KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Mistrovství ČR 2016 - 03.12.2016 - 04.12.2016

Město Praha
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe, TJ Kovo
Registrovaných jednotlivců 659
Kluby 89
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 58
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 48-32-16-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
57.29%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 72x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Matyáš Houska Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Lukáš Kastl Champions Team CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) David Kastl Champions Team CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Josef Němec TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Martin Dvořák Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Samuel Vítek Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Karel Blažej Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Ondřej Filip GRYF z.s. CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Filip Pohl TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Ondřej Šťáhlavský Red Dragon Team CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Daniel Havlíček SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Luděk Melich Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Josef Polák Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Jakub Šolín Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Tereza Miková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Lucy Hrdličková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Zuzana Křenková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Amálie Haková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Linda Vojáčková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Taisia Biriucová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Marie Puldová Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Amálie Ondroušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Eva Pelikánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Anika Draheimová Karate Klub Klatovy CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Rozálie Horadová Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Karolína Škrabalová Slavia Kroměříž CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Veronika Kindlová Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Eva Švubová KK Jeseník CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Matyáš Kloubek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Vít Masař Okinawa Goju-ryu Dojo Jindřichův Hradec CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Jan Pajkrt SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Filip Smutný KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Matyáš Hnyk SKP karate Písek CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Jakub Krausz Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Nicole Michalicová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Magdaléna Trtíková Karate Klub Kyjov CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Magdalena Laura Husáková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Michaela Potášová TARO KAN, z.s. CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) David Stárek KK Jeseník CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Tomáš Kouba Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Alexander Mazmanov KC Dragons Rosice CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Richard Rothbauer TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) David Skopec Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Pavel Trličík Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Michaela Schmiedová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Adéla Šinerová Sport Relax CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Lucie Štroblová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Hana Pelikánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Erika Hubková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Matěj Říha GRYF z.s. CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Tomáš Novák SKBU Hostivař CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Adam Křivka SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
7. kata junioři (16-17) David Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Nikola Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Tereza Jaňourová Kobra Kladno CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Barbora Korabečná KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Matouš Pechar Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata muži U21 Tomáš Zaťko TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata muži U21 Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata muži U21 Milan Zítko SHOBU Academy CZE CZE
5. kata muži U21 Jaroslav Olšák TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata muži U21 Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata muži U21 Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata ženy U21 Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata ženy U21 Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata ženy U21 Kateřina Sendlerová TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata ženy U21 Markéta Nováková Sport Relax CZE CZE
kata muži
1. kata muži Lukáš Janda Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata muži Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata muži Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata muži Matěj Říha GRYF z.s. CZE CZE
5. kata muži Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata muži Tomáš Zaťko TARO KAN, z.s. CZE CZE
7. kata muži Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kata muži Matouš Pechar Karate Vision Praha CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Dorota Balciarova NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata ženy Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ženy Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata ženy Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kata ženy Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE CZE
5. kata ženy Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
7. kata ženy Anna Hiršlová Sport Úvaly CZE CZE
kata Masters muži (+40 let)
1. kata Masters muži (+40 let) Petr Němeček KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata Masters muži (+40 let) Marek Šír Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Antonín Brožíček Sport Úvaly CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Oldřich Lžičař TJ Karate Praha CZE CZE
5. kata Masters muži (+40 let) Radek Frühauf KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata Masters muži (+40 let) Daniel Hála Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata Masters muži (+40 let) Martin Hermann TJ karate Nové Hrady CZE CZE
7. kata Masters muži (+40 let) Borek Jízdný SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kata Masters ženy (+35 let)
1. kata Masters ženy (+35 let) Petra Kolářská SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata Masters ženy (+35 let) Kateřina Keslová (Neufingerová) KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Lenka Bourová GRYF z.s. CZE CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Božena Pavlasová Sport Relax CZE CZE
5. kata Masters ženy (+35 let) Andrea Janíková Shotokan Karate-Do Brno Husovice CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) SCM Goju-ryu Brno CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Sokol Sadská CZE CZE
5. kata team žáci (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata team žáci (7-13) GRYF Liberec CZE CZE
7. kata team žáci (7-13) Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata team žáci (7-13) GRYF Liberec CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata team žákyně (7-13) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata team žákyně (7-13) Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
7. kata team žákyně (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) SCM Praha CZE CZE
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Sport Relax CZE CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Sport Relax CZE CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata team muži
1. kata team muži SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
2. kata team muži Sport Relax CZE CZE
3. kata team muži SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata team muži TJ Karate Praha CZE CZE
kata team ženy
1. kata team ženy SCM Goju-ryu Brno CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Filip Horňák SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg David Macho TJ karate Nové Hrady CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Samuel Vítek Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Tadeáš Orság SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Tomáš Vondrášek SKP karate Písek CZE CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Ondřej Linc Glaverbel Teplice CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Ondřej Bednář TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Daniel Stránský TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg David Kastl Champions Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Adam Šmejkal SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Martin Dvořák Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Jakub Žlábek SKP karate Písek CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Daniel Dub Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Josef Němec TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg David Hološevyč SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jiří Vrba Champions Team CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jakub Macíček KARATE Havířov CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Petr Svoboda SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Ondřej Šťáhlavský Red Dragon Team CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Adam Nejedlý TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Matias Fatka Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Matyáš Jansa SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Tadeáš Jirsa SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg David Smrček SK Karate Most CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Vojtěch Dušek KASR ŽAMBERK CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Kimi Zita SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Kryštof Ruža Karate Klub Klatovy CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Tomáš Vinničenko SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jan Bednář SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jakub Klemák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Martin Kutlák Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Daniel Kolář SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jaroslav Šebesta Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Přemysl Čarek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Lukáš Jelínek Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Lukáš Kadlec Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Nicolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jakub Florek Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Miroslav Pluhař SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Vladimír Fafek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Marek Frinta GRYF z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Bohumil Snopek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jiří Endršt Champions Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Alex Fiala SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Šmíd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Daniel Trličík Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Vojtěch Válek Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Daniel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Viliam Pavlovský Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Lucy Hrdličková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Linda Vojáčková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Tereza Vašíčková TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Miroslava Vokatá SKP karate Písek CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Tereza Miková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Amálie Haková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Marie Priglová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Valentina Vítů TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Vanesa Majbová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Beata Reguliová Karate Vrchlabí CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Aneta Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Nikola Pešádiková Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Kristýna Čerklová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Veronika Kindlová Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Ema Tinavská Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Gabriela Děrešová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Vanessa Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Laura Pohanková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Michaela Šidlová Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Kateřina Jirsová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Adéla Marcínová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Marek Bázler SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Filip Exnar Karate Vrchlabí CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Michael Bartoš GRYF z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Filip Chmelíček SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Nikita Vasin Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Dominik Smola SKP karate Písek CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Jonáš Rybák Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Bohuslav Dušek KASR ŽAMBERK CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Daniel Chod Karate Klub Chodov CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Jakub Mikule GRYF z.s. CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Pavel Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Filip Krišal Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Petr Havlásek SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg David Tokarčík SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Milan Bašar TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Lukáš Jenker TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Jakub Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Michal Vondrášek SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Ondřej Havlíček Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Václav Chudoba GRYF z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Richard Puffer SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Adam Zrzavecký Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Martin Eliáš Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Matyáš Malý SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Daniel Nový KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Dan Pelánek SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg Markos Hernandez KK Jeseník CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg David Plaček ŠSK karate Karviná CZE CZE
7. kumite st. žáci +60kg Dominik Krejčí SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Klára Francová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Lucie Demčáková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Tereza Jánová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žákyně -42kg Karolína Řezníčková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Magdalena Laura Husáková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Adéla Matušková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Elen Pešanová Karate Klub Chodov CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Eliška Vašková Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Aljona Drahanová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Amálie Suchánková KK Jeseník CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Tereza Plevová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Anna Harries SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Barbora Soukupová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Zuzana Tekely Champions Team CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Nikola Doušová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Kateřina Litvíková Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Kateřina Motlová Narama Plzeň CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tomáš Maruška TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Radek Netolický Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Šimon Pletka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Martin Hanák TJ karate Třebíč CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Arnošt Razima SKBU Hostivař CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Petr Navrátil SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Gleb Eremenko Karate klub Spektra Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Matěj Štěpán GRYF z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Filip Dvořák Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Filip Kovařík Red Dragon Team CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Pavel Mikeš Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Ján Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jakub Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Viktor Grůza L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Michal Lysko GRYF z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Martin Gřesík Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Matěj Zuzánek GRYF z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Ondřej Bosák SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Filip Černík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg František Chudoba GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Cyril Popek Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Josef Nevole Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg David Soběslavský SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Tomáš Děd TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jan Prokop Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Martin Bednář Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg David Posolda KK Jeseník CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Tobiáš Suchánek SKK Olomouc CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) +70kg Marek Náhlik KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Veronika Konášová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Dominika Řeháková Red Dragon Team CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Klára Jánová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Patricie Pažinová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nela Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nela Dušáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Lucie Havrdová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Pavlína Ondrejková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Laura Humlová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Olga Polášková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lucie Štroblová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Martina Šáchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anna Lojdová Champions Team CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Eliška Škrancová L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Klára Fichnová TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Daniel Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Michal Jakoubek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg David Schacherel TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -55kg Štěpán Chvátal Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Tomáš Gabriel TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Vojtěch Boháč GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Kristián Hnízdil SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Jan Kubala TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Přemek Benhák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Vojtěch Boura GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Ondřej Hnat Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Adam Křivka SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -68kg Vojtěch Schubert L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -68kg Maroš Taran Karate Vrchlabí CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Marek Řeřicha TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Ondřej Hrdlička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Petr Jeleček SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Marek Kalenda SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Vladimír Kornijenko GRYF z.s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Jiří Měkuta TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Lukáš Jílek Champions Team CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Marton Lozsi SKBU Hostivař CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg Jan Rudolfský Slavia Kroměříž CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Šárka Klečková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Anita Výprachtická KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Monika Sedláčková Karate Vrchlabí CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Kristýna Řeháková Red Dragon Team CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Kristína Bosáková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Kateřina Dostálová Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Klára Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Nikola Kosinová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Viktorie Bischofová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Barbora Farkasová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Aneta Růžičková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Anna Marie Wágnerová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Veronika Hrůzová SKBU Hostivař CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Veronika Jakubů Champions Team CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite muži U21 -68kg
1. kumite muži U21 -68kg Dominik Mikula TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži U21 -68kg Martin Bartoš KABU Jablonec n/N CZE CZE
3. kumite muži U21 -68kg Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži U21 -68kg Tomáš Zaťko TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kumite muži U21 -68kg Blade Ahran Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite muži U21 -68kg Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite muži U21 -78kg
1. kumite muži U21 -78kg Dominik Szalay TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži U21 -78kg Dominik Nechyba SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite muži U21 -78kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži U21 -78kg Jaroslav Olšák TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kumite muži U21 -78kg Jiří Arnošt KABU Jablonec n/N CZE CZE
5. kumite muži U21 -78kg Matěj Hulík KABU Jablonec n/N CZE CZE
kumite muži U21 +78kg
1. kumite muži U21 +78kg Tomáš Hermann TJ karate Nové Hrady CZE CZE
2. kumite muži U21 +78kg Petr Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite muži U21 +78kg Hoang Thanh Hung Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži U21 +78kg David Ulvr Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite muži U21 +78kg Michal Galla Champions Team CZE CZE
5. kumite muži U21 +78kg Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite ženy U21 -53kg
1. kumite ženy U21 -53kg Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ženy U21 -60kg
1. kumite ženy U21 -60kg Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite ženy U21 -60kg Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy U21 -60kg Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
kumite ženy U21 +60kg
1. kumite ženy U21 +60kg Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy U21 +60kg Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy U21 +60kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy U21 +60kg Andrea Žáková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite ženy U21 +60kg Hana Straková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite ženy U21 +60kg Jana Vrbatová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Marek Pohanka Sportovní Klub Nakama Shotokan CZE CZE
2. kumite muži -60kg Filip Dittrich GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite muži -60kg Jan Malý SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite muži -60kg Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Dominik Mikula TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -67kg Jiří Šír Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite muži -67kg Marek Andraši TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
3. kumite muži -67kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži -67kg Vojtěch Lukšík TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži -67kg Josef Mišák Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Dominik Szalay TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -75kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -75kg Petr Felcman SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite muži -75kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite muži -84kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -84kg Vojtěch Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -84kg Dominik Nechyba SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite muži -84kg Jan Fait TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite muži -84kg Petr Švarc TJ Karate Praha CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži +84kg Tomáš Hermann TJ karate Nové Hrady CZE CZE
3. kumite muži +84kg Jakub Fořt Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite muži +84kg Kryštof Kulan TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite muži +84kg Miroslav Boguský Champions Team CZE CZE
5. kumite muži +84kg Jan Paulík SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži BRH Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži BRH Vojtěch Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži BRH Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite muži BRH Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži BRH Kryštof Kulan TJ Karate Praha CZE CZE
7. kumite muži BRH Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite muži BRH Mikuláš Záhorec Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy -50kg Lenka Kašparová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy -55kg Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Simona Kaliničenková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Jana Vrbatová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Andrea Žáková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite ženy -68kg Edita Holubová Karate Horažďovice CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ženy +68kg Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy +68kg Kateřina Sedláčková TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy BRH Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
3. kumite ženy BRH Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy BRH Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ženy BRH Monika Švejdová (Kohoutová) Makoto KK Praha CZE CZE
5. kumite ženy BRH Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE CZE
7. kumite ženy BRH Kateřina Sedláčková TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
kumite Masters muži (+40 let)
1. kumite Masters muži (+40 let) Jiří Kábrt SK MP CZE CZE
2. kumite Masters muži (+40 let) Marek Šír Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite Masters muži (+40 let) Aleš Hromádko TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite Masters muži (+40 let) David Pekuniak Champions Team CZE CZE
5. kumite Masters muži (+40 let) Zdeněk Vlček TJ karate Třebíč CZE CZE
kumite Masters ženy (+35 let)
1. kumite Masters ženy (+35 let) Monika Švejdová (Kohoutová) Makoto KK Praha CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Mistrovství ČR 2017 02.12.2017-03.12.2017
Mistrovství ČR 2015 05.12.2015-06.12.2015
Mistrovství ČR U21, seniorů a Masters 2014/2015 31.01.2015
Mistrovství ČR mládeže 2014 07.12.2014
Mistrovství ČR seniorů a Masters 2014 29.03.2014
Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2013 08.12.2013
Mistrovství ČR žáků 2013 07.12.2013
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk