KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 2.kolo - 28.05.2017

Město Liberec
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe, SKK Shotokan Liberec
Kluby 51
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 36
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 36-24-12-6-3


Ohodnocení kvality turnaje:
85.63%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 40x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Tomáš Vacek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jan Pajkrt Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Martin Přech SKP Hvězda Karlovy Vary CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Jan Řápek Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Filip Smutný SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Viktor Miller Kobra Kladno CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Daniel Nevrkla SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Vendula Štěpánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Magdalena Laura Husáková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Anna Harciníková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Tereza Vašíčková Šin-mu Hodonín CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Klára Francová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Michaela Kalinová SK Shotokan Neratovice CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Simona Hlaváčková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Barbora Vlčková Sport Relax CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Matěj Říha GRYF Liberec CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jáchym Hořák SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Adam Křivka SVČ Domeček Brno CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Tomáš Kouba Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Oliver Simon SK BUDO Hostivař CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Václav Plecer Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Pavel Trličík Karate Lions Pardubice CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Michaela Schmiedová Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Kristína Bosáková SKP Hvězda Karlovy Vary CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Natálie Pecková SKP Hvězda Karlovy Vary CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Barbora Lacinová SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Veronika Trávníková Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Veronika Konášová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Dominik Bartuška SKP Karate Písek CZE CZE
2. kata muži U21 Matteo Tamborlani Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kata muži U21 Filip Vít SHOBU Academy CZE CZE
3. kata muži U21 Milan Zítko SHOBU Academy CZE CZE
5. kata muži U21 Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata muži U21 Milan Šoltys SK Shotokan Neratovice CZE CZE
7. kata muži U21 Libor Podroužek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata muži U21 Jaroslav Vlček SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Zuzana Augustinová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ženy U21 Sabina Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kata ženy U21 Nikola Jůzová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ženy U21 Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kata ženy U21 Sára Ješetová SHOBU Academy CZE CZE
kata muži
1. kata muži Peter Fabian NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kata muži Lukáš Janda SC Flair CZE CZE
3. kata muži Marcel Rebro NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata muži Matteo Tamborlani Tarokan KK Brno CZE CZE
5. kata muži Firas Oukde SHOBU Academy CZE CZE
5. kata muži Matěj Říha GRYF Liberec CZE CZE
7. kata muži Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata muži Tomáš Novák SK BUDO Hostivař CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Dorota Balciarova NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kata ženy Veronika Mišková Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kata ženy Zuzana Augustinová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ženy Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kata ženy Sabina Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
5. kata ženy Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
7. kata ženy Nikola Jůzová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata ženy Barbora Lacinová SK Kamiwaza karate CZE CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) Dragon Neratovice CZE CZE
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) Sport Relax CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Karate Vision CZE CZE
kata team muži
1. kata team muži Karate Lions Pardubice CZE CZE
KUMITE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Martin Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jonáš Rybák Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tomáš Dittrich GRYF Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jakub Schánilec SKP Karate Písek CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Michal Ondráček SK Karate Most CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Petr Pelikán Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tomáš Dostál TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Aleksandar Šešlija TJ Horní Měcholupy CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Filip Krišal Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Martin Hanák TJ Karate Třebíč CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tomáš Kozlík SK Shotokan Neratovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Max Fiala SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Adam Vrba Kabu Praha CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Matyáš Malý SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Marek Dědek KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Gleb Eremenko Red Dragon Team CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Václav Chudoba GRYF Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Michal Vondrášek SKP Karate Písek CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Michal Zemek KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Vojtěch Procházka Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Martin Bednář Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg David Skopec Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Martin Drdel SKP Karate Písek CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Viktor Miller Kobra Kladno CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Dan Pelánek SVČ Domeček Brno CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Ondřej Bosák SKP Hvězda Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Martin Přech SKP Hvězda Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg František Chudoba GRYF Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Šimon Lev SK BUDO Hostivař CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg David Posolda KK Jeseník CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Adéla Průchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Andrea Galová TJ Horní Měcholupy CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Patricie Pažinová KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Vendula Štěpánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Blanka Machová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Tereza Chobotová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Klára Muzikářová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nikola Berková Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Tereza Karbanová TJ Horní Měcholupy CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Magdalena Laura Husáková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Michaela Soukupová SK BUDO Hostivař CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Tereza Plevová KK Lichnice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Martina Šáchová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Šárka Makovcová SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kateřina Litvíková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Daniel Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Tomáš Maruška Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Arnošt Razima SK BUDO Hostivař CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Michal Jakoubek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Filip Kovařík Red Dragon Team CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg David Schacherel Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Michal Kudrna SK BUDO Hostivař CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Václav Plecer Karate České Budějovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Ján Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Martin Voldřich Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Matěj Štěpán GRYF Liberec CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Viktor Grůza L. F. CLUB KARATE CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Šimon Honsů SK Kamiwaza karate CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Kubala Baník Příbram CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -68kg Tomáš Ridvan SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Filip Černík Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Oliver Simon SK BUDO Hostivař CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Ondřej Hrdlička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg David Kavalír Sport Relax CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Vojtěch Boura GRYF Liberec CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Marek Šípek SKBU Trutnov CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -76kg Daniel Červenka Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -76kg Jan Schubert L. F. CLUB KARATE CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Dominik Majera SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Jiří Boháč SK Shotokan Neratovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Tomáš Děd Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Tomáš Pleva KK Lichnice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg Jáchym Hořák SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg David Lín SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Veronika Konášová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Michaela Šolcová SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Nela Dušáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Šárka Klečková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Kristína Bosáková SKP Hvězda Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Kateřina Procházková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Anežka Dolanská SK Shotokan Neratovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Klára Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Aneta Růžičková Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Natálie Pecková SKP Hvězda Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Barbora Farkasová KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Anna Kašparová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
kumite muži U21 -60kg
1. kumite muži U21 -60kg Daniel Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite muži U21 -60kg Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
kumite muži U21 -67kg
1. kumite muži U21 -67kg Tomáš Gabriel Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži U21 -67kg Tomáš Novák SK BUDO Hostivař CZE CZE
3. kumite muži U21 -67kg Vojtěch Boháč GRYF Liberec CZE CZE
3. kumite muži U21 -67kg Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite muži U21 -75kg
1. kumite muži U21 -75kg Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži U21 -75kg Ondřej Košťál SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite muži U21 -75kg Ondřej Hnat Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
3. kumite muži U21 -75kg Pavel Zach SK Shotokan Neratovice CZE CZE
kumite muži U21 -84kg
1. kumite muži U21 -84kg Dominik Nechyba SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite muži U21 -84kg Miloš Holub SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite muži U21 -84kg Lukáš Pevný SHOBU Academy CZE CZE
3. kumite muži U21 -84kg Ondřej Žampach SK Shotokan Neratovice CZE CZE
kumite muži U21 +84kg
1. kumite muži U21 +84kg Petr Urbanec KK Lichnice CZE CZE
2. kumite muži U21 +84kg Tomáš Pleva KK Lichnice CZE CZE
3. kumite muži U21 +84kg Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite muži U21 +84kg David Ulvr Karate Vision Praha CZE CZE
kumite ženy U21 -55kg
1. kumite ženy U21 -55kg Monika Sedláčková Karate Vrchlabí CZE CZE
kumite ženy U21 -61kg
1. kumite ženy U21 -61kg Monika Bürgerová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy U21 -61kg Sabina Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kumite ženy U21 -61kg Viktorie Bischofová KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ženy U21 -61kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Libor Podroužek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Tomáš Gabriel Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -67kg Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -67kg Vojtěch Boháč GRYF Liberec CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -75kg Ondřej Charvát Karate Lions Pardubice CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -84kg Milan Tesař Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite muži -84kg Lukáš Pevný SHOBU Academy CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Petr Urbanec KK Lichnice CZE CZE
2. kumite muži +84kg Marek Babor SK BUDO Hostivař CZE CZE
3. kumite muži +84kg Jakub Fořt KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite muži +84kg Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite muži +84kg Tomáš Pleva KK Lichnice CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži BRH Petr Urbanec KK Lichnice CZE CZE
3. kumite muži BRH Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite muži BRH Tomáš Pleva KK Lichnice CZE CZE
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite ženy -55kg Lucie Köppelová SK Shotokan Neratovice CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Monika Bürgerová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Viktorie Bischofová KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Michal Mikovcová SK BUDO Hostivař CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Regina Plašilová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Simona Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Simona Kaliničenková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ženy +68kg Jana Bělohlavová Sport Relax CZE CZE
3. kumite ženy +68kg Nela Pelánková SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kumite ženy +68kg Kateřina Sedláčková Baník Příbram CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ženy BRH Regina Plašilová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite ženy BRH Nela Pelánková SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kumite ženy BRH Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE CZE
kumite team dorostenci (14-15)
1. kumite team dorostenci (14-15) Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite team dorostenci (14-15) Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite team dorostenci (14-15) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite team dorostenci (14-15) GRYF Liberec CZE CZE
kumite team dorostenky (14-15)
1. kumite team dorostenky (14-15) Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite team dorostenky (14-15) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite team dorostenky (14-15) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite team dorostenky (14-15) KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite team dorostenky (14-15) TJ Horní Měcholupy CZE CZE
kumite team junioři (16-17)
1. kumite team junioři (16-17) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite team junioři (16-17) Red Dragon Team CZE CZE
3. kumite team junioři (16-17) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite team junioři (16-17) Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite team junioři (16-17) SK BUDO Hostivař CZE CZE
kumite team juniorky (16-17)
1. kumite team juniorky (16-17) Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite team juniorky (16-17) Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite team muži
1. kumite team muži Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite team muži Fight Club České Budějovice CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP žactva 2017 - 1.kolo 03.06.2017
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 1.kolo 09.04.2017
NP žactva 2016 - 3.kolo 13.11.2016
NP žactva 2016 - 2.kolo 23.10.2016
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2016 - 3.kolo 09.10.2016
NP žactva 2016 - 1.kolo 11.06.2016
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2016 - 2.kolo 28.05.2016
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk