KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Mistrovství ČR 2020 - 19.12.2020 - 20.12.2020

Město Pardubice
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe, PuSKe, Karate Lions Pardubice
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 35
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 48-32-16-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
32.35%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 17x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Filip Pohl BUDO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Ondřej Šťáhlavský Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Tomáš Nechyba Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Daniel Vašek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Luděk Melich Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Jan Stránský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Karel Benda Champions team z.s. CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Alex Kozubal KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Amálie Ondroušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Alice-Jana Kirschnerová BUDO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Barbora Vachoutová SKP karate Písek CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Lucie Paterová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Aneta Schleiferová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Vít Masař Karate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s. CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Vojtěch Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Filip Smutný KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Jan Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Magdaléna Trtíková BUDO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Kateřina Háková GRYF z.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Karolína Martínková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Andrea Švrčková Karate DDM Český Těšín CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Karolína Řezníčková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Michaela Soukupová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata muži U21 Pavel Mikeš Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata ženy U21 Veronika Trávniková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata ženy U21 Adéla Mehic Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata ženy U21 Linda Spanilá Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata ženy U21 Kristýna Tesařová Sport Team Scorpions z.s. CZE CZE
kata muži
1. kata muži Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata muži Vít Masař Karate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s. CZE CZE
3. kata muži Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata muži Vojtěch Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
5. kata muži Jakub Bošek SHOBU Academy CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Veronika Mišková BUDO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata ženy Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ženy Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata ženy Magdaléna Trtíková BUDO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata ženy Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
5. kata ženy Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
7. kata ženy Kristýna Tesařová Sport Team Scorpions z.s. CZE CZE
KUMITE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Adam Nejedlý TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Daniel Dub Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jan Bednář SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Ondřej Šťáhlavský Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Josef Němec TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jakub Šolín Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Karel Benda Champions team z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Radek Tirala Champions team z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Ondřej Bednář TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Kimi Zita SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Milan Vopálka SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Vít Kittner SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Štěpán Šnajdr Champions team z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Ha Do-Vinh TJ karate Třebíč CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Martin Kutlák SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Kryštof Ruža TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Michal Polák SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jakub Florek SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jaroslav Šebesta SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Marek Frinta GRYF z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg David Smrček Sportovní klub Karate Most CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Marek Houser TJ karate Nové Hrady CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Tomáš Nechyba Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jiří Snížek TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Martin Gaube Shotokan karate club Louny CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Vojtěch Válek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Petr Nguyen TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Václav Lugert Champions team z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jiří Endršt Champions team z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Bohumil Snopek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Daniel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jakub Boublík Shotokan karate club Louny CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jan Toufar TJ karate Třebíč CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jan Šmíd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Daniela Malá Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Marie Priglová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Aneta Huličová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Lucie Paterová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Adéla Mládková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Eliška Pokorná Champions team z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Alice-Jana Kirschnerová BUDO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nela Rosvaldová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Aneta Schleiferová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Sára Stejskalová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Amálie Haková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Ema Tinavská Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Elen Kozlová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kateřina Štecová Champions team z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lenka Kovářová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Michaela Šidlová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Dominik Smola SKP karate Písek CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg David Klewar SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Benedikt Mrázek Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Ron Sieger Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Albert Dřímal KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Jan Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Adam Hrehovčík Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Jakub Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Matyáš Malý SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Martin Eliáš TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Lukáš Jenkner TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Jan Horák Champions team z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg David Lžičař SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg Denis Vodička Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) +76kg Filip Ručka KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) +76kg Jakub Šprysl SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Karolína Martínková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Anastasia Bredikhina Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Veronika Mišáková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Laura-Magdaléna Husáková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Kateřina Háková GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Nikol Šídová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Karolína Řezníčková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Adéla Matušková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Michaela Miglová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Natálie Krátká Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Sára Svobodová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Anna Harries GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Eliška Václavíková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Tereza Sikorová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Michaela Soukupová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
kumite muži U21 -60kg
1. kumite muži U21 -60kg Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite muži U21 -60kg Pavel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite muži U21 -60kg Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite muži U21 -67kg
1. kumite muži U21 -67kg Filip Dvořák Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
2. kumite muži U21 -67kg Martin Kočárek Shotokan karate club Louny CZE CZE
3. kumite muži U21 -67kg Daniel Bednarz ŠSK karate Karviná CZE CZE
kumite muži U21 -75kg
1. kumite muži U21 -75kg Ján Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite muži U21 -75kg Jakub Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
kumite muži U21 -84kg
1. kumite muži U21 -84kg Gleb Jeremenko Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite muži U21 -84kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite muži U21 +84kg
1. kumite muži U21 +84kg Ondřej Bosák SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
kumite ženy U21 -50kg
1. kumite ženy U21 -50kg Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy U21 -50kg Kristýna Tesařová Sport Team Scorpions z.s. CZE CZE
kumite ženy U21 -55kg
1. kumite ženy U21 -55kg Bianka Machová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ženy U21 -61kg
1. kumite ženy U21 -61kg Nela Osouchová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy U21 -61kg Adéla Trávniková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite ženy U21 -61kg Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite ženy U21 -68kg
1. kumite ženy U21 -68kg Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy U21 -68kg Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy U21 -68kg Nela Brázdilová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy U21 -68kg Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kumite ženy U21 -68kg Kateřina Sotonová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite ženy U21 +68kg
1. kumite ženy U21 +68kg Martina Šáchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy U21 +68kg Alice Anderlová Warriors Karate CZE CZE
3. kumite ženy U21 +68kg Kateřina Litvíková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy U21 +68kg Eliška Vašková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Daniel Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite muži -60kg Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -60kg Pavel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
2. kumite muži -67kg Jan Roller TJ KARATE Praha CZE CZE
3. kumite muži -67kg Martin Kočárek Shotokan karate club Louny CZE CZE
3. kumite muži -67kg Blade-Ahran Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Ján Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite muži -75kg Martin Bednář Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -75kg Tiep-Dang Ha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -75kg Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -84kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -84kg Ondřej Charvát Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite muži -84kg Gleb Jeremenko Karate Vision Praha CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Ondřej Bosák SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
2. kumite muži +84kg Hoan-Than Hung Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži +84kg Jindřich Ibl Shotokan karate club Louny CZE CZE
3. kumite muži +84kg Milan Tesař Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy -55kg Bianka Machová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Nela Osouchová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Adéla Trávniková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Elvíra Djemileva SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Martina Šáchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy +68kg Alice Anderlová Warriors Karate CZE CZE
3. kumite ženy +68kg Kateřina Litvíková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy +68kg Hana Straková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Mistrovství ČR 2019 07.12.2019-08.12.2019
Mistrovství ČR 2018 08.12.2018-09.12.2018
Mistrovství ČR 2017 02.12.2017-03.12.2017
Mistrovství ČR 2016 03.12.2016-04.12.2016
Mistrovství ČR 2015 05.12.2015-06.12.2015
Mistrovství ČR U21, seniorů a Masters 2014/2015 31.01.2015
Mistrovství ČR mládeže 2014 07.12.2014
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk