KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Grand Prix Ústí n/L 2012 - 26.05.2012

Město Ústí nad Labem
Stát Česká republika
Pořadatel SK Kamura Ústí n/L
Registrovaných jednotlivců 312
Závodníci v kategoriích 412
Kluby 51
Státy 7
Kluby na medailových pozicích 46
Státy na medailových pozicích 7
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
46.43%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 35x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Meteusz Wiśniewski Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
2. kata ml. žáci (7-9) David Minárik Sport Relax CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Daniel Nevrkla SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Dušan Nguyen Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Michal Škaryd KK Lichnice CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Martin Drábek Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) David Stárek KK Jeseník CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Danh Manh Nguyen Sport Relax CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Martin Pech TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) David Bázler SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Šimon Průcha Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Dominik Marták Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Vojtěch Zrna Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Adéla Šinerová Sport Relax CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Magdalena Laura Husáková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Adéla Průchová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Barbora Soukupová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Vendula Štěpánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Eliška Pavlů Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Frid Hjerpaasen Norsko NOR NOR
5. kata ml. žákyně (10-11) Kristýna Vavrušková KK Lichnice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Hana Endlerová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Kateřina Ištoková SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Matěj Říha KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) David Šerák Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Marek Rendla Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Matteo Tamborlani TARO KAN CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Přemek Benhák Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Václav Plecer Karate České Budějovice CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Nikola Jůzová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Dorota Blechová Sport Relax CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Barbora Lacinová SK Kamiwaza karate CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Petra Pavlů Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Nikola Velcová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Jakub Vavřička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Lukáš Vik Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Petr Marschall SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Štěpán Šafránek KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Michal Le Minh SK Jiskra Domažlice CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Libor Podroužek KESL RYU Shotokan CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Milan Hájek Sport Relax CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Kay Polanová KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Lucie Rottenbornová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Gabriela Štíchová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Markéta Nováková Sport Relax CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Antonín Míka Karate Klub Klatovy CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Dominik Bandas SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Denise Schwarzer Zanshin Magdeburg GER GER
2. kata juniorky (16-17) Rikke Linck Dánsko DEN DEN
3. kata juniorky (16-17) Eliška Kváčová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Tereza Zlatohlávková Sport Relax CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Petra Klabanová Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
kata muži
1. kata muži Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata muži Marek Pohanka KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata muži Michal Slávik Sportovní klub Mates CZE CZE
3. kata muži Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kata muži Jan Borgula KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kata muži Adam Pešek Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata muži Petr Borgula SK Tommi Praha CZE CZE
7. kata muži Bohuslav Šála SK Jiskra Domažlice CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Denise Schwarzer Zanshin Magdeburg GER GER
2. kata ženy Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata ženy Barbora Bosnyaková Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ženy Christiane Georg Zanshin Magdeburg GER GER
5. kata ženy Markéta Barešová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
5. kata ženy Lenka Borgulová SC Flair CZE CZE
kata Masters muži (+40 let)
1. kata Masters muži (+40 let) Petr Němeček KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kata Masters muži (+40 let) Kamil Al Otri KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Milan Chroustovský KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Václav Plecer st. Karate České Budějovice CZE CZE
kata Masters ženy (+35 let)
1. kata Masters ženy (+35 let) Shirley Anavisa Fernan Karate-Dojo Mayen-Mendig GER GER
2. kata Masters ženy (+35 let) Šárka Hubková KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Božena Pavlasová Sport Relax CZE CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Věra Soprová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) Sport Relax CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Kesl Ryu Praha CZE CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Sport Relax CZE CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Karate České Budějovice CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Martin Hanák TJ Karate Třebíč CZE CZE
2. kumite ml. žáci -30kg Tomáš Dittrich Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Filip Krišal Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Lukáš Suchý Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci -30kg Vojtěch Zrna Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Tomáš Tyle Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Radim Patkolo KCK Team CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Kristián Hnízdil SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Martin Voldřich Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci -35kg Petr Jeleček TJ Karate Třebíč CZE CZE
kumite ml. žáci -41kg
1. kumite ml. žáci -41kg Tomáš Děd Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci -41kg Tomáš Maxa Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Jonáš Sanislo KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci -41kg Šimon Honsů Schick Ryu Praha CZE CZE
5. kumite ml. žáci -41kg Ondřej Maňhal SKBU Trutnov CZE CZE
7. kumite ml. žáci -41kg Michal Petrák SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite ml. žáci +41kg
1. kumite ml. žáci +41kg Jonas Kerber Zanshin Magdeburg GER GER
2. kumite ml. žáci +41kg David Voves Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Filip Černík Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Lukasz Sulima Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
5. kumite ml. žáci +41kg Lukáš Gruber Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci +41kg Martin Hájek Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Frid Hjerpaasen Norsko NOR NOR
2. kumite ml. žákyně -35kg Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Adéla Průchová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Eva Šmejkalová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně -35kg Lucie Kadlecová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně -35kg Jasmin Röper Zanshin Magdeburg GER GER
7. kumite ml. žákyně -35kg Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Alice Anderlová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Sarah Hunold KEN Budo Heiligenstadt GER GER
3. kumite ml. žákyně +35kg Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite ml. žákyně +35kg Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kumite ml. žákyně +35kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Václav Kratochvíl KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Ondřej Košťál SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Mikuláš Fuka KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Tomáš Gabriel Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Václav Plecer Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg David Schacherel Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Vojtěch Tonar SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg David Podsklan KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite st. žáci -45kg Přemek Benhák Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Matteo Tamborlani TARO KAN CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Otto Doskočil KCK Team CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Marek Lettl SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Szymon Harwat Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
3. kumite st. žáci -52kg Dominik Majera SKBU Trutnov CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Petr Okenica Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Jiří Šejba Karate Klub Chodov CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Josef Černík Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Daniel Caha TJ Karate Třebíč CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Jakub Čeřovský Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Jiří Měkuta Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Václav Chaloupka Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Tomáš Pleva KK Lichnice CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Petr Urbanec KK Lichnice CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Monika Bürgerová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Anita Výprachtická KCK Team CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Caitlynn Bohuslávková Schick Ryu Praha CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Šárka Klečková Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žákyně -42kg Anna Rotterová KK Jeseník CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Rebeka Vidová KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite st. žákyně -50kg Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Barbora Lacinová SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Lucie Havelková Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Kateřina Procházková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Klára Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Květoslava Pokorná Karate Hlinsko CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Milan Zítko Sport Relax CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jakub Jirka Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Vojtěch Lukšík Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Michal Višňovský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jakub Michálek KK Jeseník CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Grzegorz Sulima Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Dominik Mikula Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg David Kletečka KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Libor Podroužek KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tomáš Lukš Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Ondřej Sviták Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Štěpán Šafránek KESL RYU Shotokan CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Michal Le Minh SK Jiskra Domažlice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Lukáš Pevný Sport Relax CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Filip Černohous KCK Team CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Zrnovský Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Petr Varyš Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Petr Marschall SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jaroslav Vlček SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Moravec KCK Team CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Vojtěch Míka Karate Klub Klatovy CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Petr Thieme SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Igor Kibrik Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Marek Nemejta SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Fabian Droste Zanshin Magdeburg GER GER
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jiří Uherko SKBU Trutnov CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Antonín Nguyen SK Jiskra Domažlice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Adriana Crhonková Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Kristýna Pokrupová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Kay Polanová KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Viktorie Taušová Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Tereza Pěstová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Eliška Šinfeltová SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Michaela Krátká KCK Team CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kamila Mandíková KK TJ Krupka CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Filip Dittrich Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Balder Hjerpaasen Norsko NOR NOR
2. kumite junioři (16-17) -61kg Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Roman Veis SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Tomáš Hanek Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Vít Chrudimský KABU Jablonec n/N CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Erik Sontag KCK Team CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg David Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Josef Ludačka Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Petr Matějovský KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Oskar Wiśniewski Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
5. kumite junioři (16-17) -76kg Jan Kužela Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Benjamin Kerber Zanshin Magdeburg GER GER
2. kumite junioři (16-17) +76kg Dan Kadlec Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Ladislav Bárta Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Lukáš Druga Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg Antonín Míka Karate Klub Klatovy CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Adéla Lehečková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Sarah Grabert Zanshin Magdeburg GER GER
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Andrea Lochschmidtová Karate Klub Chodov CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Martina Janečková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Gabriela Krátká KCK Team CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Lucie Výprachtická KCK Team CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Zuzana Teufelová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Denise Schwarzer Zanshin Magdeburg GER GER
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Lotta Andersen Norsko NOR NOR
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Simona Šedivá KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Marek Pohanka KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kumite muži -60kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite muži -60kg Petr Kouba Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Filip Šmajcl Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -75kg Bohuslav Šála SK Jiskra Domažlice CZE CZE
3. kumite muži -75kg Libor Hájek Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -75kg Oliver Peknik KK Stará Turá SVK SVK
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -84kg Miroslav Boguský Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite muži -84kg Kirill Matveev Martial Arts Club Dynamex RUS RUS
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Filip Šmajcl Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži BRH Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži BRH Libor Hájek Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži BRH Kirill Matveev Martial Arts Club Dynamex RUS RUS
5. kumite muži BRH Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Zuzana Linhartová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy -55kg Kamila Klečková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ženy -55kg Věra Soprová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Simona Kaliničenková KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Markéta Barešová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Liudmila Lyaskovets Martial Arts Club Dynamex RUS RUS
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Lenka Vařilová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ženy +68kg Šárka Burýšková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy BRH Liudmila Lyaskovets Martial Arts Club Dynamex RUS RUS
3. kumite ženy BRH Šárka Burýšková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ženy BRH Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ženy BRH Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Generali Cup 2017 04.11.2017
North Bohemia 2017 14.10.2017
Shotokan Cup 2017 30.09.2017
Bohemia Open 2017 23.09.2017
Letní olympiáda dětí a mládeže 2017 26.06.2017-27.06.2017
Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2017 06.05.2017
Pohár nadějí 2017 08.04.2017
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk