KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Silesia Cup 2013 - 26.10.2013

Město Odry
Stát Česká republika
Pořadatel KK Odry
Registrovaných jednotlivců 275
Závodníci v kategoriích 402
Kluby 43
Státy 3
Kluby na medailových pozicích 40
Státy na medailových pozicích 3
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
54.17%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 114x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Markos Hernandez KK Jeseník CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Jakub Ferad Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Ondřej Mičulek TJ Fulnek CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Roman Strachota Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Matěj Petroš Karate DDM Český Těšín CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Oliver Stiller Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Matyáš Navedla TJ Fulnek CZE CZE
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Tomáš Červinka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Tomáš Nechyba SKP Karate Písek CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Filip Babuliak ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
3. kata ml. žáci (7-9) Radek Hejduk Karate Hlinsko CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) René Pasker Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Ondřej Perutka Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Filip Hanáček Šin-mu Hodonín CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Jakub Pochman Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu
1. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Tomáš Červinka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu René Pasker Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Jakub Klemák KK Lichnice CZE CZE
3. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Gallen Darren Paterson Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Radim Jalůvka Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
5. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Marek Oborný ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
7. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Filip Chmelíček SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
7. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Jan Stolár Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Matěj Petroš Karate DDM Český Těšín CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Jan Hertl Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Petr Marek ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Kamil Klein KK Lichnice CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Michal Škaryd KK Lichnice CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Bohdan Bandy Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Aleš Ševčík KK Odry CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Nikola Buchtíková ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
2. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Sára Kotalová TJ Fulnek CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Nela Brázdilová KKD Bruntál CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Tereza Vašíčková Šin-mu Hodonín CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Daniela Petříková Baník Havířov CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Karolína Rolandová KKD Bruntál CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Adela Vlasáková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kata ml. žákyně (7-9) Ema Pápištová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kata ml. žákyně (7-9) Lucia Mrázová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kata ml. žákyně (7-9) Lucie Vavrušková KK Lichnice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Barbora Kratochvílová KK Lichnice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Andrea Švrčková Karate DDM Český Těšín CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Kristýna Filipová Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Veronika Marková ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu
1. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Anna Bandyová Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
2. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Eva Švubová KK Jeseník CZE CZE
3. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Kristýna Filipová Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Amálie Ondroušková Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
5. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Eliška Havlásková Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
5. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Eva Otrubová KK Jeseník CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Emma Kubišová KK Europa Trenčín SVK SVK
2. kata ml. žákyně (10-11) Magdalena Laura Husáková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Nikola Štěrbáková Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Kristýna Vavrušková KK Lichnice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Adéla Krátká KCK Team CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Eliška Škrancová L. F. CLUB KARATE CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Tereza Sikorová KKD Bruntál CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) David Stárek KK Jeseník CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Patrik Plevák Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Petr Navrátil SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jan Stránský KCK Team CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Marek Avramčev Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Jan Říman TJ Fulnek CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Jan Marek KCK Team CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Vojtěch Marek ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Michaela Schmiedová Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Barbora Korabečná Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Dostálová Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Klára Odehnalová KCK Team CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Aneta Mačátová KCK Team CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Matteo Tamborlani TARO KAN CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Jaroslav Olšák Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) David Sůkal L. F. CLUB KARATE CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Tomáš Zaťko TARO KAN CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Adam Ecler Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Jakub Mucha Karate Lions Pardubice CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Lenka Hečková KK Stará Turá SVK SVK
3. kata dorostenky (14-15) Liliana Koporcová Šin-mu Hodonín CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Sabina Mačátová KCK Team CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Květoslava Pokorná Karate Lions Pardubice CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Nikola Kimmelová Slavia Kroměříž CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Matěj Kopecký KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Dušan Figala Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Patricie Klapalová Shotokan Sokol Slaný CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Kateřina Sendlerová TARO KAN CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Veronika Palkovská Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Hana Straková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kata muži
1. kata muži Filip Saidl Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
2. kata muži Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata muži Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kata muži Matěj Kopecký KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Petra Žídková NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kata ženy Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata ženy Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kata ženy Patricie Klapalová Shotokan Sokol Slaný CZE CZE
5. kata ženy Silvie Cmielová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kata ženy Kateřina Sendlerová TARO KAN CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) SKK Attfis Ostrava CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) SKK Attfis Ostrava CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) SKK Attfis Ostrava CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) SKK Attfis Ostrava CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kata team žákyně (7-13) SKK Attfis Ostrava CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) SKK Attfis Ostrava CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -30kg
1. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Samuel Buchtík ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
2. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Branko Dudek Central Poprad SVK SVK
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Gallen Darren Paterson Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Sebastian Skalík SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
5. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Filip Chmelíček SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
5. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Marek Oborný ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +30kg
1. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +30kg Samuel Sedláček Central Poprad SVK SVK
2. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +30kg Filip Babuliak ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Andrej Kmeť KK Detva SVK SVK
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Nicolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Tomáš Nechyba SKP Karate Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg David Rotter KK Jeseník CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Bohuslav Dušek KCK Team CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Andrej Kmeť KK Detva SVK SVK
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Radek Hejduk Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Pavel Urbanec KK Lichnice CZE CZE
kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -40kg
1. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -40kg Jozef Sedláček Central Poprad SVK SVK
2. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -40kg Paul Witt KK Odry CZE CZE
3. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -40kg Aleš Ševčík KK Odry CZE CZE
3. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -40kg Michal Vrba TJ Fulnek CZE CZE
kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +40kg
1. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +40kg Adam Mazanec TJ Fulnek CZE CZE
2. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +40kg Alex Vodička KKD Bruntál CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Filip Šamaj ZZO Čadca SVK SVK
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Denis Balog Central Poprad SVK SVK
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Martin Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg David Tokarčík SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Tomáš Vašíček KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jan Hertl Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Erik Marko KK Detva SVK SVK
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Karol Kožák ZZO Čadca SVK SVK
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Michal Škaryd KK Lichnice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Martin Buday Central Poprad SVK SVK
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Martin Sluka SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Erik Marko KK Detva SVK SVK
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Martin Beckovský SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Filip Dvořák KKD Bruntál CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Marko Ilavský Central Poprad SVK SVK
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg David Posolda KK Jeseník CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Patrik Hejduk Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jáchym Jelínek TARO KAN CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Adela Vlasáková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Lucia Mrázová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Eliška Niemczyková Karate DDM Český Těšín CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Lucie Vavrušková KK Lichnice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Dominika Calábrová Karate DDM Český Těšín CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Veronika Marková ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Ema Pápištová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Barbora Kratochvílová KK Lichnice CZE CZE
kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu BRH
1. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu BRH Barbora Šoltýsová Central Poprad SVK SVK
2. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu BRH Klára Dočková KKD Bruntál CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu BRH Tamara Babuliaková ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu BRH
1. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu BRH Nikola Buchtíková ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
2. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu BRH Nela Brázdilová KKD Bruntál CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu BRH Adéla Matušková KKD Bruntál CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu BRH Daniela Petříková Baník Havířov CZE CZE
5. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu BRH Elischka Czechová KKD Bruntál CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Barbora Baloghová SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Terezie Bartošová ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Magdalena Laura Husáková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Adéla Krátká KCK Team CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Kristýna Vavrušková KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Terézia Kotruchová KK Detva SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Veronika Ostrihoňová KK Detva SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Tereza Sikorová KKD Bruntál CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Tereza Plevová KK Lichnice CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Radek Netolický Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Radim Patkolo KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Daniel Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Michal Jakoubek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Marian Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Robin Žabčík SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Michal Beckovský SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg David Kajánek ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
3. kumite st. žáci -45kg Nikola Godi Baník Havířov CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Adrian Tvrdý ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
5. kumite st. žáci -45kg David Chyba SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Tomáš Potyka SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Denis Rajsner KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Matúš Hudec ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
2. kumite st. žáci -52kg Petr Navrátil SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Jan Stránský KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Radek Štefek SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Petr Jeleček TJ Karate Třebíč CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Ján Jurga ZZO Čadca SVK SVK
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Daniel Tokarčík SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Albert Vacek KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Filip Farkašovský Central Poprad SVK SVK
3. kumite st. žáci -60kg Marek Gintr Slavia Kroměříž CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Ondřej Sniegoň SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Andrej Skokan Central Poprad SVK SVK
2. kumite st. žáci +60kg Marek Kalenda SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Andrea Lobotková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite st. žákyně -42kg Beáta Lobotková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite st. žákyně -42kg Klára Odehnalová KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Anna Rotterová KK Jeseník CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Kateřina Dostálová Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Denisa Šamajová ZZO Čadca SVK SVK
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Sára Slobodová KK Detva SVK SVK
2. kumite st. žákyně -50kg Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Aneta Mačátová KCK Team CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Barbora Korabečná Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Rachel Muranicová Central Poprad SVK SVK
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Radek Macurák SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Michal Slonina SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Antonín Krempanský Central Poprad SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Vojtěch Schubert L. F. CLUB KARATE CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tomáš Zaťko TARO KAN CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Matteo Tamborlani TARO KAN CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Branislav Kováčik ZZO Čadca SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Matěj Škultéty SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Lukasz Banczyk UKS Satori Mikolow POL POL
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Vobruba Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Marek Gorgol SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jaroslav Olšák Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Blade Ahran Paterson Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Dominik Nechyba SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jakub Mucha Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Tomáš Pleva KK Lichnice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Ondřej Odložík TARO KAN CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Rudolfský Slavia Kroměříž CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Tomáš Bortel ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Petr Urbanec KK Lichnice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Josef Salajka Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Ivan Brabec Chotěboř CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Romana Gáboríková KK Detva SVK SVK
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Nikola Kosinová KK Lichnice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Sára Slobodová KK Detva SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Anita Výprachtická KCK Team CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Gabriela Dostálová Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Tereza Pěstová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Sabina Mačátová KCK Team CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Květoslava Pokorná Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Liliana Koporcová Šin-mu Hodonín CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Karel Pinkas SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Dominik Szalay Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Martin Macurák SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Samson Grigorjan SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Dominik Mikula Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Adam Spernol UKS Satori Mikolow POL POL
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Petr Marschall SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Dostál KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Adam Salajka Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Martin Tomjuk Atara Ostrava CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Dagmar Štůralová KKD Bruntál CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Kristýna Drápalíková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Paulina Goldzik UKS Satori Mikolow POL POL
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Lucie Výprachtická KCK Team CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Kateřina Sendlerová TARO KAN CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Eliška Paulíčková Karate Polička CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Iva Hofmanová KCK Team CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Hana Straková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Artur Walasz UKS Satori Mikolow POL POL
2. kumite muži -67kg Patryk Zmijewski UKS Satori Mikolow POL POL
3. kumite muži -67kg Jan Faltus KCK Team CZE CZE
3. kumite muži -67kg Zdeněk Marek ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
5. kumite muži -67kg Adrian Fatyga UKS Satori Mikolow POL POL
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Adam Horváth Baník Havířov CZE CZE
2. kumite muži -75kg Michal Koběrský SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite muži -75kg František Bernold Atara Ostrava CZE CZE
3. kumite muži -75kg Silvestr Matocha ŠSK Karate Karviná CZE CZE
5. kumite muži -75kg Pavel Urban L. F. CLUB KARATE CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Silvestr Hirner Baník Havířov CZE CZE
2. kumite muži -84kg David Dvořák KKD Bruntál CZE CZE
3. kumite muži -84kg Andrzej Mrowiec UKS Satori Mikolow POL POL
3. kumite muži -84kg Jakub Záboj L. F. CLUB KARATE CZE CZE
5. kumite muži -84kg Jakub Rusek UKS Satori Mikolow POL POL
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Lubomír Vaverka KKD Bruntál CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Miroslav Richter KCK Team CZE CZE
2. kumite muži BRH Silvestr Hirner Baník Havířov CZE CZE
3. kumite muži BRH Michal Galuška KK Jeseník CZE CZE
3. kumite muži BRH Lubomír Vaverka KKD Bruntál CZE CZE
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Ivana Kucová Central Poprad SVK SVK
2. kumite ženy -55kg Wanda Chechelska UKS Satori Mikolow POL POL
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Simona Kaliničenková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Magdalena Klenart UKS Satori Mikolow POL POL
3. kumite ženy -61kg Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Zuzana Teufelová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Šárka Burýšková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Šárka Burýšková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ženy BRH Zuzana Teufelová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ženy BRH Simona Kaliničenková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Vánoční cena Mladé Boleslavi 2017 18.11.2017
Generali Cup 2017 04.11.2017
Wakizaši Cup 2017 28.10.2017
North Bohemia 2017 14.10.2017
Shotokan Cup 2017 30.09.2017
Bohemia Open 2017 23.09.2017
Letní olympiáda dětí a mládeže 2017 26.06.2017-27.06.2017
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk