KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Mistrovství ČR 2018 - 08.12.2018 - 09.12.2018

Město Jindřichův Hradec
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe, JSKe, Fight Club České Budějovice
Registrovaných jednotlivců 626
Závodníci v kategoriích 890
Kluby 86
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 63
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 48-32-16-8-4-2
Statistiky


Ohodnocení kvality turnaje:
64.49%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 69x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) David Šťáhlavský Red Dragon Team CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Mikuláš Pater KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Kristián Sysel Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Evan Dvořák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Simone Otranto SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Martin Enev Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Jakub Mališka NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) David Kastl Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Jakub Žlábek SKP karate Písek CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Matyáš Houska Keiko-ryu Shotokan Kladno CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Adam Raušer Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Josef Linhart TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Tadeáš Orság SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Jan Bárta Keiko-ryu Shotokan Kladno CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Štěpán Nilaš KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Lucie Bukovská Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Viktorie Sekaninová Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Edita Pohlová BUDO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Zuzana Vondráková SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Kristýna Čermáková KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Iveta Vondráková SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Ester Nováková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Klementina Nývltová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Anička Kolaříková Keiko-ryu Shotokan Kladno CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Kateřina Nováková Karate Klub Kyjov CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Taisia Biriucová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Veronika Rešová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Lucy Hrdličková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Marie Priglová Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Kateřina Urbanová VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE CZE
kata st. žáci
1. kata st. žáci Ondřej Šťáhlavský Red Dragon Team CZE CZE
2. kata st. žáci Filip Pohl BUDO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata st. žáci Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE CZE
3. kata st. žáci Daniel Vašek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kata st. žáci Jakub Fidler SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
5. kata st. žáci Jan Stránský KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
7. kata st. žáci Jakub Florek Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata st. žáci Tomáš Sámel VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE CZE
kata st. žákyně
1. kata st. žákyně Amálie Ondroušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
2. kata st. žákyně Barbora Vachoutová SKP karate Písek CZE CZE
3. kata st. žákyně Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata st. žákyně Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata st. žákyně Eliška Pokorná Champions team z.s. CZE CZE
5. kata st. žákyně Barbora Šťastná KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
7. kata st. žákyně Agáta Hemberová Karate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s. CZE CZE
7. kata st. žákyně Michaela Vaškovská GRYF z.s. CZE CZE
kata dorostenci
1. kata dorostenci Vít Masař Karate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s. CZE CZE
2. kata dorostenci Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kata dorostenci Filip Smutný KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata dorostenci Filip Ručka HAKUBA Karate Ostrava CZE CZE
5. kata dorostenci Vojtěch Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
kata dorostenky
1. kata dorostenky Magdaléna Trtíková BUDO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata dorostenky Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata dorostenky Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kata dorostenky Tereza Vašíčková BUDO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata dorostenky Lucie Demčáková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata dorostenky Michaela Kalinová SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
7. kata dorostenky Veronika Višňovská TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
7. kata dorostenky Aneta Zítková SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
kata junioři
1. kata junioři Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata junioři Alexandr Mazmanov Karate Club Dragons Rosice z.s. CZE CZE
3. kata junioři Ondřej Bosák SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
3. kata junioři Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kata junioři Pavel Mikeš Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata junioři Richard Rothbauer TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata junioři Šimon Kostelecký Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kata juniorky
1. kata juniorky Anička Vrábelová Keiko-ryu Shotokan Kladno CZE CZE
2. kata juniorky Barbora Veselá Keiko-ryu Shotokan Kladno CZE CZE
3. kata juniorky Adéla Mehic Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata juniorky Adéla Šinerová KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
5. kata juniorky Pavla Borůvková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
5. kata juniorky Veronika Jůzová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
7. kata juniorky Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE CZE
2. kata muži U21 Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata muži U21 Jakub Slanař KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
3. kata muži U21 Milan Zítko SHOBU Academy CZE CZE
5. kata muži U21 Adam Křivka SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
5. kata muži U21 Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Zuzana Augustinová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
2. kata ženy U21 Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata ženy U21 Tereza Jůnová Champions team z.s. CZE CZE
3. kata ženy U21 Barbora Znamenáčková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
5. kata ženy U21 Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE CZE
5. kata ženy U21 Linda Skalová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
kata muži
1. kata muži Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE CZE
2. kata muži Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata muži Tomáš Zaťko TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata muži Milan Zítko SHOBU Academy CZE CZE
5. kata muži Roman Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata muži Marek Pohanka Sportovní Klub Nakama Shotokan CZE CZE
7. kata muži Ondřej Charvát Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Veronika Mišková BUDO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata ženy Zuzana Augustinová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
3. kata ženy Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata ženy Adéla Šinerová KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
5. kata ženy Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE CZE
5. kata ženy Barbora Znamenáčková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
7. kata ženy Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
kata Masters muži U50
1. kata Masters muži U50 Antonín Brožíček Sport Úvaly CZE CZE
2. kata Masters muži U50 Stanislav Věchet SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kata Masters muži U50 Martin Hermann TJ karate Nové Hrady CZE CZE
3. kata Masters muži U50 Roman Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata Masters muži U50 Oldřich Lžičař Sport Club Flair o.s. CZE CZE
5. kata Masters muži U50 Radim Nejedlý BUDO KAN, z.s. CZE CZE
kata Masters muži 50+
1. kata Masters muži 50+ Jan Přibyl st. KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
2. kata Masters muži 50+ Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata Masters muži 50+ Ladislav Havel Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
3. kata Masters muži 50+ Pavel Krátký st. KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata Masters muži 50+ Petr Pazderka TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
5. kata Masters muži 50+ Josef Soukup USK Slavia Liberec CZE CZE
kata Masters ženy (+35 let)
1. kata Masters ženy (+35 let) Ivana Laštůvková Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
2. kata Masters ženy (+35 let) Petra Kolářská SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Andrea Pastorková SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Hana Vašíčková KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
5. kata Masters ženy (+35 let) Božena Pavlasová KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
kata Masters ženy 45+
1. kata Masters ženy 45+ Andrea Janíková Karate TJ Sokol Brno-Husovice CZE CZE
2. kata Masters ženy 45+ Lenka Bourová GRYF z.s. CZE CZE
3. kata Masters ženy 45+ Kateřina Keslová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
kata team ml. žáci (7-10)
1. kata team ml. žáci (7-10) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata team ml. žáci (7-10) Target Sport Milovice CZE CZE
3. kata team ml. žáci (7-10) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team ml. žáci (7-10) Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata team ml. žáci (7-10) Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
5. kata team ml. žáci (7-10) Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata team ml. žákyně (7-10)
1. kata team ml. žákyně (7-10) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata team ml. žákyně (7-10) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team ml. žákyně (7-10) Kesl Ryu Praha CZE CZE
3. kata team ml. žákyně (7-10) Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata team ml. žákyně (7-10) Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata team ml. žákyně (7-10) Karate České Budějovice CZE CZE
kata team st. žáci (11-13)
1. kata team st. žáci (11-13) Karate Tygr Shotokan Ostrava CZE CZE
2. kata team st. žáci (11-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata team st. žáci (11-13) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team st. žáci (11-13) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata team st. žáci (11-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata team st. žáci (11-13) GRYF Liberec CZE CZE
kata team st. žákyně (11-13)
1. kata team st. žákyně (11-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata team st. žákyně (11-13) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team st. žákyně (11-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata team st. žákyně (11-13) Karate Tygr Shotokan Ostrava CZE CZE
5. kata team st. žákyně (11-13) Kesl Ryu Praha CZE CZE
5. kata team st. žákyně (11-13) Karate České Budějovice CZE CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) SCM Goju-ryu Brno CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SKBU Hostivař CZE CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SK Shotokan Neratovice CZE CZE
5. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Target Sport Milovice CZE CZE
kata team muži
1. kata team muži Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kata team muži Sport Relax CZE CZE
kata team ženy
1. kata team ženy Sport Relax CZE CZE
2. kata team ženy Karate Vision CZE CZE
3. kata team ženy Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27 kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27 kg Tobiáš Šupka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27 kg Pavel Kadlec Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27 kg Marek Beránek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27 kg Daniel Márovec Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27 kg Petr Kouba TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27 kg Marcel Malý Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) -27 kg Matouš Holek Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) -27 kg Benjamin-jiří Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32 kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32 kg Martin Enev Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32 kg Evan Dvořák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32 kg Filip Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32 kg David Šťáhlavský Red Dragon Team CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32 kg Matyáš Konopčík KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32 kg Mathias Redle SKP karate Písek CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32 kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32 kg Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32 kg Kristián Sysel Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32 kg David Istominov TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32 kg Libor Matoušek TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) +32 kg Viktor Emanuel Red Dragon Team CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) +32 kg Marek Suchý TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30 kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30 kg Lukáš Kastl Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30 kg Václav Modřínek Kubala TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30 kg Šimon Harvilko SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30 kg Jaromír Musil Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30 kg Sebastian Noštinský HAKUBA Karate Ostrava CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30 kg David Šimota Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -30 kg Jakub Paluch Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35 kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35 kg Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35 kg Filip Horňák SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35 kg David Kastl Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35 kg Tadeáš Orság SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35 kg David Berka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35 kg Tomáš Vondrášek SKP karate Písek CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35 kg Robert Chvátal TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35 kg Jan Wagner Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Daniel Stránský TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Adam Šmejkal SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Matěj Korytar Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Josef Linhart TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Petr Svoboda SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Adam Zíka Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Damián Mokráček TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Daniel Dub Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jiří Vrba Champions team z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Adam Frinta SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Hynek Mráz TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Nikita Bočkov SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Josef Kolařík SKP karate Písek CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Matyáš Jurík Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30 kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30 kg Tereza Havelková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30 kg Věra Vachtová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30 kg Lucie Bukovská Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30 kg Klaudia Kašík Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30 kg Lea Kořínková Karate Černošice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30 kg Alžběta Kozlíková TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30 kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30 kg Silvie Troblová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30 kg Viktorie Sekaninová Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30 kg Beáta Beerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30 kg Andrea Zachová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30 kg Nela Krajčovičová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30 kg Tereza Sibřinová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35 kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35 kg Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35 kg Štěpánka Krejčí SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35 kg Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35 kg Veronika Rešová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35 kg Sofia Mazur GRYF z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35 kg Nela Poskerová Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35 kg Jana Hloušková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35 kg Klára Slípková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -42kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Lucy Hrdličková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Valentina Vítů TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Daniela Malá Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Marie Priglová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Milena Gregorcová Red Dragon Team CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Natálie Soukopová Champions team z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +42kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Kateřina Nováková Karate Klub Kyjov CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Nela Rajtrová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Amálie Haková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Vanesa Majbová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Adéla Blažková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Eliška Fibichová GRYF z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Marie Dobsová SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Kimi Zita SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Adam Nejedlý TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Michal Cvoliga SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Vít Kittner SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Vojta Andrš KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Tomáš Novotný SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Vojtěch Dušek KASR ŽAMBERK CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Zdeněk Šimon KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -45 kg
1. kumite st. žáci -45 kg Daniel Kolář SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite st. žáci -45 kg Marek Frinta GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -45 kg David Smrček Sportovní klub Karate Most CZE CZE
3. kumite st. žáci -45 kg Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -45 kg Dan Havlíček SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
5. kumite st. žáci -45 kg Martin Kutlák Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žáci -45 kg Filip Flajšinger GRYF z.s. CZE CZE
7. kumite st. žáci -45 kg Alex Kozubal KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Kryštof Ruža BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg David Chačatrjan Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Jakub Florek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Jan Šulc KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Dan Syrový Karate Vision Praha CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg David Vedral GRYF z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg František Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg David Barva SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Jakub Boublík Shotokan karate club Louny CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg David Hrabal KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Lukáš Jelínek Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žáci -60kg Michal Kasal Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Alex Fiala SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Daniel Trličík Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Jiří Endršt Champions team z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Bohumil Snopek Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg Jan Šmíd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg Vojtěch Válek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
7. kumite st. žáci +60kg Andrej Dunai TJ KARATE Praha CZE CZE
kumite st. žákyně -42 kg
1. kumite st. žákyně -42 kg Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42 kg Anika Draheimová BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42 kg Adéla Čepičková SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42 kg Aneta Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42 kg Eliška Pokorná Champions team z.s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42 kg Adéla Šantrochová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Vanessa Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Barbora Šťastná KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Nela Rosvaldová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Michaela Vaškovská GRYF z.s. CZE CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Gabriela Děrešová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Nella Šumková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Kateřina Štecová Champions team z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Lenka Kovářová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Adéla Marcínová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Kateřina Heřmanová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Natálie Machová TJ karate Nové Hrady CZE CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Nela Haltmarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Soňa Hrochová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenci -52 kg
1. kumite dorostenci -52 kg Dominik Smola SKP karate Písek CZE CZE
2. kumite dorostenci -52 kg Petr Pelikán TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci -52 kg Michal Ondráček Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite dorostenci -52 kg Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci -52 kg Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
5. kumite dorostenci -52 kg Vít Masař Karate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s. CZE CZE
kumite dorostenci -57 kg
1. kumite dorostenci -57 kg Bohuslav Dušek KASR ŽAMBERK CZE CZE
2. kumite dorostenci -57 kg Filip Exnar Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kumite dorostenci -57 kg Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite dorostenci -57 kg Aleksandar Šešlija TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
5. kumite dorostenci -57 kg Matyáš Hnyk SKP karate Písek CZE CZE
5. kumite dorostenci -57 kg Ron Sieger Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
7. kumite dorostenci -57 kg Václav Růzha TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci -63 kg
1. kumite dorostenci -63 kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci -63 kg David Klewar Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci -63 kg Matěj Lippert SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kumite dorostenci -63 kg Jakub Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite dorostenci -63 kg Matyáš Bakrlík SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenci -63 kg Jan Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenci -70 kg
1. kumite dorostenci -70 kg Matyáš Malý SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenci -70 kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci -70 kg Luboš Hrazdír KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci -70 kg Lukáš Jenkner TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci -70 kg Ivan Geisler Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
5. kumite dorostenci -70 kg David Lžičař SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite dorostenci +70 kg
1. kumite dorostenci +70 kg Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci +70 kg Martin Eliáš Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite dorostenci +70 kg Jan Horák Champions team z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci +70 kg Václav Chudoba GRYF z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci +70 kg Tomáš Kříž Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite dorostenci +70 kg Viktor Miller Kobra Kladno CZE CZE
kumite dorostenky -47 kg
1. kumite dorostenky -47 kg Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky -47 kg Anna Faltová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky -47 kg Tereza Jánová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky -47 kg Karolína Martínková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky -47 kg Magdalena Janečková TJ KARATE Praha CZE CZE
5. kumite dorostenky -47 kg Štěpánka Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenky -54 kg
1. kumite dorostenky -54 kg Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenky -54 kg Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky -54 kg Barbora Kerbelová Champions team z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky -54 kg Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky -54 kg Laura-Magdaléna Husáková SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenky -54 kg Eliška Václavíková Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenky -54 kg Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Hana Bělová SKP karate Písek CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anna Harries SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Adéla Matušková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Barbora Soukupová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Aneta Zítková SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Nikola Berková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Martin Drábek SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Tomáš Sopčák KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite junioři -61 kg
1. kumite junioři -61 kg Filip Krišal Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite junioři -61 kg Martin Hanák TJ karate Třebíč CZE CZE
3. kumite junioři -61 kg Tomáš Dittrich GRYF z.s. CZE CZE
kumite junioři -68 kg
1. kumite junioři -68 kg Petr Podrábský SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite junioři -68 kg Ján Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite junioři -68 kg Viktor Gall ŠSK karate Karviná CZE CZE
3. kumite junioři -68 kg Gleb Jeremenko Red Dragon Team CZE CZE
5. kumite junioři -68 kg Josef Koudelka Vakado Kutná Hora CZE CZE
5. kumite junioři -68 kg Matěj Štěpán GRYF z.s. CZE CZE
kumite junioři -76 kg
1. kumite junioři -76 kg Filip Černík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite junioři -76 kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři -76 kg Antonín Novák Champions team z.s. CZE CZE
3. kumite junioři -76 kg Michal Zemek Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite junioři -76 kg David Soběslavský SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
5. kumite junioři -76 kg David Wheeler TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
kumite junioři +76 kg
1. kumite junioři +76 kg Jakub Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite junioři +76 kg Ondřej Bosák SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
3. kumite junioři +76 kg Martin Bednář Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři +76 kg Lukáš Cyprián GRYF z.s. CZE CZE
5. kumite junioři +76 kg Tomáš Děd TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři +76 kg František Chudoba GRYF z.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Hana Kučerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Klára Jánová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite juniorky -53 kg
1. kumite juniorky -53 kg Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky -53 kg Veronika Konášová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite juniorky -53 kg Veronika Jůzová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
kumite juniorky -59 kg
1. kumite juniorky -59 kg Nela Osouchová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky -59 kg Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite juniorky -59 kg Bianka Machová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite juniorky -59 kg Adéla Trávniková Karate Vision Praha CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Martina Šáchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Klára Fichnová TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Gabriela Beranová Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Tereza Karbanová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
kumite muži U21 -60kg
1. kumite muži U21 -60kg Daniel Drábek SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite muži U21 -60kg Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite muži U21 -60kg David Schacherel TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži U21 -60kg Erik Šindelář Cobra Ryu Strakonice z.s. CZE CZE
kumite muži U21 -67kg
1. kumite muži U21 -67kg Tomáš Gabriel TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži U21 -67kg Tomáš Zaťko TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite muži U21 -67kg Marek Andraši TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
3. kumite muži U21 -67kg Jan Kubala TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
5. kumite muži U21 -67kg Jakub Knesel TJ KARATE Praha CZE CZE
5. kumite muži U21 -67kg Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite muži U21 -75 kg
1. kumite muži U21 -75 kg Dominik Mikula TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži U21 -75 kg David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite muži U21 -75 kg David Kavalír KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
3. kumite muži U21 -75 kg Jakub Slanař KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
5. kumite muži U21 -75 kg Přemysl Benhák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži U21 -75 kg Albert Vacek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite muži U21 -84kg
1. kumite muži U21 -84kg Dominik Nechyba SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite muži U21 -84kg Jiří Měkuta TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži U21 -84kg Vojtěch Boura GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite muži U21 -84kg Jan Hykš Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite muži U21 -84kg Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite muži U21 -84kg Jakub Szewieczek Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite muži U21 +84kg
1. kumite muži U21 +84kg Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite muži U21 +84kg Lukáš Jílek Champions team z.s. CZE CZE
3. kumite muži U21 +84kg Lukáš Kotlík SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite muži U21 +84kg David Ulvr Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite muži U21 +84kg Miloš Holub SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite muži U21 +84kg Matyáš Soukup SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
kumite ženy U21 -50kg
1. kumite ženy U21 -50kg Šárka Klečková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy U21 -50kg Petra Pragerová SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE CZE
3. kumite ženy U21 -50kg Tereza Jůnová Champions team z.s. CZE CZE
kumite ženy U21 -55kg
1. kumite ženy U21 -55kg Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy U21 -55kg Kristína Bosáková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
3. kumite ženy U21 -55kg Monika Sedláčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kumite ženy U21 -55kg Michaela Šolcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite ženy U21 -61 kg
1. kumite ženy U21 -61 kg Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy U21 -61 kg Zuzana Randáková Cobra Ryu Strakonice z.s. CZE CZE
3. kumite ženy U21 -61 kg Viktorie Bischofová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ženy U21 -61 kg Barbora Farkasová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite ženy U21 -68kg
1. kumite ženy U21 -68kg Aneta Růžičková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy U21 -68kg Barbora Znamenáčková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
3. kumite ženy U21 -68kg Iva Holomková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy U21 -68kg Veronika Hrůzová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
5. kumite ženy U21 -68kg Linda Skalová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
kumite ženy U21 +68kg
1. kumite ženy U21 +68kg Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy U21 +68kg Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Daniel Drábek SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite muži -60kg Marek Pohanka Sportovní Klub Nakama Shotokan CZE CZE
3. kumite muži -60kg Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite muži -60kg David Schacherel TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite muži -67 kg
1. kumite muži -67 kg Dominik Mikula TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -67 kg Tomáš Gabriel TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -67 kg Marek Andraši TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
3. kumite muži -67 kg Vojtěch Boháč GRYF z.s. CZE CZE
5. kumite muži -67 kg Jan Kubala TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
5. kumite muži -67 kg Jan Roller TJ KARATE Praha CZE CZE
kumite muži -75 kg
1. kumite muži -75 kg Tim Ha Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -75 kg Vojtěch Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -75 kg Přemysl Benhák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -75 kg David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite muži -75 kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži -75 kg Jakub Slanař KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
7. kumite muži -75 kg Tomáš Gross TJ karate Třebíč CZE CZE
7. kumite muži -75 kg Silvestr Matocha ŠSK karate Karviná CZE CZE
kumite muži -84 kg
1. kumite muži -84 kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -84 kg Jindřich Pilmann KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
3. kumite muži -84 kg Jakub Fořt Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite muži -84 kg Dominik Nechyba SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite muži -84 kg Lukáš Pevný SHOBU Academy CZE CZE
5. kumite muži -84 kg Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite muži +84 kg
1. kumite muži +84 kg Tomáš Hermann TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži +84 kg Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži +84 kg Lukáš Kotlík SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite muži +84 kg David Ulvr Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite muži +84 kg Jan Klimeš KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
5. kumite muži +84 kg Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Tomáš Hermann TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži BRH Dominik Mikula TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži BRH Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži BRH Jindřich Pilmann KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
5. kumite muži BRH Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite muži BRH Tomáš Ženčuch KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Šárka Klečková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy -50kg Petra Pragerová SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE CZE
kumite ženy -55 kg
1. kumite ženy -55 kg Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy -55 kg Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite ženy -55 kg Kristína Bosáková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
3. kumite ženy -55 kg Michaela Šolcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite ženy -61 kg
1. kumite ženy -61 kg Petra Vávrová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kumite ženy -61 kg Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -61 kg Viktorie Bischofová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ženy -61 kg Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite ženy -61 kg Barbora Farkasová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite ženy -68 kg
1. kumite ženy -68 kg Aneta Růžičková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy -68 kg Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -68 kg Iva Holomková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -68 kg Barbora Znamenáčková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
kumite ženy +68 kg
1. kumite ženy +68 kg Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy +68 kg Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ženy +68 kg Ludmila Nentwich TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite ženy +68 kg Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite ženy BRH Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ženy BRH Aneta Růžičková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy BRH Petra Vávrová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite ženy BRH Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ženy BRH Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite Masters muži (+40 let)
1. kumite Masters muži (+40 let) Marek Šír SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
2. kumite Masters muži (+40 let) Jiří Šír SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
3. kumite Masters muži (+40 let) Jiří Kábrt SKMP Praha CZE CZE
3. kumite Masters muži (+40 let) Josef Soukup USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite Masters muži (+40 let) Martin Pšenička SKMP Praha CZE CZE
5. kumite Masters muži (+40 let) Rostislav Vronka Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite Masters ženy (+35 let)
1. kumite Masters ženy (+35 let) Petra Kolářská SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite Masters ženy (+35 let) Dana Konopčíková KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. kumite Masters ženy (+35 let) Eva Skalová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Mistrovství ČR žactva 2023 03.12.2023
Mistrovství ČR Masters 2023 02.12.2023
Mistrovství ČR mládeže 2023 02.12.2023
Mistrovství ČR seniorů 2023 02.12.2023
Mistrovství ČR žactva 2022 04.12.2022
Mistrovství ČR dorostu, juniorů, U21, seniorů a Masters 2022 03.12.2022
Mistrovství ČR 2021 04.12.2021-05.12.2021
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk