KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Grand Prix Hradec Králové 2015 - 25.04.2015 - 26.04.2015

Město Hradec Králové
Stát Česká republika
Pořadatel SK Karate Spartak Hradec Králové
Registrovaných jednotlivců 809
Závodníci v kategoriích 1299
Kluby 120
Státy 12
Kluby na medailových pozicích 71
Státy na medailových pozicích 10
Hodnocení 60-40-20-10-5
Statistiky


Ohodnocení kvality turnaje:
47.73%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 88x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Gallen Darren Paterson Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Tomáš Nechyba SKP Karate Písek CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Matúš Bielik Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata ml. žáci (7-9) Šimon Sečkár MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
5. kata ml. žáci (7-9) Bruno Čáslava Šin-mu Hodonín CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Adam Majcher Karate Kachi Nitra SVK SVK
7. kata ml. žáci (7-9) Matyáš Jansa SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Simon Kodaj ŠŠK Bratislava SVK SVK
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Denis Juraj Kunik Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kata ml. žáci (10-11) Alexander Lichner ŠŠK Prievidza SVK SVK
3. kata ml. žáci (10-11) Benedikt Jánošík KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
3. kata ml. žáci (10-11) Matyáš Kloubek Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Lukáš Samuel Loch ŠŠK Prievidza SVK SVK
7. kata ml. žáci (10-11) Kryštof Ruža Karate Klub Klatovy CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Ema Pápištová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kata ml. žákyně (7-9) Alica Niková KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
3. kata ml. žákyně (7-9) Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Nina Kvasnicová Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kata ml. žákyně (7-9) Eva Pelikánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Daria Wilk Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
7. kata ml. žákyně (7-9) Sára Dianová KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
7. kata ml. žákyně (7-9) Aleksandra Limova Leader RUS RUS
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Romana Oboňová ŠŠK Prievidza SVK SVK
2. kata ml. žákyně (10-11) Adela Vlasáková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kata ml. žákyně (10-11) Nina Hlavačková Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata ml. žákyně (10-11) Emma Kubišová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
5. kata ml. žákyně (10-11) Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Ester Šišková MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
7. kata ml. žákyně (10-11) Daria Gerasimchuk Sen-bin Karate Team UKR UKR
7. kata ml. žákyně (10-11) Michalina Jung LZS Głubczyce POL POL
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Szymon Cieślik LZS Głubczyce POL POL
2. kata st. žáci (12-13) Vincent Caroni Hässelby Karate Dojo SWE SWE
3. kata st. žáci (12-13) Miroslav Daniel Beránek Sport Relax CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Norbert Torzsa Budai XI HUN HUN
5. kata st. žáci (12-13) Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Bálint Mérő Budai XI HUN HUN
7. kata st. žáci (12-13) Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Nikita Orlovs Ippon LAT LAT
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Louise Adler Hässelby Karate Dojo SWE SWE
2. kata st. žákyně (12-13) Anna Vrábelová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Emma Kubišová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
5. kata st. žákyně (12-13) Nina Hlavačková Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kata st. žákyně (12-13) Katarína Langová Kumade Topoľčany SVK SVK
7. kata st. žákyně (12-13) Nell Droppová ŠŠK Bratislava SVK SVK
7. kata st. žákyně (12-13) Zuzana Šimáčková Kabu Praha CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Taha Tarek Mahmoud Egypt EGY EGY
2. kata dorostenci (14-15) Matěj Říha Česká republika CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Enriko Duška Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata dorostenci (14-15) Pavol Szolár Central Slovakia SVK SVK
5. kata dorostenci (14-15) David Stárek Česká republika CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Matteo Tamborlani TARO KAN CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Jan Kučera Spartak Hradec Králové CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Marek Rendla Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Asmaa Magdy Mahmoud Egypt EGY EGY
2. kata dorostenky (14-15) Nina Hlavačková Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata dorostenky (14-15) Louise Adler Hässelby Karate Dojo SWE SWE
3. kata dorostenky (14-15) Nikoleta Merašická Central Slovakia SVK SVK
5. kata dorostenky (14-15) Nikola Jůzová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Julia Niżyńska Zarzewie Prudnik POL POL
7. kata dorostenky (14-15) Barbora Znamenáčková Česká republika CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Ali Mohamed Abdelhay El Koumy Egypt EGY EGY
2. kata junioři (16-17) Maksymilian Szczypkowski Polsko POL POL
3. kata junioři (16-17) Łukasz Bartoszewski Zarzewie Prudnik POL POL
3. kata junioři (16-17) Youssef Ashraf Hammad Egypt EGY EGY
5. kata junioři (16-17) Dominik Bartuška Česká republika CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Jakub Vavřička Česká republika CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Adham Sabry Hassan Egypt EGY EGY
7. kata junioři (16-17) Beniamin Strzelecki Klub Karate-do Shotokan Krapkowice POL POL
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Ema Brázdová Central Slovakia SVK SVK
2. kata juniorky (16-17) Ľudmila Bačíková Central Slovakia SVK SVK
3. kata juniorky (16-17) Zuzana Augustinová Česká republika CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Denisa Peško Central Slovakia SVK SVK
5. kata juniorky (16-17) Aya Hesham Mohamed Ismail Egypt EGY EGY
5. kata juniorky (16-17) Yasmin Ahmed Tabana Egypt EGY EGY
7. kata juniorky (16-17) Nour Mohamed Elswafy Egypt EGY EGY
7. kata juniorky (16-17) Sára Ješetová Sport Relax CZE CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Botond Nagy Maďarsko HUN HUN
2. kata muži U21 Szabolcs Koch Maďarsko HUN HUN
3. kata muži U21 Šimon Branda Česká republika CZE CZE
3. kata muži U21 Maksymilian Szczypkowski Polsko POL POL
5. kata muži U21 Samuel Dávid Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kata muži U21 Péter Mihály Maďarsko HUN HUN
7. kata muži U21 Aleksander Adamóv Bushido Kędzierzyn Koźle POL POL
7. kata muži U21 Michał Kowalewicz Klub Karate-do Shotokan Krapkowice POL POL
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Laura Timea Sterck Maďarsko HUN HUN
2. kata ženy U21 Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata ženy U21 Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kata ženy U21 Denisa Peško Central Slovakia SVK SVK
5. kata ženy U21 Izabela Piechota Klub Karate-do Shotokan Krapkowice POL POL
5. kata ženy U21 Kateřina Sendlerová TARO KAN CZE CZE
7. kata ženy U21 Nada Mahmoud Ahmed Hamza Egypt EGY EGY
7. kata ženy U21 Kay Polanová Česká republika CZE CZE
kata muži
1. kata muži Szabolcs Koch Maďarsko HUN HUN
2. kata muži Lukáš Janda SC Flair CZE CZE
3. kata muži Samuel Dávid Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata muži Ali Mohamed Abdelhay El Koumy Egypt EGY EGY
5. kata muži Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata muži Tomáš Hajdu ŠŠK Bratislava SVK SVK
7. kata muži Marek Pohanka Sportovní Klub Nakama Shotokan CZE CZE
7. kata muži Filip Saidl Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Aya Hesham Mohamed Ismail Egypt EGY EGY
2. kata ženy Veronika Mišková TARO KAN CZE CZE
3. kata ženy Nour Mohamed Elswafy Egypt EGY EGY
3. kata ženy Olga Chmielewska Polsko POL POL
5. kata ženy Ľudmila Bačíková Central Slovakia SVK SVK
5. kata ženy Laura Timea Sterck Maďarsko HUN HUN
7. kata ženy Elvira Djemileva KESL RYU Shotokan CZE CZE
7. kata ženy Marta Jeziorska MUKS Tornado Kalisz POL POL
kata Masters muži (+40 let)
1. kata Masters muži (+40 let) Viktor Ploch KK Litvínov CZE CZE
2. kata Masters muži (+40 let) Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Martin Hermann TJ karate Nové Hrady CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Michal Kyncl Karate Hlinsko CZE CZE
5. kata Masters muži (+40 let) Jiří Bašus Sokol Nymburk CZE CZE
5. kata Masters muži (+40 let) Michal Vik Slavia TU Liberec CZE CZE
kata Masters ženy (+35 let)
1. kata Masters ženy (+35 let) Shirley Anavisa Fernan Karate-Dojo Mayen-Mendig GER GER
2. kata Masters ženy (+35 let) Božena Pavlasová Sport Relax CZE CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Markéta Burianová KC Dragons Rosice CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) Budai XI HUN HUN
2. kata team žáci (7-13) Dragon Neratovice CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Sport Relax CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) ŠŠK Prievidza SVK SVK
5. kata team žáci (7-13) Leader RUS RUS
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) ŠŠK Prievidza SVK SVK
2. kata team žákyně (7-13) Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
3. kata team žákyně (7-13) KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
5. kata team žákyně (7-13) MŠK Žiar nad Hronom (SVK) SVK SVK
5. kata team žákyně (7-13) Leader RUS RUS
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) Egypt EGY EGY
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) Sport Relax CZE CZE
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) SCM Goju-ryu Brno CZE CZE
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) Kumade Topoľčany (SVK) SVK SVK
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Central Slovakia SVK SVK
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Egypt EGY EGY
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SCM Goju-ryu Brno CZE CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Kumade Topoľčany (SVK) SVK SVK
kata team muži
1. kata team muži Egypt EGY EGY
2. kata team muži Sport Relax CZE CZE
3. kata team muži TJ Karate Nové Hrady CZE CZE
3. kata team muži Klub Karate-do Shotokan Krapkowice POL POL
kata team ženy
1. kata team ženy Central Slovakia SVK SVK
2. kata team ženy Egypt EGY EGY
3. kata team ženy Klub Karate-do Shotokan Krapkowice POL POL
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Michal Zaťko ŠŠK Prievidza SVK SVK
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Peter Orem ŠŠK Prievidza SVK SVK
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Daniel Kolář SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Adam Majcher Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Matias Fatka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Zoltán Papp UPJŠ Košice SVK SVK
7. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Arturs Dergachs Baltijas Karate Club LAT LAT
7. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Artem Melnyk Sen-bin Karate Team UKR UKR
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Richard Mácha Katsudo Sabinov SVK SVK
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Yevgeniy Sereda Sen-bin Karate Team UKR UKR
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Gallen Darren Paterson Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Šimon Sečkár MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Matúš Bielik Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Vojtěch Valčík KK Lichnice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Matúš Jánošík KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
7. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Adam Škaryd KK Lichnice CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Daniil Otchyts Odessa United Team UKR UKR
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Anton Chornyi Odessa United Team UKR UKR
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Vadym Levytskyi Sen-bin Karate Team UKR UKR
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Přemysl Čarek Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Nicolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Artūrs Rinmanis Karate Fight Club Tigers LAT LAT
7. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jan Šmíd KK Lichnice CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Libors Dagnis Samuraji LAT LAT
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Anatolii Stakhorskyi Odessa United Team UKR UKR
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Martin Čiaky CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Filip Exnar Karate Vrchlabí CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Marek Tomajka Shihan Poprad SVK SVK
7. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Adam Dolnický MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
7. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Oleksandr Zadorozhniy Ukrajina UKR UKR
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Davyd Yanovskyi Odessa United Team UKR UKR
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Stanislav Nikulin Ukrajina UKR UKR
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Marko Jalowiczor Shihan Poprad SVK SVK
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Adrians Kostins Baltijas Karate Club LAT LAT
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Łukasz Gromuł Sakura Rumia POL POL
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Štěpán Rychtera SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Andrej Kmeť KK Detva SVK SVK
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Samuel Masaryk ŠŠK Bratislava SVK SVK
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Arturs Stepanovs Baltijas Karate Club LAT LAT
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Benedikt Jánošík KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Erik Marko KK Detva SVK SVK
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jonáš Rybák Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Damian Zegar Bodaikan Szczecin POL POL
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jozef Krnáč KK Detva SVK SVK
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Lukáš Samuel Loch ŠŠK Prievidza SVK SVK
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Ivan Avramenko Odessa United Team UKR UKR
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Konstantin Veliksar Odessa United Team UKR UKR
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Malik Bagaev ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Martin Eliáš KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Václav Chudoba GRYF Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Adam Kanaloš SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Nina Kvasnicová Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Vladyslava Zahorodnia Sen-bin Karate Team UKR UKR
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Natália Volfová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Ema Zacharová Shihan Poprad SVK SVK
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Barbora Glatzová Shihan Poprad SVK SVK
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Tereza Miková KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Nina Mikuliak Leader RUS RUS
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Ema Pápištová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Anna Vaczy UPJŠ Košice SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Ivana Gahírová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Lilia Yushina Sen-bin Karate Team UKR UKR
7. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Sára Dianová KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Nina Kvasnicová Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Adela Vlasáková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Sofia Golubovych Odessa United Team UKR UKR
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Dariya Yervachova Odessa United Team UKR UKR
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Kateryna Drozd Odessa United Team UKR UKR
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Sylvia Mišeje ŠŠK Prievidza SVK SVK
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Nina Mésarošová Karate Kachi Nitra SVK SVK
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Viktória Bolečková Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Ema Ďuranová Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Karin Hanáková MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Tereza Plevová KK Lichnice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Barbora Kratochvílová KK Lichnice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Viktória Snopková MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
7. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Amelia Gackowska Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
7. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Terézia Ťažká MP Brezno SVK SVK
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Andrej Tvrdoň ŠŠK Bratislava SVK SVK
2. kumite st. žáci -39kg Leons Gaiduks Baltijas Karate Club LAT LAT
3. kumite st. žáci -39kg Arturs Stepanovs Baltijas Karate Club LAT LAT
3. kumite st. žáci -39kg Jakub Štetina KK Spartak Myjava SVK SVK
5. kumite st. žáci -39kg Michal Mácha Katsudo Sabinov SVK SVK
5. kumite st. žáci -39kg Dmytro Spichko Ukrajina UKR UKR
7. kumite st. žáci -39kg Kamil Klein KK Lichnice CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Samuel Masaryk ŠŠK Bratislava SVK SVK
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Fredrik Sundby Team Viking Norway NOR NOR
2. kumite st. žáci -45kg Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Patrik Kaschny Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite st. žáci -45kg Tomáš Vašíček KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
5. kumite st. žáci -45kg Alex Andryeyev Odessa United Team UKR UKR
5. kumite st. žáci -45kg Dmytro Kuzmenko Sen-bin Karate Team UKR UKR
7. kumite st. žáci -45kg Filip Kovařík SK Kamiwaza karate CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Dima Spychko Ukrajina UKR UKR
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Maksym Boshtan Odessa United Team UKR UKR
2. kumite st. žáci -52kg Vladyslav Gopich Odessa United Team UKR UKR
3. kumite st. žáci -52kg Mimolat Bagaev ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kumite st. žáci -52kg Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Martin Pápay Slovšport Trnava SVK SVK
5. kumite st. žáci -52kg Zdenko Vanka MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
7. kumite st. žáci -52kg Ulvis Gavarins Baltijas Karate Club LAT LAT
7. kumite st. žáci -52kg Václav Chudoba GRYF Liberec CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg David Kajánek KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite st. žáci -60kg Tomáš Tyle Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Aleksandr Bondar Ukrajina UKR UKR
3. kumite st. žáci -60kg Tomáš Děd Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Leonid Khomskyi Odessa United Team UKR UKR
5. kumite st. žáci -60kg Samuel Vašiček KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
7. kumite st. žáci -60kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žáci -60kg Michal Lysko GRYF Liberec CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Tomáš Kósa KK ABC Komárno SVK SVK
2. kumite st. žáci +60kg Stanisław Makowski KK Champion Team POL POL
3. kumite st. žáci +60kg Radek Lefan Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Marek Náhlik KCK Team CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg Martin Bednár Karate Havířov CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg Lukáš Cyprian GRYF Liberec CZE CZE
kumite st. žáci BRH
1. kumite st. žáci BRH Tomáš Kósa KK ABC Komárno SVK SVK
2. kumite st. žáci BRH Mimolat Bagaev ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kumite st. žáci BRH Leonid Khomskyi Odessa United Team UKR UKR
3. kumite st. žáci BRH Radek Lefan Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci BRH František Chudoba GRYF Liberec CZE CZE
5. kumite st. žáci BRH Matěj Štěpán GRYF Liberec CZE CZE
7. kumite st. žáci BRH Malik Bagaev ŠŠK Bratislava SVK SVK
7. kumite st. žáci BRH Lukáš Cyprian GRYF Liberec CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Polina Hurenko Odessa United Team UKR UKR
2. kumite st. žákyně -42kg Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Andrea Květoňová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Marija Luize Muizniece Ippon LAT LAT
5. kumite st. žákyně -42kg Katarína Langová Kumade Topoľčany SVK SVK
5. kumite st. žákyně -42kg Kristína Šimčíková Katsudo Sabinov SVK SVK
7. kumite st. žákyně -42kg Agáta Matušiková Karate Kachi Nitra SVK SVK
7. kumite st. žákyně -42kg Michaela Václavíková KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Patrícia Blizmanová Katsudo Sabinov SVK SVK
3. kumite st. žákyně -50kg Terézia Kotruchová KK Detva SVK SVK
5. kumite st. žákyně -50kg Lolita Movchan Ukrajina UKR UKR
5. kumite st. žákyně -50kg Veronika Ostrihoňová KK Detva SVK SVK
7. kumite st. žákyně -50kg Andrea Lobotková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
7. kumite st. žákyně -50kg Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Michaela Bryndzová Katsudo Sabinov SVK SVK
2. kumite st. žákyně +50kg Alexandra Machalová KK Detva SVK SVK
3. kumite st. žákyně +50kg Monika Pekarčíková Shihan Poprad SVK SVK
3. kumite st. žákyně +50kg Eva Šmejkalová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Alice Anderlová TJ Karate Boršov nad Vltavou CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Beáta Lobotková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
7. kumite st. žákyně +50kg Veronika Krátká Kumade Topoľčany SVK SVK
7. kumite st. žákyně +50kg Martina Šáchová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žákyně BRH
1. kumite st. žákyně BRH Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně BRH Andrea Lobotková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite st. žákyně BRH Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně BRH Adéla Průchová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně BRH Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně BRH Martina Šáchová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žákyně BRH Barbara Cedro Bodaikan Szczecin POL POL
7. kumite st. žákyně BRH Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Mimolat Bagaev ŠŠK Bratislava SVK SVK
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Daniel Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Maksym Boshtan Odessa United Team UKR UKR
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Libor Šimůnek Česká republika CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Samuel Tapajčík Central Slovakia SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Marek Walusza Central Slovakia SVK SVK
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Péter Fehér Maďarsko HUN HUN
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Andrej Tvrdoň ŠŠK Bratislava SVK SVK
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Amr Hamed Hamed Egypt EGY EGY
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Matej Hajdu ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Přemek Benhák Česká republika CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Boris Bobocký Kumade Topoľčany SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jakub Petrik Kumade Topoľčany SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Milosz Sabiecki Tczewski Klub Karate-do POL POL
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Kamil Bartoszewski Zarzewie Prudnik POL POL
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg David Maroši ŠŠK Bratislava SVK SVK
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Valentin Naida Sen-bin Karate Team UKR UKR
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Tamas Tarsoly Maďarsko HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg David Podsklan KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Michal Výrostko Central Slovakia SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Marko Kováč Slovensko SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Martin Voldřich Česká republika CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Filip Černík Česká republika CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Dominik Kubajda Central Slovakia SVK SVK
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Patrik Šebök Central Slovakia SVK SVK
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Marek Lettl SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Bassed Essam Mohamed Egypt EGY EGY
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg František Varga Katsudo Sabinov SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Volodymyr Atamanchuk Ukrajina UKR UKR
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Lukáš Malaťák Central Slovakia SVK SVK
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Michał Szostecki Klub Karate-do Shotokan Krapkowice POL POL
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Norbert Faltus Central Slovakia SVK SVK
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Taha Tarek Mahmoud Egypt EGY EGY
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Tomáš Pleva KK Lichnice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Lukasz Sulima Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Milan Hagara KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Cezary Pelka KS Olimp Łódź POL POL
kumite dorostenci (14-15) BRH
1. kumite dorostenci (14-15) BRH David Podsklan KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite dorostenci (14-15) BRH Volodymyr Atamanchuk Ukrajina UKR UKR
3. kumite dorostenci (14-15) BRH Igors Lesnikovs Ippon LAT LAT
3. kumite dorostenci (14-15) BRH Milosz Sabiecki Tczewski Klub Karate-do POL POL
5. kumite dorostenci (14-15) BRH Mikuláš Fuka KK TJ Krupka CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) BRH Matej Hajdu ŠŠK Bratislava SVK SVK
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Salma Nasim Elshafei Egypt EGY EGY
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Ronja Ek Team Viking Norway NOR NOR
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Patrícia Blizmanová Katsudo Sabinov SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Natálie Hůrková Česká republika CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Monika Bürgerová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Natalia Kuzioła Tczewski Klub Karate-do POL POL
7. kumite dorostenky (14-15) -47kg Justyna Król KK Champion Team POL POL
7. kumite dorostenky (14-15) -47kg Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Alina Kornisova Baltijas Karate Club LAT LAT
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Romana Gáboríková Central Slovakia SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Kateřina Procházková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Anna Sasadi Maďarsko HUN HUN
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Viktória Laliová Central Slovakia SVK SVK
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Yara Hazem Said Egypt EGY EGY
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Karolína Čarková Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Lujza Kalčoková Central Slovakia SVK SVK
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Monika Pekarčíková Central Slovakia SVK SVK
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Klára Halodová Česká republika CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Nour Ashraf Mohamed Egypt EGY EGY
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Mercedes Nehilová Central Slovakia SVK SVK
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Petra Píchová Central Slovakia SVK SVK
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Aneta Růžičková Česká republika CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Nina Jelžová Central Slovakia SVK SVK
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Veronika Masárová Central Slovakia SVK SVK
kumite dorostenky (14-15) BRH
1. kumite dorostenky (14-15) BRH Nina Jelžová Central Slovakia SVK SVK
2. kumite dorostenky (14-15) BRH Mercedes Nehilová Central Slovakia SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) BRH Monika Bürgerová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) BRH Klára Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) BRH Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) BRH Alina Kornisova Baltijas Karate Club LAT LAT
7. kumite dorostenky (14-15) BRH Yevgeniia Grushchenko Odessa United Team UKR UKR
7. kumite dorostenky (14-15) BRH Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Aly Sayed Aly Ismail Egypt EGY EGY
2. kumite junioři (16-17) -55kg Seifeldin Ehab Ebrahim Egypt EGY EGY
3. kumite junioři (16-17) -55kg Tomáš Gabriel Česká republika CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Dominik Imrich KK Iglow Spišská Nová Ves SVK SVK
5. kumite junioři (16-17) -55kg Rainers Ramanis Samuraji LAT LAT
5. kumite junioři (16-17) -55kg Jan Sieradzki Budokan Wroclaw POL POL
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Dominik Mikula Česká republika CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Amr Hamed Hamed Egypt EGY EGY
3. kumite junioři (16-17) -61kg Bálint Ardai Maďarsko HUN HUN
3. kumite junioři (16-17) -61kg Moamen Ahmed Mohamed Egypt EGY EGY
5. kumite junioři (16-17) -61kg Péter Szöllősi Maďarsko HUN HUN
5. kumite junioři (16-17) -61kg Filip Vogt PKK Pleszew POL POL
7. kumite junioři (16-17) -61kg Petr Ducheček Karate Lions Pardubice CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -61kg Denis Riedl Central Slovakia SVK SVK
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Sameh Ayman Younes Egypt EGY EGY
2. kumite junioři (16-17) -68kg Łukasz Bartoszewski Zarzewie Prudnik POL POL
3. kumite junioři (16-17) -68kg Mahmoud Ahmed Abdelaziz Khalil Egypt EGY EGY
3. kumite junioři (16-17) -68kg Kamil Maciuszek Arashi Legnica POL POL
5. kumite junioři (16-17) -68kg Adam Mazúch Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kumite junioři (16-17) -68kg Than Binh Nguyen Team Viking Norway NOR NOR
7. kumite junioři (16-17) -68kg Jakub Jirka Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -68kg Ondřej Sviták Karate České Budějovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Ahmed Ragab Elmasry Egypt EGY EGY
2. kumite junioři (16-17) -76kg Dens Sadikovs Baltijas Karate Club LAT LAT
3. kumite junioři (16-17) -76kg Dominik Buday KK DRAP Partizánske SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -76kg Marek Řeřicha Česká republika CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Josef Černík Česká republika CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -76kg Dávid Pozderka Maďarsko HUN HUN
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Aly Yakout Tawfik Soliman Egypt EGY EGY
2. kumite junioři (16-17) +76kg Maciej Gębka Budokan Wroclaw POL POL
3. kumite junioři (16-17) +76kg Ismail Bellemkhannate Team Viking Norway NOR NOR
3. kumite junioři (16-17) +76kg Lukáš Kotlík SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg Tamás Janó Maďarsko HUN HUN
5. kumite junioři (16-17) +76kg Tomáš Pleva KK Lichnice CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) +76kg Petr Urbanec KK Lichnice CZE CZE
kumite junioři (16-17) BRH
1. kumite junioři (16-17) BRH Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) BRH Than Binh Nguyen Team Viking Norway NOR NOR
3. kumite junioři (16-17) BRH Andriy Chitidze Odessa United Team UKR UKR
3. kumite junioři (16-17) BRH Dens Sadikovs Baltijas Karate Club LAT LAT
5. kumite junioři (16-17) BRH Josef Černík Sokol Sadská CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) BRH Daniel Cho Johnsen Team Viking Norway NOR NOR
5. kumite junioři (16-17) BRH Piotr Słota Budokan Wroclaw POL POL
7. kumite junioři (16-17) BRH Maciej Gębka Budokan Wroclaw POL POL
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Israa Nabil Ragab Abdelkader Egypt EGY EGY
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Salma Nasim Elshafei Egypt EGY EGY
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Adriana Crhonková Česká republika CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Ina Macejková Katsudo Sabinov SVK SVK
5. kumite juniorky (16-17) -48kg Rebecca Cichrová ŠŠK Bratislava SVK SVK
5. kumite juniorky (16-17) -48kg Natálie Hůrková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Rebeka Vidová Central Slovakia SVK SVK
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Monika Bürgerová Česká republika CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Yara Hazem Said Egypt EGY EGY
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Kármen Klement Budai XI HUN HUN
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Samaa Mahmoud Saber Egypt EGY EGY
7. kumite juniorky (16-17) -53kg Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) -53kg Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Shiraz Hesham Abdelaziz Egypt EGY EGY
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Nour Ashraf Mohamed Egypt EGY EGY
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Darya Lysokon Odessa United Team UKR UKR
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Lenka Ťažká Slovensko SVK SVK
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) -59kg Hana Kuklová Karate Kachi Nitra SVK SVK
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Noha Hossameldin Ezzat Gharib Egypt EGY EGY
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Barbora Bukáčková Česká republika CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Karolína Kollárová Central Slovakia SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Kamila Mandíková KK TJ Krupka CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Veronika Kostiuchenko Ukrajina UKR UKR
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Tatiana Tapajčíková Slovensko SVK SVK
kumite juniorky (16-17) BRH
1. kumite juniorky (16-17) BRH Rebeka Vidová Central Slovakia SVK SVK
2. kumite juniorky (16-17) BRH Hana Kuklová Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) BRH Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) BRH Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) BRH Barbora Bukáčková Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) BRH Adriana Crhonková Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) BRH Ina Macejková Katsudo Sabinov SVK SVK
kumite muži U21 -60kg
1. kumite muži U21 -60kg Aly Sayed Aly Ismail Egypt EGY EGY
2. kumite muži U21 -60kg Carl Gustav D. Myreng Team Viking Norway NOR NOR
3. kumite muži U21 -60kg Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži U21 -60kg Dominik Mikula Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži U21 -60kg Filip Dittrich GRYF Liberec CZE CZE
5. kumite muži U21 -60kg Ara Ghazaryan Armenia ARM ARM
kumite muži U21 -67kg
1. kumite muži U21 -67kg Maciej Drążewski PKK Pleszew POL POL
2. kumite muži U21 -67kg Jonathan Pedersen Team Viking Norway NOR NOR
3. kumite muži U21 -67kg Radijs Kostilevs Baltijas Karate Club LAT LAT
3. kumite muži U21 -67kg Ricard Reinhaus Baltijas Karate Club LAT LAT
5. kumite muži U21 -67kg Karel Pinkas SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
5. kumite muži U21 -67kg Arkadiusz Tupko Klub Karate-do Shotokan Krapkowice POL POL
7. kumite muži U21 -67kg Petr Felcman Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite muži U21 -75kg
1. kumite muži U21 -75kg Anton Brodovskyy Sen-bin Karate Team UKR UKR
2. kumite muži U21 -75kg Kristián Michalec Central Slovakia SVK SVK
3. kumite muži U21 -75kg Michal Koběrský SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite muži U21 -75kg Jiří Krych Česká republika CZE CZE
5. kumite muži U21 -75kg Sergiy Drozd Odessa United Team UKR UKR
5. kumite muži U21 -75kg Tibor Ďurček KK DRAP Partizánske SVK SVK
7. kumite muži U21 -75kg Halvor Grønvold Team Viking Norway NOR NOR
kumite muži U21 -84kg
1. kumite muži U21 -84kg Filip Glatz Central Slovakia SVK SVK
2. kumite muži U21 -84kg Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite muži U21 -84kg Jan Šrámek KCK Team CZE CZE
kumite muži U21 +84kg
1. kumite muži U21 +84kg Lukáš Kubín SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite muži U21 +84kg Mykyta Onchulenko Odessa United Team UKR UKR
3. kumite muži U21 +84kg Tomáš Hermann TJ karate Nové Hrady CZE CZE
kumite muži U21 BRH
1. kumite muži U21 BRH Sergiy Drozd Odessa United Team UKR UKR
2. kumite muži U21 BRH Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite muži U21 BRH Tibor Ďurček KK DRAP Partizánske SVK SVK
3. kumite muži U21 BRH Halvor Grønvold Team Viking Norway NOR NOR
5. kumite muži U21 BRH Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži U21 BRH Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite muži U21 BRH Radijs Kostilevs Baltijas Karate Club LAT LAT
kumite ženy U21 -50kg
1. kumite ženy U21 -50kg Anna Protsenko Sen-bin Karate Team UKR UKR
2. kumite ženy U21 -50kg Adriana Crhonková Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ženy U21 -55kg
1. kumite ženy U21 -55kg Samaa Mahmoud Saber Egypt EGY EGY
2. kumite ženy U21 -55kg Veronika Halodová Česká republika CZE CZE
3. kumite ženy U21 -55kg Eva Nováková Central Slovakia SVK SVK
3. kumite ženy U21 -55kg Arta Palilonite Samuraji LAT LAT
5. kumite ženy U21 -55kg Leila Iskenderova Sen-bin Karate Team UKR UKR
kumite ženy U21 -61kg
1. kumite ženy U21 -61kg Miroslava Kopúňová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite ženy U21 -61kg Shiraz Hesham Abdelaziz Egypt EGY EGY
3. kumite ženy U21 -61kg Tereza Pěstová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy U21 -61kg Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
5. kumite ženy U21 -61kg Kay Polanová Karate Vision Praha CZE CZE
kumite ženy U21 -68kg
1. kumite ženy U21 -68kg Veronika Kostiuchenko Ukrajina UKR UKR
2. kumite ženy U21 -68kg Anna Kravchenko Sen-bin Karate Team UKR UKR
kumite ženy U21 +68kg
1. kumite ženy U21 +68kg Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy U21 +68kg Kateřina Sendlerová TARO KAN CZE CZE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Moamen Ahmed Mohamed Egypt EGY EGY
2. kumite muži -60kg Ihor Uhnich Sen-bin Karate Team UKR UKR
3. kumite muži -60kg Dominik Imrich KK Iglow Spišská Nová Ves SVK SVK
3. kumite muži -60kg Denys Sustretov Odessa United Team UKR UKR
5. kumite muži -60kg Dominik Mikula Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži -60kg Carl Gustav D. Myreng Team Viking Norway NOR NOR
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Mahmoud Ahmed Abdelaziz Khalil Egypt EGY EGY
2. kumite muži -67kg Jan Milan Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -67kg Radijs Kostilevs Baltijas Karate Club LAT LAT
3. kumite muži -67kg Dominik Szalay Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži -67kg Jonathan Pedersen Team Viking Norway NOR NOR
5. kumite muži -67kg Frode Torgersen Team Viking Norway NOR NOR
7. kumite muži -67kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite muži -67kg Tomáš Truong Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Vojtěch Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -75kg András Virág Maďarsko HUN HUN
3. kumite muži -75kg Dmytro Negaturov Ukrajina UKR UKR
3. kumite muži -75kg Ruslan Sadikov Baltijas Karate Club LAT LAT
5. kumite muži -75kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži -75kg Kamil Rosiński Budokan Wroclaw POL POL
7. kumite muži -75kg Anton Brodovskyy Sen-bin Karate Team UKR UKR
7. kumite muži -75kg Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Valerii Chobotar Odessa United Team UKR UKR
2. kumite muži -84kg Andrejs Ozerovs Ippon LAT LAT
3. kumite muži -84kg Jan Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -84kg Kostiantyn Tsymbala Sen-bin Karate Team UKR UKR
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Ivan Drozd Odessa United Team UKR UKR
2. kumite muži +84kg Tomáš Hermann TJ karate Nové Hrady CZE CZE
3. kumite muži +84kg Rolands Druzoks Samuraji LAT LAT
3. kumite muži +84kg Mykyta Onchulenko Odessa United Team UKR UKR
5. kumite muži +84kg Ondřej Knížek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Ahmed Ragab Elmasry Egypt EGY EGY
2. kumite muži BRH Valerii Chobotar Odessa United Team UKR UKR
3. kumite muži BRH Ivan Drozd Odessa United Team UKR UKR
3. kumite muži BRH Ruslan Sadikov Baltijas Karate Club LAT LAT
5. kumite muži BRH Dmytro Negaturov Ukrajina UKR UKR
7. kumite muži BRH Milan Barányi Kumade Topoľčany SVK SVK
7. kumite muži BRH Artem Zhegaluk Sen-bin Karate Team UKR UKR
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Ina Macejková Katsudo Sabinov SVK SVK
2. kumite ženy -50kg Israa Nabil Ragab Abdelkader Egypt EGY EGY
3. kumite ženy -50kg Magdalena Nowakowska Budokan Wroclaw POL POL
3. kumite ženy -50kg Anna Protsenko Sen-bin Karate Team UKR UKR
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Dorota Banaszczyk KS Olimp Łódź POL POL
2. kumite ženy -55kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy -55kg Ariana Alic Team Viking Norway NOR NOR
3. kumite ženy -55kg Leila Iskenderova Sen-bin Karate Team UKR UKR
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Ingrid Suchánková Rapid Bratislava SVK SVK
2. kumite ženy -61kg Miroslava Kopúňová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite ženy -61kg Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Maria B. Roll Team Viking Norway NOR NOR
5. kumite ženy -61kg Zuzana Bello AC UNIZA Žilina SVK SVK
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Gitte H. Brünstad Team Viking Norway NOR NOR
2. kumite ženy -68kg Noha Hossameldin Ezzat Gharib Egypt EGY EGY
3. kumite ženy -68kg Anna Kravchenko Sen-bin Karate Team UKR UKR
3. kumite ženy -68kg Veronika Semaniková Katsudo Sabinov SVK SVK
5. kumite ženy -68kg Elvira Djemileva KESL RYU Shotokan CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Anastasiya Stepashko Ukrajina UKR UKR
2. kumite ženy +68kg Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ženy +68kg Silje M. Vedvik Team Viking Norway NOR NOR
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Maria B. Roll Team Viking Norway NOR NOR
2. kumite ženy BRH Anastasiya Stepashko Ukrajina UKR UKR
3. kumite ženy BRH Gitte H. Brünstad Team Viking Norway NOR NOR
3. kumite ženy BRH Ingrid Suchánková Rapid Bratislava SVK SVK
5. kumite ženy BRH Miroslava Kopúňová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
5. kumite ženy BRH Veronika Semaniková Katsudo Sabinov SVK SVK
kumite Masters muži (+40 let)
1. kumite Masters muži (+40 let) Radomír Domín Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite Masters muži (+40 let) Rudolf Vancák UPJŠ Košice SVK SVK
3. kumite Masters muži (+40 let) Michal Kyncl Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite Masters muži (+40 let) Peter Váczy UPJŠ Košice SVK SVK
kumite Masters ženy (+35 let)
1. kumite Masters ženy (+35 let) Markéta Burianová KC Dragons Rosice CZE CZE
2. kumite Masters ženy (+35 let) Larisa Kapustina Ukrajina UKR UKR
3. kumite Masters ženy (+35 let) Radka Hassaine Karate Klub Chodov CZE CZE
kumite team st. žáci
1. kumite team st. žáci KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite team st. žáci Odessa United Team UKR UKR
3. kumite team st. žáci MŠK Žiar nad Hronom (SVK) SVK SVK
3. kumite team st. žáci Odessa United Team UKR UKR
5. kumite team st. žáci ŠŠK Bratislava SVK SVK
5. kumite team st. žáci GRYF Liberec CZE CZE
7. kumite team st. žáci Baltijas Karate Club (LAT) LAT LAT
kumite team st. žákyně
1. kumite team st. žákyně KK Detva SVK SVK
2. kumite team st. žákyně Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite team st. žákyně Sakura Rumia (POL) POL POL
3. kumite team st. žákyně Kumade Topoľčany (SVK) SVK SVK
kumite team dorostenci (14-15)
1. kumite team dorostenci (14-15) Central Slovakia SVK SVK
2. kumite team dorostenci (14-15) Ukrajina UKR UKR
3. kumite team dorostenci (14-15) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite team dorostenci (14-15) ŠŠK Bratislava SVK SVK
5. kumite team dorostenci (14-15) Kumade Topoľčany (SVK) SVK SVK
5. kumite team dorostenci (14-15) KS Olimp Łódź POL POL
kumite team dorostenky (14-15)
1. kumite team dorostenky (14-15) Odessa United Team UKR UKR
2. kumite team dorostenky (14-15) Central Slovakia SVK SVK
3. kumite team dorostenky (14-15) Central Slovakia SVK SVK
3. kumite team dorostenky (14-15) Team Viking Norway NOR NOR
5. kumite team dorostenky (14-15) Pomerania Region POL POL
kumite team junioři (16-17)
1. kumite team junioři (16-17) Egypt EGY EGY
2. kumite team junioři (16-17) Maďarsko HUN HUN
3. kumite team junioři (16-17) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite team junioři (16-17) Central Slovakia SVK SVK
5. kumite team junioři (16-17) Team Viking Norway NOR NOR
kumite team juniorky (16-17)
1. kumite team juniorky (16-17) Central Slovakia SVK SVK
2. kumite team juniorky (16-17) Egypt EGY EGY
3. kumite team juniorky (16-17) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite team juniorky (16-17) Ukrajina UKR UKR
kumite team muži
1. kumite team muži Sen-bin karate Kiev UKR UKR
2. kumite team muži Odessa United Team UKR UKR
3. kumite team muži Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite team muži Egypt EGY EGY
5. kumite team muži Central Slovakia SVK SVK
kumite team ženy
1. kumite team ženy Egypt EGY EGY
2. kumite team ženy Team Viking Norway NOR NOR

Související turnaje:

Turnaj Datum
Euro Grand Prix Pilsen 2017 30.09.2017-01.10.2017
Grand Prix Hradec Králové 2016 30.04.2016-01.05.2016
Euro Grand Prix Pilsen 2015 03.10.2015-04.10.2015
Euro Grand Prix Pilsen 2014 18.10.2014-19.10.2014
Budapest Open 2014 20.09.2014-21.09.2014
Grand Prix Hradec Králové 2014 26.04.2014-27.04.2014
Euro Grand Prix Pilsen 2013 28.09.2013-29.09.2013
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk