KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Euro Grand Prix Pilsen 2011 - 01.10.2011 - 02.10.2011

Město Plzeň
Stát Česká republika
Pořadatel Club Karate Plzeň
Kluby na medailových pozicích 61
Státy na medailových pozicích 13
Hodnocení 60-40-20-10-5


Ohodnocení kvality turnaje:
52.86%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 35x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Enriko Duška Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kata ml. žáci (7-11) Matěj Říha KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Přemek Benhák Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Miloš Lacika Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kata ml. žáci (7-11) Jan Hertl Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Jan Horyna Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Richárd Forgács Ganz-Kesjár KK Budaörs HUN HUN
7. kata ml. žáci (7-11) David Stárek KK Jeseník CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Nina Hlavačková Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kata ml. žákyně (7-11) Katarína Langová Kumade Topoľčany SVK SVK
3. kata ml. žákyně (7-11) Célia Chartry Champions Club BEL BEL
3. kata ml. žákyně (7-11) Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Barbora Dubná Kumade Topoľčany SVK SVK
5. kata ml. žákyně (7-11) Marcela Langová Kumade Topoľčany SVK SVK
7. kata ml. žákyně (7-11) Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Milana Pesahovich Shindokan Karate ISR ISR
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Matěj Říha KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Alexis Davoine Federation Francophone BEL BEL
3. kata st. žáci (12-13) Jess Rosiello Federation Francophone BEL BEL
3. kata st. žáci (12-13) Julian Enrik Smoliga Rapid Bratislava SVK SVK
5. kata st. žáci (12-13) Walid Deghali Federation Francophone BEL BEL
5. kata st. žáci (12-13) Daniel Havlíček Rapid Bratislava SVK SVK
7. kata st. žáci (12-13) Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Lukáš Hanzl Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Frederikke Bjerring Itosu-Kai Dragoer DEN DEN
3. kata st. žákyně (12-13) Hana Kuklová Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata st. žákyně (12-13) Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Sabina Křížová SVČ Domeček Brno CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Nina Meylan Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
7. kata st. žákyně (12-13) Květoslava Pokorná Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Pierre Antoine Tresegnie Federation Francophone BEL BEL
2. kata dorostenci (14-15) Samuel Dávid Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata dorostenci (14-15) Ján Borecký Slovensko SVK SVK
3. kata dorostenci (14-15) Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Andreas Ekkert Dánsko DEN DEN
5. kata dorostenci (14-15) Emidio Pereira Henriques Lucembursko LUX LUX
7. kata dorostenci (14-15) Elie Feller Kashiva Kan Bienne SUI SUI
7. kata dorostenci (14-15) Timo Radjenovic Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Lenka Pipišková Slovensko SVK SVK
2. kata dorostenky (14-15) Miriam Risse KD Lich GER GER
3. kata dorostenky (14-15) Alžběta Ovečková Slovensko SVK SVK
3. kata dorostenky (14-15) Nathalie Schmidt Karateclub Gampel-Saastal SUI SUI
5. kata dorostenky (14-15) Rahel Oechslin Ken Shi Kai Karateschule Schwamendingen SUI SUI
5. kata dorostenky (14-15) Francine Waber Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
7. kata dorostenky (14-15) Melinda Michel Karate Do Interlaken SUI SUI
7. kata dorostenky (14-15) Vlada Raynikov Rogozarski Dojo ISR ISR
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Christopher Rohde Skotte Dánsko DEN DEN
2. kata junioři (16-17) Michal Slávik SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Peter Fabian Česká republika SVK SVK
3. kata junioři (16-17) Pierre Antoine Tresegnie Federation Francophone BEL BEL
5. kata junioři (16-17) Marcel Rebro Rapid Bratislava SVK SVK
5. kata junioři (16-17) Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Wassim Farhat Ken Shi Kai Karateschule Schwamendingen SUI SUI
7. kata junioři (16-17) Nikolaus Resch Leistungszentrum Wien AUT AUT
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Dorota Balciarova Česká republika SVK SVK
2. kata juniorky (16-17) Luisa Reinl KD Lich GER GER
3. kata juniorky (16-17) Cecilie Bjerring Dánsko DEN DEN
3. kata juniorky (16-17) Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Oceane da Costa Lucembursko LUX LUX
5. kata juniorky (16-17) Melinda Mark Ken Shi Kai Karateschule Schwamendingen SUI SUI
7. kata juniorky (16-17) Ann-Jaqueline Münch KD Lich GER GER
7. kata juniorky (16-17) Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Bryan Antony Lucembursko LUX LUX
2. kata muži U21 Jonathan Staynor Austrálie AUS AUS
3. kata muži U21 Roman Kubovič Slovensko SVK SVK
3. kata muži U21 David Ondráček Sport Club Flair o.s. CZE CZE
5. kata muži U21 Firas Oukde Sport Club Flair o.s. CZE CZE
5. kata muži U21 Martin Truttmann Karateschule Sursee SUI SUI
7. kata muži U21 Geri Kurucz Ganz-Kesjár KK Budaörs HUN HUN
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Katarína Liptáková Slovensko SVK SVK
2. kata ženy U21 Laila Kinsch Lucembursko LUX LUX
3. kata ženy U21 Sandra Mark Ken Shi Kai Karateschule Schwamendingen SUI SUI
5. kata ženy U21 Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
kata muži
1. kata muži Matěj Urík Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kata muži Christopher Rohde Skotte Dánsko DEN DEN
3. kata muži Peter Fabian Česká republika SVK SVK
3. kata muži Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata muži Kristian Agsten KD Lich GER GER
5. kata muži Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
7. kata muži Filip Miler SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
7. kata muži Leon Woldt KD Lich GER GER
kata ženy
1. kata ženy Dorota Balciarova Česká republika SVK SVK
2. kata ženy Katarína Liptáková Slovensko SVK SVK
3. kata ženy Melinda Mark Ken Shi Kai Karateschule Schwamendingen SUI SUI
3. kata ženy Luisa Reinl KD Lich GER GER
5. kata ženy Oceane da Costa Lucembursko LUX LUX
5. kata ženy Constantina Daramelas Federation Francophone BEL BEL
7. kata ženy Laila Kinsch Lucembursko LUX LUX
7. kata ženy Chantal Steiner Karateclub Gampel-Saastal SUI SUI
KUMITE
kumite ml. žáci -32kg
1. kumite ml. žáci -32kg Marek Pončka Slovensko SVK SVK
2. kumite ml. žáci -32kg Luca Fratamico Champions Club BEL BEL
3. kumite ml. žáci -32kg Tomáš Děd Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -32kg Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci -32kg Mikuláš Fuka Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite ml. žáci -32kg Radim Patkolo KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite ml. žáci -32kg Jakub Jirka Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci -32kg Radek Netolický Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Artur Žurek Harasuto Karate Klub POL POL
2. kumite ml. žáci -40kg Přemek Benhák Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Adolf Gyurik Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite ml. žáci -40kg Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci -40kg Uri Levinshtein Shindokan Karate ISR ISR
5. kumite ml. žáci -40kg Edgard Merkine Bremer Karate Verband GER GER
7. kumite ml. žáci -40kg Tomáš Gábel Kumade Topoľčany SVK SVK
7. kumite ml. žáci -40kg Daniel Hrgovcic Kofukan Brig SUI SUI
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg Jakub Chudobiński KK Champion Team POL POL
2. kumite ml. žáci +40kg Maximilian Ales Leistungszentrum Wien AUT AUT
3. kumite ml. žáci +40kg Timotej Dinka ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kumite ml. žáci +40kg Peter Šimon ŠŠK Bratislava SVK SVK
5. kumite ml. žáci +40kg Marvin Lauber Kofukan Brig SUI SUI
5. kumite ml. žáci +40kg Andrej Pavlović ŠŠK Bratislava SVK SVK
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Sára Slobodová KK Detva SVK SVK
2. kumite ml. žákyně -35kg Sarah Hrnková KK Žilina SVK SVK
3. kumite ml. žákyně -35kg Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Nina Hlavačková Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kumite ml. žákyně -35kg Romana Gáboríková KK Detva SVK SVK
5. kumite ml. žákyně -35kg Célia Chartry Champions Club BEL BEL
7. kumite ml. žákyně -35kg Hedvig Borbás Ganz-Kesjár KK Budaörs HUN HUN
7. kumite ml. žákyně -35kg Nicoletta Kuttová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Martina Ďalogová KK Detva SVK SVK
2. kumite ml. žákyně +35kg Barbora Dubná Kumade Topoľčany SVK SVK
3. kumite ml. žákyně +35kg Alice Anderlová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně +35kg Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně +35kg Dominika Veisová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
7. kumite ml. žákyně +35kg Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně +35kg Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Walid Deghali Federation Francophone BEL BEL
2. kumite st. žáci -45kg Dominik Galazka Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite st. žáci -45kg Václav Kratochvíl Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Noah Pisino Neuchâtel Karaté Do SUI SUI
5. kumite st. žáci -45kg František Kostolník Slovensko SVK SVK
5. kumite st. žáci -45kg Jess Rosiello Federation Francophone BEL BEL
7. kumite st. žáci -45kg Samuel Dedinsky KK Trstená SVK SVK
7. kumite st. žáci -45kg Jakub Jirka Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci -55kg
1. kumite st. žáci -55kg Kevin Kabashi Karateschule Martial Arts SUI SUI
2. kumite st. žáci -55kg Nathan Curtz Federation Francophone BEL BEL
3. kumite st. žáci -55kg Michał Król KK Champion Team POL POL
3. kumite st. žáci -55kg Mateja Rogozarski Rogozarski Dojo ISR ISR
5. kumite st. žáci -55kg Josef Černík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
5. kumite st. žáci -55kg Michal Zerek Bonsai Tomaszów Maz. POL POL
7. kumite st. žáci -55kg Ľuboš Džačovský Slovensko SVK SVK
7. kumite st. žáci -55kg Vladislav Nebert Bremer Karate Verband GER GER
kumite st. žáci +55kg
1. kumite st. žáci +55kg Eugen Keler Bremer Karate Verband GER GER
2. kumite st. žáci +55kg Berre Alofs Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kumite st. žáci +55kg Hoang Thanh Hung Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci +55kg Jaroslav Vlček SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite st. žáci +55kg Dalibor Mišík TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite st. žáci +55kg William Schiler Bremer Karate Verband GER GER
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Nóra Lakatos Ganz-Kesjár KK Budaörs HUN HUN
2. kumite st. žákyně -50kg Nina Radjenovic Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
3. kumite st. žákyně -50kg Hana Kuklová Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite st. žákyně -50kg Tereza Pěstová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Vanina Rizzo Federation Francophone BEL BEL
5. kumite st. žákyně -50kg Maya Schärer Karate Do Brugg SUI SUI
7. kumite st. žákyně -50kg Nina Meylan Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
7. kumite st. žákyně -50kg Oriane Zumwald Neuchâtel Karaté Do SUI SUI
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Izabela Borys Kumade Łódź POL POL
2. kumite st. žákyně +50kg Deborah Cavraine Federation Francophone BEL BEL
3. kumite st. žákyně +50kg Lola Barracato Federation Francophone BEL BEL
3. kumite st. žákyně +50kg Floriana Stanca Neuchâtel Karaté Do SUI SUI
5. kumite st. žákyně +50kg Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Dielza Ulluri Karate Do Brugg SUI SUI
7. kumite st. žákyně +50kg Kristýna Jiskrová Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Gaétan Délétroz Karate Club Valais SUI SUI
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Issam Bellaraj Federation Francophone BEL BEL
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Luca Costa Federation Francophone BEL BEL
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Dominik Galazka Harasuto Karate Klub POL POL
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Dominik Imrich Slovensko SVK SVK
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Carlo Prada Federation Francophone BEL BEL
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Marian Vrabec KK Trstená SVK SVK
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Marcin Stasiak KS Olimp Łódź POL POL
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Szymon Stawiarski Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Matej Homola Slovensko SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Benoît Schmidlin Neuchâtel Karaté Do SUI SUI
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Ryuichi Belli Federation Francophone BEL BEL
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Adil Nakhel Federation Francophone BEL BEL
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jakub Janek Karate Kachi Nitra SVK SVK
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Roman Weibel Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Andrej Bíreš Slovensko SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Lukáš Meňuš Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Ron Amossi Rogozarski Dojo ISR ISR
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Martin Macík KK Jeseník CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Gaëtan Stiel Funakoshi Dojo BEL BEL
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Samuel Michálek Slovensko SVK SVK
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Matúš Džačovský Slovensko SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Bence Vásárhelyi Wado SE HUN HUN
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Matej Jopek Slovensko SVK SVK
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Kužela Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Timo Radjenovic Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Ilír Kabashi Slovensko SVK SVK
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Emmanuel Mulisi Kayembe Federation Francophone BEL BEL
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Stef Adams Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg David Turcsanyi Wado SE HUN HUN
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Petr Matějovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jakub Wojcik KK Champion Team POL POL
7. kumite dorostenci (14-15) +70kg Elie Feller Kashiva Kan Bienne SUI SUI
7. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Alexandra Chovancová Slovensko SVK SVK
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Lilien Vajda Goju-Kai Budapest HUN HUN
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Rebecca Cichrová Slovensko SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Francine Waber Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Yasmina Farsi Federation Francophone BEL BEL
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Vlada Raynikov Rogozarski Dojo ISR ISR
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Bernadett Juhász Ganz-Kesjár KK Budaörs HUN HUN
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Cassandra Fevrier Federation Francophone BEL BEL
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nóra Lakatos Ganz-Kesjár KK Budaörs HUN HUN
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Cindy Carvalho Club Sorptif et Artitisque Toulon FRA FRA
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Alicia Hilsenbeck Ken Shi Kai Karateschule Schwamendingen SUI SUI
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Illiana Bartolotta Karate Club Valais SUI SUI
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Ellen Weichhart Leistungszentrum Wien AUT AUT
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Katrine Pedersen Ishoj Karate DEN DEN
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Yousra El Masaoudi Federation Francophone BEL BEL
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kyra Bruneel Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Fabienne Kaufmann Karateschule Sursee SUI SUI
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Martyna Cylke KS Olimp Łódź POL POL
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Agnieszka Gałązka Harasuto Karate Klub POL POL
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Julia Schulpen Karate Club Alken NED NED
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Yassine Elalili Federation Francophone BEL BEL
2. kumite junioři (16-17) -55kg Benjamin Piras Federation Francophone BEL BEL
3. kumite junioři (16-17) -55kg Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Andrzej Myśliński KK Shobuken Łódź POL POL
5. kumite junioři (16-17) -55kg Jakub Kaleta Slovensko SVK SVK
5. kumite junioři (16-17) -55kg Jaroslav Srba Karate České Budějovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Péter Sánta Goju-Kai Budapest HUN HUN
2. kumite junioři (16-17) -61kg Julien Van Schil Lucembursko LUX LUX
3. kumite junioři (16-17) -61kg Evgeni Buhantsev Shindokan Karate ISR ISR
3. kumite junioři (16-17) -61kg Łukasz Walaszczyk KK Champion Team POL POL
5. kumite junioři (16-17) -61kg Mentor Bytyci Karateschule Martial Arts SUI SUI
5. kumite junioři (16-17) -61kg Timmi Pedersen Ishoj Karate DEN DEN
7. kumite junioři (16-17) -61kg Maciej Drążewski PKK Pleszew POL POL
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Matúš Lieskovský Slovensko SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) -68kg Kaan Sentürk Shuyukan Karate Dojo Rüti SUI SUI
3. kumite junioři (16-17) -68kg Lukas Inauen Shuyukan Karate Dojo Rüti SUI SUI
3. kumite junioři (16-17) -68kg Nicola Perren Kofukan Brig SUI SUI
5. kumite junioři (16-17) -68kg Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Abishek Theivendran Karate Do Brugg SUI SUI
7. kumite junioři (16-17) -68kg Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Dániel Molnár Goju-Kai Budapest HUN HUN
2. kumite junioři (16-17) -76kg Mirek Šulda Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Christian Hjort Pedersen Greeve Karate DEN DEN
3. kumite junioři (16-17) -76kg Adam Vorobeľ Slovensko SVK SVK
5. kumite junioři (16-17) -76kg Thorben Bergelt Bremer Karate Verband GER GER
5. kumite junioři (16-17) -76kg Wassim Farhat Ken Shi Kai Karateschule Schwamendingen SUI SUI
7. kumite junioři (16-17) -76kg Andrej Hoľan KK Žilina SVK SVK
7. kumite junioři (16-17) -76kg Matej Jopek Slovensko SVK SVK
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Jonathan Mulolo Federation Francophone BEL BEL
2. kumite junioři (16-17) +76kg Bujar Sejdijaj Shuyukan Karate Dojo Rüti SUI SUI
3. kumite junioři (16-17) +76kg Sabri De Martin Karateschule Martial Arts SUI SUI
3. kumite junioři (16-17) +76kg Bartłomiej Wilamek Harasuto Karate Klub POL POL
5. kumite junioři (16-17) +76kg Barłomiej Ciesielczyk POL POL
5. kumite junioři (16-17) +76kg Jakub Stefanides KK Trstená SVK SVK
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Marigona Mehmeti Slovensko SVK SVK
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Jennifer Warling Lucembursko LUX LUX
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Lien Joris Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Eva Nováková Slovensko SVK SVK
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Jennifer Delfosse Federation Francophone BEL BEL
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Shade Skopp Federation Francophone BEL BEL
7. kumite juniorky (16-17) -53kg Viktória Pillárová Slovensko SVK SVK
7. kumite juniorky (16-17) -53kg Tereza Vecková Karate České Budějovice CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Lis Dostert Lucembursko LUX LUX
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Elena Quirici Karate Do Brugg SUI SUI
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Jaroslava Baňasová Slovensko SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Lenka Földesiová Slovensko SVK SVK
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Melinda Mark Ken Shi Kai Karateschule Schwamendingen SUI SUI
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Helena Mičiaková KK Žilina SVK SVK
7. kumite juniorky (16-17) -59kg Kristína Belešová KK Žilina SVK SVK
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Zuzana Schwartzová Slovensko SVK SVK
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Ramona Brüderlin Budo Sport Center Liestal SUI SUI
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Sif Bay Greeve Karate DEN DEN
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Miroslava Kopúňová Slovensko SVK SVK
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Michaela Ďurišová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Camille Paquet Federation Francophone BEL BEL
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Nurija Karalik Karateschule Martial Arts SUI SUI
kumite muži U21 -68kg
1. kumite muži U21 -68kg Thomas Olsen Austrálie AUS AUS
2. kumite muži U21 -68kg Soufian El Masaoudi Federation Francophone BEL BEL
3. kumite muži U21 -68kg Richard Dobias Slovensko SVK SVK
3. kumite muži U21 -68kg Richard Dobrotka Slovensko SVK SVK
5. kumite muži U21 -68kg Mustafa Astitou Federation Francophone BEL BEL
5. kumite muži U21 -68kg Brecht Evens Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
7. kumite muži U21 -68kg Shemsi Aslani Shuyukan Karate Dojo Rüti SUI SUI
7. kumite muži U21 -68kg Vito Pellizzani Neuchâtel Karaté Do SUI SUI
kumite muži U21 -78kg
1. kumite muži U21 -78kg Matúš Cisár Slovensko SVK SVK
2. kumite muži U21 -78kg Melvin Skopp Federation Francophone BEL BEL
3. kumite muži U21 -78kg Mattheo Divenanzio Federation Francophone BEL BEL
3. kumite muži U21 -78kg Filip Pająk Bonsai Tomaszów Maz. POL POL
5. kumite muži U21 -78kg Michal Palkovič Karate Kachi Nitra SVK SVK
kumite muži U21 +78kg
1. kumite muži U21 +78kg Michał Bąbos Bonsai Tomaszów Maz. POL POL
2. kumite muži U21 +78kg Bryan van Waesberghe Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kumite muži U21 +78kg Pavo Coskovic Kofukan Brig SUI SUI
3. kumite muži U21 +78kg Róbert Šoltýs Slovensko SVK SVK
5. kumite muži U21 +78kg Vojtěch Kratochvíl Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži U21 +78kg Pape Ndiaye Neuchâtel Karaté Do SUI SUI
kumite ženy U21 -53kg
1. kumite ženy U21 -53kg Nikolett Juhász Ganz-Kesjár KK Budaörs HUN HUN
2. kumite ženy U21 -53kg Zsófia Bánházi Ganz-Kesjár KK Budaörs HUN HUN
3. kumite ženy U21 -53kg Victoria Piras Federation Francophone BEL BEL
3. kumite ženy U21 -53kg Dominika Ťažká Slovensko SVK SVK
5. kumite ženy U21 -53kg Yannie Moning Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
5. kumite ženy U21 -53kg Aline Schlumpf Kimura Karate Akademie Zürich SUI SUI
kumite ženy U21 -60kg
1. kumite ženy U21 -60kg Luana Debatty Federation Francophone BEL BEL
2. kumite ženy U21 -60kg Jorina Bianchetti Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
3. kumite ženy U21 -60kg Katarína Kotúčová Slovensko SVK SVK
3. kumite ženy U21 -60kg Ingrid Suchánková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
5. kumite ženy U21 -60kg Rym Aziz Ouazzani Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
5. kumite ženy U21 -60kg Nele De Vos Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
7. kumite ženy U21 -60kg Kinga Turlińska Bonsai Tomaszów Maz. POL POL
kumite ženy U21 +60kg
1. kumite ženy U21 +60kg Helen Maeder Neuchâtel Karaté Do SUI SUI
2. kumite ženy U21 +60kg Angela Rufer Shuyukan Karate Dojo Rüti SUI SUI
3. kumite ženy U21 +60kg Monika Bábiková Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite ženy U21 +60kg Patricia Tátošová Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kumite ženy U21 +60kg Viktória Semaníková Slovensko SVK SVK
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Ottó Horváth Maďarsko HUN HUN
2. kumite muži -60kg Quinten Van Aesbroeck Federation Francophone BEL BEL
3. kumite muži -60kg András Hübner Maďarsko HUN HUN
3. kumite muži -60kg Raphael Piras Federation Francophone BEL BEL
5. kumite muži -60kg Brecht Evens Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
5. kumite muži -60kg Yannik Faes Karateschule Sursee SUI SUI
7. kumite muži -60kg Yvan Gelsomino Neuchâtel Karaté Do SUI SUI
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Cedric Urru Federation Francophone BEL BEL
2. kumite muži -67kg Nicky Koster Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kumite muži -67kg Bence Diószegi Maďarsko HUN HUN
3. kumite muži -67kg Yves Martial Tadissi Kono Karate Klub HUN HUN
5. kumite muži -67kg Soma Koburger Maďarsko HUN HUN
5. kumite muži -67kg Thomas Olsen Austrálie AUS AUS
7. kumite muži -67kg Mustafa Astitou Federation Francophone BEL BEL
7. kumite muži -67kg Alexis Carrasco Austrálie AUS AUS
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Máté Munkácsy Maďarsko HUN HUN
2. kumite muži -75kg Áron Domján Maďarsko HUN HUN
3. kumite muži -75kg Jonas Martin Neuchâtel Karaté Do SUI SUI
3. kumite muži -75kg Ludovic Mauroy Federation Francophone BEL BEL
5. kumite muži -75kg Melvin Skopp Federation Francophone BEL BEL
5. kumite muži -75kg Robin van der Gracht Federation Francophone BEL BEL
7. kumite muži -75kg Mattheo Divenanzio Federation Francophone BEL BEL
7. kumite muži -75kg Eric Djahoui Federation Francophone BEL BEL
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Philip Grozdanov Maďarsko HUN HUN
2. kumite muži -84kg Demian Seiler Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
3. kumite muži -84kg Sinan Güldür Ken Shi Kai Karateschule Schwamendingen SUI SUI
3. kumite muži -84kg Jan Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži -84kg Jeroen Quets Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
5. kumite muži -84kg Marco Waltert Karateschule Sursee SUI SUI
7. kumite muži -84kg Pape Ndiaye Neuchâtel Karaté Do SUI SUI
7. kumite muži -84kg Daniel Tuszyński KS Olimp Łódź POL POL
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Amaury Charlier KCM Debatty BEL BEL
2. kumite muži +84kg František Mach Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite muži +84kg Michał Bąbos Bonsai Tomaszów Maz. POL POL
3. kumite muži +84kg Dean Grilli Federation Francophone BEL BEL
5. kumite muži +84kg Jozef Garaj Monarch Bratislava SVK SVK
5. kumite muži +84kg Vojtěch Kratochvíl Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Marco Luca Nippon Karate Grenchen SUI SUI
2. kumite muži BRH Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži BRH Jan Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži BRH Ludovic Mauroy Union Sportive Karate Leuze BEL BEL
5. kumite muži BRH Pape Ndiaye Neuchâtel Karaté Do SUI SUI
5. kumite muži BRH Marco Waltert Karateschule Sursee SUI SUI
7. kumite muži BRH Yonatan Kuterman Shindokan Karate ISR ISR
7. kumite muži BRH Florian Weber Karateschule Sursee SUI SUI
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Lucia Kováčiková Slovensko SVK SVK
2. kumite ženy -50kg Zsófia Bánházi Ganz-Kesjár KK Budaörs HUN HUN
3. kumite ženy -50kg Maria Alexiadis Austrálie AUS AUS
3. kumite ženy -50kg Nikolett Juhász Ganz-Kesjár KK Budaörs HUN HUN
5. kumite ženy -50kg Réka Molnár Maďarsko HUN HUN
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Kinga Sánta Goju-Kai Budapest HUN HUN
2. kumite ženy -55kg Jana Vojtikevičová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite ženy -55kg Kitty Krassóvári Wado SE HUN HUN
3. kumite ženy -55kg Coline Pilloud Neuchâtel Karaté Do SUI SUI
5. kumite ženy -55kg Alysha Dew Austrálie AUS AUS
5. kumite ženy -55kg Sarah Maligieri Federation Francophone BEL BEL
7. kumite ženy -55kg Anita Bugajak Łódzki Klub Karate Shotokan POL POL
7. kumite ženy -55kg Ramona Waltert Karateschule Sursee SUI SUI
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Dagmara Kubinská Slovensko SVK SVK
2. kumite ženy -61kg Nele De Vos Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kumite ženy -61kg Justyna Katarzyna Gradowska Kumade Łódź POL POL
3. kumite ženy -61kg Sonja Steland Lucembursko LUX LUX
5. kumite ženy -61kg Marta Dąbrowska Harasuto Karate Klub POL POL
5. kumite ženy -61kg Stephanie Otten Federation Francophone BEL BEL
7. kumite ženy -61kg Andrea Bornhauser SSKF SUI SUI
7. kumite ženy -61kg Luana Debatty Federation Francophone BEL BEL
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Zsófia Tornyossy Maďarsko HUN HUN
2. kumite ženy -68kg Kamila Warda KS Olimp Łódź POL POL
3. kumite ženy -68kg Charlotte Foged Ishoj Karate DEN DEN
3. kumite ženy -68kg Mariska Verspaget Karate Club Alken NED NED
5. kumite ženy -68kg Miroslava Hýllová KK Žilina SVK SVK
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Viktória Semaníková Slovensko SVK SVK
2. kumite ženy +68kg Jessica Cargill Neuchâtel Karaté Do SUI SUI
3. kumite ženy +68kg Zuzana Kubalová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite ženy +68kg Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite ženy +68kg Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ženy +68kg Helen Maeder Neuchâtel Karaté Do SUI SUI
7. kumite ženy +68kg Françoise Jeuris Federation Francophone BEL BEL
7. kumite ženy +68kg Michelle Wilson Austrálie AUS AUS
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Dagmara Kubinská Slovensko SVK SVK
2. kumite ženy BRH Noemi Kornfeld Neuchâtel Karaté Do SUI SUI
3. kumite ženy BRH Jessica Cargill Neuchâtel Karaté Do SUI SUI
3. kumite ženy BRH Kamila Warda KS Olimp Łódź POL POL
5. kumite ženy BRH Lucia Kováčiková Slovensko SVK SVK
5. kumite ženy BRH Sonja Steland Lucembursko LUX LUX
7. kumite ženy BRH Charlotte Foged Ishoj Karate DEN DEN
7. kumite ženy BRH Justyna Katarzyna Gradowska Kumade Łódź POL POL
kumite team muži
1. kumite team muži Neuchâtel Karaté Do (SUI) SUI SUI
2. kumite team muži Karateschule Martial Arts (SUI) SUI SUI
3. kumite team muži Karateschule Sursee (SUI) SUI SUI
kumite team ženy
1. kumite team ženy Harasuto Karate Klub (POL) POL POL
2. kumite team ženy Neuchâtel Karaté Do (SUI) SUI SUI
3. kumite team ženy Austrálie AUS AUS
3. kumite team ženy Karateschule Martial Arts (SUI) SUI SUI

Související turnaje:

Turnaj Datum
Euro Grand Prix Pilsen 2017 30.09.2017-01.10.2017
Grand Prix Hradec Králové 2016 30.04.2016-01.05.2016
Euro Grand Prix Pilsen 2015 03.10.2015-04.10.2015
Grand Prix Hradec Králové 2015 25.04.2015-26.04.2015
Euro Grand Prix Pilsen 2014 18.10.2014-19.10.2014
Budapest Open 2014 20.09.2014-21.09.2014
Grand Prix Hradec Králové 2014 26.04.2014-27.04.2014
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk