KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP žactva a dorostu 2015 - 1.kolo - 28.03.2015

Město Kladno
Stát Česká republika
Pořadatel TJ Kovo, ČSKe
Kluby 53
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 41
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 36-24-12-6-3


Ohodnocení kvality turnaje:
49.11%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 28x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Luděk Melich Sokol Sadská CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Josef Polák SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Jakub Florek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Ondřej Šťáhlavský Kabu Praha CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Samuel Rataj Kobra Kladno CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Moshe Harries Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Jakub Klemák KK Lichnice CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Tomáš Nechyba SKP Karate Písek CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Tomáš Vacek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Daniel Nevrkla SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Kryštof Ruža Karate Klub Klatovy CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Matias Fatka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Vojtěch Sůkal L. F. CLUB KARATE CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Petr Mráz Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Gallen Darren Paterson Karate Lions Pardubice CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Eva Pelikánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Amálie Ondroušková Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Kateřina Jirsová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Dominika Calábrová Karate DDM Český Těšín CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Aneta Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Adéla Dvořáčková Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Nela Rosvaldová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Nicole Michalicová Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Klára Francová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Barbora Kratochvílová KK Lichnice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Radka Vlčková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Tereza Kratochvílová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Aneta Masařová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Miroslav Daniel Beránek Sport Relax CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Martin Pech TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) David Minárik Sport Relax CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Jakub Ferad Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Jakub Vavřinčík Sport Relax CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Anna Vrábelová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Nikola Štěrbáková Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Veronika Jůzová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Emma Kušková Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Martina Šáchová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Vendula Štěpánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Adam Křivka SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Václav Plecer Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Matěj Říha SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) David Stárek KK Jeseník CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Jan Kučera Spartak Hradec Králové CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Marek Rendla Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Nikola Jůzová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Barbora Korabečná Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Lucie Havrdová Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Barbora Lacinová SK Kamiwaza karate CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Erika Hubková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Klára Uhlíková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) Sport Relax CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) Sport Relax CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
5. kata team žákyně (7-13) SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) SVČ Domeček Brno CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Sport Relax CZE CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Fight Club České Budějovice CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Daniel Kolář SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Tadeáš Jirsa SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Aleš Erhart Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg David Berka Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Ondřej Šťáhlavský Kabu Praha CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Adam Škaryd KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Vojtěch Vašák KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Michal Babůrek KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Adam Uhýrek Baník Příbram CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Matyáš Fuka KK TJ Krupka CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jan Šmíd KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jakub Klemák KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Přemysl Čarek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Vojtěch Krejčí SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Lukáš Kadlec Sokol Sadská CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jakub Pochman Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Kryštof Ruža Karate Klub Klatovy CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Filip Mach Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Jakub Černý SK Karate Most CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Matias Fatka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg David Smrček SK Karate Most CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jakub Schánilec Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Luděk Máčka Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Nicolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Tomáš Vacek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jan Jirava KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Michal Michálek Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Tomáš Nechyba SKP Karate Písek CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Daniel Nevrkla SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Michael Bartoš GRYF Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg David Klewar Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Alex Fiala SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jáchym Šanda SKBU Trutnov CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jakub Mikule GRYF Liberec CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Bohumil Snopek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Martin Eliáš KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Viktor Miller Kobra Kladno CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Adam Kanaloš SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Nela Rosvaldová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Linda Vojáčková KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Kristýna Čerklová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Valentina Vítů Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Kateřina Jirsová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Tereza Miková KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Ema Tinavská Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Dominika Calábrová Karate DDM Český Těšín CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Vanessa Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Adéla Dvořáčková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Michaela Vaškovská GRYF Liberec CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Nikola Pešádiková Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Eliška Václavíková Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Anna Harciníková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Karolína Martínková Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Andrea Stuchlíková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Klára Muzikářová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Eliška Vašková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Aneta Masařová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Barbora Soukupová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Aneta Schrabalová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Aneta Stinková SKP Karate Písek CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Filip Krišal Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Petr Pelikán Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Milan Bašar Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Jan Hertl Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Dominik Smola SKP Karate Písek CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg David Bukovský SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Vojtěch Zrna Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Marek Dědek KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Luboš Hrazdír SK Trial CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Max Fiala SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Jaroslav Rada Karate Horažďovice CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Jan Brodníček Baník Příbram CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Michal Vondrášek SKP Karate Písek CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Vojtěch Procházka Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Filip Horáček SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Matyáš Maleček Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Martin Hrnčíř SKBU Trutnov CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Jakub Svoboda SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Václav Chudoba GRYF Liberec CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg František Chudoba GRYF Liberec CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Michal Zemek KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Michal Lysko GRYF Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Jonáš Sanislo SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Martin Kylberger Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Jan Ladislav Lác Baník Příbram CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Lukáš Cyprian GRYF Liberec CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Marek Náhlik KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg David Posolda KK Jeseník CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Adéla Průchová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Sabina Josková SC Karate Pardubice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Vendula Štěpánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Patricie Pažinová KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
7. kumite st. žákyně -42kg Adéla Krátká KCK Team CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Klára Fichnová Baník Příbram CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Blanka Machová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Tereza Karbanová TJ Horní Měcholupy CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Sára Svobodová SK Kamiwaza karate CZE CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Šárka Makovcová SK Kamiwaza karate CZE CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Barbora Racková Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Martina Šáchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Eliška Škrancová L. F. CLUB KARATE CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Nicola Faitová Narama Plzeň CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Anna Harries SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Amálie Malečková Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Tereza Plevová KK Lichnice CZE CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Monika Gregorová Spartak Hradec Králové CZE CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Jamaica Kindlová KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tomáš Rezek Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Radek Netolický Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Matěj Štěpán GRYF Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Oliver František Kunc Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg David Schacherel Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Filip Kovařík Karate Lions Pardubice CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jan Kučera Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Mikuláš Fuka KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tomáš Tyle Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Přemek Benhák Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tomáš Děd Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Roman Šantroch Karate Vrchlabí CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Martin Franěk Karate klub Spektra Praha CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Filip Černík Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Martin Voldřich Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Lukáš Gruber Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Vladimír Kornijenko SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Šimon Honsů SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Tomáš Ridvan SK Kamiwaza karate CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Tomáš Lejsek Spartak Hradec Králové CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Maroš Taran Karate Vrchlabí CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Radek Lefan Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Ondřej Hnat Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Dominik Majera SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Pavel Švec SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Tomáš Pleva KK Lichnice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Daniel Červenka Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Tibor Malinský Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Tomáš Nosákovec Baník Příbram CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Lukáš Odlas Kobra Kladno CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Šárka Klečková Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Nikola Kosinová KK Lichnice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Veronika Sasová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Klára Jánová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Klára Odehnalová KCK Team CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Lucie Havrdová Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Kateřina Procházková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Eva Šmejkalová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Viktorie Bischofová KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Radka Dejdarová Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Klára Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Adéla Zálabská Karate Horažďovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Barbora Lacinová SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Zuzana Šimáčková TJ Kdyně CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Michaela Klusáčková SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP žactva 2017 - 3.kolo 21.10.2017
NP žactva 2017 - 2.kolo 07.10.2017
NP žactva 2017 - 1.kolo 03.06.2017
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 2.kolo 28.05.2017
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 1.kolo 09.04.2017
NP žactva 2016 - 3.kolo 13.11.2016
NP žactva 2016 - 2.kolo 23.10.2016
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk