KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

North Bohemia 2011 - 05.11.2011

Město Ústí nad Labem
Stát Česká republika
Pořadatel SU Ústí n/L
Registrovaných jednotlivců 470
Kluby 68
Kluby na medailových pozicích 53
Státy na medailových pozicích 8
Hodnocení 36-24-12-6-3


Ohodnocení kvality turnaje:
49.26%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 34x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Matěj Říha KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Adam Křivka SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Filip Cích Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata ml. žáci (7-11) Marko Pantelič Postojna SLO SLO
5. kata ml. žáci (7-11) David Stárek KK Jeseník CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Vojtěch Tonar SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Nazar Velykyy PCMA Union UKR UKR
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Sabina Casubolo Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Yaryna Panas PCMA Union UKR UKR
3. kata ml. žákyně (7-11) Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Magdalena Laura Husáková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Célia Chartry Champions Club BEL BEL
7. kata ml. žákyně (7-11) Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Natálie Hůrková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Tomáš Zaťko TARO KAN CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Julian Enrik Smoliga Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata st. žáci (12-13) David Šerák Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Boris Balheim Rapid Bratislava SVK SVK
5. kata st. žáci (12-13) Jakub Slanař KESL RYU Shotokan CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Milan Hájek Sport Relax CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Oleh Zapzhal PCMA Union UKR UKR
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Frederikke Bjerring Itosu-Kai Dragoer DEN DEN
2. kata st. žákyně (12-13) Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Dorota Blechová Sport Relax CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Lucia Derková Rapid Bratislava SVK SVK
7. kata st. žákyně (12-13) Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Tereza Pěstová Karate České Budějovice CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Lukáš Vik Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Alexis Davoine Champions Club BEL BEL
3. kata dorostenci (14-15) Andreas Ekkert Dánsko DEN DEN
3. kata dorostenci (14-15) Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Libor Podroužek KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Julian Enrik Smoliga Rapid Bratislava SVK SVK
7. kata dorostenci (14-15) Maciej Burdanowski Bodaikan Szczecin POL POL
7. kata dorostenci (14-15) Petr Marschall SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Melina Droste Zanshin Magdeburg GER GER
2. kata dorostenky (14-15) Iryna Dol PCMA Union UKR UKR
3. kata dorostenky (14-15) Petra Klabanová Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Eliška Kváčová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Lucia Forrová Rapid Bratislava SVK SVK
5. kata dorostenky (14-15) Kay Polanová KESL RYU Shotokan CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Michal Slávik SVČ Domeček Brno CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Adam Pešek Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Dominik Bandas SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Cecilie Bjerring Dánsko DEN DEN
2. kata juniorky (16-17) Rikke Linck Dánsko DEN DEN
3. kata juniorky (16-17) Pavla Čížková KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Ulyana Hashchuk PCMA Union UKR UKR
5. kata juniorky (16-17) Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata muži
1. kata muži Karel Imríšek Slavia Kroměříž CZE CZE
2. kata muži Jaroslav Hodina Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata muži Filip Miler SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kata muži Marek Pohanka KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kata muži Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kata muži Petr Zachař TJ karate Nové Hrady CZE CZE
7. kata muži Ondřej Zátopek VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Katarína Longová Rapid Bratislava SVK SVK
2. kata ženy Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata ženy Veronika Mišková Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata ženy Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kata ženy Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
5. kata ženy Christiane Georg Zanshin Magdeburg GER GER
kata Masters muži (+40 let)
1. kata Masters muži (+40 let) Martin Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata Masters muži (+40 let) Karel Kesl KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Milan Chroustovský KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Petr Němeček KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kata Masters muži (+40 let) Jiří Bašus Sokol Nymburk CZE CZE
5. kata Masters muži (+40 let) Zdeněk Sekret Kabu Praha CZE CZE
kata Masters ženy (+35 let)
1. kata Masters ženy (+35 let) Věra Soprová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata Masters ženy (+35 let) Petra Schiffmannová Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Šárka Hubková KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Kateřina Keslová (Neufingerová) KESL RYU Shotokan CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) PCMA Union (UKR) UKR UKR
2. kata team žáci (7-13) Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Autoškoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) SK Kamiwaza karate CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) PCMA Union (UKR) UKR UKR
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Kesl Ryu Praha CZE CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Sport Relax CZE CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Karate České Budějovice CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Lukáš Suchý Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci -30kg Adam Jirka Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Svyatoslav Rozmus PCMA Union UKR UKR
3. kumite ml. žáci -30kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci -30kg David Schacherel Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci -30kg Tomáš Tyle Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci -30kg Tomáš Dittrich Slavia TU Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žáci -30kg Jan Hertl Karate Hlinsko CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Mikuláš Fuka KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Radek Netolický Karate Hlinsko CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg David Stárek KK Jeseník CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Jan Szymborski Bodaikan Szczecin POL POL
7. kumite ml. žáci -35kg Michal Majszutowicz Bodaikan Szczecin POL POL
7. kumite ml. žáci -35kg Oleh Makukh PCMA Union UKR UKR
kumite ml. žáci -41kg
1. kumite ml. žáci -41kg Nazar Struk PCMA Union UKR UKR
2. kumite ml. žáci -41kg Adi Gurík Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite ml. žáci -41kg Filip Cích Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite ml. žáci -41kg Valentin Naida Sen-bin Karate Team UKR UKR
5. kumite ml. žáci -41kg Přemek Benhák Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci -41kg Marcel Okonowski Bodaikan Szczecin POL POL
7. kumite ml. žáci -41kg Šimon Honsů Schick Ryu Praha CZE CZE
7. kumite ml. žáci -41kg Michal Lubkowski Bodaikan Szczecin POL POL
kumite ml. žáci +41kg
1. kumite ml. žáci +41kg David Podsklan KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite ml. žáci +41kg Radek Lefan Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Filip Černík Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Oleksandr Zlobin PCMA Union UKR UKR
5. kumite ml. žáci +41kg Matouš Hrubý Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ml. žáci +41kg Jonas Kerber Zanshin Magdeburg GER GER
7. kumite ml. žáci +41kg Petr Okenica Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci +41kg Zdeněk Studnička Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Solomiya Kmit PCMA Union UKR UKR
2. kumite ml. žákyně -35kg Šárka Klečková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Eva Šmejkalová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně -35kg Sabina Casubolo Šin-mu Hodonín CZE CZE
5. kumite ml. žákyně -35kg Natálie Hůrková Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně -35kg Katarína Požgayová KK Detva SVK SVK
7. kumite ml. žákyně -35kg Kristýna Vavrušková KK Lichnice CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Sára Slobodová KK Detva SVK SVK
5. kumite ml. žákyně +35kg Martina Ďalogová KK Detva SVK SVK
5. kumite ml. žákyně +35kg Ewa Kutnik Bodaikan Szczecin POL POL
7. kumite ml. žákyně +35kg Alice Anderlová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně +35kg Urszula Lacek Bodaikan Szczecin POL POL
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Ostap Hunchak PCMA Union UKR UKR
2. kumite st. žáci -39kg Ostap Zhyvko PCMA Union UKR UKR
3. kumite st. žáci -39kg Tomáš Gabriel Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Václav Kratochvíl KK TJ Krupka CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Jakub Jirka Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Matteo Tamborlani TARO KAN CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Petr Ducheček Karate Hlinsko CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Jiří Ryvák Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Artem Stolyha PCMA Union UKR UKR
2. kumite st. žáci -45kg David Kletečka KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Jiří Arnošt KABU Jablonec n/N CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Tomáš Staněk Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Ondřej Sviták Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Jakub Dąbek Bodaikan Szczecin POL POL
7. kumite st. žáci -45kg Martin Šváb TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Robin Jolitz Sei Wa Kai Team GER GER
2. kumite st. žáci -52kg Alexis Davoine Champions Club BEL BEL
3. kumite st. žáci -52kg Josef Černík Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Milan Zítko Sport Relax CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Jakub Slanař KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Michal Višňovský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg David Vilím Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Vojtěch Míka Karate Klub Klatovy CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Kyrylo Ryaboshapko PCMA Union UKR UKR
3. kumite st. žáci -60kg Tomáš Lukš Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Dalibor Mišík TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Nikolas Harms Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Jiří Měkuta Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žáci -60kg Miloš Holub SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite st. žáci -60kg Matěj Hulík KABU Jablonec n/N CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Michael Jahelka SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Oleh Zapzhal PCMA Union UKR UKR
3. kumite st. žáci +60kg Svyatoslav Barschovskyy PCMA Union UKR UKR
3. kumite st. žáci +60kg Jaroslav Vlček SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg Marek Bejtic Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg Oldřich Rubáš Slovan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Zala Kuštrin Postojna SLO SLO
2. kumite st. žákyně -42kg Monika Bürgerová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Adriana Crhonková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Julia Debrecka Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite st. žákyně -42kg Romana Gáboríková KK Detva SVK SVK
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Frederikke Bjerring Itosu-Kai Dragoer DEN DEN
2. kumite st. žákyně -50kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Lucie Havelková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Tereza Pěstová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Olivia Reuschel Sei Wa Kai Team GER GER
2. kumite st. žákyně +50kg Barbora Bukáčková Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Elisabeth Hypiusová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Kateřina Luxemburgová Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Sarah-Naomi Knothe Sei Wa Kai Team GER GER
5. kumite st. žákyně +50kg Aleksandra Wysokiňska Bodaikan Szczecin POL POL
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Dmytro Kubyshkin PCMA Union UKR UKR
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Libor Podroužek KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Stanislav Privitzer KK TJ Krupka CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Robert Beck Sei Wa Kai Team GER GER
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Wojciech Porzycki Bodaikan Szczecin POL POL
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Dominik Mikoláš Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Artem Potaptsev PCMA Union UKR UKR
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Patrik Jakubczyk Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Franz-Martin Kolb Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jakub Michálek KK Jeseník CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Štěpán Šafránek KESL RYU Shotokan CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Maciej Burdanowski Bodaikan Szczecin POL POL
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Marek Zrzavecký Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Petr Marschall SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Adam Steczuk Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Remigiusz Głaszczka Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Roman Rekhlitskyy PCMA Union UKR UKR
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Michal Le Minh SK Jiskra Domažlice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Petr Thieme SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Michal Galla Karate Klub Chodov CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Martin Macík KK Jeseník CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Roman Kmit PCMA Union UKR UKR
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Josef Ludačka Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Ota Andörfer KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Tomáš Henzl Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Vít Chrudimský KABU Jablonec n/N CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Nikolas Mišík TJ Karate Praha CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Igor Kibrik Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Maksym Boryshchak PCMA Union UKR UKR
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Tomáš Hermann TJ karate Nové Hrady CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Dan Kadlec Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Lukáš Druga Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Antonín Míka Karate Klub Klatovy CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) +70kg Pavel Davídek Schick Ryu Praha CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) +70kg Antonín Nguyen SK Jiskra Domažlice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Marta Koshel PCMA Union UKR UKR
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Weronika Tuńska Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Katerina Bigich Sen-bin Karate Team UKR UKR
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Nikola Mikušová KK Detva SVK SVK
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Olga Bílkovská Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Paulina Goral Bodaikan Szczecin POL POL
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Tina Stegel Postojna SLO SLO
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Iryna Dol PCMA Union UKR UKR
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Eliška Kváčová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Natália Letrikova KK Detva SVK SVK
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Terézia Valentovičová Rapid Bratislava SVK SVK
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lucia Forrová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anna Hájková Baník Havířov CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kamila Mandíková KK TJ Krupka CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Roman Zhyvko Union Lviv UKR UKR
2. kumite junioři (16-17) -55kg Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Dominik Bandas SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Jaroslav Srba Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -55kg Filip Dittrich Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Vladislav Kis SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Roman Veis SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Filip Forro Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -61kg Tomáš Kutta Karate České Budějovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Anton Brodovskyy Sen-bin Karate Team UKR UKR
2. kumite junioři (16-17) -68kg Mykola Hlushko PCMA Union UKR UKR
3. kumite junioři (16-17) -68kg Josef Laštůvka Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Benjamin Kerber Zanshin Magdeburg GER GER
2. kumite junioři (16-17) -76kg Charly Feike Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite junioři (16-17) -76kg Ladislav Künzel SK Karate Most CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Václav Tereščuk Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Petr Révay TJ TŽ Třinec CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Ladislav Bárta TJ karate Nové Hrady CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Sarah Grabert Zanshin Magdeburg GER GER
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Adéla Lehečková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Simona Kaliničenková KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Andrea Lochschmidtová Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Zuzana Teufelová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Miroslava Kopúňová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Šárka Remerová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kumite muži -70kg
1. kumite muži -70kg Ostap Hladun PCMA Union UKR UKR
2. kumite muži -70kg Oleg Filipovich PCMA Union UKR UKR
3. kumite muži -70kg Oleksandr Khakhula PCMA Union UKR UKR
3. kumite muži -70kg Jan Milan Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži -70kg Martin Fus Baník Havířov CZE CZE
5. kumite muži -70kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
7. kumite muži -70kg Lukáš Mládek Slovan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite muži -70kg David Ryvol Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite muži -80kg
1. kumite muži -80kg Illya Nikulin PCMA Union UKR UKR
2. kumite muži -80kg Vojtěch Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -80kg Robin Popelka Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -80kg Mirek Šulda Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži -80kg Miroslav Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite muži -80kg Patrik Zeman SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite muži -80kg Rudolf Vancák UPJŠ Košice SVK SVK
kumite muži +80kg
1. kumite muži +80kg Yaroslav Horuna PCMA Union UKR UKR
2. kumite muži +80kg Jan Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži +80kg Vojtěch Kratochvíl Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži +80kg Serhiy Pozdnyakov PCMA Union UKR UKR
5. kumite muži +80kg Miroslav Heřmánek Slovan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite muži +80kg Petr Pinhart KK Litvínov CZE CZE
7. kumite muži +80kg Michal Šolc TJ Karate Praha CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Illya Nikulin PCMA Union UKR UKR
2. kumite muži BRH Yaroslav Horuna PCMA Union UKR UKR
3. kumite muži BRH Oleg Filipovich PCMA Union UKR UKR
3. kumite muži BRH Jan Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži BRH Jiří Lžičař Schick Ryu Praha CZE CZE
5. kumite muži BRH Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
7. kumite muži BRH Michal Šolc TJ Karate Praha CZE CZE
kumite ženy -60kg
1. kumite ženy -60kg Dagmara Kubinská KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite ženy -60kg Lucie Veithová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy -60kg Claudia Gabrich Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite ženy -60kg Iryna Kaminska PCMA Union UKR UKR
5. kumite ženy -60kg Andrea Pospíšilová Slovan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ženy -60kg Kateřina Střímelská Karate Klub Chodov CZE CZE
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
2. kumite ženy +60kg Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Iryna Kaminska PCMA Union UKR UKR
2. kumite ženy BRH Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite ženy BRH Claudia Gabrich Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite ženy BRH Dagmara Kubinská KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
5. kumite ženy BRH Lucie Veithová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite Masters muži (+40 let)
1. kumite Masters muži (+40 let) Rudolf Vancák UPJŠ Košice SVK SVK
2. kumite Masters muži (+40 let) Miroslav Roman ŠSK Karate Karviná CZE CZE
3. kumite Masters muži (+40 let) Radomír Domín Karate České Budějovice CZE CZE
kumite Masters ženy (+35 let)
1. kumite Masters ženy (+35 let) Věra Soprová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kumite team muži
1. kumite team muži Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite team muži PCMA Union (UKR) UKR UKR

Související turnaje:

Turnaj Datum
Grand Prix Ústí n/L 2017 29.04.2017
Grand Prix Ostrava 2016 05.11.2016
Grand Prix Ostrava 2015 31.10.2015-01.11.2015
Grand Prix Ústí n/L 2015 16.05.2015
North Bohemia 2014 11.10.2014
Grand Prix Ústí n/L 2014 24.05.2014
North Bohemia 2013 12.10.2013
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk