KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Grand Prix Ústí n/L 2013 - 25.05.2013

Město Ústí nad Labem
Stát Česká republika
Pořadatel SK Kamura Ústí nad Labem
Registrovaných jednotlivců 386
Závodníci v kategoriích 538
Kluby 56
Státy 8
Kluby na medailových pozicích 47
Státy na medailových pozicích 8
Hodnocení 36-24-12-6-3


Ohodnocení kvality turnaje:
54.44%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 62x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Matyáš Kloubek Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Tomáš Červinka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Daniel Nevrkla SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Tomáš Vacek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Matias Fatka Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Luděk Máčka Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Miroslav Daniel Beránek Sport Relax CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Dominik Marták Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Jan Hertl Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Šimon Průcha Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Denny Kulich SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Moritz Mlenský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Emma Kušková Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Aneta Masařová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Nicol Hanvaldová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Lucie Demčáková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Eva Pelikánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Adéla Šinerová Sport Relax CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Veronika Jůzová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Nikola Bartoňová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Anna Vrábelová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Magdalena Laura Husáková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Magdaléna Lenderová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Matěj Říha SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) David Stárek KK Jeseník CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Filip Hulko Sport Relax CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Marek Rendla Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Přemek Benhák Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Václav Plecer Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) David Bázler SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Adam Křivka SVČ Domeček Brno CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Hana Endlerová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Klára Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Hana Pelikánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Veronika Sasová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Lucas Tomischka Karateschule Straßfurt GER GER
3. kata dorostenci (14-15) Dominik Bartuška SKP Karate Písek CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Kean Ottesen Nykobing DEN DEN
5. kata dorostenci (14-15) Ondřej Sviták Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) David Šerák Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Milan Hájek Sport Relax CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Szymon Harwat Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Zuzana Augustinová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Nikola Janoušová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Nikola Jůzová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Alma Zeella Djalo Nykobing DEN DEN
5. kata dorostenky (14-15) Michelle Hansson Nykobing DEN DEN
7. kata dorostenky (14-15) Barbora Bukáčková Spartak Hradec Králové CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Tereza Hájková Slavia TU Liberec CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Nicolas Burgtorf KV Sachsen - Anhalt GER GER
3. kata junioři (16-17) Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Libor Podroužek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Ondřej Blín Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Martin Müller Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Petr Felcman Spartak Hradec Králové CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Lucas Herrmann Karateschule Straßfurt GER GER
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Frederikke Brendstrup Madsen Nykobing DEN DEN
2. kata juniorky (16-17) Kay Polanová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Eliška Kváčová Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Eliška Žubretovská Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Markéta Nováková Sport Relax CZE CZE
kata muži
1. kata muži Marek Pohanka SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata muži Nicolas Burgtorf KV Sachsen - Anhalt GER GER
3. kata muži Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata muži Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata muži Sebastian Skafte Jørgensen Nykobing DEN DEN
5. kata muži Lukáš Vik Slavia TU Liberec CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Ivana Dvořáková Jukl Karate Team CZE CZE
2. kata ženy Frederikke Brendstrup Madsen Nykobing DEN DEN
3. kata ženy Sandra Ripsch KV Sachsen - Anhalt GER GER
3. kata ženy Tereza Zlatohlávková Česká republika CZE CZE
5. kata ženy Denisa Nováková SC Flair CZE CZE
5. kata ženy Hana Ulíková Sport Relax CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) SVČ Domeček Brno CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) Autoškoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata team žáci (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Kesl Ryu Praha CZE CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Sport Relax CZE CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Tomáš Vacek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Jan Bartík Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Martin Lukeš Karate Klub Chodov CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Matias Fatka Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg John Kabashi Karateschule Martial Arts SUI SUI
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Luděk Máčka Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Jakub Schánilec Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Marek Švec Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Radek Hejduk Karate Hlinsko CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Pavel Urbanec KK Lichnice CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Eric Chalmakoff Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Adam Kanaloš SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Daniel Nevrkla SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Luboš Hrazdír SK Trial CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Ondřej Nosek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Jonáš Rybák Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Martin Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Kamil Klein KK Lichnice CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Mikuláš Otípka Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Emil Rosenstrøm Bushi Karate DEN DEN
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Tomáš Maruška Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Michal Škaryd KK Lichnice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jan Hertl Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Hannes Kühne Sei Wa Kai Team GER GER
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Josef Bulíř TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Filip Krišal Sokol Sadská CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Tomáš Tyle Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Dalibor Krejčí SKC Louny CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Matyáš Malý SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Petr Krčmář Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Denis Rajsner KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg David Posolda KK Jeseník CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Marek KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Michal Petrák SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Patrik Hejduk Karate Hlinsko CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Moritz Mlenský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Andrea Květoňová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Žaneta Bělecká Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Karolína Martínková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Eliška Václavíková Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Lucie Demčáková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Hana Reitzová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Žaneta Dognerová Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Barbora Kratochvílová KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Aneta Masařová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Adéla Krátká KCK Team CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Michell Süß Sotchoku-Kan Chemnitz GER GER
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Nikola Bartoňová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Vendula Štěpánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucie Kadlecová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Adéla Průchová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Magdalena Laura Husáková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Alice Anderlová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Seden Bugur SC Banzai Berlin GER GER
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Magdaléna Lenderová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Tereza Kudláčková Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Martina Šáchová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Radek Netolický Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Patrik Tran SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Michal Jakoubek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Václav Plecer Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Radim Patkolo KCK Team CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Mikuláš Fuka KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Přemek Benhák Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Tomáš Děd Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Petr Jeleček TJ Karate Třebíč CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Florian Günther Sei Wa Kai Team GER GER
5. kumite st. žáci -45kg David Voves Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Kristián Hnízdil SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg David Podsklan KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite st. žáci -52kg Ondřej Hrdlička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Jakub Borecki Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
3. kumite st. žáci -52kg Rasmus Victor Mortensen Bushi Karate DEN DEN
5. kumite st. žáci -52kg Egon Hübner Sei Wa Kai Team GER GER
5. kumite st. žáci -52kg Jan Peh Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Radek Lefan Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Daniel Stauning Bushi Karate DEN DEN
2. kumite st. žáci -60kg Filip Černík Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Dominik Majera SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Albert Vacek KCK Team CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Otto Doskočil KCK Team CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Andrej Žigunov KK TJ Krupka CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Tomáš Pleva KK Lichnice CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Tomáš Marek Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Natálie Hůrková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Veronika Sasová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Luisa Brett Karateschule Straßfurt GER GER
3. kumite st. žákyně -42kg Anna Rotterová KK Jeseník CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Klára Odehnalová KCK Team CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Eva Šmejkalová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Michaela Bartoňová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Laura Lyck Bushi Karate DEN DEN
5. kumite st. žákyně -50kg Assena Secici SC Banzai Berlin GER GER
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Klára Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Jana Nováková Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Neslihan Aktas SC Banzai Berlin GER GER
3. kumite st. žákyně +50kg Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Anna Lojdová Karate Klub Chodov CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Kateřina Procházková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Ondřej Košťál SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Matěj Škultéty SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jan Malý Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Adam Matěj Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Petr Ducheček Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Vojtěch Jedlička Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tomáš Lukš Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Robin Jolitz Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Marek Lettl SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Dominik Gregor Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jakub Jirka Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Szymon Harwat Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jan Vobruba Karate Lions Pardubice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Kol Kabashi Karateschule Martial Arts SUI SUI
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Alexander Derrett Bushi Karate DEN DEN
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Andreas Schwartz Bushi Karate DEN DEN
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Michal Višňovský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Esref Yalcinkaya SC Banzai Berlin GER GER
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Hüseyin Kaya SC Banzai Berlin GER GER
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Kevin Kabashi Karateschule Martial Arts SUI SUI
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Josef Černík Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jacob Diaz Roskilde Karateskole DEN DEN
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Petr Urbanec KK Lichnice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Leon Geist Karateschule Straßfurt GER GER
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jaroslav Vlček SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Tomáš Gross TJ Karate Třebíč CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Baran Secici SC Banzai Berlin GER GER
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Hoang Thanh Hung Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Lukáš Kubín SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Michael Jahelka SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jiří Měkuta Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Argjent Dauti Karateschule Martial Arts SUI SUI
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Emrullah Görjoy SC Banzai Berlin GER GER
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Gizem Bugur SC Banzai Berlin GER GER
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Monika Bürgerová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Nikola Kosinová KK Lichnice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Luisa Brett Karateschule Straßfurt GER GER
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Anita Výprachtická KCK Team CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Adriana Crhonková Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Miriama Kozmová KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Sanem Eker SC Banzai Berlin GER GER
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Jasmin Reuschel Sei Wa Kai Team GER GER
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Marjam Zaqoomi Syddjurs Karate DEN DEN
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Selina Stamer Sei Wa Kai Team GER GER
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Barbora Bukáčková Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Osmana Hasecic SC Banzai Berlin GER GER
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Angela Zaqoomi Syddjurs Karate DEN DEN
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Olivia Reuschel Sei Wa Kai Team GER GER
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lisa Zimmermann Karateschule Straßfurt GER GER
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Tarikbugra Kücük SC Banzai Berlin GER GER
2. kumite junioři (16-17) -55kg Vojtěch Lukšík Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Libor Podroužek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Franz-Martin Kolb Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite junioři (16-17) -61kg Dominik Mikula Karate České Budějovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Leutrim Ameti SC Banzai Berlin GER GER
2. kumite junioři (16-17) -68kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Michal Galla Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Leon Geist Karateschule Straßfurt GER GER
5. kumite junioři (16-17) -68kg Tomáš Hanek Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Josef Ludačka Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Jan Kužela Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Jan Dostál KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Igor Kibrik Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Tomáš Hermann TJ karate Nové Hrady CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Jan Šrámek KCK Team CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Kay Polanová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Kay Polanová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Pavla Mezzeiová MDDM Ostrov CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Lisa Wohlfarth Sei Wa Kai Team GER GER
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Merve Yilmaz SC Banzai Berlin GER GER
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Kalina Sperger SC Banzai Berlin GER GER
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Lisa Zimmermann Karateschule Straßfurt GER GER
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Lucie Výprachtická KCK Team CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Kamila Mandíková KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Konstantina Gidakou Spartan Warriors GRE GRE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Nurija Karalik Karateschule Martial Arts SUI SUI
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Iva Hofmanová KCK Team CZE CZE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Nikolaos Petroutsos Spartan Warriors GRE GRE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Nikolaos Gidakos Spartan Warriors GRE GRE
2. kumite muži -67kg Alexandr Kyprianov Kuzbass RUS RUS
3. kumite muži -67kg Mentor Bytyci Karateschule Martial Arts SUI SUI
3. kumite muži -67kg Tohan Öztürk SC Banzai Berlin GER GER
5. kumite muži -67kg Vladislav Kis SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite muži -67kg Nico Pählig Sei Wa Kai Team GER GER
7. kumite muži -67kg Erik Sontag KCK Team CZE CZE
7. kumite muži -67kg Dimitrios Xydous Spartan Warriors GRE GRE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Marios Filis Spartan Warriors GRE GRE
2. kumite muži -75kg Themistoklis Flessas Spartan Warriors GRE GRE
3. kumite muži -75kg Mike Hofman Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite muži -75kg Pavel Šimon KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Miroslav Richter KCK Team CZE CZE
2. kumite muži -84kg Oskar Wiśniewski Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
3. kumite muži -84kg Miroslav Boguský Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite muži -84kg Petr Švarc TJ Karate Praha CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Konstantinos Kouloukouriotis Spartan Warriors GRE GRE
2. kumite muži +84kg Sabri De Martin Karateschule Martial Arts SUI SUI
3. kumite muži +84kg Ondřej Knížek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite muži +84kg Michal Šolc TJ Karate Praha CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Nikolaos Gidakos Spartan Warriors GRE GRE
2. kumite muži BRH Konstantinos Kouloukouriotis Spartan Warriors GRE GRE
3. kumite muži BRH Miroslav Boguský Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite muži BRH Themistoklis Flessas Spartan Warriors GRE GRE
5. kumite muži BRH Ondřej Knížek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite muži BRH Alexandr Kyprianov Kuzbass RUS RUS
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Esma Yilmaz SC Banzai Berlin GER GER
3. kumite ženy -61kg Simona Kaliničenková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Simona Šedivá KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Veronika Rodová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Andrea Lochschmidtová Karate Klub Chodov CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Lucie Benešová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ženy +68kg Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy BRH Duygu Bugur SC Banzai Berlin GER GER
3. kumite ženy BRH Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ženy BRH Simona Kaliničenková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ženy BRH Andrea Lochschmidtová Karate Klub Chodov CZE CZE
5. kumite ženy BRH Esma Yilmaz SC Banzai Berlin GER GER
7. kumite ženy BRH Veronika Rodová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite team junioři (16-17)
1. kumite team junioři (16-17) Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite team junioři (16-17) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite team junioři (16-17) SC Banzai Berlin (GER) GER GER
3. kumite team junioři (16-17) Karateschule Martial Arts (SUI) SUI SUI
kumite team juniorky (16-17)
1. kumite team juniorky (16-17) Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite team juniorky (16-17) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite team juniorky (16-17) SC Banzai Berlin (GER) GER GER
kumite team muži
1. kumite team muži Karateschule Martial Arts (SUI) SUI SUI
2. kumite team muži Spartan Warriors (GRE) GRE GRE
3. kumite team muži Spartan Warriors (GRE) GRE GRE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Grand Prix Ostrava 2016 05.11.2016
Grand Prix Ostrava 2015 31.10.2015-01.11.2015
Grand Prix Ústí n/L 2015 16.05.2015
North Bohemia 2014 11.10.2014
Grand Prix Ústí n/L 2014 24.05.2014
North Bohemia 2013 12.10.2013
Austrian Junior Open 2013 22.06.2013-23.06.2013
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk