KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Vánoční cena Mladé Boleslavi 2013 - 23.11.2013

Město Mladá Boleslav
Stát Česká republika
Pořadatel TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Registrovaných jednotlivců 352
Závodníci v kategoriích 457
Kluby 45
Státy 2
Kluby na medailových pozicích 34
Státy na medailových pozicích 2
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
52.97%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 185x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (8 let)
1. kata ml. žáci (8 let) Tomáš Nechyba SKP Karate Písek CZE CZE
2. kata ml. žáci (8 let) Luděk Melich Sokol Sadská CZE CZE
3. kata ml. žáci (8 let) Jakub Boublík SKC Louny CZE CZE
3. kata ml. žáci (8 let) David Krečmer TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
5. kata ml. žáci (8 let) Martin Gaube SKC Louny CZE CZE
5. kata ml. žáci (8 let) Tomáš Němec SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata ml. žáci (8 let) Vladimír Fafek Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
7. kata ml. žáci (8 let) Matyáš Jansa SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu
1. kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu Tomáš Červinka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu Ernest Žiga SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu David Minárik Sport Relax CZE CZE
3. kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu Jakub Vavřinčík Sport Relax CZE CZE
5. kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu Richard Fousek SKC Louny CZE CZE
5. kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu Jan Řápek Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
7. kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu David Kvapil SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
7. kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu Pavel Poláček SK Jiskra Domažlice CZE CZE
kata ml. žáci 9-11 let od 6.kyu
1. kata ml. žáci 9-11 let od 6.kyu Martin Pech TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata ml. žáci 9-11 let od 6.kyu Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žáci 9-11 let od 6.kyu Eugene Nemna SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kata ml. žáci 9-11 let od 6.kyu Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata ml. žáci 9-11 let od 6.kyu Filip Krišal Sokol Sadská CZE CZE
5. kata ml. žáci 9-11 let od 6.kyu Vojtěch Procházka Sokol Sadská CZE CZE
7. kata ml. žáci 9-11 let od 6.kyu Milan Maršoun Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata ml. žáci 9-11 let od 6.kyu Matyáš Toušek Karate Vision Praha CZE CZE
kata ml. žákyně (8 let)
1. kata ml. žákyně (8 let) Kateřina Smetanová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (8 let) Tereza Myslivcová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata ml. žákyně (8 let) Eva Pelikánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata ml. žákyně (8 let) Beáta Reguliová Karate Vrchlabí CZE CZE
5. kata ml. žákyně (8 let) Kateřina Jeníková TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
5. kata ml. žákyně (8 let) Kateřina Jirsová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata ml. žákyně (8 let) Kateřina Šoralová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata ml. žákyně (8 let) Michaela Vaškovská Slavia TU Liberec CZE CZE
kata ml. žákyně 9-11 let 8.-7.kyu
1. kata ml. žákyně 9-11 let 8.-7.kyu Nikola Kunertová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně 9-11 let 8.-7.kyu Tereza Kratochvílová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata ml. žákyně 9-11 let 8.-7.kyu Patricie Kubíková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata ml. žákyně 9-11 let 8.-7.kyu Kateřina Stodolová Karate-Do Sokolov CZE CZE
5. kata ml. žákyně 9-11 let 8.-7.kyu Karolína Duřtová MDDM Ostrov CZE CZE
5. kata ml. žákyně 9-11 let 8.-7.kyu Kateřina Kvapilová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kata ml. žákyně 9-11 let 8.-7.kyu Tereza Chobotová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata ml. žákyně 9-11 let 8.-7.kyu Valerie Žigová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
kata ml. žákyně 9-11 let od 6.kyu
1. kata ml. žákyně 9-11 let od 6.kyu Adéla Šinerová Sport Relax CZE CZE
2. kata ml. žákyně 9-11 let od 6.kyu Vanda Gregoríková KK Topoľčany SVK SVK
3. kata ml. žákyně 9-11 let od 6.kyu Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně 9-11 let od 6.kyu Kristína Niznerová Rapid Bratislava SVK SVK
5. kata ml. žákyně 9-11 let od 6.kyu Anežka Kitzlerová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata ml. žákyně 9-11 let od 6.kyu Klára Muzikářová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata ml. žákyně 9-11 let od 6.kyu Vendula Štěpánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata ml. žákyně 9-11 let od 6.kyu Eva Vyskočilová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu
1. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu David Soběslavský Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Filip Mokrička SK Jiskra Domažlice CZE CZE
3. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Matyáš Dufek SK Trial CZE CZE
3. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Dominik Nový SKC Louny CZE CZE
5. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Jan Breburda Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Vojtěch Novotný Karate Vrchlabí CZE CZE
7. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Roman Šantroch Karate Vrchlabí CZE CZE
kata žáci 12-14 let
1. kata žáci 12-14 let Martin Šípek KK Topoľčany SVK SVK
2. kata žáci 12-14 let Filip Janda Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata žáci 12-14 let David Stárek KK Jeseník CZE CZE
3. kata žáci 12-14 let Jiří Svoboda Sport Relax CZE CZE
5. kata žáci 12-14 let David Kavalír Sport Relax CZE CZE
5. kata žáci 12-14 let Dominik Majera SKBU Trutnov CZE CZE
7. kata žáci 12-14 let Jakub Hajný SKC Louny CZE CZE
7. kata žáci 12-14 let André Križanec TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu
1. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Alžběta Čížková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Anna Hasoňová SKC Louny CZE CZE
3. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Aneta Hurbanová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Monika Sedláčková Karate Vrchlabí CZE CZE
5. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Eliška Nevolová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Linda Štritzová KK Topoľčany SVK SVK
kata žákyně 12-14 let
1. kata žákyně 12-14 let Veronika Trávníková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata žákyně 12-14 let Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata žákyně 12-14 let Barbora Lacinová SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kata žákyně 12-14 let Hana Pelikánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata žákyně 12-14 let Sofie Wagnerová Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kata žákyně 12-14 let Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
7. kata žákyně 12-14 let Jana Dobrovolná MDDM Ostrov CZE CZE
kata dorostenci 15-17 let
1. kata dorostenci 15-17 let Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata dorostenci 15-17 let Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata dorostenci 15-17 let Libor Podroužek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenci 15-17 let Jakub Slanař SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata dorostenci 15-17 let Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE CZE
5. kata dorostenci 15-17 let Petr Mičic SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata dorostenci 15-17 let Matěj Kühn Sport Relax CZE CZE
7. kata dorostenci 15-17 let Milan Zítko Sport Relax CZE CZE
kata dorostenky 15-17 let
1. kata dorostenky 15-17 let Zuzana Augustinová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata dorostenky 15-17 let Markéta Nováková Sport Relax CZE CZE
3. kata dorostenky 15-17 let Dorota Blechová Sport Relax CZE CZE
3. kata dorostenky 15-17 let Kay Polanová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata dorostenky 15-17 let Ester Bědroňová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kata dorostenky 15-17 let Barbora Bukáčková Spartak Hradec Králové CZE CZE
7. kata dorostenky 15-17 let Jana Vrbatová Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) Autoškoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) Sport Relax CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Dragon Neratovice CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) SKC Louny CZE CZE
5. kata team žáci (7-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata team žáci (7-13) Sport Relax CZE CZE
7. kata team žáci (7-13) Autoškoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kata team žáci (7-13) Sokol Sadská CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) Rapid Bratislava SVK SVK
2. kata team žákyně (7-13) Dragon Neratovice CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata team žákyně (7-13) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata team žákyně (7-13) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata team žákyně (7-13) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata team žákyně (7-13) MDDM Ostrov CZE CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) Autoškoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) KK Topoľčany SVK SVK
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Sport Relax CZE CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Sport Relax CZE CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Autoškoda Mladá Boleslav CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Martin Hanák TJ Karate Třebíč CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Tomáš Dittrich Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg David Rotter KK Jeseník CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Jakub Schánilec Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Tomáš Vacek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Filip Zídek Kabu Praha CZE CZE
7. kumite ml. žáci -35kg Filip Krišal Sokol Sadská CZE CZE
7. kumite ml. žáci -35kg Eugene Nemna SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Michal Zemek KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite ml. žáci -40kg Matyáš Malý SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Luboš Hrazdír SK Trial CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kumite ml. žáci -40kg Václav Chudoba Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci -40kg Marek Smolař SC Karate Pardubice CZE CZE
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg František Chudoba Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žáci +40kg Adam Marušák Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Martin Kylberger Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Daniel Schlosser KK Topoľčany SVK SVK
5. kumite ml. žáci +40kg Lukáš Ingriš SKC Louny CZE CZE
5. kumite ml. žáci +40kg Michal Lysko Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Kristína Niznerová Rapid Bratislava SVK SVK
2. kumite ml. žákyně -35kg Michaela Čukanová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite ml. žákyně -35kg Lucie Demčáková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Vendula Štěpánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žákyně -35kg Anna Harciníková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žákyně -35kg Anna Jansová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Magdaléna Lenderová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Vanda Gregoríková KK Topoľčany SVK SVK
3. kumite ml. žákyně +35kg Klára Fichnová Baník Příbram CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Anna Harries SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žákyně +35kg Tereza Karbanová TJ Horní Měcholupy CZE CZE
5. kumite ml. žákyně +35kg Klára Muzikářová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite st. žáci -40kg
1. kumite st. žáci -40kg Radek Netolický Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite st. žáci -40kg Filip Kovařík Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Jaroslav Prais Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Matěj Štěpán Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kumite st. žáci -40kg Oliver Svoboda Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žáci -40kg Adam Svoboda Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg Vojtěch Boura Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite st. žáci -50kg Martin Šípek KK Topoľčany SVK SVK
3. kumite st. žáci -50kg Dalibor Krejčí SKC Louny CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Jan Kubala Baník Příbram CZE CZE
5. kumite st. žáci -50kg André Križanec TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kumite st. žáci -50kg Vincent Šemljanskij SC Karate Pardubice CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Filip Černík Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Andrej Žigunov KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Šimon Honsů SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Dominik Majera SKBU Trutnov CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Jakub Hajný SKC Louny CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Vladimír Kornijenko SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Jonáš Černý Ippon KK Rakovník CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Volodymyr Vaynahy Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Tomáš Nosákovec Baník Příbram CZE CZE
kumite st. žákyně -48kg
1. kumite st. žákyně -48kg Anna Rotterová KK Jeseník CZE CZE
2. kumite st. žákyně -48kg Veronika Sasová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žákyně -48kg Eva Kadeřábková MDDM Ostrov CZE CZE
kumite st. žákyně +48kg
1. kumite st. žákyně +48kg Barbora Lacinová SK Kamiwaza karate CZE CZE
2. kumite st. žákyně +48kg Jana Dobrovolná MDDM Ostrov CZE CZE
kumite dorostenci (14-17) -56kg
1. kumite dorostenci (14-17) -56kg Marek Lettl SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-17) -56kg Libor Podroužek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-17) -56kg Ondřej Košťál SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-17) -56kg Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-17) -56kg Janek James Hislop Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-17) -56kg Štěpán Chvátal Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite dorostenci (14-17) -67kg
1. kumite dorostenci (14-17) -67kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-17) -67kg Tomáš Lukš Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-17) -67kg Tomáš Hanek Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-17) -67kg Milan Zítko Sport Relax CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-17) -67kg Vít Vaněček SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-17) -67kg Marek Zrzavecký Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenci (14-17) +67kg
1. kumite dorostenci (14-17) +67kg Josef Černík Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-17) +67kg Michael Jahelka SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-17) +67kg Jan Kužela Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-17) +67kg Antonín Nguyen SK Jiskra Domažlice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-17) +67kg Tadeáš Kotlár KK Topoľčany SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-17) +67kg Jiří Mádle KSK Chomutov a Jirkov CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-17) +67kg Martin Šilhavý SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite dorostenci (14-17) BRH
1. kumite dorostenci (14-17) BRH Josef Černík Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-17) BRH Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-17) BRH Ondřej Košťál SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-17) BRH Jaroslav Vlček SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-17) BRH Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-17) BRH Vít Vaněček SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-17) BRH Marek Andraši Baník Příbram CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-17) BRH Michael Jahelka SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite dorostenky (14-17) BRH
1. kumite dorostenky (14-17) BRH Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-17) BRH Kamila Mandíková KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-17) BRH Sabina Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-17) BRH Nikola Janoušová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-17) BRH Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Shotokan Cup 2017 30.09.2017
Bohemia Open 2017 23.09.2017
Letní olympiáda dětí a mládeže 2017 26.06.2017-27.06.2017
Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2017 06.05.2017
Pohár nadějí 2017 08.04.2017
Kesl Cup 2017 04.03.2017
Velká cena Trutnova 2017 25.02.2017
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk