KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Mistrovství ČR 2016 - 03.12.2016 - 04.12.2016

Město Praha
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe, TJ Kovo
Registrovaných jednotlivců 659
Kluby 89
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 58
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 48-32-16-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
59.52%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 63x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Matyáš Houska Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Lukáš Kastl Champions Team CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) David Kastl Champions Team CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Josef Němec Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Martin Dvořák Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Samuel Vítek Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Karel Blažej Sokol Sadská CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Ondřej Filip GRYF Liberec CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Tomáš Nechyba SKP Karate Písek CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Filip Pohl Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Gallen Darren Paterson KK Lichnice CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Ondřej Šťáhlavský Red Dragon Team CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Daniel Havlíček SKP Hvězda Karlovy Vary CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Luděk Melich Sokol Sadská CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Josef Polák SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Jakub Šolín KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Tereza Miková KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Lucy Hrdličková KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Zuzana Křenková Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Amálie Haková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Linda Vojáčková KK Lichnice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Taisia Biriucová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Marie Puldová Karate Lions Pardubice CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Amálie Ondroušková Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Eva Pelikánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Anika Draheimová Karate Klub Klatovy CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Rozálie Horadová Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Karolína Škrabalová Slavia Kroměříž CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Veronika Kindlová Karate Lions Pardubice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Eva Švubová KK Jeseník CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Tomáš Vacek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Matyáš Kloubek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Vít Masař Okinawa Goju-ryu Dojo Jindřichův Hradec CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Jan Pajkrt Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Filip Smutný SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Matyáš Hnyk SKP Karate Písek CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Jakub Kraus Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Vendula Štěpánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Andrea Květoňová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Nicole Michalicová Šin-mu Hodonín CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Magdaléna Trtíková Karate Klub Kyjov CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Magdalena Laura Husáková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Michaela Potášová Tarokan KK Brno CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) David Stárek KK Jeseník CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Tomáš Kouba Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Alexander Mazmanov KC Dragons Rosice CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Richard Rothbauer Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) David Skopec Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Pavel Trličík Karate Lions Pardubice CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Michaela Schmiedová Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Adéla Šinerová Sport Relax CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Lucie Štroblová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Hana Pelikánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Erika Hubková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Matěj Říha GRYF Liberec CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Matteo Tamborlani Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Dominik Bartuška SKP Karate Písek CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Tomáš Novák SK BUDO Hostivař CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Václav Plecer Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Adam Křivka SVČ Domeček Brno CZE CZE
7. kata junioři (16-17) David Sůkal L. F. CLUB KARATE CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Barbora Lacinová SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Nikola Jůzová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Tereza Jaňourová Kobra Kladno CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Barbora Korabečná Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Matouš Pechar Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata muži U21 Tomáš Zaťko Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kata muži U21 Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata muži U21 Milan Zítko SHOBU Academy CZE CZE
5. kata muži U21 Jaroslav Olšák Tarokan KK Brno CZE CZE
5. kata muži U21 Jakub Slanař SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata muži U21 Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Zuzana Augustinová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ženy U21 Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata ženy U21 Sabina Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kata ženy U21 Kateřina Sendlerová Tarokan KK Brno CZE CZE
5. kata ženy U21 Markéta Nováková Sport Relax CZE CZE
kata muži
1. kata muži Lukáš Janda SC Flair CZE CZE
2. kata muži Jindřich Pilmann SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata muži Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata muži Matěj Říha GRYF Liberec CZE CZE
5. kata muži Matteo Tamborlani Tarokan KK Brno CZE CZE
5. kata muži Tomáš Zaťko Tarokan KK Brno CZE CZE
7. kata muži Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kata muži Matouš Pechar Karate Vision Praha CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Dorota Balciarova NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kata ženy Zuzana Augustinová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ženy Sabina Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kata ženy Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kata ženy Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE CZE
5. kata ženy Barbora Lacinová SK Kamiwaza karate CZE CZE
7. kata ženy Anna Hiršlová Sport Úvaly CZE CZE
kata Masters muži (+40 let)
1. kata Masters muži (+40 let) Petr Němeček SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata Masters muži (+40 let) Marek Šír KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Antonín Brožíček Sport Úvaly CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Oldřich Lžičař TJ Karate Praha CZE CZE
5. kata Masters muži (+40 let) Radek Frühauf SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata Masters muži (+40 let) Daniel Hála Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata Masters muži (+40 let) Martin Hermann TJ karate Nové Hrady CZE CZE
7. kata Masters muži (+40 let) Borek Jízdný SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata Masters ženy (+35 let)
1. kata Masters ženy (+35 let) Petra Kolářská SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata Masters ženy (+35 let) Kateřina Keslová (Neufingerová) SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Lenka Bourová GRYF Liberec CZE CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Božena Pavlasová Sport Relax CZE CZE
5. kata Masters ženy (+35 let) Andrea Janíková Shotokan Karate-Do Brno Husovice CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) Dragon Neratovice CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) Dragon Neratovice CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) SCM Goju-ryu Brno CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Sokol Sadská CZE CZE
5. kata team žáci (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata team žáci (7-13) GRYF Liberec CZE CZE
7. kata team žáci (7-13) Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata team žáci (7-13) GRYF Liberec CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) Dragon Neratovice CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata team žákyně (7-13) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata team žákyně (7-13) Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
7. kata team žákyně (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) SCM Praha CZE CZE
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Sport Relax CZE CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Sport Relax CZE CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata team muži
1. kata team muži Dragon Neratovice CZE CZE
2. kata team muži Sport Relax CZE CZE
3. kata team muži SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata team muži TJ Karate Praha CZE CZE
kata team ženy
1. kata team ženy SCM Goju-ryu Brno CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Filip Horňák SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg David Macho TJ karate Nové Hrady CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Samuel Vítek Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Tadeáš Orság SKBU Trutnov CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Tomáš Vondrášek SKP Karate Písek CZE CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Ondřej Linc Glaverbel Teplice CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Ondřej Bednář Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Daniel Stránský Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg David Kastl Champions Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Adam Šmejkal SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Martin Dvořák Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Jakub Žlábek SKP Karate Písek CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Daniel Dub KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Josef Němec Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg David Hološevyč SKP Karate Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jiří Vrba Champions Team CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jakub Macíček Karate Havířov CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Petr Svoboda SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Ondřej Šťáhlavský Red Dragon Team CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Adam Nejedlý Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Matias Fatka Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Matyáš Jansa SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Tadeáš Jirsa SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg David Smrček SK Karate Most CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Vojtěch Dušek Kasr Žamberk CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Kimi Zita SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Kryštof Ruža Karate Klub Klatovy CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Tomáš Vinničenko SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jan Bednář SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Vojtěch Vašák KK Lichnice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jakub Klemák KK Lichnice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Martin Kutlák Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Daniel Kolář SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jaroslav Šebesta Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Přemysl Čarek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Lukáš Jelínek Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Lukáš Kadlec Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Nicolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jakub Florek Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Miroslav Pluhař SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Vladimír Fafek Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Marek Frinta GRYF Liberec CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Bohumil Snopek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jiří Endršt Champions Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Alex Fiala SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Šmíd KK Lichnice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Daniel Trličík Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Vojtěch Válek Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Daniel Krátký KCK Team CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Viliam Pavlovský Sokol Sadská CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Lucy Hrdličková KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Kateřina Nováková SKP Karate Písek CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Linda Vojáčková KK Lichnice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Tereza Vašíčková TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Miroslava Vokatá SKP Karate Písek CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Tereza Miková KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Amálie Haková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Marie Priglová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Valentina Vítů Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Vanesa Majbová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Beáta Reguliová Karate Vrchlabí CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Aneta Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Nikola Pešádiková Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Kristýna Čerklová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Veronika Kindlová Karate Lions Pardubice CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Ema Tinavská Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Gabriela Děrešová SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Vanessa Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Laura Pohanková Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Michaela Šidlová Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Kateřina Jirsová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Adéla Marcínová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Tomáš Vacek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Jakub Schánilec SKP Karate Písek CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Marek Bázler SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Filip Exnar Karate Vrchlabí CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Michael Bartoš GRYF Liberec CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Filip Chmelíček SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Nikita Vasin Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Dominik Smola SKP Karate Písek CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Jonáš Rybák Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Bohuslav Dušek Kasr Žamberk CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Daniel Chod Karate Klub Chodov CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Jakub Mikule GRYF Liberec CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Pavel Urbanec KK Lichnice CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Filip Krišal Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Petr Havlásek SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg David Tokarčík SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Milan Bašar Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Lukáš Jenker Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Jakub Müller KCK Team CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Michal Vondrášek SKP Karate Písek CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Ondřej Havlíček Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Václav Chudoba GRYF Liberec CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Richard Puffer SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Adam Zrzavecký Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Martin Eliáš KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Matyáš Malý SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Daniel Nový KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Dan Pelánek SVČ Domeček Brno CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg Markos Hernandez KK Jeseník CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg David Plaček ŠSK Karate Karviná CZE CZE
7. kumite st. žáci +60kg Dominik Krejčí SKBU Trutnov CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Andrea Květoňová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Anna Harciníková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Klára Francová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Lucie Demčáková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Tereza Jánová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žákyně -42kg Karolína Řezníčková Karate Lions Pardubice CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Vendula Štěpánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Magdalena Laura Husáková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Adéla Matušková KKD Bruntál CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Klára Muzikářová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Elen Pešanová Karate Klub Chodov CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Eliška Vašková Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Aljona Drahanová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Amálie Suchánková KK Jeseník CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Tereza Plevová KK Lichnice CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Anna Harries SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Barbora Soukupová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Zuzana Tekely Champions Team CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Nikola Doušová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Kateřina Litvíková Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Kateřina Motlová Narama Plzeň CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Martin Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tomáš Maruška Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Radek Netolický Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Šimon Pletka Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Martin Hanák TJ Karate Třebíč CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Arnošt Razima SK BUDO Hostivař CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Petr Navrátil SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Gleb Eremenko Karate klub Spektra Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Matěj Štěpán GRYF Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Filip Dvořák KKD Bruntál CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Filip Kovařík Red Dragon Team CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Pavel Mikeš Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Ján Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jakub Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Viktor Grůza L. F. CLUB KARATE CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Michal Lysko GRYF Liberec CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Martin Gřesík Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Matěj Zuzánek GRYF Liberec CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Ondřej Bosák SKP Hvězda Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Filip Černík Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg František Chudoba GRYF Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Cyril Popek Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Josef Nevole Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg David Soběslavský Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Tomáš Děd Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jan Prokop KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Martin Bednář Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg David Posolda KK Jeseník CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Tobiáš Suchánek SKK Olomouc CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) +70kg Marek Náhlik KCK Team CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Adéla Průchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Veronika Konášová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Dominika Řeháková Red Dragon Team CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Klára Jánová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Patricie Pažinová KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nela Dušáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Lucie Havrdová Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Pavlína Ondrejková SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Laura Humlová KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Olga Polášková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lucie Štroblová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Martina Šáchová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anna Lojdová Champions Team CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Eliška Škrancová L. F. CLUB KARATE CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Klára Fichnová Baník Příbram CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Daniel Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Michal Jakoubek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Václav Plecer Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg David Schacherel Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -55kg Štěpán Chvátal Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Tomáš Gabriel Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Vojtěch Boháč GRYF Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Kristián Hnízdil SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Jan Kubala Baník Příbram CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Přemek Benhák Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Vojtěch Boura GRYF Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Dominik Gregor Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Ondřej Hnát Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Adam Křivka SVČ Domeček Brno CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -68kg Vojtěch Schubert L. F. CLUB KARATE CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -68kg Maroš Taran Karate Vrchlabí CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Ondřej Hrdlička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Petr Jeleček SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Marek Kalenda SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Vladimír Kornijenko GRYF Liberec CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Dominik Majera SKBU Trutnov CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Jiří Měkuta Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Tomáš Pleva KK Lichnice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Lukáš Jílek Champions Team CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Marton Lozsi SK BUDO Hostivař CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg Jan Rudolfský Slavia Kroměříž CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Šárka Klečková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Anita Výprachtická KCK Team CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Monika Sedláčková Karate Vrchlabí CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Kristýna Řeháková Red Dragon Team CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Monika Bürgerová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Kristína Bosáková SKP Hvězda Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Kateřina Dostálová Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Klára Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Nikola Kosinová KK Lichnice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Viktorie Bischofová KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Barbora Farkasová KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Aneta Růžičková Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Anna Marie Wágnerová SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Veronika Hrůzová SK BUDO Hostivař CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Veronika Jakubů Champions Team CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Anna Kašparová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
kumite muži U21 -68kg
1. kumite muži U21 -68kg Dominik Mikula Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži U21 -68kg Martin Bartoš KABU Jablonec n/N CZE CZE
3. kumite muži U21 -68kg Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži U21 -68kg Tomáš Zaťko Tarokan KK Brno CZE CZE
5. kumite muži U21 -68kg Blade Ahran Paterson KK Lichnice CZE CZE
5. kumite muži U21 -68kg Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite muži U21 -78kg
1. kumite muži U21 -78kg Dominik Szalay Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži U21 -78kg Dominik Nechyba SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite muži U21 -78kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži U21 -78kg Jaroslav Olšák Tarokan KK Brno CZE CZE
5. kumite muži U21 -78kg Jiří Arnošt KABU Jablonec n/N CZE CZE
5. kumite muži U21 -78kg Matěj Hulík KABU Jablonec n/N CZE CZE
kumite muži U21 +78kg
1. kumite muži U21 +78kg Tomáš Hermann TJ karate Nové Hrady CZE CZE
2. kumite muži U21 +78kg Petr Urbanec KK Lichnice CZE CZE
3. kumite muži U21 +78kg Hoang Thanh Hung Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži U21 +78kg David Ulvr Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite muži U21 +78kg Michal Galla Champions Team CZE CZE
5. kumite muži U21 +78kg Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite ženy U21 -53kg
1. kumite ženy U21 -53kg Adriana Crhonková Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ženy U21 -60kg
1. kumite ženy U21 -60kg Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
2. kumite ženy U21 -60kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy U21 -60kg Sabina Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
kumite ženy U21 +60kg
1. kumite ženy U21 +60kg Barbora Bukáčková Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite ženy U21 +60kg Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy U21 +60kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kumite ženy U21 +60kg Andrea Žáková Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite ženy U21 +60kg Hana Straková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
5. kumite ženy U21 +60kg Jana Vrbatová Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Marek Pohanka Sportovní Klub Nakama Shotokan CZE CZE
2. kumite muži -60kg Filip Dittrich GRYF Liberec CZE CZE
3. kumite muži -60kg Jan Malý Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite muži -60kg Libor Podroužek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Dominik Mikula Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -67kg Jiří Šír KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite muži -67kg Marek Andraši Baník Příbram CZE CZE
3. kumite muži -67kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži -67kg Vojtěch Lukšík Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži -67kg Josef Mišák KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Dominik Szalay Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -75kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -75kg Petr Felcman Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite muži -75kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Jindřich Pilmann SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite muži -84kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -84kg Vojtěch Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -84kg Dominik Nechyba SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite muži -84kg Jan Fait TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite muži -84kg Petr Švarc TJ Karate Praha CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Jan Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži +84kg Tomáš Hermann TJ karate Nové Hrady CZE CZE
3. kumite muži +84kg Jakub Fořt KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite muži +84kg Kryštof Kulan TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite muži +84kg Miroslav Boguský Champions Team CZE CZE
5. kumite muži +84kg Jan Paulík SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži BRH Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži BRH Vojtěch Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži BRH Jindřich Pilmann SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kumite muži BRH Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži BRH Kryštof Kulan TJ Karate Praha CZE CZE
7. kumite muži BRH Jan Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite muži BRH Mikuláš Záhorec KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Adriana Crhonková Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy -50kg Lenka Kašparová KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy -55kg Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Lucie Veithová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Simona Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Simona Kaliničenková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Regina Plašilová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Jana Vrbatová Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Andrea Žáková Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite ženy -68kg Edita Holubová Karate Horažďovice CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ženy +68kg Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy +68kg Kateřina Sedláčková Baník Příbram CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Lucie Veithová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy BRH Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
3. kumite ženy BRH Adriana Crhonková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy BRH Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ženy BRH Monika Švejdová (Kohoutová) Makoto KK Praha CZE CZE
5. kumite ženy BRH Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE CZE
7. kumite ženy BRH Kateřina Sedláčková Baník Příbram CZE CZE
kumite Masters muži (+40 let)
1. kumite Masters muži (+40 let) Jiří Kábrt SK MP CZE CZE
2. kumite Masters muži (+40 let) Marek Šír KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite Masters muži (+40 let) Aleš Hromádko TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite Masters muži (+40 let) David Pekuniak Champions Team CZE CZE
5. kumite Masters muži (+40 let) Zdeněk Vlček TJ Karate Třebíč CZE CZE
kumite Masters ženy (+35 let)
1. kumite Masters ženy (+35 let) Monika Švejdová (Kohoutová) Makoto KK Praha CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Mistrovství ČR 2015 05.12.2015-06.12.2015
Mistrovství ČR U21, seniorů a Masters 2014/2015 31.01.2015
Mistrovství ČR mládeže 2014 07.12.2014
Mistrovství ČR seniorů a Masters 2014 29.03.2014
Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2013 08.12.2013
Mistrovství ČR žáků 2013 07.12.2013
Mistrovství ČR seniorů a Masters 2013 31.03.2013
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk