KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Vánoční cena Mladé Boleslavi 2012 - 17.11.2012

Město Mladá Boleslav
Stát Česká republika
Pořadatel TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Registrovaných jednotlivců 273
Kluby 42
Státy 2
Kluby na medailových pozicích 30
Státy na medailových pozicích 2
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
49.35%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 153x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Jan Le Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu David Minárik Sport Relax CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Jan Řápek Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Filip Smutný Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
kata ml. žáci (8 let)
1. kata ml. žáci (8 let) Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žáci (8 let) Samuel Mandúch KK Topoľčany SVK SVK
3. kata ml. žáci (8 let) Eugene Nemna Makoto KK Praha CZE CZE
3. kata ml. žáci (8 let) Miroslav Vopršál TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Miroslav Daniel Beránek Sport Relax CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Filip Janda Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) David Stárek KK Jeseník CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Adéla Šinerová Sport Relax CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Ellen Soprová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Emma Kušková Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Anna Vrábelová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
kata ml. žákyně (8 let)
1. kata ml. žákyně (8 let) Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (8 let) Nicol Hanvaldová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata ml. žákyně (8 let) Patricie Kubíková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata ml. žákyně (8 let) Lucie Vavrušková KK Lichnice CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Hana Pelikánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu
1. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Matyáš Dufek SK Trial CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Šimon Nyu Dug SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Ondřej Šubrt TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Martin Šípek KK Topoľčany SVK SVK
3. kata st. žáci (12-13) Dominik Bartuška SKP Karate Písek CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Matěj Říha KESL RYU Shotokan CZE CZE
kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu
1. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Alžběta Čížková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Nikola Jůzová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Dorota Blechová Sport Relax CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
kata dorostenci + junioři
1. kata dorostenci + junioři Jakub Vavřička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata dorostenci + junioři Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata dorostenci + junioři Dominik Bandas SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata dorostenci + junioři Lukáš Pevný Sport Relax CZE CZE
kata dorostenky + juniorky
1. kata dorostenky + juniorky Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kata dorostenky + juniorky Eliška Kváčová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata dorostenky + juniorky Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata dorostenky + juniorky Tereza Zlatohlávková Sport Relax CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) Dragon Neratovice CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) Autoškoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Sport Relax CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) SKC Louny CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) Sport Relax CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) Sport Relax CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Dragon Neratovice CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Autoškoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) Sport Relax CZE CZE
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) Sport Relax CZE CZE
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) Dragon Neratovice CZE CZE
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) Autoškoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Autoškoda Mladá Boleslav CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Ján Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg David Stárek KK Jeseník CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Filip Krišal Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Matěj Štěpán SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Vojtěch Procházka Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite ml. žáci -40kg Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Dalibor Krejčí SKC Louny CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Josef Vařečka Vakado Kutná Hora CZE CZE
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg Filip Černík Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite ml. žáci +40kg Jakub Hajný SKC Louny CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Marcel Dlouhý SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Lukáš Ingriš SKC Louny CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -35kg Vendula Štěpánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Denisa Kaunerová Vakado Kutná Hora CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Kristýna Vavrušková KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Veronika Sasová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
kumite st. žáci -40kg
1. kumite st. žáci -40kg Václav Kratochvíl KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite st. žáci -40kg Mikuláš Fuka KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Martin Šípek KK Topoľčany SVK SVK
3. kumite st. žáci -40kg Patrik Tran SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg David Podsklan KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite st. žáci -50kg Tomáš Staněk Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Vojtěch Boura SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Dominik Majera SKBU Trutnov CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Marek Lettl SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Martin Šváb TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Jonáš Černý Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Daniel Dvořák SK Trial CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Petr Urbanec KK Lichnice CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Lukáš Kotlík SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Tomáš Pleva KK Lichnice CZE CZE
kumite st. žákyně -48kg
1. kumite st. žákyně -48kg Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite st. žákyně -48kg Barbora Lacinová SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite st. žákyně -48kg Michaela Bartoňová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žákyně -48kg Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
kumite st. žákyně +48kg
1. kumite st. žákyně +48kg Barbora Minářová Karate-do Litomyšl CZE CZE
2. kumite st. žákyně +48kg Anna Kašparová Karate-do Litomyšl CZE CZE
3. kumite st. žákyně +48kg Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kumite st. žákyně +48kg Adéla Těhlová SKP Karate Písek CZE CZE
kumite dorostenci (14-17) -56kg
1. kumite dorostenci (14-17) -56kg Libor Podroužek KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-17) -56kg Vít Vaněček SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-17) -56kg Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-17) -56kg Milan Zítko Sport Relax CZE CZE
kumite dorostenci (14-17) -67kg
1. kumite dorostenci (14-17) -67kg Tomáš Lukš Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-17) -67kg Michal Le Minh SK Jiskra Domažlice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-17) -67kg Lukáš Pevný Sport Relax CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-17) -67kg Michael Staněk Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite dorostenci (14-17) +67kg
1. kumite dorostenci (14-17) +67kg Michael Jahelka SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-17) +67kg Antonín Nguyen SK Jiskra Domažlice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-17) +67kg Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-17) +67kg Viktor Poláček Makoto KK Praha CZE CZE
kumite dorostenci (14-17) BRH
1. kumite dorostenci (14-17) BRH Michael Jahelka SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-17) BRH Lukáš Hanzl Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-17) BRH Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-17) BRH Michael Staněk Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite dorostenky (14-17) -58kg
1. kumite dorostenky (14-17) -58kg Kamila Mandíková KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-17) -58kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-17) -58kg Martina Janečková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-17) -58kg Rostislava Tománková SK Trial CZE CZE
kumite dorostenky (14-17) +58kg
1. kumite dorostenky (14-17) +58kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-17) +58kg Karolína Lacinová SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-17) +58kg Simona Šedivá KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite dorostenky (14-17) BRH
1. kumite dorostenky (14-17) BRH Veronika Jandová Karate-do Litomyšl CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-17) BRH Simona Šedivá KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-17) BRH Zuzana Černovská Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-17) BRH Kamila Mandíková KK TJ Krupka CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Generali Cup 2017 04.11.2017
North Bohemia 2017 14.10.2017
Shotokan Cup 2017 30.09.2017
Bohemia Open 2017 23.09.2017
Letní olympiáda dětí a mládeže 2017 26.06.2017-27.06.2017
Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2017 06.05.2017
Pohár nadějí 2017 08.04.2017
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk