KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

OBI Open 2010 - 29.05.2010

Město Praha
Stát Česká republika
Pořadatel Tommi Flair Praha
Registrovaných jednotlivců 316
Kluby na medailových pozicích 44
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 12-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
52.66%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 47x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Marek Böhme Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Tomáš Dittrich USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Lukáš Ingriš Shotokan karate club Louny CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Dalibor Krejčí Shotokan karate club Louny CZE CZE
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Matěj Říha USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Nikola Jůzová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Nikola Velcová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Martina Skalníková SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Adéla Šírlová Sport Relax CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Sabina Křížová SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Barbora Bukáčková Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu
1. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Jan Paul TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Erik Stojka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Štěpán Šafránek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Vojtěch Míka Karate Klub Klatovy CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE CZE
kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu
1. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Olga Bílkovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Veronika Kašparová Sport Relax CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Eva Brodská SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Veronika Horáková Shotokan Karate Mělník CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Kay Polanová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Lucie Kočandrlová Sport Relax CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Jan Boháč Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jaroslav Buzek Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Tereza Zlatohlávková Sport Relax CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Eliška Kváčová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Andrea Hovorková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Veronika Novotná Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Ronald Prokeš Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Jaroslav Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Dominik Bandas SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Hana Ulíková Sport Relax CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Zuzana Platilová Sport Club Flair o.s. CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) Sport Relax CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Budó škola KK Písek CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) Sport Relax CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) SK Tommi CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SK Tommi CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Jan Žižka USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žáci -30kg Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Štěpán Chvátal Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Matěj Říha USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Petr Ducheček Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Vojtěch Jedlička SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg David Šerák Sport Relax CZE CZE
kumite ml. žáci -41kg
1. kumite ml. žáci -41kg Marek Řeřicha TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci -41kg Petr Kalvoda Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Lukáš Král SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Jan Vobruba SŠKS Pardubice CZE CZE
kumite ml. žáci +41kg
1. kumite ml. žáci +41kg Jiří Piskač Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci +41kg Jan Vrtílka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Zdeněk Studnička Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Petr Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -35kg Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Tereza Feriancová Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Klára Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Šárka Boháčová Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Barbora Bukáčková Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Jakub Vavřička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Jakub Jirka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Vojtěch Lukšík TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Štěpán Šafránek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Josef Černík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Jakub Mucha Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Stanislav Privitzer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Ondřej Tomko Shotokan karate club Louny CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Petr Thieme SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Martin Bittner Sport Relax CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Jakub Němec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Petr Marschall SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Jan Dostál Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Radovan Papež Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Kryštof Sýkora Shotokan karate club Louny CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Jan Šrámek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Matěj Bejtic TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Pavel Davídek Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Tereza Hájková USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Tereza Matiášová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Tereza Pěstová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Jana Králíková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Kamila Mandíková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Lucie Janouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Dominik Bandas SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Marek Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jaroslav Cihlář Shotokan karate club Louny CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Filip Dittrich USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Igor Kibrik TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jakub Hertl TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Dušan Balog Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jan Hanzalík KK Kladno CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Marek Lambora SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Boháč Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Josef Ludačka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg To Tuan An TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Kužela Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Lukáš Druga Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Vladyslav Goryanov KC Tiger Nové Strašecí CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jakub Elznic KK Kladno CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Daniel Brendl SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Antonín Míka Karate Klub Klatovy CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Barbora Černá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Eliška Kváčová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Karolína Ctiborová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Simona Ljapinová KC Podbořany CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Barbora Spurová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Hana Jurášová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Alice Paštiková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Jaroslav Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Miroslav Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Miroslav Richter KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Matěj Cvrk SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Petr Švarc TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Kryštof Kulan TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Jakub Stuchlík KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Regina Rejžková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Hana Ulíková Sport Relax CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Lucie Mlnaříková SK Jiskra Domažlice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Petra Skalníková SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Karolína Čechová Karate Velké Meziříčí CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Markéta Barešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Simona Kaliničenková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
SKIF Open 2019 20.10.2019
Novoroční turnaj SKIF 2019 13.01.2019
SKIF Prague Open 2018 16.12.2018
SKIF Open 2018 30.09.2018
Novoroční turnaj SKIF 2018 14.01.2018
Pohár nadějí 2015 11.04.2015
Bohemia Open 4 Kids 2014 14.09.2014
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk