KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2016 - 2.kolo - 28.05.2016

Město Havířov
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe, SKK Budo Havířov
Registrovaných jednotlivců 145
Závodníci v kategoriích 170
Kluby 43
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 36
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 36-24-12-6-3


Ohodnocení kvality turnaje:
16.67%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 12x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) David Stárek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Jakub Hloušek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Tomáš Kouba Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Denis Rajsner Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Nikola Štěrbáková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Veronika Jůzová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Lucie Štroblová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Barbora Korabečná KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Michaela Schmiedová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Veronika Konášová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Matěj Říha GRYF z.s. CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE CZE
3. kata junioři (16-17) David Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Marek Avramčev KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Jan Rudolfský Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Nikola Jůzová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Barbora Korabečná KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Ester Bědroňová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Nikola Kimmelová Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Jakub Vavřička Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata muži U21 Adam Ecler KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata muži U21 Petr Sypěna Karate Silesia Opava CZE CZE
3. kata muži U21 Milan Zítko Sport Relax CZE CZE
5. kata muži U21 Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata ženy U21 Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata ženy U21 Patricie Klapalová Shotokan Sokol Slaný CZE CZE
kata muži
1. kata muži Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata muži Matěj Říha GRYF z.s. CZE CZE
3. kata muži Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE CZE
3. kata muži Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata muži Adam Pešek Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
5. kata muži David Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
7. kata muži Milan Zítko Sport Relax CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata ženy Nikola Jůzová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ženy Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata ženy Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata ženy Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kata ženy Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Sport Relax CZE CZE
KUMITE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tomáš Maruška TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Šimon Pletka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Antonín Kučera Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Daniel Nguyen SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Radek Netolický Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Matěj Štěpán GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Petr Navrátil SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Adam Vrba KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Gleb Eremenko Karate klub Spektra Praha CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jan Racek TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Vojtěch Procházka Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Viktor Grůza L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Viktor Gall ŠSK karate Karviná CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Michal Lysko GRYF z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Filip Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Schubert L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg František Chudoba GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg David Wheeler TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg David Skopec Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Vojtěch Zygula Karate Silesia Opava CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Veronika Konášová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Klára Jánová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Tereza Karbanová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Hana Kučerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lucie Štroblová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Martina Šáchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Eliška Škrancová L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Klára Fichnová TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kristýna Hrušková TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Daniel Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Michal Jakoubek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Ondřej Maňhal SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Kristián Hnízdil SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Matěj Škultéty SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Jan Kubala TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Vojtěch Boháč GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Vojtěch Boura GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Albert Vacek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Marek Řeřicha TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Ondřej Hrdlička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Daniel Červenka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Petr Jeleček SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Marek Kalenda SKK Budo Havířov CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Vladimír Kornijenko GRYF z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Jan Rudolfský Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Anita Výprachtická KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Kateřina Dostálová Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Klára Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Kateřina Procházková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Klára Kovářová Karate Silesia Opava CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Aneta Růžičková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Anna Marie Wágnerová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite muži U21 -68kg
1. kumite muži U21 -68kg Karel Pinkas SKK Budo Havířov CZE CZE
2. kumite muži U21 -68kg Samson Grigorjan SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite muži U21 -68kg Filip Dittrich GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite muži U21 -68kg Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kumite muži U21 -68kg Marek Andraši TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
kumite muži U21 -78kg
1. kumite muži U21 -78kg Dominik Nechyba SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite muži U21 -78kg Martin Šípoš TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite muži U21 -78kg Jiří Arnošt TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
kumite muži U21 +78kg
1. kumite muži U21 +78kg Miloš Holub SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite ženy U21 -60kg
1. kumite ženy U21 -60kg Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy U21 -60kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy U21 -60kg Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
kumite ženy U21 +60kg
1. kumite ženy U21 +60kg Klára Kovářová Karate Silesia Opava CZE CZE
2. kumite ženy U21 +60kg Hana Straková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Filip Dittrich GRYF z.s. CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Samson Grigorjan SKK Budo Havířov CZE CZE
2. kumite muži -67kg Marek Andraši TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
3. kumite muži -67kg Josef Mišák Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite muži -67kg Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Michal Koběrský SKK Budo Havířov CZE CZE
2. kumite muži -75kg Lukáš Honzík GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite muži -75kg Karel Pinkas SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Dominik Nechyba SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Lubomír Vaverka Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
2. kumite muži +84kg Silvestr Hirner KARATE Havířov CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Michal Koběrský SKK Budo Havířov CZE CZE
2. kumite muži BRH Lubomír Vaverka Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Simona Kaliničenková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Hana Straková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy BRH Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
3. kumite ženy BRH Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy BRH Hana Straková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite team dorostenci (14-15)
1. kumite team dorostenci (14-15) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite team dorostenci (14-15) GRYF Liberec CZE CZE
3. kumite team dorostenci (14-15) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite team dorostenci (14-15) Sokol Sadská CZE CZE
kumite team dorostenky (14-15)
1. kumite team dorostenky (14-15) Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite team dorostenky (14-15) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite team dorostenky (14-15) TJ Horní Měcholupy CZE CZE
kumite team junioři (16-17)
1. kumite team junioři (16-17) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite team juniorky (16-17)
1. kumite team juniorky (16-17) Karate České Budějovice CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP žactva 2018 - 1.kolo 09.06.2018
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 2.kolo 19.05.2018
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 1.kolo 11.03.2018
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 3.kolo 11.11.2017
NP žactva 2017 - 3.kolo 21.10.2017
NP žactva 2017 - 2.kolo 07.10.2017
NP žactva 2017 - 1.kolo 03.06.2017
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk