (14-15) Champions Team CZE CZE
2. kumite team dorostenci (14-15) SK Shotokan Neratovice CZE CZE
3. kumite team dorostenci (14-15) KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite team dorostenci (14-15) Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite team dorostenci (14-15) SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite team dorostenci (14-15) Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite team dorostenky (14-15)
1. kumite team dorostenky (14-15) Výběr pardubického kraje CZE CZE
2. kumite team dorostenky (14-15) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite team dorostenky (14-15) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite team dorostenky (14-15) Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite team junioři (16-17)
1. kumite team junioři (16-17) SKP Karate Písek CZE CZE
kumite team juniorky (16-17)
1. kumite team juniorky (16-17) Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite team juniorky (16-17) Karate Havířov CZE CZE
3. kumite team juniorky (16-17) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite team juniorky (16-17) Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite team juniorky (16-17) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite team juniorky (16-17) TJ Horní Měcholupy CZE CZE
kumite team muži
1. kumite team muži Karate Havířov CZE CZE
2. kumite team muži Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite team muži SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite team muži Sport Relax CZE CZE
kumite team ženy
1. kumite team ženy Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite team ženy SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP žactva 2019 - 1.kolo 08.06.2019
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2019 - 1.kolo 07.04.2019
NP žactva 2018 - 3.kolo 17.11.2018
NP žactva 2018 - 2.kolo 06.10.2018
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 3.kolo 22.09.2018
NP žactva 2018 - 1.kolo 09.06.2018
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 2.kolo 19.05.2018
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk