KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Mistrovství ČR 2021 - 04.12.2021 - 05.12.2021

Město České Budějovice
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe, JSKe, Fight Club České Budějovice
Registrovaných jednotlivců 404
Závodníci v kategoriích 541
Kluby 61
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 50
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 48-32-16-8-4-2
Statistiky


Ohodnocení kvality turnaje:
57.26%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 31x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Martin Koupal SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Timon Pater KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Daniel Havrda Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Bajro Osmanovič TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) František Bauer TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Dan Dolana Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Leopold Polák Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Daniel Vejvoda Fight Club České Budějovice CZE CZE
9. kata ml. žáci (7-9) Artur Jančevskyj SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Adam Ilčík Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Adam Havrda Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Tomáš Olžbut SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Martin Sobotík TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Šimon Kroček SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Marcel Malý Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Tobiáš Bubeník Karate Klub Kyjov CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Jakub Ješátko TJ Karate České Budějovice CZE CZE
9. kata ml. žáci (10-11) Jan Hájek Karate Klub Kyjov CZE CZE
9. kata ml. žáci (10-11) Ondřej Mareš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
9. kata ml. žáci (10-11) Leonard Ondovčák TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
9. kata ml. žáci (10-11) Jonáš-kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Sofie Horňáková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Myroslava Savko SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Jana Fialová Karate Klub Kyjov CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Tereza Nedavašková Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Viktorie Čečelovská SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Sophie Reková Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Tereza Hlásná GRYF z.s. CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Soňa-pavlína Pfeifrová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
9. kata ml. žákyně (7-9) Beatris Beníšková Fight Club České Budějovice CZE CZE
9. kata ml. žákyně (7-9) Zuzana Němcová Fight Club České Budějovice CZE CZE
9. kata ml. žákyně (7-9) Kateřina Stehlíková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
9. kata ml. žákyně (7-9) Viktoria Vojtenko SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Terezie Částková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Klementina Nývltová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Zuzana Kolková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Nathalie Petříková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Nela Kubelková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Eliška Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Nicol Cirhanová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Dorota Pavelková KARATE Havířov CZE CZE
9. kata ml. žákyně (10-11) Lenka Kundrátová Fight Club České Budějovice CZE CZE
9. kata ml. žákyně (10-11) Kamila Tranová Karate Klub Kyjov CZE CZE
9. kata ml. žákyně (10-11) Nella Vodrážková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata st. žáci
1. kata st. žáci Adam Raušer NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata st. žáci Mikuláš Pater KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
3. kata st. žáci Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata st. žáci Michal Brzobohatý L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
5. kata st. žáci Jan Křesálek KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
5. kata st. žáci Sebastian Noštinský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
7. kata st. žáci Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
7. kata st. žáci Simone Otranto SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
9. kata st. žáci Matyáš Konopčík KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
9. kata st. žáci Radek Nechuta SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
kata st. žákyně
1. kata st. žákyně Anna Kubínová BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
2. kata st. žákyně Taisia Biriucová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata st. žákyně Nelly Kuryviálová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně Edita Pohlová BUDO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata st. žákyně Sofia Mazur GRYF z.s. CZE CZE
5. kata st. žákyně Veronika Rešová Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE CZE
7. kata st. žákyně Lucie Bukovská Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata st. žákyně Riana Veselíková BUDO KAN, z.s. CZE CZE
9. kata st. žákyně Jana Hloušková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
9. kata st. žákyně Jana Janečková L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
9. kata st. žákyně Nikola Morongová TJ karate Nové Hrady CZE CZE
9. kata st. žákyně Viktorie Sekaninová Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
kata dorostenci
1. kata dorostenci Ondřej Šťáhlavský Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata dorostenci Daniel Vašek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata dorostenci Matyáš Houska KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci Alex Kozubal KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kata dorostenci Karel Benda Champions team z.s. CZE CZE
5. kata dorostenci Jan Stránský Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE CZE
7. kata dorostenci Timmy Nguyen-thaison Kobra Kladno CZE CZE
kata dorostenky
1. kata dorostenky Kateřina Nováková Karate Klub Kyjov CZE CZE
2. kata dorostenky Eliška Pokorná Champions team z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky Barbora Šťastná Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky Michaela Vaškovská GRYF z.s. CZE CZE
5. kata dorostenky Adéla Jůnová Champions team z.s. CZE CZE
5. kata dorostenky Lucie Paterová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
7. kata dorostenky Natálie Malafová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
kata junioři
1. kata junioři Vojtěch Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
2. kata junioři Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata junioři Tomáš Nechyba Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata junioři Filip Pohl BUDO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata junioři Luděk Melich Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
5. kata junioři Luděk Melich Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
5. kata junioři David Vedral GRYF z.s. CZE CZE
7. kata junioři Jakub Fidler SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
7. kata junioři Matěj Pavel SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
9. kata junioři Jan Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
9. kata junioři Oldřich Vašíček BUDO KAN, z.s. CZE CZE
kata juniorky
1. kata juniorky Alice-jana Kirschnerová BUDO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata juniorky Amálie Ondroušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata juniorky Kateřina Háková GRYF z.s. CZE CZE
3. kata juniorky Magdaléna Trtíková BUDO KAN, z.s. CZE CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Vít Masař Karate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s. CZE CZE
2. kata muži U21 Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kata muži U21 Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE CZE
3. kata muži U21 Filip Smutný KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
5. kata muži U21 Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kata muži U21 David Lžičař SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
7. kata muži U21 Jáchym Dimov Kobra Kladno CZE CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata ženy U21 Tereza Vašíčková BUDO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata ženy U21 Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kata ženy U21 Michaela Schmiedová BUDO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata ženy U21 Adéla Mehic Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata ženy U21 Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kata muži
1. kata muži Matteo Tamborlani NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata muži Vojtěch Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
3. kata muži Šimon Branda SHOBU Academy CZE CZE
3. kata muži Vít Masař Karate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s. CZE CZE
5. kata muži Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE CZE
5. kata muži Filip Smutný KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
7. kata muži Jakub Bošek SHOBU Academy CZE CZE
7. kata muži Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Veronika Mišková BUDO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata ženy Zuzana Augustinová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
3. kata ženy Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata ženy Magdaléna Trtíková BUDO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata ženy Linda Spanilá Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata ženy Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
7. kata ženy Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
7. kata ženy Tereza Vašíčková BUDO KAN, z.s. CZE CZE
kata Masters muži U50
1. kata Masters muži U50 Roman Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata Masters muži U50 Martin Rubeš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata Masters muži U50 Jan Klimeš KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
3. kata Masters muži U50 Marek Šír SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
5. kata Masters muži U50 Ctibor Jízdný SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata Masters muži U50 Jan Klimeš KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
kata Masters muži 50+
1. kata Masters muži 50+ Pavel Krátký st. KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata Masters muži 50+ Karel Kesl KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
3. kata Masters muži 50+ Martin Hermann TJ karate Nové Hrady CZE CZE
3. kata Masters muži 50+ Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata Masters ženy U45
1. kata Masters ženy U45 Hana Vašíčková KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
2. kata Masters ženy U45 Božena Pavlasová KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
3. kata Masters ženy U45 Radka-johana Paterová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
kata Masters ženy 45+
1. kata Masters ženy 45+ Kateřina Keslová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
2. kata Masters ženy 45+ Iva Nováková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata team ml. žáci (7-10)
1. kata team ml. žáci (7-10) Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata team ml. žáci (7-10) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata team ml. žáci (7-10) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata team ml. žáci (7-10) Karate České Budějovice CZE CZE
kata team ml. žákyně (7-10)
1. kata team ml. žákyně (7-10) Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata team ml. žákyně (7-10) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata team ml. žákyně (7-10) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata team st. žáci (11-13)
1. kata team st. žáci (11-13) SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
2. kata team st. žáci (11-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team st. žáci (11-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata team st. žáci (11-13) Target Sport Milovice CZE CZE
kata team st. žákyně (11-13)
1. kata team st. žákyně (11-13) Jihomoravský svaz karate ČSKe CZE CZE
2. kata team st. žákyně (11-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata team st. žákyně (11-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata team st. žákyně (11-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata team st. žákyně (11-13) Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata team st. žákyně (11-13) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) Karate České Budějovice CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Jihomoravský svaz karate ČSKe CZE CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Champions Team CZE CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata team muži
1. kata team muži Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata team muži Sportovní klub policie České Budějo CZE CZE
3. kata team muži Autoškoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata team ženy
1. kata team ženy Karate Vision CZE CZE
2. kata team ženy SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27 kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27 kg Štěpán Jáchym TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27 kg Pavel Průša TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27 kg Tomáš Hejl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27 kg Jan Kyzek TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27 kg Artur Jančevskyj SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32 kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32 kg Petr Sameš SKK Budo Havířov CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32 kg Mikuláš Věrný TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32 kg Timon Pater KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32 kg Denis Štěpáník TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32 kg Pavel Hoda SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32 kg David Vokál Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) -32 kg Daniel Havrda Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32 kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32 kg Martin Koupal SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32 kg Ben Maružán TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32 kg Kolin Kašík TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32 kg Leopold Polák Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) +32 kg František Bauer TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) +32 kg Jan Ruth TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) +32 kg Bajro Osmanovič TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) +32 kg Štěpán Zelenka SKP karate Písek CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30 kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30 kg Tomáš Olžbut SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30 kg Šimon Kroček SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30 kg Jakub Braný TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30 kg David Oprea Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30 kg Šimon Svoboda SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -30 kg Jan Hájek Karate Klub Kyjov CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -30 kg Jonáš-kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35 kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35 kg Martin Sobotík TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35 kg Lukáš Macháček Karate Klub Kyjov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35 kg Jakub Dudl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35 kg Adam Havrda Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35 kg Dmitrij Vaněk TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35 kg Šimon Wagner TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35 kg Jakub Ješátko TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35 kg Jan Kittner SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
9. kumite ml. žáci (10-11) -35 kg Jáchym Doubek Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Tobiáš Bubeník Karate Klub Kyjov CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Tobiáš Šupka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Benjamin-jiří Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Tobias Špánik TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Adam Ilčík Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Ondřej Mareš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Ondřej Mareš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Václav Korch TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg David Šturma SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
9. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Marcel Malý Fight Club České Budějovice CZE CZE
9. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Štěpán Stehlík SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Rudolf Fiedler TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Dominik Stránský TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Ondřej Endal SC SPIRIT ŘÍČANY z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Lukáš Vitásek SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg David Chorey SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg David Škoudlil GRYF z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Michal Abdulajev TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Roman Vacek TJ Karate České Budějovice CZE CZE
9. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jakub Hamák Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30 kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30 kg Sofie Horňáková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30 kg Nikola Rojíková SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30 kg Viktorie Čečelovská SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30 kg Tereza Nedavašková Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30 kg Adéla Lerche KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30 kg Eliška Perníková KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (7-9) -30 kg Beatris Beníšková Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (7-9) -30 kg Zuzana Němcová Fight Club České Budějovice CZE CZE
9. kumite ml. žákyně (7-9) -30 kg Kateřina Stehlíková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
9. kumite ml. žákyně (7-9) -30 kg Viktoria Vojtenko SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30 kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30 kg Tereza Štérová SKP karate Písek CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30 kg Laura Válková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30 kg Sára Burianová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30 kg Aneta Hadravová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30 kg Eva Malá TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30 kg Myroslava Savko SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (7-9) +30 kg Aneta Hadravová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (7-9) +30 kg Ella Pantoflíčková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (7-9) +30 kg Soňa-pavlína Pfeifrová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
9. kumite ml. žákyně (7-9) +30 kg Jana Fialová Karate Klub Kyjov CZE CZE
9. kumite ml. žákyně (7-9) +30 kg Tereza Hlásná GRYF z.s. CZE CZE
9. kumite ml. žákyně (7-9) +30 kg Sophie Reková Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35 kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35 kg Nicol Cirhanová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35 kg Natálie Dubová SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35 kg Anna Romanová L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35 kg Eliška Zajoncová SKK Budo Havířov CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35 kg Klára Bromová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35 kg Zuzana Kolková Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35 kg Diana Vojtenko SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -42kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Emma Kutláková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Viktorie Schrbená KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Nelli Lavičková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Nathalie Petříková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Nelli Lavičková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Nella Vodrážková Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Nela Kubelková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Natálie Štěpánová SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +42kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Klaudia Kašík TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Lenka Kundrátová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Ella Kittnerová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Nikola Pracnová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Eliška Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Eliška Vodrážková Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Natálie Čečelovská SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Katka Krepsová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg David Šimota Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Matyáš Dvořák SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Kryštof Bernard Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Matyáš Vařil SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Erik Halač SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Mikuláš Pater KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Jiří Perník KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Vít Pokorný Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
9. kumite st. žáci -39kg Igor Hurban TJ karate Třebíč CZE CZE
9. kumite st. žáci -39kg Dominik Mišák Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
9. kumite st. žáci -39kg Radek Nechuta SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žáci -45 kg
1. kumite st. žáci -45 kg Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -45 kg Kryštof Sluka Champions team z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -45 kg Šimon Harvilko SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci -45 kg Libor Matoušek TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -45 kg Michal Brzobohatý L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -45 kg Adam Havlíček SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite st. žáci -45 kg Jan Derfl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite st. žáci -45 kg Adam Raušer NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
9. kumite st. žáci -45 kg Marek Čaniga TJ Karate České Budějovice CZE CZE
9. kumite st. žáci -45 kg Filip Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Martin Enev Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Filip Horňák SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Jaroslav Farabauer SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Tomáš Vondrášek SKP karate Písek CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Jaromír Musil Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Adam Zíka SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Jakub Fajt Karate Vision Praha CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Tomáš Vondrášek SKP karate Písek CZE CZE
9. kumite st. žáci -52kg Jakub Hammerschmied SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
9. kumite st. žáci -52kg Dennis Mejsnar SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
9. kumite st. žáci -52kg Ondřej Vágner Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Damián Mokráček TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg David Hološevič SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Martin Palan Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Kryštof Krch Shotokan karate club Louny CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Matěj Skřivánek SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
7. kumite st. žáci -60kg Ondřej Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žáci -60kg Jan Růžička SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Václav Dudl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Maxmilián Křeček GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Jan Běle SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Dominik Faltus SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg Volodymyr Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg Filip Zralý SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
7. kumite st. žáci +60kg Matěj Hekele K4 Hodonín, z.s. CZE CZE
7. kumite st. žáci +60kg Matyáš Řačák L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
9. kumite st. žáci +60kg Lukáš Holeček Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
9. kumite st. žáci +60kg Lukáš Olšiak TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žákyně -42 kg
1. kumite st. žákyně -42 kg Lucie Bukovská Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42 kg Věra Vachtová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42 kg Angelina Issayev TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42 kg Barbora Pastorková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42 kg Lea Kořínková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42 kg Riana Veselíková BUDO KAN, z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Anna Franková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Sabina Daňhelová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Sofia Mazur GRYF z.s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Jana Hloušková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Nela Poskerová Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Kristýna Bukovská SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Kristýna Bukovská SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Sabina Daňhelová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
9. kumite st. žákyně -50kg Nela Jeřábková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
9. kumite st. žákyně -50kg Klára Slípková Fight Club České Budějovice CZE CZE
9. kumite st. žákyně -50kg Adéla Vitásková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
9. kumite st. žákyně -50kg Elena Wircinska Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Markéta Klewarová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Beáta Beerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Emma Kubečková GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Magdalena Míková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Anna Koupalová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Magdalena Míková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Linda Pavlasová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Silvie Troblová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
9. kumite st. žákyně +50kg Vanda Hvězdová Karate Club Dragons Rosice z.s. CZE CZE
kumite dorostenci -52 kg
1. kumite dorostenci -52 kg Josef Linhart TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci -52 kg Jakub Jízdný SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci -52 kg David Kastl SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci -52 kg Ondřej Náhlík KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite dorostenci -52 kg Vojtěch Dušek SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite dorostenci -52 kg Roman Hlushko SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenci -52 kg Jakub Paluch Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
kumite dorostenci -57 kg
1. kumite dorostenci -57 kg Daniel Dub TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci -57 kg Adam Nejedlý TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci -57 kg Martin Kutlák SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci -57 kg Adam Šmejkal SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenci -57 kg Jan Bednář SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenci -57 kg Kimi Zita SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite dorostenci -57 kg Ondřej Šťáhlavský Karate Vision Praha CZE CZE
kumite dorostenci -63 kg
1. kumite dorostenci -63 kg Daniel Kolář SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenci -63 kg Michal Polák SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci -63 kg Michal Kasal Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci -63 kg Jaroslav Šebesta SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci -63 kg Karel Benda Champions team z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci -63 kg Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite dorostenci -70 kg
1. kumite dorostenci -70 kg Štěpán Šnajdr Champions team z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci -70 kg Filip Andres BUDO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci -70 kg Jakub Havlík SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
3. kumite dorostenci -70 kg Lukáš Jelínek SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci -70 kg Nikita Bočkov SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci -70 kg Pavel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite dorostenci -70 kg Matěj Korytar SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenci -70 kg Václav Lugert Champions team z.s. CZE CZE
9. kumite dorostenci -70 kg Hynek Mráz TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci +70 kg
1. kumite dorostenci +70 kg Matyáš Jurík SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci +70 kg Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci +70 kg Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci +70 kg Jiří Snížek TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci +70 kg Marek Houser TJ karate Nové Hrady CZE CZE
5. kumite dorostenci +70 kg Jan Toufar TJ karate Třebíč CZE CZE
7. kumite dorostenci +70 kg Jakub Hlach TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenci +70 kg Richard Kuhn Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite dorostenky -47 kg
1. kumite dorostenky -47 kg Daniela Malá Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky -47 kg Lucie Paterová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky -47 kg Natálie Malafová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky -47 kg Anežka Mládková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky -47 kg Bára Krátká Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky -47 kg Quynh-anh Nguyen Cobra Ryu Strakonice z.s. CZE CZE
kumite dorostenky -54 kg
1. kumite dorostenky -54 kg Lucy Hrdličková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky -54 kg Marie Priglová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky -54 kg Lucie Musilová Sokol karate Tišnov CZE CZE
3. kumite dorostenky -54 kg Sára Stejskalová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite dorostenky -54 kg Sabina Smékalová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Ema Tinavská Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Amálie Haková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Elen Kozlová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kateřina Štecová Champions team z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Eliška Pokorná Champions team z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Barbora Šťastná Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Aneta Schleiferová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Michaela Vaškovská GRYF z.s. CZE CZE
kumite junioři -61 kg
1. kumite junioři -61 kg David Klewar SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
2. kumite junioři -61 kg Benedikt Mrázek Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite junioři -61 kg Ha Do-Vinh TJ karate Třebíč CZE CZE
3. kumite junioři -61 kg Ondřej Doleček SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite junioři -61 kg Josef Polák Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
5. kumite junioři -61 kg Tomáš Sámel VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE CZE
kumite junioři -68 kg
1. kumite junioři -68 kg Kryštof Ruža TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři -68 kg Tomáš Nechyba Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři -68 kg Dan Syrový Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite junioři -68 kg Jan Šindler SKK Budo Havířov CZE CZE
5. kumite junioři -68 kg Marek Frinta GRYF z.s. CZE CZE
5. kumite junioři -68 kg David Vedral GRYF z.s. CZE CZE
7. kumite junioři -68 kg Adam Hošák Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
kumite junioři -76 kg
1. kumite junioři -76 kg Bohuslav Dušek SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite junioři -76 kg Bohumil Snopek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři -76 kg Jakub Boublík Shotokan karate club Louny CZE CZE
3. kumite junioři -76 kg Vojtěch Válek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kumite junioři -76 kg Gallen-Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite junioři -76 kg David Smrček Shotokan karate club Louny CZE CZE
7. kumite junioři -76 kg Oldřich Vašíček BUDO KAN, z.s. CZE CZE
kumite junioři +76 kg
1. kumite junioři +76 kg Jiří Endršt Champions team z.s. CZE CZE
2. kumite junioři +76 kg Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři +76 kg Martin Eliáš TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři +76 kg Jan Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite junioři +76 kg Daniel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite junioři +76 kg Denis Vodička Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
7. kumite junioři +76 kg Tomáš Balko TJ karate Nové Hrady CZE CZE
7. kumite junioři +76 kg Jakub Šprysl SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Karolína Martínková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Anastasia Bredikhina Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Veronika Mišáková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite juniorky -53 kg
1. kumite juniorky -53 kg Barbora Kerbelová Champions team z.s. CZE CZE
2. kumite juniorky -53 kg Gabriela Děrešová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky -53 kg Karolína Řezníčková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite juniorky -53 kg Nikol Šídová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kumite juniorky -53 kg Sára Čanigová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite juniorky -59 kg
1. kumite juniorky -59 kg Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky -59 kg Lenka Kovářová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite juniorky -59 kg Kateřina Háková GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky -59 kg Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kumite juniorky -59 kg Ivanna Anikeeva Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite juniorky -59 kg Andrea Švrčková Karate SVČ Amos Český Těšín CZE CZE
5. kumite juniorky -59 kg Andrea Švrčková Karate SVČ Amos Český Těšín CZE CZE
7. kumite juniorky -59 kg Nela Celarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Eliška Václavíková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Natálie Machová TJ karate Nové Hrady CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Michaela Miglová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Julie Lindnerová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Valentýna Macková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite muži U21 -60kg
1. kumite muži U21 -60kg Martin Drábek SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite muži U21 -60kg Tomáš Maruška TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži U21 -60kg Ron Sieger Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
kumite muži U21 -67kg
1. kumite muži U21 -67kg Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
2. kumite muži U21 -67kg Michal Ondráček Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite muži U21 -67kg Jáchym Dimov Kobra Kladno CZE CZE
kumite muži U21 -75 kg
1. kumite muži U21 -75 kg Martin Bednář Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži U21 -75 kg Filip Dvořák Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite muži U21 -75 kg Adam Hrehovčík Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite muži U21 -75 kg Vojtěch Mészáros TJ KARATE Praha CZE CZE
5. kumite muži U21 -75 kg Kryštof Bejček Cobra Ryu Strakonice z.s. CZE CZE
5. kumite muži U21 -75 kg Kryštof Bejček Cobra Ryu Strakonice z.s. CZE CZE
5. kumite muži U21 -75 kg Kryštof Bejček Cobra Ryu Strakonice z.s. CZE CZE
5. kumite muži U21 -75 kg Kryštof Bejček Cobra Ryu Strakonice z.s. CZE CZE
5. kumite muži U21 -75 kg Kryštof Bejček Cobra Ryu Strakonice z.s. CZE CZE
kumite muži U21 -84kg
1. kumite muži U21 -84kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži U21 -84kg Alex Vodička Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite muži U21 -84kg Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite muži U21 -84kg David Lžičař SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite muži U21 +84kg
1. kumite muži U21 +84kg Lukáš Jenkner TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ženy U21 -50kg
1. kumite ženy U21 -50kg Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ženy U21 -55kg
1. kumite ženy U21 -55kg Adéla Matušková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy U21 -55kg Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kumite ženy U21 -55kg Bianka Machová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ženy U21 -61 kg
1. kumite ženy U21 -61 kg Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ženy U21 -61 kg Nela Osouchová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy U21 -61 kg Adéla Trávniková Karate Vision Praha CZE CZE
kumite ženy U21 -68kg
1. kumite ženy U21 -68kg Nela Brázdilová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy U21 -68kg Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy U21 -68kg Kateřina Sotonová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ženy U21 -68kg Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
5. kumite ženy U21 -68kg Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
kumite ženy U21 +68kg
1. kumite ženy U21 +68kg Martina Šáchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy U21 +68kg Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy U21 +68kg Šárka Makovcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite ženy U21 +68kg Eliška Vašková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ženy U21 +68kg Eliška Bělicová KARATE Havířov CZE CZE
5. kumite ženy U21 +68kg Tereza Sikorová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Daniel Drábek SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite muži -60kg Tomáš Maruška TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite muži -67 kg
1. kumite muži -67 kg Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
2. kumite muži -67 kg Jan Roller TJ KARATE Praha CZE CZE
3. kumite muži -67 kg Jáchym Dimov Kobra Kladno CZE CZE
kumite muži -75 kg
1. kumite muži -75 kg Tim Ha Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -75 kg Filip Dvořák Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite muži -75 kg Martin Bednář Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -75 kg David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite muži -75 kg Kryštof Bejček Cobra Ryu Strakonice z.s. CZE CZE
5. kumite muži -75 kg Vojtěch Mészáros TJ KARATE Praha CZE CZE
kumite muži -84 kg
1. kumite muži -84 kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -84 kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -84 kg Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite muži -84 kg Gleb Jeremenko Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite muži -84 kg Ondřej Charvát Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kumite muži -84 kg Alex Vodička Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite muži +84 kg
1. kumite muži +84 kg Milan Tesař Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite muži +84 kg Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite muži +84 kg Jan Hykš Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite muži +84 kg Lukáš Jenkner TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži +84 kg Jiří Hilčer Karate Klub Kyjov CZE CZE
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy -50kg Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ženy -55 kg
1. kumite ženy -55 kg Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy -55 kg Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kumite ženy -55 kg Bianka Machová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy -55 kg Adéla Matušková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite ženy -61 kg
1. kumite ženy -61 kg Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy -61 kg Nela Osouchová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy -61 kg Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ženy -61 kg Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite ženy -61 kg Adéla Trávniková Karate Vision Praha CZE CZE
kumite ženy -68 kg
1. kumite ženy -68 kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy -68 kg Nela Brázdilová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -68 kg Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy -68 kg Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
5. kumite ženy -68 kg Nikola Křišťanová TJ KARATE Praha CZE CZE
5. kumite ženy -68 kg Hana Straková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ženy +68 kg
1. kumite ženy +68 kg Martina Šáchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy +68 kg Šárka Makovcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite ženy +68 kg Kateřina Litvíková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy +68 kg Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ženy +68 kg Eliška Bělicová KARATE Havířov CZE CZE
5. kumite ženy +68 kg Tereza Sikorová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
7. kumite ženy +68 kg Monika Nedavašková-Latzelová Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Martina Šáchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite Masters muži (+40 let)
1. kumite Masters muži (+40 let) Marek Šír SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
2. kumite Masters muži (+40 let) Jan Klimeš KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
3. kumite Masters muži (+40 let) Michal Jindra Champions team z.s. CZE CZE
3. kumite Masters muži (+40 let) Jan Klemák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite Masters muži (+40 let) Jan Klemák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite Masters muži (+40 let) Zdeněk Kratochvíl Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite Masters ženy (+35 let)
1. kumite Masters ženy (+35 let) Iva Nováková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Mistrovství ČR žactva 2023 03.12.2023
Mistrovství ČR Masters 2023 02.12.2023
Mistrovství ČR mládeže 2023 02.12.2023
Mistrovství ČR seniorů 2023 02.12.2023
Mistrovství ČR žactva 2022 04.12.2022
Mistrovství ČR dorostu, juniorů, U21, seniorů a Masters 2022 03.12.2022
Mistrovství ČR 2020 19.12.2020-20.12.2020
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk