KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Euro Grand Prix Pilsen 2017 - 30.09.2017 - 01.10.2017

Město Plzeň
Stát Česká republika
Pořadatel Budo Club Plzeň
Registrovaných jednotlivců 523
Závodníci v kategoriích 785
Kluby 116
Státy 20
Kluby na medailových pozicích 68
Státy na medailových pozicích 17
Hodnocení 60-40-20-10-5


Ohodnocení kvality turnaje:
58.33%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 3x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Ondřej Šťáhlavský Red Dragon Team CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Vladislav Anisimov Académie Karaté Leponce BEL BEL
3. kata ml. žáci (7-11) David Kastl Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Luděk Melich Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Alexander Antonjan KD Straubing GER GER
5. kata ml. žáci (7-11) Daniel Vašek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Aleksandr Babich Soyuz Kaliningrad RUS RUS
7. kata ml. žáci (7-11) Adam Šmejkal SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Alica Niková KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
2. kata ml. žákyně (7-11) Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Séphora Delneufcourt Fudoshin Tournai BEL BEL
3. kata ml. žákyně (7-11) Flavie Dosogne Académie Karaté Leponce BEL BEL
5. kata ml. žákyně (7-11) Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Barbora Vachoutová SKP karate Písek CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Elisabeth Berger KD Straubing GER GER
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Cenk Tosun USV Wals-Laschensky AUT AUT
3. kata st. žáci (12-13) Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Luděk Melich Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Ondřej Šťáhlavský Red Dragon Team CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Daniel Vašek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Amálie Ondroušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Alicia Greco G.F.K. BEL BEL
7. kata st. žákyně (12-13) Flavie Dosogne Académie Karaté Leponce BEL BEL
7. kata st. žákyně (12-13) Anika Draheimová BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Vít Masař Česká republika CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Maxim Marginet Karate Club Groot-Bijgaaden BEL BEL
3. kata dorostenci (14-15) Rayane Deghali Académie Karate Bruxelles BEL BEL
3. kata dorostenci (14-15) Matias Moreno Domont Karate Do Biel Bienne SUI SUI
5. kata dorostenci (14-15) Thomas Bandin Federation Francophone BEL BEL
5. kata dorostenci (14-15) David Grasic Ken Shi Kai Karateschule Schwamendingen SUI SUI
7. kata dorostenci (14-15) Stefan Eisenmann KD Straubing GER GER
7. kata dorostenci (14-15) Aiman Sepic Budo Sport Center Liestal SUI SUI
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Adéla Šinerová Česká republika CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Younmi Novo Federation Francophone BEL BEL
3. kata dorostenky (14-15) Anina Suter Ken Shi Kai Karateschule Schwamendingen SUI SUI
3. kata dorostenky (14-15) Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Alexandra Hermans G.F.K. BEL BEL
5. kata dorostenky (14-15) Marie Millet Samoerai Leuven BEL BEL
7. kata dorostenky (14-15) Iren Baumann Kenseikan Karate-Do Thun SUI SUI
7. kata dorostenky (14-15) Pia Kreuzer TSV Erding GER GER
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Matěj Říha Česká republika CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Andrin Durrer Ken Shi Kai Karateschule Schwamendingen SUI SUI
3. kata junioři (16-17) Thomas Bandin Federation Francophone BEL BEL
3. kata junioři (16-17) Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata junioři (16-17) David Grasic Ken Shi Kai Karateschule Schwamendingen SUI SUI
5. kata junioři (16-17) Arben Pjetraj Kashiva Kan Bienne SUI SUI
7. kata junioři (16-17) Eduards Doronins Salaspils Karate Club LAT LAT
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Dominika Šabová Česká republika CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Adéla Šinerová Sport Relax CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Violetta Sobolev KD Straubing GER GER
5. kata juniorky (16-17) Anina Suter Ken Shi Kai Karateschule Schwamendingen SUI SUI
7. kata juniorky (16-17) Iren Baumann Kenseikan Karate-Do Thun SUI SUI
7. kata juniorky (16-17) Pia Kreuzer TSV Erding GER GER
kata muži U21
1. kata muži U21 Dominik Bartuška Česká republika CZE CZE
2. kata muži U21 Andrin Durrer Ken Shi Kai Karateschule Schwamendingen SUI SUI
3. kata muži U21 Matouš Pechar Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata muži U21 Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata muži U21 Dylan Leite Karate Club Reckange-sur-Mess LUX LUX
5. kata muži U21 Jaroslav Vlček SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata muži U21 Leonardo Gaetani Budo Sport Center Liestal SUI SUI
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Zuzana Augustinová Česká republika CZE CZE
2. kata ženy U21 Nina Meylan Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
3. kata ženy U21 Fanny Lemaire G.F.K. BEL BEL
3. kata ženy U21 Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
kata muži
1. kata muži Matěj Říha GRYF z.s. CZE CZE
2. kata muži Amédéo Alessandro Di Giovanni Federation Francophone BEL BEL
3. kata muži Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE CZE
3. kata muži Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata muži Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata muži Ralf Jungnickel San-Rei-Karate-Schule GER GER
7. kata muži Marek Pohanka Sportovní Klub Nakama Shotokan CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Zuzana Augustinová Česká republika CZE CZE
2. kata ženy Fanny Lemaire G.F.K. BEL BEL
3. kata ženy Timea Lupucz Karate Klub Ippon Nürnberg GER GER
3. kata ženy Nina Meylan Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
KUMITE
kumite ml. žáci -32kg
1. kumite ml. žáci -32kg Amin Abdelmalki CIKA Belgium BEL BEL
2. kumite ml. žáci -32kg Ondřej Bednář TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -32kg Elson Jason Kabashi Elson Sport & Karate SUI SUI
3. kumite ml. žáci -32kg Kimi Zita SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci -32kg Alexandr Pridanin Soyuz Kaliningrad RUS RUS
5. kumite ml. žáci -32kg Daniel Stránský TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci -32kg Lukáš Kastl Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
7. kumite ml. žáci -32kg Ondřej Šťáhlavský Red Dragon Team CZE CZE
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Artem Gokolenko Soyuz Kaliningrad RUS RUS
2. kumite ml. žáci -40kg Zoltán Papp UPJŠ Košice SVK SVK
3. kumite ml. žáci -40kg Amine Ejja Funakoshi Dojo BEL BEL
3. kumite ml. žáci -40kg Tomáš Vinničenko SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci -40kg Alexey Makhnyuk Soyuz Kaliningrad RUS RUS
5. kumite ml. žáci -40kg Igor Vanavermaet KC Wallonie BEL BEL
7. kumite ml. žáci -40kg Lucas Krajcovic CMK Banská Bystrica SVK SVK
7. kumite ml. žáci -40kg Adam Šmejkal SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg Nikita Grigorashenko Nika UKR UKR
2. kumite ml. žáci +40kg Teo Krajan CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite ml. žáci +40kg Přemysl Čarek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci +40kg Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci +40kg Vojtěch Krejčí SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žáci +40kg Nikita Bočkov SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Lucy Hrdličková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -35kg Alessia Decataldo Elson Sport & Karate SUI SUI
3. kumite ml. žákyně -35kg Séphora Delneufcourt Fudoshin Tournai BEL BEL
3. kumite ml. žákyně -35kg Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE CZE
5. kumite ml. žákyně -35kg Eliška Králíková SKP karate Písek CZE CZE
7. kumite ml. žákyně -35kg Alica Niková KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Ema Tinavská Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Bianka Polonyová CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite ml. žákyně +35kg Amálie Haková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Mariam Kniazeva Nika UKR UKR
5. kumite ml. žákyně +35kg Merriam Ettaleb CIKA Belgium BEL BEL
5. kumite ml. žákyně +35kg Sara Zulji Elson Sport & Karate SUI SUI
7. kumite ml. žákyně +35kg Zoe Dobberstein Karate Center Rapperswil-Uznach SUI SUI
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Nikita Grigorashenko Nika UKR UKR
2. kumite st. žáci -45kg Artem Demidov Rostovskaja oblast RUS RUS
3. kumite st. žáci -45kg Martin Čiaky CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite st. žáci -45kg Mher Ghazaryan Armenia ARM ARM
5. kumite st. žáci -45kg Theo Domazetis G.F.K. BEL BEL
5. kumite st. žáci -45kg Yaroslav Ushakov Rostovskaja oblast RUS RUS
7. kumite st. žáci -45kg Jakub Maňko CMK Banská Bystrica SVK SVK
7. kumite st. žáci -45kg Kryštof Ruža BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -55kg
1. kumite st. žáci -55kg Anton Zemlyanukhin Rostovskaja oblast RUS RUS
2. kumite st. žáci -55kg Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -55kg Adrian Pfaffeneder Karatecenter Reto Kern SUI SUI
3. kumite st. žáci -55kg Janick Schmid Karatecenter Reto Kern SUI SUI
5. kumite st. žáci -55kg Lucas Deprince G.F.K. BEL BEL
5. kumite st. žáci -55kg Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite st. žáci +55kg
1. kumite st. žáci +55kg Daniyl Anisimov Académie Karaté Leponce BEL BEL
2. kumite st. žáci +55kg Mattéo Delneufcourt Fudoshin Tournai BEL BEL
3. kumite st. žáci +55kg Martin Eliáš Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite st. žáci +55kg Arturs Sviderskis Salaspils Karate Club LAT LAT
5. kumite st. žáci +55kg Deivs Birzulis Salaspils Karate Club LAT LAT
5. kumite st. žáci +55kg Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Amel Bougrine G.F.K. BEL BEL
2. kumite st. žákyně -50kg Amina Bougrine G.F.K. BEL BEL
3. kumite st. žákyně -50kg Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Maelle Maes G.F.K. BEL BEL
5. kumite st. žákyně -50kg Lena Dehaes G.F.K. BEL BEL
5. kumite st. žákyně -50kg Alina Fomenko Rostovskaja oblast RUS RUS
7. kumite st. žákyně -50kg Shyrel Caillat Karaté Club Athus BEL BEL
7. kumite st. žákyně -50kg Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Elise Kupper CIKA Belgium BEL BEL
2. kumite st. žákyně +50kg Ema Tinavská Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Eliška Gubíková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Sofia Sridi G.F.K. BEL BEL
5. kumite st. žákyně +50kg Celine Krog Christensen Budo Sportskarate Holstebro DEN DEN
5. kumite st. žákyně +50kg Jůlie Linderová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Albert Klyaz Nika UKR UKR
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Dominik Smola SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Martin Drábek Česká republika CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Mher Ghazaryan Armenia ARM ARM
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Mathéo Février Union Sportive Karate Leuze BEL BEL
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Joao Santos Ramos Karaté Club Athus BEL BEL
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Noah Loser Shotokan Karateschule Rickenbach SUI SUI
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Anton Zemlyanukhin Rostovskaja oblast RUS RUS
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Ugo Degiorgi G.F.K. BEL BEL
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Hovannes Hakobyan Armenia ARM ARM
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jesper Bøndergaard Budo Sportskarate Holstebro DEN DEN
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Thibaut Cops G.F.K. BEL BEL
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Denis Alipov Sport Klub Iman EST EST
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Lukas Weitmann Bayerischer Karate Bund GER GER
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Makar Navitski Spordiklubi Budo EST EST
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tim Rigert Budo Sport Center Liestal SUI SUI
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Ilias Hounifa Federation Francophone BEL BEL
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Emils Jankausks Salaspils Karate Club LAT LAT
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Rayane Deghali Académie Karate Bruxelles BEL BEL
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Ivan Demianenko Soyuz Kaliningrad RUS RUS
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Pavel Popenko Soyuz Kaliningrad RUS RUS
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Zenno Bollen Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Eduards Doronins Salaspils Karate Club LAT LAT
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Nikita Sazonov Sport Klub Iman EST EST
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Albert Baranov Sport Klub Iman EST EST
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Daniyl Anisimov G.F.K. BEL BEL
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Gleb Eremenko Red Dragon Team CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Simon Movsisyan Armenia ARM ARM
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Mika Wagner Budo Sport Center Liestal SUI SUI
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Sebastian Domenici Kosmas Team CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Keith Mader Nippon Karate Grenchen SUI SUI
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Lukas Aschoff Karate Club Schmalkalden GER GER
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Gagik Barseghyan Armenia ARM ARM
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Liridon Demiri G.F.K. BEL BEL
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Nikola Rogozarski Rogozarski Dojo ISR ISR
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Ondřej Bosák Česká republika CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Raitis Ozols Salaspils Karate Club LAT LAT
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Polina Hurenko Nika UKR UKR
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Elisa Schenk G.F.K. BEL BEL
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Lorena Decataldo Elson Sport & Karate SUI SUI
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Alina Fomenko Rostovskaja oblast RUS RUS
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Ida Salbo Budo Sportskarate Ishøj DEN DEN
7. kumite dorostenky (14-15) -47kg Ikram Ghazouani Académie Karate Bruxelles BEL BEL
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Célia Dosogne Federation Francophone BEL BEL
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nawal Ettaleb Federation Francophone BEL BEL
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Gamze Nur Ceper Budo Sportskarate Holstebro DEN DEN
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Michell Süß Bushido Stollberg GER GER
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Sofie Viberg Larsen Budo Sportskarate Holstebro DEN DEN
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Michelle Laufer Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nikola Berková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Vendula Štěpánová Česká republika CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Eva Brognon Federation Francophone BEL BEL
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Shomshanok Benz Karate Center Rapperswil-Uznach SUI SUI
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Galyna Sirak Nika UKR UKR
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Martina Šáchová Česká republika CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anna Harries SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Laura Humlová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Šárka Makovcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Youness Oualad Haj Amar Federation Francophone BEL BEL
2. kumite junioři (16-17) -55kg Daniel Drábek Česká republika CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Alessandro Engelhardt Bayerischer Karate Bund GER GER
3. kumite junioři (16-17) -55kg Albert Klyaz Nika UKR UKR
5. kumite junioři (16-17) -55kg Tomáš Maruška TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -55kg Lukas Weitmann Bayerischer Karate Bund GER GER
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Zenno Bollen Voris Schoten BEL BEL
2. kumite junioři (16-17) -61kg Petr Podrábský Česká republika CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Nicky Valdemar Hansen Budo Sportskarate Holstebro DEN DEN
3. kumite junioři (16-17) -61kg Emils Jankausks Salaspils Karate Club LAT LAT
5. kumite junioři (16-17) -61kg Jesper Bøndergaard Budo Sportskarate Holstebro DEN DEN
5. kumite junioři (16-17) -61kg Tiago Golub Spordiklubi Budo EST EST
7. kumite junioři (16-17) -61kg Jean Pierre Röhl Musashi Weimar GER GER
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Quentin Mahauden Federation Francophone BEL BEL
2. kumite junioři (16-17) -68kg Raffaele Di Gioia Budo Center Fribourg SUI SUI
3. kumite junioři (16-17) -68kg Cameron Calabrese G.F.K. BEL BEL
3. kumite junioři (16-17) -68kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Jevgeni Glusko Sport Klub Iman EST EST
5. kumite junioři (16-17) -68kg Ján Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -68kg Jonah Neff Elson Sport & Karate SUI SUI
7. kumite junioři (16-17) -68kg Kieran Stalpaert Samoerai Leuven BEL BEL
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Davit Makyan Armenia ARM ARM
2. kumite junioři (16-17) -76kg Jonathan Paulussen Federation Francophone BEL BEL
3. kumite junioři (16-17) -76kg Filip Černík Česká republika CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Mads Viberg Larsen Dánsko DEN DEN
5. kumite junioři (16-17) -76kg Ondřej Hrdlička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg William Diantete Federation Francophone BEL BEL
2. kumite junioři (16-17) +76kg Jordy van Waesberghe Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kumite junioři (16-17) +76kg Lukas Aschoff Karate Club Schmalkalden GER GER
3. kumite junioři (16-17) +76kg Maksim Voronin Spordiklubi Budo EST EST
5. kumite junioři (16-17) +76kg Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Polina Hurenko Nika UKR UKR
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Michelle Laufer Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Veronika Konášová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Anna Sokk Spordiklubi Budo EST EST
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Céline Pottiez Karate Club 31 BEL BEL
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Milena Bianchetti Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Bianka Machová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Rebecca Bartolotta Karate Club Valais SUI SUI
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Nur Kars Budo Sport Center Liestal SUI SUI
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Shomshanok Benz Karate Center Rapperswil-Uznach SUI SUI
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Lorena Ellenberger Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Klára Halodová Česká republika CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Anita Makyan Armenia ARM ARM
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Gamze Nur Ceper Budo Sportskarate Holstebro DEN DEN
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Galyna Sirak Nika UKR UKR
7. kumite juniorky (16-17) -59kg Gina Bortot Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
7. kumite juniorky (16-17) -59kg Kateřina Procházková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Aakerman Sarah Lundquist Budo Sportskarate Ishøj DEN DEN
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Sofie De Vos Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Aneta Růžičková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Martina Šáchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Laura Sama Budo Sport Center Liestal SUI SUI
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Laura Torfs Wakai Team BEL BEL
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite muži U21 -68kg
1. kumite muži U21 -68kg Jess Rosiello Federation Francophone BEL BEL
2. kumite muži U21 -68kg Alexander Baryshev Rostovskaja oblast RUS RUS
3. kumite muži U21 -68kg Tomáš Gabriel TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži U21 -68kg Kenneth Gabriels Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
5. kumite muži U21 -68kg Endrit Pajaziti Elson Sport & Karate SUI SUI
5. kumite muži U21 -68kg Connor Stalpaert Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
7. kumite muži U21 -68kg Tobias Krakau Sei Wa Kai Team GER GER
7. kumite muži U21 -68kg Liridon Zenelaj G.F.K. BEL BEL
kumite muži U21 -78kg
1. kumite muži U21 -78kg Emmanuel Okimela Federation Francophone BEL BEL
2. kumite muži U21 -78kg Marek Řeřicha Česká republika CZE CZE
3. kumite muži U21 -78kg Keanu Cattin KIDOKAN K.C. Le Locle, Chauxde-Fonds SUI SUI
3. kumite muži U21 -78kg Walid Deghali Federation Francophone BEL BEL
5. kumite muži U21 -78kg Maxime Genson G.F.K. BEL BEL
5. kumite muži U21 -78kg Mads Viberg Larsen Budo Sportskarate Holstebro DEN DEN
7. kumite muži U21 -78kg Philippe Brunner Kenseikan Karate-Do Thun SUI SUI
7. kumite muži U21 -78kg Seryozha Sargsyan Armenia ARM ARM
kumite muži U21 +78kg
1. kumite muži U21 +78kg Anouar Bougrine Federation Francophone BEL BEL
2. kumite muži U21 +78kg Eros Kajanaku Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kumite muži U21 +78kg Berre Alofs Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kumite muži U21 +78kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži U21 +78kg Mateja Rogozarski Rogozarski Dojo ISR ISR
5. kumite muži U21 +78kg Luca Weingötz USC Duisburg GER GER
kumite ženy U21 -53kg
1. kumite ženy U21 -53kg Anna Protsenko TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy U21 -53kg Adriana Crhonková Česká republika CZE CZE
3. kumite ženy U21 -53kg Cassandra Fevrier Federation Francophone BEL BEL
3. kumite ženy U21 -53kg Nur Kars Budo Sport Center Liestal SUI SUI
5. kumite ženy U21 -53kg Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ženy U21 -53kg Nabila Islam Bayerischer Karate Bund GER GER
kumite ženy U21 -60kg
1. kumite ženy U21 -60kg Oriane Zumwald Karaté-Club Cobra Fribourg SUI SUI
2. kumite ženy U21 -60kg Anita Makyan Armenia ARM ARM
3. kumite ženy U21 -60kg Nashka Kuhnen Karate Team Timmermans NED NED
3. kumite ženy U21 -60kg Aakerman Sarah Lundquist Budo Sportskarate Ishøj DEN DEN
5. kumite ženy U21 -60kg Manon Hemroulle Federation Francophone BEL BEL
5. kumite ženy U21 -60kg Noemi Salerno Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
7. kumite ženy U21 -60kg Gina Bortot Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
7. kumite ženy U21 -60kg Melanie Laufer Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
kumite ženy U21 +60kg
1. kumite ženy U21 +60kg Selina Stamer Sei Wa Kai Team GER GER
2. kumite ženy U21 +60kg Madeleine Schröter Musashi Weimar GER GER
3. kumite ženy U21 +60kg Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy U21 +60kg Josephine Röhl Musashi Weimar GER GER
5. kumite ženy U21 +60kg Ophelie Mulolo Federation Francophone BEL BEL
5. kumite ženy U21 +60kg Sonja Voutilainen Tapanilan Era FIN FIN
7. kumite ženy U21 +60kg Radka Dejdarová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Michael Dasoul Federation Francophone BEL BEL
2. kumite muži -60kg Kevin Lüthi Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
3. kumite muži -60kg Nooraghu Quraishi Bayerischer Karate Bund GER GER
3. kumite muži -60kg Ylber Zenelaj G.F.K. BEL BEL
5. kumite muži -60kg Liridon Zenelaj G.F.K. BEL BEL
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Jess Rosiello Federation Francophone BEL BEL
2. kumite muži -67kg Kenneth Gabriels Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kumite muži -67kg Endrit Pajaziti Elson Sport & Karate SUI SUI
3. kumite muži -67kg Dominic Rupp Kenseikan Karate-Do Thun SUI SUI
5. kumite muži -67kg Tomáš Gabriel TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži -67kg Alexander Schmitt Bayerischer Karate Bund GER GER
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Walid Deghali Federation Francophone BEL BEL
2. kumite muži -75kg Roman Weibel Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
3. kumite muži -75kg Matthieu Carlier Federation Francophone BEL BEL
3. kumite muži -75kg Emmanuel Okimela Federation Francophone BEL BEL
5. kumite muži -75kg Robin Jolitz Sei Wa Kai Team GER GER
5. kumite muži -75kg Sam Plompen Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
7. kumite muži -75kg Luca Cristina Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
7. kumite muži -75kg Kamo Unanyan Armenia ARM ARM
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Demian Seiler Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
2. kumite muži -84kg Ilija Letic Shinsei Kan SUI SUI
3. kumite muži -84kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -84kg Seryozha Sargsyan Armenia ARM ARM
5. kumite muži -84kg Anouar Bougrine Federation Francophone BEL BEL
5. kumite muži -84kg Alessandro Sama Budo Sport Center Liestal SUI SUI
7. kumite muži -84kg Dominik Nechyba SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite muži -84kg Luca Weingötz USC Duisburg GER GER
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Luca Costa Federation Francophone BEL BEL
2. kumite muži +84kg Tomáš Hermann TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži +84kg Sabri De Martin Elson Sport & Karate SUI SUI
3. kumite muži +84kg Daniel Herzog TV 1860 Fürth GER GER
5. kumite muži +84kg Quentin Scharff Karaté Club Athus BEL BEL
5. kumite muži +84kg Maximilian Wild Bayerischer Karate Bund GER GER
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži BRH Sam Plompen Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kumite muži BRH Matthieu Carlier Cobra Kai BEL BEL
3. kumite muži BRH Alexander Schmitt Bayerischer Karate Bund GER GER
5. kumite muži BRH Amir Khani Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
5. kumite muži BRH Maximilian Wild Bayerischer Karate Bund GER GER
7. kumite muži BRH Domenic Fischer Bayerischer Karate Bund GER GER
7. kumite muži BRH Robin Jolitz Sei Wa Kai Team GER GER
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Cassandra Fevrier Federation Francophone BEL BEL
2. kumite ženy -50kg Lucia Kováčiková CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite ženy -50kg Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Marina Sidych Soyuz Kaliningrad RUS RUS
2. kumite ženy -55kg Nadia Otten Federation Francophone BEL BEL
3. kumite ženy -55kg Anna Protsenko TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy -55kg Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite ženy -55kg Nabila Islam Bayerischer Karate Bund GER GER
5. kumite ženy -55kg Hanne Michiels Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Nele De Vos Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
2. kumite ženy -61kg Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Yousra El Masaoudi Federation Francophone BEL BEL
3. kumite ženy -61kg Linda Marie Kerner KD Untermerzbach GER GER
5. kumite ženy -61kg Maëva Délétroz Karate Club Valais SUI SUI
5. kumite ženy -61kg Manon Hemroulle Federation Francophone BEL BEL
7. kumite ženy -61kg Josephine Röhl Musashi Weimar GER GER
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Luana Debatty Federation Francophone BEL BEL
2. kumite ženy -68kg Rosa Liebold Musashi Weimar GER GER
3. kumite ženy -68kg Iga Butrym AZS Wroclaw POL POL
3. kumite ženy -68kg Veronika Semaniková Katsudo Sabinov SVK SVK
5. kumite ženy -68kg Selke Ilgner Bayerischer Karate Bund GER GER
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Charlotte Grimm Musashi Weimar GER GER
2. kumite ženy +68kg Meryem Yildirim Bayerischer Karate Bund GER GER
3. kumite ženy +68kg Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy +68kg Ophelie Mulolo Federation Francophone BEL BEL
5. kumite ženy +68kg Mia Kadoic Budo Sport Center Liestal SUI SUI
5. kumite ženy +68kg Selina Stamer Sei Wa Kai Team GER GER
7. kumite ženy +68kg Timea Lupucz Karate Klub Ippon Nürnberg GER GER
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Valentyna Zolotarova Hayabusa Karate CAN CAN
2. kumite ženy BRH Charlotte Grimm Musashi Weimar GER GER
3. kumite ženy BRH Nele De Vos Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kumite ženy BRH Mandy Yap Karyukai Karate Melbourne SKIA AUS AUS
5. kumite ženy BRH Lucia Kováčiková CMK Banská Bystrica SVK SVK
5. kumite ženy BRH Zuzana Kubalová Rapid Bratislava SVK SVK
7. kumite ženy BRH Natalie Hans Bayerischer Karate Bund GER GER
7. kumite ženy BRH Marina Sidych Soyuz Kaliningrad RUS RUS

Související turnaje:

Turnaj Datum
Grand Prix Hradec Králové 2016 30.04.2016-01.05.2016
Euro Grand Prix Pilsen 2015 03.10.2015-04.10.2015
Grand Prix Hradec Králové 2015 25.04.2015-26.04.2015
Euro Grand Prix Pilsen 2014 18.10.2014-19.10.2014
Budapest Open 2014 20.09.2014-21.09.2014
Grand Prix Hradec Králové 2014 26.04.2014-27.04.2014
Euro Grand Prix Pilsen 2013 28.09.2013-29.09.2013
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk