KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2015 - 09.05.2015

Město Jeseník
Stát Česká republika
Pořadatel KK Jeseník
Kluby na medailových pozicích 35
Státy na medailových pozicích 3
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
44.44%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 9x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Bruno Čáslava Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Michal Talaga KK Nidan Zawadzkie POL POL
3. kata ml. žáci (7-9) Oldřich Vašíček Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Martin Luža Karate Klub Kyjov CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Adam Škaryd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Lukáš Klein Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Jakub Klemák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) René Pasker KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Martin Schneider LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
3. kata ml. žáci (10-11) Gallen Darren Paterson Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Filip Ručka HAKUBA Karate Ostrava CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Bohuslav Dušek KASR ŽAMBERK CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Daniel Nový KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Linda Vojáčková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Stela Patay KK Topoľčany SVK SVK
3. kata ml. žákyně (7-9) Aneta Bidrmanová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Eva Švubová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Valentýna Macková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Ingrid Marková KK Topoľčany SVK SVK
7. kata ml. žákyně (7-9) Nela Haltmarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Simona Franková ŠŠK Prievidza SVK SVK
2. kata ml. žákyně (10-11) Viktória Školníková Karate Klub Zvolen SVK SVK
3. kata ml. žákyně (10-11) Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Gabriela Stachowiak LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
5. kata ml. žákyně (10-11) Nicole Michalicová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Michaela Šaligová KK Topoľčany SVK SVK
7. kata ml. žákyně (10-11) Petra Korčoková Karate Klub Zvolen SVK SVK
7. kata ml. žákyně (10-11) Romana Linhartová Karate Klub Fudoshin CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Daniel Schlosser KK Topoľčany SVK SVK
2. kata st. žáci (12-13) Dan Pelánek SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Dominik Smola SKP karate Písek CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Kristián Vojtáš SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Michal Grepl SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) David Posolda Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Tobiáš Suchánek SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Nikola Štěrbáková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Žaneta Jantačová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Nikola Bušovská Central Poprad SVK SVK
3. kata st. žákyně (12-13) Jana Drymlová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Tereza Sikorová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Katarína Dudeková Central Poprad SVK SVK
7. kata st. žákyně (12-13) Tereza Plevová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) David Stárek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Adam Křivka SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jacob Jozef Jurčík Central Poprad SVK SVK
3. kata dorostenci (14-15) Rafal Talaga KK Nidan Zawadzkie POL POL
5. kata dorostenci (14-15) Radim Patkolo KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Andrej Skokan Central Poprad SVK SVK
7. kata dorostenci (14-15) Petr Jeleček SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Barbora Korabečná KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Michaela Schmiedová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Petra Dušková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Anna Marie Wágnerová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Nikola Kosinová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Jaroslav Olšák Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Jakub Walczak LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
3. kata junioři (16-17) Adam Ecler KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Blade Ahran Paterson Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Marek Šípek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Ester Bědroňová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Kateřina Sendlerová TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Nela Pelánková SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Jaroslav Olšák Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kata muži U21 Jakub Walczak LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
3. kata muži U21 Michał Kuteń LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
3. kata muži U21 Blade Ahran Paterson Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kata muži U21 Adam Ecler KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata ženy U21 Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata ženy U21 Ester Bědroňová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata ženy U21 Ivana Kucová Central Poprad SVK SVK
5. kata ženy U21 Kateřina Sendlerová TARO KAN, z.s. CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Daniel Vašek ŠSK karate Karviná CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Michal Talaga KK Nidan Zawadzkie POL POL
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Adam Škaryd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Bruno Čáslava Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Vojtěch Valčík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Jakub Číž SKK Budo Havířov CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Lukáš Klein Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jakub Klemák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jan Šmíd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Martin Luža Karate Klub Kyjov CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Filip Hanáček Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Bohuslav Dušek KASR ŽAMBERK CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Filip Chmelíček SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Branko Dudek Central Poprad SVK SVK
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Gallen Darren Paterson Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Nicolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Pavel Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Dan Bělohubek Karate Klub Kyjov CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Marislav Šarman Karate Klub Fudoshin CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Martin Beckovský SKK Budo Havířov CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Dominik Výlet Karate Klub Kyjov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Daniel Nový KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Linda Vojáčková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Natálie Orlická SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Dominika Calábrová Karate DDM Český Těšín CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Nela Haltmarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Viktória Školníková Karate Klub Zvolen SVK SVK
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Amálie Suchánková Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Tereza Vašíčková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Nicole Michalicová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Martin Hanák TJ karate Třebíč CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Dominik Smola SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Kamil Klein Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Antonín Kučera Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Tomáš Vašíček KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite st. žáci -45kg Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Filip Dvořák Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg David Tokarčík SKK Budo Havířov CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Petr Havlásek SKK Budo Havířov CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Robin Žabčík SKK Budo Havířov CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Michal Grepl SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Kristián Kotlár Central Poprad SVK SVK
2. kumite st. žáci -52kg Markos Hernandez Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Richard Puffer SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg David Kajánek ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
2. kumite st. žáci -60kg Samuel Vašiček KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite st. žáci -60kg David Haltmar KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg David Posolda Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Martin Hanák TJ karate Třebíč CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Matěj Kordovaník Central Poprad SVK SVK
3. kumite st. žáci +60kg Marek Náhlik KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg Martin Bednár KARATE Havířov CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg Dominik Florián Karate Klub Fudoshin CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Magdalena Laura Husáková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Adéla Matušková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Nikola Bušovská Central Poprad SVK SVK
2. kumite st. žákyně -50kg Jana Drymlová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Žaneta Jantačová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Daniela Petříková KARATE Havířov CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Nela Brázdilová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Alena Pačesová SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Tereza Sikorová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Beáta Lobotková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite st. žákyně +50kg Katarína Dudeková Central Poprad SVK SVK
3. kumite st. žákyně +50kg Tereza Plevová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Daniel Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Ondřej Maňhal SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Michal Jakoubek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Radim Patkolo KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Matěj Malčík Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Marián Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg David Kajánek ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tomáš Vincour Karate Klub Fudoshin CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Martin Blažek SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Martin Gřesík Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jan Stránský KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Petr Jeleček SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Antonín Krempanský Central Poprad SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jacob Jozef Jurčík Central Poprad SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Mateusz Lapot KK Nidan Zawadzkie POL POL
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Michal Grzelak WKSA Budokan Wroclaw POL POL
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Rafal Talaga KK Nidan Zawadzkie POL POL
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Daniel Tokarčík SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Křupka Karate Klub Fudoshin CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Ondřej Sniegoň SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Andrej Skokan Central Poprad SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Hampl Karate Klub Fudoshin CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Nikola Kosinová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Kateřina Dostálová Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Simona Krupinská SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Anna Rotterová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Petra Dušková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Wiktoria Grejner KK Nidan Zawadzkie POL POL
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anna Marie Wágnerová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Aneta Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Michaela Mališová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Blade Ahran Paterson Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Karel Pinkas SKK Budo Havířov CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Martin Macurák SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Jakub Mucha Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Jakub Walczak LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Marek Gorgol SKK Budo Havířov CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Marek Šípek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Petr Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Anita Výprachtická KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Kateřina Sendlerová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Hana Skalíková SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite muži U21 -68kg
1. kumite muži U21 -68kg Samson Grigorjan SKK Budo Havířov CZE CZE
2. kumite muži U21 -68kg Martin Macurák SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite muži U21 -68kg Jakub Mucha Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite muži U21 -68kg Blade Ahran Paterson Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kumite muži U21 -68kg Karel Pinkas SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite muži U21 -78kg
1. kumite muži U21 -78kg Michal Koběrský SKK Budo Havířov CZE CZE
2. kumite muži U21 -78kg Marek Gorgol SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite muži U21 -78kg Ondřej Wojewoda ŠSK karate Karviná CZE CZE
kumite muži U21 +78kg
1. kumite muži U21 +78kg Petr Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite muži U21 +78kg Michał Kuteń LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
kumite muži U21 BRH
1. kumite muži U21 BRH Michal Koběrský SKK Budo Havířov CZE CZE
2. kumite muži U21 BRH Samson Grigorjan SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite muži U21 BRH Martin Macurák SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite ženy U21 -53kg
1. kumite ženy U21 -53kg Natalia Szponder KK Nidan Zawadzkie POL POL
2. kumite ženy U21 -53kg Ivana Kucová Central Poprad SVK SVK
kumite ženy U21 +60kg
1. kumite ženy U21 +60kg Kateřina Sendlerová TARO KAN, z.s. CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Kesl Cup 2018 13.05.2018
Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2018 05.05.2018
Pohár nadějí 2018 07.04.2018
Wakizaši Cup 2018 24.03.2018
Velká cena Trutnova 2018 03.02.2018
Vánoční cena Mladé Boleslavi 2017 18.11.2017
Generali Cup 2017 04.11.2017
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk