KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Mistrovství ČR 2019 - 07.12.2019 - 08.12.2019

Město Praha
Stát Česká republika
Pořadatel Český svaz karate
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 58
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 48-32-16-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
52.17%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 23x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Ondřej Mareš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Jakub Ješátko TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Adam Ilčík Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Martin Sobotík TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Jakub Mališka NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Jonáš Kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Martin Koupal Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Tomáš Olžbut Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Štěpán Přibyl VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Mikuláš Pater KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Adam Raušer Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Šimon Harvilko SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Filip Horňák SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Simone Otranto SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Zuzana Vondráková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Iveta Vondráková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Nela Kubelková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Klementina Nývltová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Nela Červená SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Sabina Světlíková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Taisia Biriucová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Edita Pohlová BUDO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Sofia Mazur GRYF z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Eliška Nesvadbová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Veronika Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Ondřej Šťáhlavský Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Jakub Žlábek SKP karate Písek CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Karel Benda Champions team - Chodov CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jan Stránský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) David Kastl Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Daniel Kolář SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Nováková Karate Klub Kyjov CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Alice Jana Kirschnerová BUDO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Barbora Vachoutová SKP karate Písek CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Aneta Schleiferová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Michaela Vaškovská GRYF z.s. CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Vojtěch Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Filip Pohl BUDO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Bruno Čáslava NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Luděk Melich Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Filip Ručka HAKUBA Karate Ostrava CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Magdaléna Trtíková BUDO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Amálie Ondroušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Nicole Michalicová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Viktorie Hošková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Andrea Švrčková Karate DDM Český Těšín CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Vít Masař Karate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s. CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Filip Smutný KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Jakub Krausz Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Martin Přech SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Alexander Mazmanov KC Dragons Rosice CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Michal Vondrášek SKP karate Písek CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Tereza Vašíčková BUDO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Anna Vrábelová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Veronika Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Adriana Macková TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata muži U21 Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE CZE
3. kata muži U21 Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kata muži U21 Tomáš Knápek BUDO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata muži U21 Václav Dragoun Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata muži U21 Pavel Mikeš Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata muži U21 Tomáš Kouba KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Michaela Schmiedová BUDO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata ženy U21 Nikola Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ženy U21 Tereza Jůnová Champions team - Chodov CZE CZE
3. kata ženy U21 Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kata ženy U21 Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kata ženy U21 Barbora Znamenáčková Karate Sport Relax CZE CZE
7. kata ženy U21 Adéla Mehic Karate Vision Praha CZE CZE
kata muži
1. kata muži Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata muži Lukáš Janda Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata muži Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE CZE
3. kata muži Šimon Branda SHOBU Academy CZE CZE
5. kata muži Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata muži Milan Zítko SHOBU Academy CZE CZE
7. kata muži Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
7. kata muži Jaroslav Vlček SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Veronika Mišková BUDO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata ženy Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ženy Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata ženy Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kata ženy Nikola Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata ženy Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
7. kata ženy Tereza Vašíčková BUDO KAN, z.s. CZE CZE
7. kata ženy Barbora Znamenáčková Karate Sport Relax CZE CZE
kata Masters muži U50
1. kata Masters muži U50 Roman Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata Masters muži U50 Oldřich Lžičař Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata Masters muži U50 Antonín Brožíček Sport Team Scorpions CZE CZE
3. kata Masters muži U50 Martin Hermann TJ karate Nové Hrady CZE CZE
5. kata Masters muži U50 Josef Mišák Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kata Masters muži U50 Jakub Prahl PSK Olymp Praha CZE CZE
kata Masters muži 50+
1. kata Masters muži 50+ Pavel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata Masters muži 50+ Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata Masters muži 50+ Václav Plecer st. TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata Masters muži 50+ Jan Přibyl st. KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata Masters muži 50+ Ladislav Havel Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
5. kata Masters muži 50+ Angelo Purgert TJ KARATE Praha CZE CZE
kata Masters ženy U45
1. kata Masters ženy U45 Petra Kolářská SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata Masters ženy U45 Veronika Jelínková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata Masters ženy U45 Ivana Laštůvková Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
3. kata Masters ženy U45 Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata Masters ženy U45 Božena Pavlasová Karate Sport Relax CZE CZE
5. kata Masters ženy U45 Alena Poláková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
7. kata Masters ženy U45 Petra Andršová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata Masters ženy 45+
1. kata Masters ženy 45+ Iva Nováková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata team ml. žáci (7-10)
1. kata team ml. žáci (7-10) Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata team ml. žáci (7-10) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team ml. žáci (7-10) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata team ml. žáci (7-10) Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata team ml. žáci (7-10) Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata team ml. žáci (7-10) ŠSK Karate Karviná CZE CZE
kata team ml. žákyně (7-10)
1. kata team ml. žákyně (7-10) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team ml. žákyně (7-10) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata team ml. žákyně (7-10) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata team ml. žákyně (7-10) Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata team ml. žákyně (7-10) Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata team st. žáci (11-13)
1. kata team st. žáci (11-13) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata team st. žáci (11-13) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team st. žáci (11-13) Sport Relax CZE CZE
3. kata team st. žáci (11-13) Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata team st. žáci (11-13) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kata team st. žáci (11-13) Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata team st. žáci (11-13) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata team st. žákyně (11-13)
1. kata team st. žákyně (11-13) Sport Relax CZE CZE
2. kata team st. žákyně (11-13) BUDO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata team st. žákyně (11-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team st. žákyně (11-13) SKBU Hostivař CZE CZE
5. kata team st. žákyně (11-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata team st. žákyně (11-13) Champions Team CZE CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) SCM Goju-ryu Brno CZE CZE
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) Sport Relax CZE CZE
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) Výběr Středočeského kraje CZE CZE
5. kata team dorostenci + junioři (14-17) SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) ŠSK Karate Karviná CZE CZE
kata team muži
1. kata team muži SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
2. kata team muži SKP Hvězda Karlovy Vary CZE CZE
3. kata team muži Sport Relax CZE CZE
3. kata team muži SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
5. kata team muži Sport Relax CZE CZE
5. kata team muži SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata team ženy
1. kata team ženy SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
2. kata team ženy Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata team ženy Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata team ženy Karate Vision CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Martin Sobotík TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Lukáš Chládek TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Jakub Ješátko TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Jan Kittner SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Martin Koupal Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Jonáš Kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Jiří Šimáně SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Adam Ilčík Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Ondřej Mareš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Pavel Kadlec Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Marcel Malý Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Benjamin Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Tobiáš Šupka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Jáchym Doubek Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Dominik Stránský TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Rudolf Fiedler TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Roman Vacek TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Lukáš Vitásek SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jakub Kounek L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Šimon Harvilko SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Jaroslav Zvánovec TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Marek Beránek Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg David Šimota Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Kryštof Bernard Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Antonín Horad Karate Vision Praha CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Filip Horňák SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Evan Dvořák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg David Šťáhlavský Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Václav Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jan Wagner Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Tomáš Vondrášek SKP karate Písek CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Adam Zíka Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Damián Mokráček TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jaromír Musil Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Matyáš Bědroň SKK Budo Havířov CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Kristián Sysel TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Matěj Hekele Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Dennis Mejsnar SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Růžička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Běle SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg David Hološevič SKP karate Písek CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Václav Dudl Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Dominik Faltus SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Viktorie Schrbená Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Barbora Pražanová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Nicol Cirhanová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Nelli Lavičková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Anna Romanová L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Nela Vodrážková Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Nela Kubelková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Klaudia Kašík TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Emma Kutláková Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Lenka Kundrátová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Nikola Pracnová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Nela Červená SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Eliška Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucie Bukovská Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Angelina Issayev TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Sára Nevoralová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Viktorie Sekaninová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Věra Vachtová Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -42kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Markéta Klewarová Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Sára Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Taisia Biriucová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Kamila Engelová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Andrea Fialová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Nela Poskerová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +42kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Silvie Troblová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Nela Rajtrová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Karolína Marcínová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Amálie Strmisková Karate Klub Kyjov CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Magdalena Míková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Bára Šmorová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Ondřej Náhlík KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg David Kastl Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Lukáš Kastl Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Adam Šmejkal SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Tadeáš Orság SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Karel Vacek Shotokan karate club Louny CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Daniel Dub TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Jan Bednář SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Adam Nejedlý TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Daniel Stránský TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Alex Kirschner Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Damián Kyus Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Michal Polák SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Kimi Zita SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Ondřej Bednář TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Jaroslav Šebesta Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Richard Havelka SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Hynek Mráz TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Václav Lehký Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Jakub Florek Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Michal Kasal Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Daniel Kolář SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Lukáš Jelínek Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Jakub Macíček SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Jiří Snížek TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Přemysl Čarek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Jan Šmíd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg Jakub Hlach TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg Václav Lugert Champions team - Chodov CZE CZE
7. kumite st. žáci +60kg Jakub Hasan Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Lucy Hrdličková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Marie Priglová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Aneta Schleiferová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Miroslava Vokatá SKP karate Písek CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Lucie Paterová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Soňa Pončíková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
7. kumite st. žákyně -42kg Aneta Le Champions team - Chodov CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Vanessa Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Adéla Čepičková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Nikola Radostová GRYF z.s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Kateřina Nováková Karate Klub Kyjov CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Eliška Pokorná Champions team - Chodov CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Amálie Haková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Kateřina Štecová Champions team - Chodov CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Ema Tinavská Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Kristýna Vašíčková Champions team - Chodov CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Adéla Bábíčková Karate Klub Kyjov CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Elen Kozlová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Daniel Havlíček SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Nikolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Ondřej Doleček SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg David Smrček Sportovní klub Karate Most CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Vojtěch Andrš KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Marek Bázler SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Marek Frinta GRYF z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Kryštof Ruža TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Alex Pappalardo Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Ha Do Vinh TJ karate Třebíč CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jakub Fidler SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Daniel Syrový Karate Vision Praha CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jáchym Šanda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg David Klewar Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Bohuslav Dušek Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg David Chačatrjan Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg František Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Filip Novotný SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Martin Bryška SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Šindler SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jakub Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Leoš Vedral SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jakub Boublík Shotokan karate club Louny CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Vojtěch Válek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jiří Endršt Champions team - Chodov CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Alex Fiala SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Vojtěch Šulc KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Martin Eliáš TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Bohumil Snopek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Daniel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Lukáš Sirotek SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Daniel Vaněk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) +70kg Šimon Cícha Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) +70kg Denis Vodička Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Aneta Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Eliška Komárová SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Karolína Martínková Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Anika Draheimová BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Tereza Jánová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -47kg Barbora Hurdálková SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -47kg Štěpánka Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Barbora Kerbelová Champions team - Chodov CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nikol Šídová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Valentýna Macková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Agáta Nováková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lenka Kovářová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Natálie Krátká Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Monika Krupičková Shotokan karate club Louny CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Nela Celarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Aljona Drahanová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Petr Pelikán TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Dominik Smola SKP karate Písek CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Michal Ondráček Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Filip Exnar Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Ron Sieger Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Tomáš Macek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Filip Krišal Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Filip Dvořák Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Alexander Mazmanov NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Lukáš Zrůstek KC Dragons Rosice CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -68kg Matěj Lippert SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -68kg Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Matyáš Malý SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Gleb Eremenko Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Michal Zemek Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Ivan Geisler Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Tomáš Kříž Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -76kg David Lžičař SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Ondřej Bosák SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Lukáš Cyprián GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Antonín Doffek SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Lukáš Jenkner TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg Daniel Nový KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg Tobiáš Suchánek SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) +76kg Jan Thoma GRYF z.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Hana Kučerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Magdalena Laura Husáková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Linda Srchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Michaela Kalinová SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Alena Zdráhalová Karate Klub Chodov CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) -53kg Marie Karagyaur Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Tereza Chobotová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Nela Osouchová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Adéla Trávniková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Michaela Soukupová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) -59kg Adéla Matušková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) -59kg Sára Svobodová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Martina Šáchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Šárka Makovcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Tereza Karbanová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Kateřina Sotonová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Kateřina Litvíková Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Tereza Sikorová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite muži U21 -60kg
1. kumite muži U21 -60kg Daniel Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite muži U21 -60kg Pavel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite muži U21 -60kg Tomáš Kouba KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite muži U21 -67kg
1. kumite muži U21 -67kg Ján Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite muži U21 -67kg Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite muži U21 -67kg Tomáš Gabriel TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži U21 -67kg Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite muži U21 -75kg
1. kumite muži U21 -75kg Jakub Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite muži U21 -75kg David Kavalír Karate Sport Relax CZE CZE
3. kumite muži U21 -75kg Albert Vacek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite muži U21 -84kg
1. kumite muži U21 -84kg Filip Černík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite muži U21 -84kg Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite muži U21 -84kg Vojtěch Boura GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite muži U21 -84kg Jan Hykš Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite muži U21 -84kg Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite muži U21 +84kg
1. kumite muži U21 +84kg Lukáš Kotlík SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kumite muži U21 +84kg Lukáš Jílek Champions team - Chodov CZE CZE
kumite ženy U21 -50kg
1. kumite ženy U21 -50kg Klára Jánová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ženy U21 -55kg
1. kumite ženy U21 -55kg Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy U21 -55kg Veronika Konášová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite ženy U21 -55kg Kristína Bosáková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
3. kumite ženy U21 -55kg Michaela Šolcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite ženy U21 -55kg Šárka Klečková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ženy U21 -55kg Agáta Strnadová TJ KARATE Praha CZE CZE
7. kumite ženy U21 -55kg Tereza Juřicová Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
7. kumite ženy U21 -55kg Petra Pragerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ženy U21 -61kg
1. kumite ženy U21 -61kg Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy U21 -61kg Zuzana Randáková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite ženy U21 -61kg Hana Rebljanová TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
kumite ženy U21 -68kg
1. kumite ženy U21 -68kg Aneta Růžičková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy U21 -68kg Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy U21 -68kg Lucie Havrdová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy U21 -68kg Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ženy U21 +68kg
1. kumite ženy U21 +68kg Alice Anderlová Warriors Karate CZE CZE
2. kumite ženy U21 +68kg Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Daniel Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite muži -60kg Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite muži -60kg Pavel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite muži -67kg Tomáš Gabriel TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -67kg Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
3. kumite muži -67kg Ján Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite muži -67kg Marek Andraši TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
5. kumite muži -67kg Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite muži -67kg Jan Roller TJ KARATE Praha CZE CZE
7. kumite muži -67kg Tomáš Zaťko TARO KAN, z.s. CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Dominik Mikula TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -75kg Jakub Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite muži -75kg David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite muži -75kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži -75kg Petr Felcman SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite muži -75kg Michal Galuška Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
7. kumite muži -75kg Petr Paulus TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kumite muži -75kg Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -84kg Filip Černík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite muži -84kg Jan Hykš Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite muži -84kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži -84kg Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kumite muži -84kg Miroslav Merfait SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Tomáš Hermann TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži +84kg Lukáš Kotlík SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite muži +84kg Miroslav Boguský Champions team - Chodov CZE CZE
3. kumite muži +84kg David Ulvr Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite muži +84kg Radek Marcín TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži BRH Dominik Mikula TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži BRH Lukáš Kotlík SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite muži BRH Jakub Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite muži BRH Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
5. kumite muži BRH David Ulvr Karate Vision Praha CZE CZE
7. kumite muži BRH Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite muži BRH Jan Roller TJ KARATE Praha CZE CZE
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy -50kg Klára Jánová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy -50kg Hana Jiráková SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE CZE
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy -55kg Kristína Bosáková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
3. kumite ženy -55kg Šárka Klečková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy -55kg Petra Pragerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ženy -55kg Agáta Strnadová TJ KARATE Praha CZE CZE
5. kumite ženy -55kg Michaela Šolcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
7. kumite ženy -55kg Tereza Juřicová Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Petra Vávrová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite ženy -61kg Andrea Pastorková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ženy -61kg Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
7. kumite ženy -61kg Zuzana Randáková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
7. kumite ženy -61kg Hana Rebljanová TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Aneta Růžičková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kumite ženy -68kg Elvira Djemileva SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ženy -68kg Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ženy +68kg Radka Tesařová (Krejčová) SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy +68kg Alice Anderlová Warriors Karate CZE CZE
3. kumite ženy +68kg Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy BRH Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy BRH Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy BRH Petra Vávrová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite ženy BRH Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
5. kumite ženy BRH Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
7. kumite ženy BRH Iva Holomková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
7. kumite ženy BRH Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite Masters muži (+40 let)
1. kumite Masters muži (+40 let) Jiří Šír SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
2. kumite Masters muži (+40 let) Jiří Kábrt SK MP CZE CZE
3. kumite Masters muži (+40 let) Zdeněk Buzek SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE CZE
3. kumite Masters muži (+40 let) Radomír Domín TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite Masters muži (+40 let) Martin Pšenička SK MP CZE CZE
kumite Masters ženy (+35 let)
1. kumite Masters ženy (+35 let) Radka Tesařová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite Masters ženy (+35 let) Petra Kolářská SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite Masters ženy (+35 let) Andrea Pastorková TJ Karate České Budějovice CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Mistrovství ČR 2018 08.12.2018-09.12.2018
Mistrovství ČR 2017 02.12.2017-03.12.2017
Mistrovství ČR 2016 03.12.2016-04.12.2016
Mistrovství ČR 2015 05.12.2015-06.12.2015
Mistrovství ČR U21, seniorů a Masters 2014/2015 31.01.2015
Mistrovství ČR mládeže 2014 07.12.2014
Mistrovství ČR seniorů a Masters 2014 29.03.2014
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk