KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Grand Prix Ústí n/L 2011 - 28.05.2011

Město Ústí nad Labem
Stát Česká republika
Pořadatel SK Kamura Ústí n/L
Registrovaných jednotlivců 306
Kluby na medailových pozicích 43
Státy na medailových pozicích 7
Hodnocení 36-24-12-6-3


Ohodnocení kvality turnaje:
54.81%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 52x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Matěj Říha Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) David Stárek KK Jeseník CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Adam Křivka SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Maxim Subotin Boris Dojo ISR ISR
7. kata ml. žáci (7-11) Marek Böhme Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Jiří Zajíček Glaverbel Teplice CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Barbora Lacinová SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Sabina Casubolo Šin-mu Hodonín CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Jakub Vavřička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Štěpán Šafránek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) David Šerák Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Matteo Tamborlani Tarokan KK Brno CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Jakub Slanař SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Tomer Kardashov Boris Dojo ISR ISR
7. kata st. žáci (12-13) Jaroslav Olšák Šin-mu Hodonín CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Sabina Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Zuzana Augustinová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Sabina Křížová SVČ Domeček Brno CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Anna Zíková Budó škola KK Písek CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Monika Bürgerová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Nikola Jůzová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Lukáš Vik Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Vojtěch Karaus Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Simon Kerzensev Boris Dojo ISR ISR
5. kata dorostenci (14-15) Petr Marschall SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Tomáš Lála Ippon KK Rakovník CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Antonín Míka Karate Klub Klatovy CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Pavla Čížková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Eliška Žubretovská Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Veronika Belkin Boris Dojo ISR ISR
3. kata dorostenky (14-15) Terezie Sklenářová Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Štěpánka Dzurojurková Glaverbel Teplice CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Karolína Šišpelová Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Karel Imríšek Slavia Kroměříž CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Jaroslav Hodina Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Filip Saidl Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Orel Solomon Boris Dojo ISR ISR
5. kata junioři (16-17) Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Adam Pešek Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Tereza Zlatohlávková Sport Relax CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Markéta Barešová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Simona Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata muži
1. kata muži Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata muži Filip Saidl Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
3. kata muži Karel Imríšek Slavia Kroměříž CZE CZE
3. kata muži Marek Pohanka SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata muži David Ondráček SC Flair CZE CZE
5. kata muži Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
7. kata muži Bohuslav Šála SK Jiskra Domažlice CZE CZE
7. kata muži Igor Šebo SC Flair CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Veronika Mišková Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kata ženy Ekaterina Mikhelson Boris Dojo ISR ISR
3. kata ženy Petra Halamová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ženy Hana Ulíková Sport Relax CZE CZE
5. kata ženy Lenka Borgulová SC Flair CZE CZE
5. kata ženy Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kata Masters muži (+40 let)
1. kata Masters muži (+40 let) Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata Masters muži (+40 let) Josef Polák st. SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) Sport Relax CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) Budó škola KK Písek CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) Fight Club České Budějovice CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Patrik Kaschny KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite ml. žáci -30kg Roby Maidanik Boris Dojo ISR ISR
3. kumite ml. žáci -30kg David Schacherel Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Maxim Subotin Boris Dojo ISR ISR
5. kumite ml. žáci -30kg Richard Čech Ippon KK Rakovník CZE CZE
5. kumite ml. žáci -30kg Tomáš Dittrich Slavia TU Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žáci -30kg Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite ml. žáci -30kg Michal Zemek KK TJ Krupka CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Patrik Šebök KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite ml. žáci -35kg Mikuláš Fuka KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Radim Patkolo KCK Team CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Tomáš Děd Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci -35kg Václav Plecer Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci -35kg Michael Šlesingr KCK Team CZE CZE
kumite ml. žáci -41kg
1. kumite ml. žáci -41kg David Podsklan KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite ml. žáci -41kg Přemek Benhák Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Šimon Honsů Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg David Rusanov Boris Dojo ISR ISR
5. kumite ml. žáci -41kg Daniel Hercík Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite ml. žáci +41kg
1. kumite ml. žáci +41kg Filip Černík Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite ml. žáci +41kg Radek Lefan Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Norbert Faltus KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite ml. žáci +41kg Martin Hájek Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci +41kg Jonáš Černý Ippon KK Rakovník CZE CZE
5. kumite ml. žáci +41kg David Voves Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -35kg Šárka Klečková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Eva Šmejkalová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Klára Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Alice Anderlová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Markéta Hněvkovská Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně +35kg Julia Knörnschild Karate Dojo Naila GER GER
5. kumite ml. žákyně +35kg Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Václav Kratochvíl KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Matteo Tamborlani Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Ondřej Košťál SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Daniel Razák Sport Relax CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Tomáš Gabriel Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Dominik Mikoláš Schick Ryu Praha CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Jiří Arnošt KABU Jablonec n/N CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Anton Orekhov SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Jakub Jirka Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Lukáš Hanzl Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Jakub Vavřička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Marek Lettl SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Jakub Slanař SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Tadeáš Černovský Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Jan Jiras Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Josef Černík Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Jiří Měkuta Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Matěj Hulík KABU Jablonec n/N CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Lukáš Pevný Sport Relax CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Lior Boruchov Boris Dojo ISR ISR
5. kumite st. žáci -52kg David Kletečka SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Filip Černohous KCK Team CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Albert Dosedla Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Jaroslav Vlček SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Tomáš Lukš Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Michael Jahelka SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Petr Varyš Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Mark Gdalevski Boris Dojo ISR ISR
5. kumite st. žáci -60kg Vojtěch Míka Karate Klub Klatovy CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Pavel Davídek Schick Ryu Praha CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Marek Bejtic Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Matěj Bejtic Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Antonín Nguyen SK Jiskra Domažlice CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg Václav Chaloupka Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Miriama Kozmová KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite st. žákyně -42kg Adriana Crhonková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Lucie Poloprudská KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Dana Galand Boris Dojo ISR ISR
5. kumite st. žákyně -42kg Lucie Rottenbornová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite st. žákyně -42kg Lucie Havelková Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Rebeka Vidová Autoškola Podsklan SVK SVK
2. kumite st. žákyně -50kg Sabina Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Tereza Pěstová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Michaela Krátká KCK Team CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Kateřina Luxemburgová Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Iris Fridman Boris Dojo ISR ISR
5. kumite st. žákyně +50kg Ester Ishayev Boris Dojo ISR ISR
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Filip Dittrich Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Stanislav Privitzer KK TJ Krupka CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Denis Cmunt Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg David Vertnberg Boris Dojo ISR ISR
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Vojtěch Lukšík Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tomáš Lála Ippon KK Rakovník CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tomáš Hanek Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jakub Hertl TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Petr Thieme SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Nikolas Mišík TJ Karate Praha CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Michajelian Kamo KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Yunon Babeyev Boris Dojo ISR ISR
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Michal Le Minh SK Jiskra Domažlice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Tomáš Henzl Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Ota Andörfer KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Dostál KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Petr Marschall SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Vít Chrudimský KABU Jablonec n/N CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Kužela Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Igor Kibrik Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Dan Kadlec Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Josef Ludačka Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Alexandr Deneš Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Antonín Míka Karate Klub Klatovy CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Veronika Belkin Boris Dojo ISR ISR
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Terezie Sklenářová Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Olga Bílkovská Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Kristýna Pokrupová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Karolína Šišpelová Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kamila Mandíková KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kristýna Drápalíková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Eliška Žubretovská Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Mateusz Jakub Stępień KK Champion Team POL POL
2. kumite junioři (16-17) -55kg Jaroslav Srba Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Łukasz Walaszczyk KK Champion Team POL POL
2. kumite junioři (16-17) -61kg Josef Laštůvka Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Evgeni Buhantsev Boris Dojo ISR ISR
3. kumite junioři (16-17) -61kg Vladislav Kis SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Tomáš Kutta Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Petr Sládek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Mirek Šulda Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Jáchym Kopecký KCK Team CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Michal Oravíček SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Marek Janouch Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Václav Tereščuk Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Václav Fait TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Jaroslav Sládek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Adéla Lehečková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Simona Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Martina Janečková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Andrea Lochschmidtová Karate Klub Chodov CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Zuzana Teufelová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Šárka Burýšková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Markéta Barešová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Simona Šedivá KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Miguel Edgard Soffia Oviedo Chile CHL CHL
2. kumite muži -60kg Marek Pohanka SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite muži -60kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Kamo Unanyan Armenia ARM ARM
2. kumite muži -67kg Karel Hung SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite muži -67kg Yonatan Kuterman Boris Dojo ISR ISR
3. kumite muži -67kg Filip Šmajcl Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži -67kg David Beran KCK Team CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Robin Popelka Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -75kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -75kg Marios Filis Spartan Warriors GRE GRE
3. kumite muži -75kg Themistoklis Flessas Spartan Warriors GRE GRE
5. kumite muži -75kg Jan Kůzl Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži -75kg Miroslav Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Miroslav Boguský Karate Klub Chodov CZE CZE
2. kumite muži -84kg Spyridon Konstantinou Spartan Warriors GRE GRE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Konstantinos Kouloukouriotis Spartan Warriors GRE GRE
2. kumite muži +84kg Petr Pinhart KK Litvínov CZE CZE
3. kumite muži +84kg Michal Šolc TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite muži +84kg Petr Švarc TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite muži +84kg Martin Engel TJ Karate Praha CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Kamo Unanyan Armenia ARM ARM
2. kumite muži BRH Konstantinos Kouloukouriotis Spartan Warriors GRE GRE
3. kumite muži BRH Themistoklis Flessas Spartan Warriors GRE GRE
3. kumite muži BRH Michal Šolc TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite muži BRH Yonatan Kuterman Boris Dojo ISR ISR
5. kumite muži BRH Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE CZE
7. kumite muži BRH Marios Filis Spartan Warriors GRE GRE
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Gabriela Alejandra Bruna Piutrin Chile CHL CHL
2. kumite ženy -50kg Ekaterina Mikhelson Boris Dojo ISR ISR
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Jessy Makarena Reyes Contreras Chile CHL CHL
2. kumite ženy -55kg Šárka Kučerová Karate Polička CZE CZE
3. kumite ženy -55kg Kamila Klečková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
2. kumite ženy +68kg Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ženy BRH Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
3. kumite ženy BRH Gabriela Alejandra Bruna Piutrin Chile CHL CHL
3. kumite ženy BRH Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite ženy BRH Šárka Kučerová Karate Polička CZE CZE
5. kumite ženy BRH Ekaterina Mikhelson Boris Dojo ISR ISR
kumite team muži
1. kumite team muži Spartan Warriors (GRE) GRE GRE
2. kumite team muži Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite team muži Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite team muži Boris Dojo (ISR) ISR ISR

Související turnaje:

Turnaj Datum
Grand Prix Ústí n/L 2017 29.04.2017
Grand Prix Ostrava 2016 05.11.2016
Grand Prix Ostrava 2015 31.10.2015-01.11.2015
Grand Prix Ústí n/L 2015 16.05.2015
North Bohemia 2014 11.10.2014
Grand Prix Ústí n/L 2014 24.05.2014
North Bohemia 2013 12.10.2013
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk