KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Grand Prix Ústí n/L 2015 - 16.05.2015

Město Ústí nad Labem
Stát Česká republika
Pořadatel SK Kamura Ústí nad Labem
Registrovaných jednotlivců 239
Kluby 43
Kluby na medailových pozicích 38
Státy na medailových pozicích 7
Hodnocení 36-24-12-6-3


Ohodnocení kvality turnaje:
41.67%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 15x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Tomáš Nechyba SKP Karate Písek CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Gallen Darren Paterson Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Luděk Melich Sokol Sadská CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Ondřej Šťáhlavský Kabu Praha CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Jiří Husák SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Matěj Pavel SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Matyáš Jansa SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Tadeáš Jirsa SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Daniel Nevrkla SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Gallen Darren Paterson Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Ondřej Šťáhlavský Kabu Praha CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Adam Kanaloš SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Wiktor Majewski Bodaikan Szczecin POL POL
7. kata ml. žáci (10-11) Marek Bázler SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Jan Pajkrt Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Kateřina Jirsová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Kamila Kaźmierczak Bodaikan Szczecin POL POL
3. kata ml. žákyně (7-9) Kateřina Červeňová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Elen Kozlová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Adéla Polanská Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Demčáková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Klára Muzikářová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Barbora Kratochvílová KK Lichnice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Oliwia Ostrowska Bodaikan Szczecin POL POL
7. kata ml. žákyně (10-11) Eliška Gubíková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Lenka Kovářová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Filip Smutný Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Miroslav Daniel Beránek Sport Relax CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Vladimír Fafek Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Wiktor Kusztynkiewicz Bodaikan Szczecin POL POL
7. kata st. žáci (12-13) Milan Maršoun SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Dominik Smola SKP Karate Písek CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Nikola Štěrbáková Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Michaela Schmiedová Šin-mu Hodonín CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Zuzana Šimáčková Kabu Praha CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Vendula Štěpánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Anna Harries SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Magdalena Laura Husáková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Jáchym Hořák KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Daniel Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Vojtěch Tonar SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Ondřej Maňhal SKBU Trutnov CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Marek Rendla Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Lena Holm HSV karate Cottbus GER GER
3. kata dorostenky (14-15) Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Barbora Lacinová SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Karolína Nývltová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Jakub Vavřička Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Dominik Bartuška SKP Karate Písek CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Blade Ahran Paterson Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Zorba Lunix TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Jaroslav Olšák Šin-mu Hodonín CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Tereza Hájková GRYF Liberec CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Alžběta Čížková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata muži U21 Maksymilian Szczypkowski Polsko POL POL
3. kata muži U21 Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kata muži U21 Ondřej Blín GRYF Liberec CZE CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Alžběta Čížková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata muži
1. kata muži Maksymilian Szczypkowski Polsko POL POL
2. kata muži Jakub Vavřička Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata muži Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata muži Adam Pešek Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata muži Ondřej Blín GRYF Liberec CZE CZE
5. kata muži Jaroslav Vlček SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata muži František Sedlák Okinawa Goju-ryu Dojo Jindřichův Hradec CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Veronika Mišková TARO KAN CZE CZE
2. kata ženy Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kata ženy Veronika Ištvánková Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata ženy Sandra Ripsch KV Sachsen - Anhalt GER GER
5. kata ženy Marta Jeziorska MUKS Tornado Kalisz POL POL
5. kata ženy Sarah Kruber HSV karate Cottbus GER GER
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) Dragon Neratovice CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) Autoškoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SCM Goju-ryu Brno CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Daniel Kolář SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Ondřej Šťáhlavský Kabu Praha CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Matyáš Jansa SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Vojtěch Vašák KK Lichnice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Vít Kittner SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Vojtěch Valčík KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Vojtěch Krejčí SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Michal Babůrek KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Marek Maj Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Maksymilian Galiński Bodaikan Szczecin POL POL
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jakub Klemák KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jan Šmíd KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Gallen Darren Paterson Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Carl Emil Vith Nielsen Budo Sportskarate Holstebro DEN DEN
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Viliam Pavlovský Sokol Sadská CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Kryštof Ruža Karate Klub Klatovy CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Damian Zegar Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Štěpán Rychtera SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Tomáš Nechyba SKP Karate Písek CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Pavel Urbanec KK Lichnice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Miroslav Pluhař SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Szymon Zietarski Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Norbert Monczka Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Filip Wasylko Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Alex Fiala SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jáchym Šanda SKBU Trutnov CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Michael Vlček SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Wiktor Majewski Bodaikan Szczecin POL POL
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Adam Kanaloš SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Piotr Banasiak Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Luboš Hrazdír SK Trial CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Viliam Pavlovský Sokol Sadská CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Maria Bech Lauritsen Budo Sportskarate Holstebro DEN DEN
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Kateřina Jirsová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Kamila Kaźmierczak Bodaikan Szczecin POL POL
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Beáta Reguliová Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Maria Bech Lauritsen Budo Sportskarate Holstebro DEN DEN
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Eliška Donátová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Klára Francová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucie Demčáková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Samantha Maxwell Cowdenbeath karate SCO SCO
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Freya Vith Nielsen Budo Sportskarate Holstebro DEN DEN
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Barbora Kratochvílová KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Žaneta Dognerová Karate Klub Chodov CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Oliwia Ostrowska Bodaikan Szczecin POL POL
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Martin Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Tomáš Dittrich GRYF Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Martin Hanák TJ Karate Třebíč CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Filip Exnar Karate Vrchlabí CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Dominik Smola SKP Karate Písek CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Hubert Muśnicki Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite st. žáci -45kg Filip Kovařík SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Adam Vrba Kabu Praha CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg David Bukovský SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Marcin Rakowski Bodaikan Szczecin POL POL
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Radek Netolický Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Jan Racek Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Wiktor Kusztynkiewicz Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite st. žáci -52kg Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Filip Horáček SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Bartosz Kowalski Bodaikan Szczecin POL POL
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Michal Zemek KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Josef Nevole Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg František Chudoba GRYF Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Michal Lysko GRYF Liberec CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Dominik Krejčí SKBU Trutnov CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Tomáš Ridvan SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Richard Cairns Cowdenbeath karate SCO SCO
2. kumite st. žáci +60kg Ondřej Koriťák SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Lukáš Cyprian GRYF Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg David Lín SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Vendula Štěpánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Samantha Maxwell Cowdenbeath karate SCO SCO
3. kumite st. žákyně -42kg Magdalena Laura Husáková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Freya Vith Nielsen Budo Sportskarate Holstebro DEN DEN
5. kumite st. žákyně -42kg Tereza Chobotová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Lana Potrebenko SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Barbara Cedro Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite st. žákyně -50kg Šárka Makovcová SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Sára Svobodová SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Barbora Racková Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Patrycja Szelągiewicz Bodaikan Szczecin POL POL
2. kumite st. žákyně +50kg Anna Harries SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Magdaléna Lenderová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Zofia Niedźwiecka Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite st. žákyně +50kg Tereza Plevová KK Lichnice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Radek Netolický Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Daniel Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Václav Plecer Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Matěj Štěpán GRYF Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Daniel Vith Nielsen Budo Sportskarate Holstebro DEN DEN
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Ondřej Maňhal SKBU Trutnov CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Kristián Hnízdil SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Vojtěch Novotný Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Josef Nevole Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Roman Šantroch Karate Vrchlabí CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Filip Černík Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg David Podsklan KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Šimon Honsů SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Vojtěch Tonar SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Adrian Federico Lopez Salas Sarpsborg karate NOR NOR
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg David Lín SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Dominik Majera SKBU Trutnov CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Tomáš Pleva KK Lichnice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jáchym Hořák KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Richard Cairns Cowdenbeath karate SCO SCO
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Daniel Červenka Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) BRH
1. kumite dorostenci (14-15) BRH David Podsklan KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite dorostenci (14-15) BRH Tomáš Pleva KK Lichnice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) BRH Adrian Federico Lopez Salas Sarpsborg karate NOR NOR
3. kumite dorostenci (14-15) BRH Daniel Vith Nielsen Budo Sportskarate Holstebro DEN DEN
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Veronika Sasová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Nikola Kosinová KK Lichnice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Sára Svobodová SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Karolína Nývltová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Melissa Maxwell Cowdenbeath karate SCO SCO
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Clementina Budělovská SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Magdalena Kogut Bodaikan Szczecin POL POL
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Barbora Lacinová SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Pavla Šormová SKBU Trutnov CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) BRH
1. kumite dorostenky (14-15) BRH Melissa Maxwell Cowdenbeath karate SCO SCO
2. kumite dorostenky (14-15) BRH Magdalena Kogut Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite dorostenky (14-15) BRH Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Daniel Vith Nielsen Budo Sportskarate Holstebro DEN DEN
2. kumite junioři (16-17) -55kg Zorba Lunix TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Kacper Kwiatkowski Bodaikan Szczecin POL POL
2. kumite junioři (16-17) -61kg Lacek Grzegorz Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite junioři (16-17) -61kg Roman Šantroch Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Matěj Škultéty SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Blade Ahran Paterson Karate Lions Pardubice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Ole Christian Hansen Sarpsborg karate NOR NOR
2. kumite junioři (16-17) -68kg Adrian Federico Lopez Salas Sarpsborg karate NOR NOR
3. kumite junioři (16-17) -68kg Maciej Mach Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite junioři (16-17) -68kg Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Pavel Švec SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Vobruba Karate Lions Pardubice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Josef Černík Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Jaroslav Vlček SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Rudolf Horák SKBU Trutnov CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Lukáš Kubín SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Petr Urbanec KK Lichnice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Miloš Holub SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Martin Šimáček Kakutogi Academy CZE CZE
kumite junioři (16-17) BRH
1. kumite junioři (16-17) BRH Ole Christian Hansen Sarpsborg karate NOR NOR
2. kumite junioři (16-17) BRH Josef Černík Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) BRH Martin Šilhavý SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) BRH Petr Urbanec KK Lichnice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) BRH Martin Šimáček Kakutogi Academy CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Monika Sedláčková Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Nikola Kosinová KK Lichnice CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
kumite muži U21 -68kg
1. kumite muži U21 -68kg Tommy Kamhaug Sarpsborg karate NOR NOR
2. kumite muži U21 -68kg Tomáš Truong Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite muži U21 -68kg Filip Dittrich GRYF Liberec CZE CZE
3. kumite muži U21 -68kg Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite muži U21 +78kg
1. kumite muži U21 +78kg Petr Urbanec KK Lichnice CZE CZE
2. kumite muži U21 +78kg Lukáš Kubín SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Tommy Kamhaug Sarpsborg karate NOR NOR
2. kumite muži -67kg Tomáš Truong Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite muži -67kg Filip Dittrich GRYF Liberec CZE CZE
3. kumite muži -67kg Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Milan Tesař Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite muži +84kg Ondřej Knížek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Tommy Kamhaug Sarpsborg karate NOR NOR
2. kumite muži BRH Ondřej Knížek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite team junioři (16-17)
1. kumite team junioři (16-17) Sarpsborg karate NOR NOR
2. kumite team junioři (16-17) SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite team junioři (16-17) SK Kamiwaza karate CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Grand Prix Ústí n/L 2017 29.04.2017
Grand Prix Ostrava 2016 05.11.2016
Grand Prix Ostrava 2015 31.10.2015-01.11.2015
North Bohemia 2014 11.10.2014
Grand Prix Ústí n/L 2014 24.05.2014
North Bohemia 2013 12.10.2013
Austrian Junior Open 2013 22.06.2013-23.06.2013
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk