KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 2.kolo - 28.05.2017

Město Liberec
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe, SKK Shotokan Liberec
Kluby 51
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 36
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 36-24-12-6-3


Ohodnocení kvality turnaje:
82.84%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 51x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jan Pajkrt SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Martin Přech SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Jan Řápek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Filip Smutný KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Viktor Miller Kobra Kladno CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Daniel Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Magdalena Laura Husáková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Tereza Vašíčková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Klára Francová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Michaela Kalinová SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Simona Hlaváčková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Barbora Vlčková Sport Relax CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Matěj Říha GRYF z.s. CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jáchym Hořák KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Adam Křivka SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Tomáš Kouba Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Oliver Simon SKBU Hostivař CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Pavel Trličík Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Michaela Schmiedová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Kristína Bosáková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Natálie Pecková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Veronika Trávníková Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Veronika Konášová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE CZE
2. kata muži U21 Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata muži U21 Filip Vít SHOBU Academy CZE CZE
3. kata muži U21 Milan Zítko SHOBU Academy CZE CZE
5. kata muži U21 Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata muži U21 Milan Šoltys SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
7. kata muži U21 Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata muži U21 Jaroslav Vlček SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata ženy U21 Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata ženy U21 Nikola Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ženy U21 Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kata ženy U21 Sára Ješetová SHOBU Academy CZE CZE
kata muži
1. kata muži Peter Fabian NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata muži Lukáš Janda Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata muži Marcel Rebro NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata muži Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata muži Firas Oukde SHOBU Academy CZE CZE
5. kata muži Matěj Říha GRYF z.s. CZE CZE
7. kata muži Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata muži Tomáš Novák SKBU Hostivař CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Dorota Balciarova NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata ženy Veronika Mišková TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata ženy Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ženy Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kata ženy Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata ženy Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
7. kata ženy Nikola Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata ženy Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) Sport Relax CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Karate Vision CZE CZE
kata team muži
1. kata team muži Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
KUMITE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jonáš Rybák Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tomáš Dittrich GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Michal Ondráček SK Karate Most CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Petr Pelikán TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tomáš Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Aleksandar Šešlija TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Filip Krišal Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Martin Hanák TJ karate Třebíč CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tomáš Kozlík SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Max Fiala SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Adam Vrba KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Matyáš Malý SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Marek Dědek Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Gleb Eremenko Red Dragon Team CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Václav Chudoba GRYF z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Michal Vondrášek SKP karate Písek CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Michal Zemek Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Vojtěch Procházka Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Martin Bednář Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg David Skopec Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Martin Drdel SKP karate Písek CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Viktor Miller Kobra Kladno CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Dan Pelánek SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Ondřej Bosák SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Martin Přech SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg František Chudoba GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Šimon Lev SKBU Hostivař CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg David Posolda Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Andrea Galová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Patricie Pažinová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Bianka Machová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Tereza Chobotová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nikola Berková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Tereza Karbanová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Magdalena Laura Husáková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Michaela Soukupová SKBU Hostivař CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Nela Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Tereza Plevová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Martina Šáchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Šárka Makovcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kateřina Litvíková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Daniel Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Tomáš Maruška TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Arnošt Razima SKBU Hostivař CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Michal Jakoubek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Filip Kovařík Red Dragon Team CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg David Schacherel TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Michal Kudrna SKBU Hostivař CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Ján Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Martin Voldřich TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Matěj Štěpán GRYF z.s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Viktor Grůza L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Šimon Honsů SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Kubala TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -68kg Tomáš Ridvan SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Filip Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Oliver Simon SKBU Hostivař CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Ondřej Hrdlička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg David Kavalír Sport Relax CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Vojtěch Boura GRYF z.s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Marek Šípek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -76kg Daniel Červenka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -76kg Jan Schubert L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Jiří Boháč SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Tomáš Děd TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg Jáchym Hořák KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg David Lín SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Veronika Konášová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Michaela Šolcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Nela Dušáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Šárka Klečková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Kristína Bosáková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Kateřina Procházková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Anežka Dolanská SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Klára Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Aneta Růžičková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Natálie Pecková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Barbora Farkasová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite muži U21 -60kg
1. kumite muži U21 -60kg Daniel Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite muži U21 -60kg Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
kumite muži U21 -67kg
1. kumite muži U21 -67kg Tomáš Gabriel TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži U21 -67kg Tomáš Novák SKBU Hostivař CZE CZE
3. kumite muži U21 -67kg Vojtěch Boháč GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite muži U21 -67kg Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite muži U21 -75kg
1. kumite muži U21 -75kg Marek Řeřicha TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži U21 -75kg Ondřej Košťál SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite muži U21 -75kg Ondřej Hnat Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
3. kumite muži U21 -75kg Pavel Zach SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
kumite muži U21 -84kg
1. kumite muži U21 -84kg Dominik Nechyba SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite muži U21 -84kg Miloš Holub SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite muži U21 -84kg Lukáš Pevný SHOBU Academy CZE CZE
3. kumite muži U21 -84kg Ondřej Žampach SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
kumite muži U21 +84kg
1. kumite muži U21 +84kg Petr Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite muži U21 +84kg Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite muži U21 +84kg Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite muži U21 +84kg David Ulvr Karate Vision Praha CZE CZE
kumite ženy U21 -55kg
1. kumite ženy U21 -55kg Monika Sedláčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kumite ženy U21 -61kg
1. kumite ženy U21 -61kg Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy U21 -61kg Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy U21 -61kg Viktorie Bischofová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ženy U21 -61kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Tomáš Gabriel TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -67kg Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -67kg Vojtěch Boháč GRYF z.s. CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Marek Řeřicha TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -75kg Ondřej Charvát Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -84kg Milan Tesař Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite muži -84kg Lukáš Pevný SHOBU Academy CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Petr Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite muži +84kg Marek Babor SKBU Hostivař CZE CZE
3. kumite muži +84kg Jakub Fořt Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite muži +84kg Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite muži +84kg Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži BRH Petr Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite muži BRH Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite muži BRH Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite ženy -55kg Lucie Köppelová SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Viktorie Bischofová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Michaela Mikovcová SKBU Hostivař CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Simona Kaliničenková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ženy +68kg Jana Bělohlavová Sport Relax CZE CZE
3. kumite ženy +68kg Nela Pelánková SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kumite ženy +68kg Kateřina Sedláčková TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ženy BRH Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy BRH Nela Pelánková SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kumite ženy BRH Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE CZE
kumite team dorostenci (14-15)
1. kumite team dorostenci (14-15) Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite team dorostenci (14-15) Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite team dorostenci (14-15) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite team dorostenci (14-15) GRYF Liberec CZE CZE
kumite team dorostenky (14-15)
1. kumite team dorostenky (14-15) Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite team dorostenky (14-15) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite team dorostenky (14-15) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite team dorostenky (14-15) KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite team dorostenky (14-15) TJ Horní Měcholupy CZE CZE
kumite team junioři (16-17)
1. kumite team junioři (16-17) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite team junioři (16-17) Red Dragon Team CZE CZE
3. kumite team junioři (16-17) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite team junioři (16-17) Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite team junioři (16-17) SK BUDO Hostivař CZE CZE
kumite team juniorky (16-17)
1. kumite team juniorky (16-17) Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite team juniorky (16-17) Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite team muži
1. kumite team muži Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite team muži Fight Club České Budějovice CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP žactva 2018 - 3.kolo 17.11.2018
NP žactva 2018 - 2.kolo 06.10.2018
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 3.kolo 22.09.2018
NP žactva 2018 - 1.kolo 09.06.2018
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 2.kolo 19.05.2018
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 1.kolo 11.03.2018
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 3.kolo 11.11.2017
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk